BuzzerBeater Forums

Türkiye - III.4 > Playoff

Playoff

Set priority
Show messages by
This Post:
00
306980.28 in reply to 306980.27
Date: 12/9/2020 7:12:20 AM
Overall Posts Rated:
896896
Rica ederim Hocam.
Kondisyon, kondisyon antemanı vermediğin sürece genelde kolay kolay artmaz hocam. Oyuncunun formu yüksek olabilir bunun bir önemi yok genelde zaman zaman oyuncu o hafta +75 dakikalarda oynarsa kondisyonu düşüklük gösterebiliyor.

Bahzettiğin oyuncu o hafta kaç dakika oynadı ona bir bakarsan daha net cevap vermeye çalışırım.

This Post:
00
306980.29 in reply to 306980.28
Date: 12/9/2020 7:51:01 AM
DknsOne
III.3
Overall Posts Rated:
77
Kondisyon antremanı neredeyse hiç vermedim. Kadromda oyuncu sayısı az olduğu için de bazen aldıkları dakikalar çok artabiliyor. Büyük ihtimalle sizin dediğiniz şekilde antrenman verilmemesi + çok süre alması kondisyonu düşürüyor. Ben form ile aralarında bağlantı aradığım için yanılmışım. Tekrardan teşekkür ederim hocam

This Post:
00
306980.30 in reply to 306980.29
Date: 12/9/2020 7:58:53 AM
Overall Posts Rated:
896896
Rica ederim Hocam,

Yaptığım birşeyi söyliyeyim. Genelde form dakikalarını ayarlamak zaman zaman zor olabiliyor. Düşük maaş kadronda 1 yada 2 oyuncu tutabilirsin.

Kadromda 2tane 68 yaşında oyuncu var, bunlar genelde hazırlık maçlarında oynuyor. Form dakika ayarlaması yaparken kadroya dahil edebiliyorum ihtiyaç duyarsam.
Benzer birşey istersen yapabilirsin hocam.

This Post:
00
306980.31 in reply to 306980.30
Date: 12/9/2020 9:50:42 AM
DknsOne
III.3
Overall Posts Rated:
77
Söylediklerini dikkate alıcam hocam :)

This Post:
00
306980.32 in reply to 306980.22
Date: 12/12/2020 12:26:42 PM
KskAltyapı
TBL
Overall Posts Rated:
9898
Tebrikler şampiyon. Son periyoda 32 sayı farkla girmişsin. Bbnin en büyük mucizesi olmazsa seni üst lige yolladık.

Özellikle p.offta efsanevi bir gösteri sundun. Son maç hariç hepsi deplasman olmak üzere tüm maçları rahat bir şekilde kazandın. Gideceğin konferansta sana başarılar diliyorum.

AKD seni de kutluyorum. Bu sezon olmadı ama önümüzdeki sezonun favorisi sensin. İç oyuncuları iyi bir takıma karşı iki maçta 1-3-1 kumarı oynadın ama tutmadı. Sana da önümüzdeki sezon başarılar diliyorum.

This Post:
00
306980.33 in reply to 306980.32
Date: 12/12/2020 12:34:16 PM
Overall Posts Rated:
896896
V For Vendetta

Başkada birşey yazmaya gerek yok sanırım.
Akd Hocam güzel mücadelen için ayrica sanada çok teşekkür ederim.. Hepinizi seviyorum, sağlıcakla kalın..

Elimden geldigince sakin kafa bazı yorumlarimi sizlere iletecegim. Benim adıma oldukca guzel bir sezondu. Sizlerle bir arada olmak ve özellikle Playoff dönemi forumun hareketli olması oldukça iyiydi.

Basta Karşiyaka hocam ve Dkn hocam sizin yeriniz bende ayrı. Dostlugunuz baki.

This Post:
00
306980.34 in reply to 306980.33
Date: 12/12/2020 12:41:16 PM
AKD Elephants
TBL
Overall Posts Rated:
1111
Hocam gerçekten yürekten tebrik ederim. Çok iyi bir kadro kurmuşsun ve çok iyi yönettin. Kendi çapımda dengeyi değiştirmek için bir kaç hamle yapmaya çalıştım ama Alem hocamın dediği gibi tutmadı. Play-offlarda dağıldık maalesef.

İkinci ligde başarılar dilerim hocam. Çok iyi başarılara imza atacağına eminim.

