BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - I.1 > Nová sezóna - ambice

Nová sezóna - ambice (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
14442.265 in reply to 14442.262
Date: 6/20/2008 12:13:05 PM
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11911191
Second Team:
Jirkov
Tak do hodiny by prý trénink měl proběhnout, tak uvidíme, snad to stihnou, potřebuji před sedmou vypadnout.

This Post:
00
14442.266 in reply to 14442.261
Date: 6/20/2008 12:22:16 PM
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11911191
Second Team:
Jirkov
Burboa byl pěkný (i když skoro na každém hráči se najdou drobné vady). Vzhledem k věku si myslím, že 2M jsou pěkné.
Závodný si myslím, že se mohl prodat i o něco dráž, i když to nebyl žádný zázrak, ale ani lama.

This Post:
00
14442.267 in reply to 14442.266
Date: 6/20/2008 2:29:26 PM
Overall Posts Rated:
913913
No to jo, ale zkoušel jsem a nepovedlo se a byl to 6 hráč na trénink, což není možné trénovat, tak jsem ho prodal. Burbou jsem prodal kvůli stáří a navíc jsem ho koupil za necelých 500;)...ted je ale problém s těma posilama, slabý tranfer list a s mou náročností je to problém:/

From: Wixix
This Post:
00
14442.268 in reply to 14442.267
Date: 6/23/2008 11:57:27 AM
Overall Posts Rated:
3636
Zdravím Vás všechny,

chtěl bych Vás pozvat na utajené fórum o reprezentaci, kde se probírají nejdůvěrnější věci ohledně našeho národního týmu. Pokud jste se ještě nezaregistrovali, můžete tak učinit na stránkách http://forum.bb-stats.org. Po registraci mi napište BB-mail s vaším loginem (prosím vás pro přehlednost o stejný login jako na BB) a já vás co nejdříve přidám do skupiny uživatelů s přístupem na české fórum. Nezůstávejte pouze u povrchních informací zasílaných na oficiální BB-fórum! Pojďte se aktivně účastnit debaty o dalším směřování naší reprezentace, o sestavách, taktice a mnohém dalším. Doufám že Vás tam brzy všechny uvidím.

Wixix, trenér národního týmu

This Post:
00
14442.269 in reply to 14442.268
Date: 6/23/2008 12:09:35 PM
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11911191
Second Team:
Jirkov
A já navážu na Wixe.
Jelikož nebyl zmapovaný předešlý draft, zmapoval jsem ho teď já.
Pokud by měl někdo zájem trénovat reprezentační naději, ať se mi ozve do pošty. Pokusili bychom se vytipovat vhodného hráče dle vašeho tréninku a po domluvě s majitelem vybraného hráče bychom uskutečnili přestup.

This Post:
00
14442.270 in reply to 14442.269
Date: 6/23/2008 4:43:58 PM
Overall Posts Rated:
913913
Vidím, že tady se hraje spíš za reprezentaci než za vlastní kluby...;) At trénuje každý koho chce a vybírá jak chce, přece nikomu nemůže nikdo diktovat, co má přesně trénovat, aby vychoval nějakého reprezentanta,který mu stejně nic nepřinese...jak mapovat draft? Nebo jsem to celé nějak špatně pochopil?

This Post:
00
14442.271 in reply to 14442.270
Date: 6/24/2008 6:15:17 AM
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11911191
Second Team:
Jirkov
K tomuto se teda musím vyjádřit a asi hodně podrobně:
1. Zdá se Ti snad, že hraju nedostatečně za svůj klub? Tak já se teda začnu více snažit :-D
2. Není to tak, že trénink reprezentanta nutně brzdí klub. Myslím, že jsem toho zářným příkladem. Mám v týmu reprezentanta Teplanského, čekatele Žácka a nadějného Žaluda a stejně patřím mezi českou špičku.
3. Nikdo nikoho nenutí, aby se zajímal o repre a trénoval repre hráče, je to čistě dobrovolná věc. Navíc rozumný trenér trénuje hráče tak, že stejný trénink je výhodný pro něj i pro reprezentaci, takže nejde o žádný diktát (u svých hráčů Wixovi víceméně jen občas oznamuji, co budu trénovat, protože z hlediska repre stejně potřebují stejný trénink jako z hlediska klubu).
4. Národní týmy jsou součástí hry, někdo se o ně zajímá, někdo ne. Každopádně, pokud má náš NT mít dlouhodobě výsledky, rozhodně to nepůjde tak, že vše bude mít na starosti jen aktuální NT trenér a nikdo mu nepomůže (ale jak jsem, vše je dobrovolné). Zároveň pokud někdo má ambice třeba v budoucnu vést NT, měl by se o NT zajímat dříve než ve chvíli kandidatury (i když samozřejmě rozhodnou voliči). Netajím se tím, že by mě lákalo v budoucnu NT vést, otázkou je, jestli budu ochotný tomu obětovat čas. Líbilo by se mi být obdobou hattrickového Zikyho na BB (tzn. nejednou vyhrát ligu, pohár, aspoň jednou vyhrát BB Best a třeba s NT vyhrát MS - i když poslední 2 cíle jsou v horizontu hodně vzdáleném).
5. Mapování draftu - tzn. že jsem projel poslední draft ve všech českých ligách a vypsal hráče, kteří mají zajímavé potenciály a platy.

