BuzzerBeater Forums

Srbija - I.1 > Sezona 31

Sezona 31

Set priority
Show messages by
This Post:
00
269554.268 in reply to 269554.254
Date: 7/11/2015 1:58:56 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Opet si sve pogresio,moje ime i prezime,kakve su ono tabele opet?
Kod mene si oba licna imena promasio,jedino si pogodio da se prezivam na ic.
Zaista,ko ti puni glavu time, mora da je jako sunce na njivi?
Ipak,slatko si me nasmejao, iskreno do suza
Opet jedan savet,nikad u javnosti ne iznosi licne podatke, ne znas kad i kako ih neko moze zloupotrebiti, u korist toga postoji i zakon.
I dobro sta cemo sad,hoces li ti odgovarati za klevetu?izmenama krivicnog zakona kleveta je dekriminalizovana, dok uvreda ostaje krivicno delo.
Dal ces ti odgovarati za neistine koje si izneo ovde?
Opet si izneo neku tabelu, opet proizvoljne informacije,dal je moguce da ti nista nisi do sad naucio?
Ponovi pitanje gde si me nesto zamolio,bez ovih tbojih dijagrama,slabo se snalazim u istim..,dakle jedna poruka,decidno navedeno pitanje.
Ok, da i ja naucim nesto,b3 sluzi za isprobavanje taktika,bad kao i privatna liga.
Dominiras u punom sjaju, mene si istinski fascinirao

Last edited by LA-Saur0n at 7/11/2015 2:22:17 PM

Message deleted
This Post:
00
269554.270 in reply to 269554.267
Date: 7/11/2015 2:10:25 PM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Samo mi odgovori kada mozemo da ocekujemo prijavu

Uskoro

Neverovatan si, Matija ce umreti od smeha ako se libi da se loguje i procita sve ovo
Ajde vise,sta cekas za ime Boga, zasto ne prijavljujes?

This Post:
11
269554.271 in reply to 269554.270
Date: 7/11/2015 3:10:09 PM
Overall Posts Rated:
148148
Da covek ne poveruje na sta prosta zavist moze da nagna coveka.
Ovo sto si napisao u poslednjem talasu magnovenja ispod svake crte dostojanstva je.
Moras da shvatis da mene nema u ovoj igri vise, verujem da cu ti ostati urezan u pamcenje, ali da bi mogao da krenes dalje moras da zaboravis na mene.





This Post:
00
269554.272 in reply to 269554.271
Date: 7/11/2015 3:21:27 PM
Overall Posts Rated:
148148
Ljudi, definitivni pozdrav od mene.
Na kraju ostade neki los utisak, ljudi su svasta spremni da napisu o tebi po sistemu ako te zapljunu..
Svakako mi nije bila namera da se zavrsi sa ovakvim komentarima, iskreno, nisam imao nikakvu nameru osim da batalim BB na koji je vecina nas navucena.

U sustini bilo je jako lepo igrati igru godinama, ko mi veruje da nisam vise s vama veruje, ko ne, neka zivi u svojoj masti.
Pozdrav i sve naj u BB zivotu.


This Post:
44
269554.273 in reply to 269554.268
Date: 7/11/2015 7:42:35 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
Naravno da ces da negiras svoje ime, pa kada bi ga potvrdio to bi bilo kao da si potpisao svoj ban
Kako mislis da sam te povezao sa timom Beckhambg? Pa ukucao sam ime koje si mi dao u googlu i izaslo brdo virtuelnih selektora i ostalih fantasy-a sa timom beckhambg i tvojim imenom.Da mi nisi mozda dao lazno ime?Bili smo u super odnosima tad, pa ne vidim razlog zasto bi me slagao.
Al nisam odmah napravio konekciju, tek kada je posle par sezona Ivko u mailu umesto Sauron napisao Bekam i objasnio mi zasto, sam povezao kockice.Jel si i njemu dao lazno ime?

Ovo ce mi biti poslednji post na ovu temu, za kraj evo jos nekih informacija:
Uporedicemo pisanje menadzera koji se zvao Dr Jekyll koji je vodio taj tvoj tim, tvoje pisanje i pisanje menadzera beckhambg:
1. Dr Jekyll je radio na selu: (http://s7.postimg.org/poe3luwt7/image.png)
Cak je i svoj tim (Sombor Celtis) nazvao po drvetu: (https://en.wikipedia.org/wiki/Celtis). Ti si vec rekao sta mislis o radu na njivi
2. Dr Jekyll nije pratio NBA i bio je vise fudbaler nego kosarkas: (http://s17.postimg.org/495bx0crj/image.png). S druge strane, ti si ceo zivot u kosarci i expert si za NBA (http://s14.postimg.org/3l80hz54h/image.png), kao i beckhambg, sto se moze videti u ovoj temi: (184272.12)
3. Dr Jekyll je bio student: (http://s9.postimg.org/tozllx1y7/image.png), a ti si pravnik: (http://s18.postimg.org/ui0yvf3qx/aaa.png), kao i beckhambg
4. Dr Jekyll je bio mlad, ti si roditelj, kao i beckhambg (http://s3.postimg.org/vxzbkiomb/bbb.png).
5. Dr Jekyll je iz Sombora i nije pisao za koga navija, ti si iz BG-a i navijas za Zvezdu (http://s28.postimg.org/lh0hpzza5/ccc.png), kao i beckhambg