Birkaç değişikliğe giderek ve oyuncu yetiştirmeye önem vererek önümüzdeki sezon mücadeleye devam edeceğiz. Şimdiden önümüzdeki sezon için başarılar dilerim tüm takımlara

This Post:
00
306980.35 in reply to 306980.33
Date: 12/12/2020 1:34:36 PM
DknsOne
III.3
Overall Posts Rated:
77
Hocam tebrik ederim. Hakettiğin bir şampiyonluk oldu. İkinci lige uğurluyoruz ve eminim orda da iyi işler yapacaksın. Gelecek sezon için şimdiden başarılar. AKD önümüzdeki sezonun en büyük şampiyonluk adayı. Şimdiden önümüzdeki sezon için herkese başarılar

This Post:
33
306980.36 in reply to 306980.32
Date: 12/13/2020 2:25:25 AM
Overall Posts Rated:
896896
Arkadaşlar herkese tekrardan Merhaba,

Beni biraz tanımaya başladıysanız egolu biri olmadığımı tahmin edebilirsiniz diye düşünrerek içimden gelenleri samimi bir şekilde aktarmaya çalışacağım.
Öncelikle bu tarz bir mesajı 3.ligde olmasam yazmazdım onu belirteyim. (Amacım oyunu biraz daha kavramak isteyenlere nacizane bilgim dahilinde küçük bir ışık tutabilmek) ''Tabi haddime düşmeyerek , almak isteyen istediğini alır.

Her düşüşün bir çıkışı vardır, Bu oyunda bana göre önemli olan taktik ve strateji dahilinde hareket edebilmek. 3sezon önce yüklü bir satış yaptıktan sonra ''yaklaşık 4-5 sezon geliştirdiğim iyi seviyede bir oyuncu çok ileri seviyeye taşıyarak'' Stanyslav Kulenko adlı oyuncuyu 10M.e satılmıştı. (O kadroyu bozmasam TBL.ye çıkarabilecek seviyeye getirirdim ama karlı bir satış olunca, lig düşerek takıma 2 iyi 18lik genç alarak alt ligde devam etmeye karar verdim)

Esasen ilk amacım ortalama 2 yada 3 sezon kalıp çıkmak için mücadele etmekti. Fakat lig ortası sonrası baktım gelirlerin düşük olması sebepli ekonomi zarar görecek Üst lige çıkma yolunda takımı adapte etmeye başladım. Kısa vadeli 2oyuncu geldi geçti, bir süre işimi gördüler. Sederiso ve Bendinakis benim bu ligde fazlasıyla işimi görecek oyunculardı onları koruduk. Ji Wing Chun ve Julian Kahmann hamleleri tamamen eksikleri doldurup stratejik transferlerdi. (Sederisoyu yedekte boşa çıkarmak ve rotasyonu geniş tutmak, hem içerden hem dışardan oynamama katkı sağlayacak oyunculardı)

Özellikle Julion Kahmann benim için çok önemli bir transferdi. Play off potası incelemelerime göre zaten tartışmaya bile gerek yok AKD hocam sana yönelik kadro kurmak zorundaydım. Senin Yüksek maaşlı oynattığın dış oyuncunu tutabilmek için dış defi yüksek ve beni dışardan hücümlarda güçlendirecek bir oyuncuydu.
Bendinakise güvenim tamdı, ama pota altı takviyesi şarttım Özellikle hem bir miktar dış def. Hemde içerden yüksek hücümla katkı sağlıyacak bir oyuncu aramaya başladım. Jamka bu noktada tam aradığım isimdi, yaşı olsada beni idare edecekti.

Kaldıki gençler özellikle Renan oldukça iyi gelişim gösteriyor.
Sonuç olarak Play off maçlarında takım olarak ağırlığımızı koyduk, rakibe göre maçlara çıkmayı amaçladım.
Formu düşük olması sebepli ligin son maçını vererek DKNS hocamın karşısına çıkmak istedim.
Ve finalde zaten kadrom istediğim gibi AKD hocamla mücadele edebilecek kıyastaydı. Senin sakatlığın olmasaydıda bence sonuç çok değişmezdi hocam.

Özetle bence ne yapıyorsanız yapın, yanlışta olsa bir stratejiniz olsun derim.
Oyuncu gelişimi çok önemli, bu konuya dair bazı yazdıklarım olması sebepli tekrar bu konuya girmeyeceğim.

Seneyede elimden geldiğince forumunuzu takip ederim.
Kendinize çok iyi bakın, Sağlıcakla kalın.

Tekrardan dediğim gibi yazdıklarımı kesinlikle yanlış anlamayın. Bu oyunda strateji ve gelişim çok önemli.
Oyuncu gelişimi ve takım stratejisi üzerine yoğunlaşın derim.

Sizleri seviyorum.
Önümüzdeki sezon için herkese yürekten başarılar dilerim..

This Post:
00
306980.37 in reply to 306980.36
Date: 12/13/2020 6:12:32 AM
DknsOne
III.3
Overall Posts Rated:
77
Hocam emeğine sağlık, açıklamalar için teşekkür ederiz. Umarım ilerde aynı ligde tekrar karşılaşırız [üst ligler olmak şartıyla :)]. Yolun açık olsun tekrardan.

This Post:
00
306980.38 in reply to 306980.37
Date: 12/13/2020 6:50:34 AM
Overall Posts Rated:
896896
Teşekkür ediyorum Hocam.
Bende tekrar karşılaşmak, aynı ligde olmak isterim.

Seninde yolun açık olsun

Advertisement