A teď obecně k tomu draftu. Když někdo vytáhne v draftu pořádného hráče, měl by ho buď trénovat nebo prodat, jinak je sám proti sobě. Mít v týmu 18 letého hráče, který není zrovna lama, a netrénovat ho nebo dokonce nenechat hráče hrát, to je jeho majitel sám proti sobě, jen mu tak klesá cena toho hráče.
Druhou věcí je trénink, aby byl hráč zajímavý pro repre, musí být trénovaný ideálně dvoupostově, aby se zlepšoval dost rychle. Jednopostově lze efektivně trénovat prakticky jen centry bez většího dopadu na tým. Jednopostové vyrábění jiných postů pro repre už považuji opravdu za obětování ambicí týmu.
Samozřejmě někdo může chtít dlouhodobě trénovat trojpostově nebo dokonce týmově. Je to jeho volba a je nutné ji respektovat. Maximálně můžeme takového hráče požádat o prodej hráče, pokud se k němu dostane v draftu nějaký talent. Pokud to odmítne, musíme to respektovat.




From: Nuno

This Post:
00
14442.272 in reply to 14442.271
Date: 6/24/2008 8:19:51 AM
Overall Posts Rated:
22
Jo ziky, to je fakt PAN manažer na HT, na druhou stranu v jeho věku být pořád studentem?? nechtělo by se mi:-) ale každému vyhovuje něco lepšího. Co se týče tréinku, jednopostově trénovat mě neláká, dvou či tří postově to je jiná, týmově? no třeba přihrávky si myslím je dobré zvednout celotýmově, není to zanedbatelná vlastnost, ono v průměru pět asistencí navíc za zápas je 10 bodů navíc ... a to minimálně, sem tam spadne nějaká troječka, u některých střelečků více, sem tam spadne koš s faulem a je výhoda TH:-)

BTW blíží se nám All Star "Středa", tak jak to vidíte?? Big 8 nebo Great 8? Západ nebo Východ? Losna nebo Mažnák?

From: Nuno

To: Nuno
This Post:
00
14442.273 in reply to 14442.272
Date: 6/24/2008 8:36:15 AM
Overall Posts Rated:
22
To rozdělení Západ vs. Východ docela sedí:-) až na pár výjimek,Východ: Frydek, NH to je sever Moravy, Senorady .. to už sme musel googlit, je to jih Moravy, Treskoprsky nevim kde jsou, ale jsem z Ostravy:-) Dubinci, no na HT sem ho nenašel, možná to souvisí s 1 ostravskou čtvrtí, zbývající týmy už jsou ze západu. Z druhé konference je většina zase zřejmě z Čech, aspoň dle názvu týmů:-) DWG je dle hattricku jihomoravák

From: Wixix

To: Nuno
This Post:
00
14442.274 in reply to 14442.272
Date: 6/24/2008 8:51:01 AM
Overall Posts Rated:
3636
Ziky vůbec neni pan manažer, jenom vysedává na netu a překupuje hráče, pak si za pár miliard koupí nejlepší hráče na HT a to se mu to vyhrává :( ... a pokud jde o to jak získal pro ČR titul na MS, to bylo takový štěstí, že to neni zase tolik o jeho umění - když má TSko v háji a hraje beton, protože mu nic jinýho nezbývá a náhodou s tou taktikou vyhraje asi 3x za sebou (obvykle je prohrávací), tak to neni známka super manažera :)

Message deleted
Advertisement