BuzzerBeater Forums

BB Poland > U21 - Wątek debaty

U21 - Wątek debaty (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: al_said

This Post:
00
75079.28 in reply to 75079.27
Date: 2/25/2009 3:10:43 AM
Overall Posts Rated:
88
nie atakuj kolegi, przecież poza Leszkiem Skorupskim (który coś tam wygrał) raczej nie mamy wśród kandydatów (patrzę tylko na tych co się wypowiedzieli, bo kandydatów kandydatów mamy 12) takich którzy by wiele wygrali w BB, więc skoro przegrał mniej bo gra krócej to nie ma jeszcze tego nawyku przegrywania i dla mnie to plus:)

nie atakuje,probuje tylko debatowac:) tylko ze jak dotad robie to raczej sam ze soba.

ze mną:)

From: aimar

This Post:
00
75079.29 in reply to 75079.26
Date: 2/25/2009 3:19:16 AM
Overall Posts Rated:
16491649
Zalozmy ze wygrywasz wybory i w jedny z meczy prowadzonej przez Ciebie reprezentacj przeciwnik zagra Motion.Ty wiesz o tym juz przed wasza konfrontacja.Jak sprobowalbys mu sie przeciwstawic?

From: pawfer

This Post:
00
75079.30 in reply to 75079.25
Date: 2/25/2009 3:20:33 AM
Overall Posts Rated:
99
Byles juz w PLK a obecnie jestes w III-ciej lidze,czyli twoja droge w BB trzeba raczej nazwac Downhillem niz pasmem sukcesow.
To nie zacheca na glosowanie na Ciebie.
Czy po tych niepowodzeniach wiesz co zrobiles zle i czy gdybys mogl cofnac sie w czasie co konkretnie zmienilbys?


Opisałem swoje doświadczenie w BB chociaż generalnie nie musiałem tego robić.
Głosujący generalnie nie będą grzebać w historii klubu którego jestem właścielem. Doszedłem jednak do wniosku że nie wolno nic ukrywać i opisałem całą prawdę (mam nadzieję że niektórzy to docenią).
Spadek z PLK nie był dla mnie żadną sensacją. Prędzej czy później wiedziałem że do tego dojdzie widząc że mój klub w porównaniu do innych jest naprawdę słaby.
Jednakże porażka w II lidze był dla mnie szokiem. Wiem co zrobiłem źle. Uparłem sie na jedną taktykę i z uporem maniaka nią grałem. Kiedy przejrzałem na oczy było już za późno - w barażach także spadek formy przekreślił moje szanse utrzymania sie w II lidze.

From: aimar

This Post:
00
75079.31 in reply to 75079.28
Date: 2/25/2009 3:24:15 AM
Overall Posts Rated:
16491649
Z Toba to bede podczas kolejnych wyborow trenera seniorow.Tylko do tego czasu trzeba Cie jakos naklonic ,zebys znow kandydowal:)

From: pawel

This Post:
00
75079.32 in reply to 75079.29
Date: 2/25/2009 3:54:38 AM
Overall Posts Rated:
66
W zależności od tego jakich mam zawodników w obronie spróbowałbym zniwelować ich obwód bądż graczy podkoszowych( no chyba że mam naprawde w obronie wszystkich na wysokich skillach wówczas zaryzykowałbym obronę indywidualną
(ale raczej zdecydowałbym się na zwiekszenie obrony pod koszem oczywiście jesli pozwoliłyby na to umiejętności moich graczy)

From: m4ti_

This Post:
00
75079.33 in reply to 75079.18
Date: 2/25/2009 5:17:08 AM
Overall Posts Rated:
2121
Tak chce tej funkcji, ale nie chciałem dopiero za 2 sezony spróbować swoich sił w wyborach, długo nad tym myślalem no i niechciałem aby wybory wyglądały tak jak te na trenera dorosłej kadry więc wystartowałem. Chyba każdy marzy o tym aby poprowadzić drużynę narodową;]

@Ksiuu_DS
Zwykle mati było zajęte, wiec zamiast a dalem 4:P ale to M-FORTI tez jest fajne;]

