BuzzerBeater Forums

Srbija - I.1 > Sezona 31

Sezona 31

Set priority
Show messages by
This Post:
44
269554.273 in reply to 269554.268
Date: 7/11/2015 7:42:35 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
Naravno da ces da negiras svoje ime, pa kada bi ga potvrdio to bi bilo kao da si potpisao svoj ban
Kako mislis da sam te povezao sa timom Beckhambg? Pa ukucao sam ime koje si mi dao u googlu i izaslo brdo virtuelnih selektora i ostalih fantasy-a sa timom beckhambg i tvojim imenom.Da mi nisi mozda dao lazno ime?Bili smo u super odnosima tad, pa ne vidim razlog zasto bi me slagao.
Al nisam odmah napravio konekciju, tek kada je posle par sezona Ivko u mailu umesto Sauron napisao Bekam i objasnio mi zasto, sam povezao kockice.Jel si i njemu dao lazno ime?

Ovo ce mi biti poslednji post na ovu temu, za kraj evo jos nekih informacija:
Uporedicemo pisanje menadzera koji se zvao Dr Jekyll koji je vodio taj tvoj tim, tvoje pisanje i pisanje menadzera beckhambg:
1. Dr Jekyll je radio na selu: (http://s7.postimg.org/poe3luwt7/image.png)
Cak je i svoj tim (Sombor Celtis) nazvao po drvetu: (https://en.wikipedia.org/wiki/Celtis). Ti si vec rekao sta mislis o radu na njivi
2. Dr Jekyll nije pratio NBA i bio je vise fudbaler nego kosarkas: (http://s17.postimg.org/495bx0crj/image.png). S druge strane, ti si ceo zivot u kosarci i expert si za NBA (http://s14.postimg.org/3l80hz54h/image.png), kao i beckhambg, sto se moze videti u ovoj temi: (184272.12)
3. Dr Jekyll je bio student: (http://s9.postimg.org/tozllx1y7/image.png), a ti si pravnik: (http://s18.postimg.org/ui0yvf3qx/aaa.png), kao i beckhambg
4. Dr Jekyll je bio mlad, ti si roditelj, kao i beckhambg (http://s3.postimg.org/vxzbkiomb/bbb.png).
5. Dr Jekyll je iz Sombora i nije pisao za koga navija, ti si iz BG-a i navijas za Zvezdu (http://s28.postimg.org/lh0hpzza5/ccc.png), kao i beckhambg

Sad videh da je i ranije bilo pominjanja izmedju tebe i beckhama: (235782.44)

Jedno je sigurno, Dr Jekyll odavno ne vodi taj tim vise, negde izmedju 2012/02/07 i 2012/05/14 je doslo do promene menadzera, sto je po bb-prirucniku protiv pravila.Ti nastavi da negiras da si Bekam, to i nije toliko bitno, bitno je da nisi Dr Jekyll i za to ide prijava posto toliko insistiras.Pa da vidimo dal se promenila IP tog tima u pomenutom vremenu

Opet jedan savet,nikad u javnosti ne iznosi licne podatke

Nemam razloga da krijem informacije o sebi, za razliku od tebe.

Ponovi pitanje gde si me nesto zamolio,bez ovih tbojih dijagrama,slabo se snalazim u istim..,dakle jedna poruka,decidno navedeno pitanje.

Pitanje je ovo: Dok sam ja krenuo igricu u sezoni 15 sa halom od 5k, timom vrednim 0k i budzetom od 300k, ti si krenuo od sezone 19 sa halom od 20k, timom vrednim oko 6-7m i ko zna kolikim budzetom, da li je to fer?

