BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.40 > season 26

season 26

Set priority
Show messages by
This Post:
00
252660.28 in reply to 252660.27
Date: 6/28/2014 1:37:45 PM
Παλιά Πολη
III.3
Overall Posts Rated:
1111
Second Team:
Old Town BC
Μεγάλη νίκη του Άρη. Μπράβο. Πολυ καλή τακτική και στις μεταγραφές και στο ματς. Αντε να δω τώρα πως θα ξεφορτωθω τα κάδρονια που αγόρασα...αχ ρε Αποστολη μας κατεστρεψες. Θα ακολουθήσει και ανακοίνωση μάλλον...

Λοιπόν Βραζιλία. Δίπλα δίπλα οι σύγχρονες πολυκατοικίες της μεσαίας τάξης και τα χαμοσπιτα. Μιλάμε για φτώχια έτσι. Ξυπολιτοι...όλες οι πολυκατοικίες περιφραγμενες και με συρματόπλεγμα και κάμερες και φρουρούς... Το γήπεδο γηπεδαρα. Εννοώ στη φορταλεζα. Απο τη μια τα χαμοσπιτα, χιλιάδες χαμοσπιτα και δίπλα Η γηπεδαρα. Ανισότητα. Η φορταλεζα με παραλιαρα μπροστά. Δεν μπορείς όμως να κανείς μπάνιο. Και βρώμικα και σε κλέβουν. Αλλα εχει κατι φοβερά χωριουδακια κοντά με σούπερ παραλιακές και δεν σε κλέβουν. Δεν πρόλαβα να πάω. Τη βγάλαμε στα καφέ να χαζευουμε Brazilian μαγιό...νταλα χειμώνας και εχουν35 βαθμούς...

Το ματς το είδατε. Αυτό που ίσως δεν είδατε ειναι ότι οοοοολο το γήπεδο (60 χιλιάδες) ήτανε φόλα εναντίον της εθνικής. Μιλάμε για γιουχα ολικής. Μόλις έπαιρνε τη μπάλα ο ντρογκμπα αποθέωση. Στο τέλος μέχρι και χειρονομίες μας κάνανε (λίγοι)

Τέλος πάντων. Ολα καλα. Πήγα και μαναους στον αμαζονιο. Εχω κάτι φιλαράκια Ελβετους και είδα το Ελβετία Ονδούρα. Αλλη γηπεδαρα απο εκει...αλλα χαμοσπιτα δίπλα...μέσα στο νερό του αμαζονιου αυτά.

Παπαγαλοι, κροκοδειλοι, ροζ δελφίνια. Μαϊμού δεν είδα. Μόνο κάποια γκολ της Βραζιλίας ειναι τέτοια!!!

Δυστυχώς χρόνος για για να δω και το ματς με Κοστα ρικα δεν υπάρχει. Οποτε Τελοσ. Αυτά έν ολίγοις


This Post:
00
252660.29 in reply to 252660.28
Date: 6/29/2014 12:31:57 PM
Overall Posts Rated:
1414
Συγχαρητήρια Βασίλη. Όντως ήταν μια κόντρα που κρίθηκε στις λεπτομέρειες. Νικησα μεν, ξεπαραδιάζομαι δε. Σου εύχομαι να πουλήσεις ότι μπορείς γιατί είναι όντως μεγάλο σπάσιμο το "τουμπάνιασμα" χωρίς αντίκρυσμα.
Τέλος πάντων καλή ξεκούραση τώρα και στείλε μας καμια φωτογραφία. Ουπς σορυ, στο BB δεν μπορείς να το κάνεις αυτό. Όσο για τον τελικό Νομίζω ότι η υπέρμετρη ενίσχυση μου, σε συνδυασμό με τον τραυματισμό του καλύτερου SG απο τους Minotayrs δίνει ένα σαφές προβάδισμα στον Ari. Βέβαια όλα θα κριθουν στο ψηφιακό παρκέ. Υπάρχει και το πλεονέκτημα έδρας.
Η Εθνική τα έχει πάει πολύ καλά μέχρι εδώ. Αν σταθεί τυχερή και στο σημερινό μάτς θα έχει κάνει ΤΗΝ υπέρβαση, και όσο θα υπερβαίνει τόσο θα ξεαγχώνει τους παίκτες με σοβαρη πιθανότητα να φτάσει πολυ ψηλά . Εγώ λέω ακόμα και μέχρι τους 4.
Πιο πάνω απλά θα είναι απίστευτο.

Καλη συνέχεια σε όλους.

Βασίλη στείλε φώτος στο fb ή στο gmail μου. (στείλε μου pm για να στο πω)

This Post:
00
252660.30 in reply to 252660.29
Date: 6/30/2014 11:23:25 AM
Overall Posts Rated:
22
nomizw pws to prwta8lima meta apo ton traumatismo tou PG mou einai dedomeno poios 8a to parei(oxi oti prin eixa kai polles elpides). kali sunexeis ston ari stin III meta apo polu kairo edw kai eimeis pame gia tou xronou pali

This Post:
00
252660.31 in reply to 252660.30
Date: 7/6/2014 12:29:41 PM
Overall Posts Rated:
22
paidia tin wra pou grafw auto to minima eimaste sto hmixrono tou tritou telikou kai xanw 32-38! auti tin stgmi sumvainei to pio apisteuto pragma pou exw dei pote! eixa valei vasiko ton anaplirwmatiko mou PG alla telika o traumatismos tou vasikou teliwne shmera!!!!! epishs traumatistike mesa ston agwna o vasikos mou SG pou einai o kaluteros mou paixtis!!!!!! sumperasma: xanw to prwta8lima apo duo megales atuxies

This Post:
00
252660.32 in reply to 252660.31
Date: 7/6/2014 3:34:29 PM
Overall Posts Rated:
1414
Συγχαρητήρια για την πολλή σπουδαία απόδοση σου. Όντως η ατυχία σου χτύπησε τρεις φορές την πόρτα. Την επόμενη σαιζόν ελπίζω να είσαι πιο τυχερός, όπως φυσικά και η Παλιά πόλη που ο τελικός και με αυτή ήταν πάρα πολύ δύσκολος. Τώρα έρχομαι αντιμέτωπος με τα χρέη μου και σας εύχομαι καλή συνέχεια/ Θα περνάω να τα λέμε.

This Post:
00
252660.33 in reply to 252660.32
Date: 7/6/2014 5:07:34 PM
Παλιά Πολη
III.3
Overall Posts Rated:
1111
Second Team:
Old Town BC
Good luck!