@al_said
W sesji letniej mam 3 egzaminy, z czego licze byl zwolnionym z jednego. Poza tym przed sesją jest troche wolnego czasu no i można spokojnie wszystko to pogodzić.Poza tym kolo bibioteki jest czytelnia komputerowa wiec spokojnie bym czuwał nad wszystkim;]

A teraz pytania do moich konkurentów:
-jak będziecie chcieli zorganizować pracę skautów?
-pawel nie poświęciłeś w swojej mowie ani słowa ME ani współpracy z selekcjonerem, możesz coś powiedzieć o tych dwóch sprawach?

From: al_said

This Post:
00
75079.34 in reply to 75079.33
Date: 2/25/2009 5:24:32 AM
Overall Posts Rated:
88
@al_said
W sesji letniej mam 3 egzaminy, z czego licze byl zwolnionym z jednego. Poza tym przed sesją jest troche wolnego czasu no i można spokojnie wszystko to pogodzić.Poza tym kolo bibioteki jest czytelnia komputerowa wiec spokojnie bym czuwał nad wszystkim;]

Ok choć nie do końca się zgadzam, bo wiadomo, że pewnych rzeczy które możesz zrobić li i jedynie w trakcie przerwy między sezonowej szybciej się zrobić nie da, później też za bardzo nie.

This Post:
00
75079.35 in reply to 75079.34
Date: 2/25/2009 5:30:09 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Ponawiam pytanie do kandydatów (75079.6).
Możecie się do tego odnieść?

This Post:
00
75079.36 in reply to 75079.35
Date: 2/25/2009 5:38:38 AM
Overall Posts Rated:
99
Ponawiam pytanie do kandydatów (75079.6).
Możecie się do tego odnieść?


Przecież mamy ludzi którzy sie tym zajmują.
Skauting działa dość dobrze - nawet z jednym mam kontakt gdyż sam zauważył że mam w drużynie zawodnika z którego kiedyś coś może być.
Uważam że w tym systemie nie należy nic zmieniać.

Co do szukania klubów dla potencjalnych kadrowiczów nie jest takie proste. Bo albo ktoś nie chce sprzedać a trenuje coś innego.
W takich sytuacjach to właśnie selekcjoner U21 powinien interweniować.

From: m4ti_

This Post:
00
75079.37 in reply to 75079.34
Date: 2/25/2009 5:39:22 AM
Overall Posts Rated:
2121
Na pewno nie będzie tak ze 24h na dobę będę w książkach siedział, pozatym mam jeszcze jeden egazmin do zdania w tej sesji więc nie wiadomo czy do letniej dotrwam;]
Jesli będzie wymagała tego sytuacja aby poświęcić w przerwie miedzy sezonowej wiecej czasu to tak zrobie.

@vinnie_jones
Jak sam wiesz jest to bardzo trudne to zrealizowania ale mogło by nam przynieść wiele korzyści. Podstawowym problemem będzie to że managerowie będą musieli się poświęcić na taki trening, bo jak wiadomo przez to że trenują tylko jedno pozycję ich skład nie będzie się tak rozwijał jak innych no i sprzedać za bardzo nie będą mieli kogo. Nie mogę obiecać, że coś takiego powstanie w takiej formie jaką Ty przestawiłeś ale postaram się przekonać nowych/starych graczy aby spróbować coś takiego wykonać. Bo jedno jest pewne że potrzebni będą nowi skauci, bo Ci co już są i tak mają co robić.

From: pawfer

This Post:
00
75079.38 in reply to 75079.33
Date: 2/25/2009 5:41:17 AM
Overall Posts Rated:
99

A teraz pytania do moich konkurentów:
-jak będziecie chcieli zorganizować pracę skautów?


System scoutingu działa dość sprawnie. Sądzę że nie trzeba nic zmieniać - jednakże właśnie oni czasem potrzebują pomocy selekcjonera U21.
Selekcjoner nie powinien wpływać w ich pracę lecz służyć pomocą.

Advertisement