P.S. Ako vam budu sankcionisani neki transferi, znajte da sam ja prijavio

Last edited by tunjevinа at 7/11/2015 9:24:45 PM

Message deleted
Message deleted
This Post:
00
269554.276 in reply to 269554.273
Date: 7/12/2015 5:42:17 AM
KK Mordor
Prva Liga
Overall Posts Rated:
259259
Second Team:
Mount Doom
Opet briljiras, da je ovo postalo nestvarno, i zaista, zasmejavas me iz dana
Kako se ono kaze, samo se 2 stvari beskonacne, svemir i ljudska glupost...
Odakle da krenem?
Fantasy tim, statistika, dijagrami, da li ti to lici na mene?Posto velis da smo bili jako dobri, a evo ja, odgovorno tvrdim da sa tobom nikada nisam bio toliko dobar, naracito ne da bih ti dao svoje licno ime.
Opet, zezanje je jedno, realni zivot je drugo, zar ti zaista mislis da bih ti ja dao svoje licno ime, a da te nisam ni upoznao?
Vidim da si klinac, ako ti zelis da se exponiras, samo izvoli, ali davanje licnih informacija nije pametno.
Idemo dalje, sta sam ja rekao o poslu na njivi?Koliko se secam, ti si isti komentarisao, ne ja.
Jesam pravnik ali nisam advokat, velika je razlika u tome.Koliko ja znam u BG ima preko 500k ljudi koji su pravnici i koji navijaju za Zvezdu, a ja ih poznajem barem 50.
Ne znam ko je pustio buvu, ali od pocetka su me povezivali sa fudbalerom, stotinu puta izrecena laz, postaje istina.
Uostalom, niko tebi ne brani da preko dijagrama, statistika stvaras svoje misljenje, ziveti u zabludi je najlaksi oblik ignorisanja realnosti.
Sta bi bilo da su me ljudi povezivali sa Koturom recimo, ili sa onim ex Gmom, siguran sam da bi i tada nasao negde kako su se oni zvali, nakacio mi njihovo ime, jer su verovatno i oni pravnici i Zvezdasi...
Ja sam i insistirao da prijavis, kad budes video da si lupao gluposti, nadam se da ces doci ovde i izvinuti se svima, sto si mlatio praznu slamu, umesto da zaradjujes 3k dnevno...
Evo da ti i odgovorim na pitanje kontra pitanjem, da li je fer poceti igru u sezoni 1 i igru u sezoni 30?
Po meni jeste, tako su igre i koncipirane, svako ima sansu na uspeh, samo istu treba docekati.
Ti tankujes 10 sezona u Prvoj ligi, imas daleko vece prihode od mene sezonama i opet te isprasim svaki put kada igramo.
Jasno mi je, dobio si komplex ocigledno, jer da nisi, radovao bi se bratovljevoj pobedi, a sta si ti uradio?
Napisao uvrede na moj racun, iako sam mu ja cestitao na pobedi.
Opet ti kazem, ovakve stvari nisu za forum, lepo koristi opciju "prijavi varalicu", a za ovako nesto ces verovatno dobiti opomenu od nadleznih.
P.S. gde sam ja decidno napisao sta mislim od radu na njivu?Budi dosledan, te mi postuj to.

This Post:
33
269554.277 in reply to 269554.276
Date: 7/12/2015 6:41:13 AM
Overall Posts Rated:
154154
Ajde ne zamaraj ljude vise kad svi znaju da si Bekam.
DrJekyl je iz Sombora, studira medicinu, znam ga licno i preuzeo si klub od njega.
I ne mlati vise.

This Post:
00
269554.278 in reply to 269554.277
Date: 7/12/2015 8:47:15 AM
Ja sam Dr Jekyl iz Sombora, mada nekad sam i Mr Hide, a obicno sam DrMr Hofmanski iz Zitoradje.
Koja si ti balada?

This Post:
00
269554.279 in reply to 269554.278
Date: 7/12/2015 8:49:21 AM
Matori, meni se cini da sam oba puta protiv tebe zaboravio da namestim postavu, pa mi ostalo normal zalaganje i neka cudna postava. :D Cele sezone sam samo dva puta to i zaboravio.
Cestitke za finale kupa, samo demoliraj!!!

This Post:
00
269554.280 in reply to 269554.278
Date: 7/12/2015 1:07:23 PM
Overall Posts Rated:
154154
Balada o pisonji i zugi :)

This Post:
00
269554.281 in reply to 269554.280
Date: 7/13/2015 3:10:50 PM
OKK Apatin
II.4
Overall Posts Rated:
171171
Au ljudi dokle ovako vise... Iskreno ne smeta mi kompletna prepiska, ali vrtite jedno te isto 44 puta u krug.

Dobio sam mail od GM-Nickleona koji me upucuje na prisustvo uvredljivih postova, nadam se da sam ono najgore obrisao i obavezao sam se da cu upozoriti ovaj put MarkKa i Frankie DIldo-a sto ovom prilikom cinim da mora postojati odredjena granica koja mora da se postuje, molim samo bez psovki verovatno ce sledeci put biti sankcionisane od strane Nickleona!

This Post:
00
269554.282 in reply to 269554.281
Date: 7/13/2015 3:30:16 PM
Overall Posts Rated:
740740
LeBron-e da li je moguce da moras da dobijes mail od nekog tamo stranca da bi uradio nesto sto tvoja funkcija nalaze?

Dobar si ti decko, znam i da nemas bas nesto previse vremena za ove stvari, ali funkcija je i dalje tu.

A dok je funkcija tu i posao bi trebao da se radi koji je vezan za tu funkciju.

I kako to da nisi opomenuo sve ove sto javno optuzuju ljude za varanje?

Zar i to nije kaznjivo kao i psovanje?

A svi ti postovi su i dalje ostali.

This Post:
00
269554.283 in reply to 269554.282
Date: 7/13/2015 3:46:29 PM
OKK Apatin
II.4
Overall Posts Rated:
171171
Da, moguce je, nemam vremena da citam svaki dan sve, zaredjalo se par dana da se uopste nisam ulogovao na BB.

Funkcija je tu, ako iko zeli da je vrsi i da bude dadilja odraslim ljudima rado cu ga predloziti Nickleonu da me zameni...

Ako se iko osetio i ubuduce se oseti uvredjen zbog optuzbi za (ne)postenje neka se javi Nickleonu jer ja tu ne mogu nista (hvala bogu pa vecina zna Engleski jezik a ko ne zna imamo LA pa nek prevodi), prethodne prijave su glat prosle bez sankcija tako da ne vidim vise svrhu mojih prituzbi i opomena na taj racun.

Advertisement