Sad videh da je i ranije bilo pominjanja izmedju tebe i beckhama: (235782.44)

Jedno je sigurno, Dr Jekyll odavno ne vodi taj tim vise, negde izmedju 2012/02/07 i 2012/05/14 je doslo do promene menadzera, sto je po bb-prirucniku protiv pravila.Ti nastavi da negiras da si Bekam, to i nije toliko bitno, bitno je da nisi Dr Jekyll i za to ide prijava posto toliko insistiras.Pa da vidimo dal se promenila IP tog tima u pomenutom vremenu

Opet jedan savet,nikad u javnosti ne iznosi licne podatke

Nemam razloga da krijem informacije o sebi, za razliku od tebe.

Ponovi pitanje gde si me nesto zamolio,bez ovih tbojih dijagrama,slabo se snalazim u istim..,dakle jedna poruka,decidno navedeno pitanje.

Pitanje je ovo: Dok sam ja krenuo igricu u sezoni 15 sa halom od 5k, timom vrednim 0k i budzetom od 300k, ti si krenuo od sezone 19 sa halom od 20k, timom vrednim oko 6-7m i ko zna kolikim budzetom, da li je to fer?

P.S. Ako vam budu sankcionisani neki transferi, znajte da sam ja prijavio

Last edited by tunjevinа at 7/11/2015 9:24:45 PM

Message deleted
Message deleted
This Post:
00
269554.276 in reply to 269554.273
Date: 7/12/2015 5:42:17 AM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Opet briljiras, da je ovo postalo nestvarno, i zaista, zasmejavas me iz dana
Kako se ono kaze, samo se 2 stvari beskonacne, svemir i ljudska glupost...
Odakle da krenem?
Fantasy tim, statistika, dijagrami, da li ti to lici na mene?Posto velis da smo bili jako dobri, a evo ja, odgovorno tvrdim da sa tobom nikada nisam bio toliko dobar, naracito ne da bih ti dao svoje licno ime.
Opet, zezanje je jedno, realni zivot je drugo, zar ti zaista mislis da bih ti ja dao svoje licno ime, a da te nisam ni upoznao?
Vidim da si klinac, ako ti zelis da se exponiras, samo izvoli, ali davanje licnih informacija nije pametno.
Idemo dalje, sta sam ja rekao o poslu na njivi?Koliko se secam, ti si isti komentarisao, ne ja.
Jesam pravnik ali nisam advokat, velika je razlika u tome.Koliko ja znam u BG ima preko 500k ljudi koji su pravnici i koji navijaju za Zvezdu, a ja ih poznajem barem 50.
Ne znam ko je pustio buvu, ali od pocetka su me povezivali sa fudbalerom, stotinu puta izrecena laz, postaje istina.
Uostalom, niko tebi ne brani da preko dijagrama, statistika stvaras svoje misljenje, ziveti u zabludi je najlaksi oblik ignorisanja realnosti.
Sta bi bilo da su me ljudi povezivali sa Koturom recimo, ili sa onim ex Gmom, siguran sam da bi i tada nasao negde kako su se oni zvali, nakacio mi njihovo ime, jer su verovatno i oni pravnici i Zvezdasi...
Ja sam i insistirao da prijavis, kad budes video da si lupao gluposti, nadam se da ces doci ovde i izvinuti se svima, sto si mlatio praznu slamu, umesto da zaradjujes 3k dnevno...
Evo da ti i odgovorim na pitanje kontra pitanjem, da li je fer poceti igru u sezoni 1 i igru u sezoni 30?
Po meni jeste, tako su igre i koncipirane, svako ima sansu na uspeh, samo istu treba docekati.
Ti tankujes 10 sezona u Prvoj ligi, imas daleko vece prihode od mene sezonama i opet te isprasim svaki put kada igramo.
Jasno mi je, dobio si komplex ocigledno, jer da nisi, radovao bi se bratovljevoj pobedi, a sta si ti uradio?
Napisao uvrede na moj racun, iako sam mu ja cestitao na pobedi.
Opet ti kazem, ovakve stvari nisu za forum, lepo koristi opciju "prijavi varalicu", a za ovako nesto ces verovatno dobiti opomenu od nadleznih.
P.S. gde sam ja decidno napisao sta mislim od radu na njivu?Budi dosledan, te mi postuj to.

This Post:
33
269554.277 in reply to 269554.276
Date: 7/12/2015 6:41:13 AM
Overall Posts Rated:
154154
Ajde ne zamaraj ljude vise kad svi znaju da si Bekam.
DrJekyl je iz Sombora, studira medicinu, znam ga licno i preuzeo si klub od njega.
I ne mlati vise.

This Post:
00
269554.278 in reply to 269554.277
Date: 7/12/2015 8:47:15 AM
Ja sam Dr Jekyl iz Sombora, mada nekad sam i Mr Hide, a obicno sam DrMr Hofmanski iz Zitoradje.
Koja si ti balada?

Advertisement