BuzzerBeater Forums

BB Magyarország > U21 VI

U21 VI (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
256035.291 in reply to 256035.290
Date: 10/26/2014 12:58:45 PM
Overall Posts Rated:
310310
10 hónapot töltött ötödosztályú külföldi csapatoknál, nem hiszem hogy hatos edzővel edzették volna.

És hogy mit ért bd poszton? Nézd meg a tavalyi meccsek statjait. Főleg annak a fényében, hogy te kategórikusan kijelentetted, hogy ebből semmi nem lesz. Aztán mégiscsak bekerült, kezdő volt és a 3-4. legjobb pontszerző lett

Don't feed the troll
This Post:
11
256035.292 in reply to 256035.290
Date: 10/26/2014 3:32:08 PM
Overall Posts Rated:
411411
Komolyan mondom, nem tudom már mit írjak. Úgy se értesz meg semmit. Hiába írok neked bármit.

Akkor nézzük az állításaidat és a tényeket:

Sok sikert, de ha megfeszülünk se tudunk létszám miatt előrejutni. Max, ha többi nagyobb létszámú elit elront valamit...


Srbija Aktív csapatok: 573 3 aranyérem
Rossiya Aktív csapatok: 386 számos döntő és ezüstérem

MIndkét csapat most játszott EB döntőt egymással!

Magyarország Aktív csapatok: 595

Mi mikor játszottunk EB döntőt?

Tehát szerinted mi csak akkor tudunk nyerni, ha a nagy létszámú elit elront valamit? Ezek szerint bénábbak vagyunk mint a többi közepes ország, mert ők odakerülnek többször is! Ezek szerint nincs igazad, mert a létszám nem lehet indok arra, hogy gyengék vagyunk.

A Vigaszági döntők és győzelmek a vesztesek ligája, a gyenge csapatok versenye. Ezt be kell látni. A jobbak VB-znek, a gyengék vigaszágiznak. Ettől még ezek szép eredmények, és becsülni kell őket, de nem ez a legnagyobb dolog amit elérhetünk ha ügyesek vagyunk.

El kell fogadni hogy max ennyit tudunk elérni. Szűk a keresztmetszet, nincs nevelő vagy csak pocsék draft.


Fogadjuk el. Akkor nem kellenek scoutok, lehet bárki a szövkap, nevelhet mindenki úgy ahogy és kész. Nem kell ide semmi. Én sem. Taktikázás sem. Ez az elfogadás. Ha már bármit elkezdünk csinálni, az nem elfogadás. Az a jobbra törekedés. Innentől kezdve amit írsz kérsz hatalmas baromság újra. Újabb negatív gondolat. A vesztesek elfogadnak, a győztesek javítanak azon ami van. Senki se lett még soha jobb attól, hogy elfogadott egy helyzetet. Te ezek szerint vesztes ember vagy! Nem kell ezt ráerőltetni másra.

Igen legyen kuka, aki 3-4 passzal születik és nem jó másra.


Miért lenne kuka? Miért lesz jobb az u21, ha helyből kidobunk 40 embert a kukába? Aki nem akar IR-t és C-t nevelni az inkább neveljen külföldit, mert nekünk nincs szükségünk dh-ra szerinted? Te ezt tényleg komolyan gondolod? MInél több a lehetőségem játékost válogatni bármilyen taktikához bármilyen posztra, annál könnyebb a helyzetem. Vagy szerinted könnyebb 15 kinti emberből 10-et kiválasztani, mint 30-ból 10-et? Zseni vagy.

Ugyanez lenne az felemlegetett embereiddel is. Mire kinevelsz 3 passzosból pl 8-9-es passzosat, addig a dobás /kv edzésből veszít időt. Magyarul lemarad,mint "dobógép"


Ez tetszik a legjobban. Te jobban tudod, hogy én mit akarok mint én. Gondolatolvasó vagy.

Miért vitatod, hogy Aponyi lassan ment? "Csak" kv, passz, tempó, dobótáv és technika, lvez kellett neki. Ő kinti Ir volt.


Melyik mondatommal vitattam, hogy Aponyinak lassan ment bármi is? Sőt tovább megyek, melyik mondatomba volt szó Aponyiról!

Mikor az a gond, hogy egyik évben nem tudtak kiedzeni normális benti Ir-t sem, akinek "csak" kv, passz, techn, és lvez kell alapvető fontossággal.


Van a keretbe 5 normális. És mire fogok menni velük, amikor csak 2 taktikát fogunk tudni használni? Értsd meg végre ezt a hátrányt nem lehet ellensúlyozni akármennyire jók ezek a fiúk.

Edzessünk inkább világklasszis benti ir-eket pl 17 kv és 16 passzal u21 végéig


A gyöngyszemek gyöngyszeme! Te fogod kinevelni ezeket? Te fogsz elszámolni az NT kapitánnyal azért, mert már 22 évesen eltarthatatlan lesz a fizetése a játékosoknak, te fogsz beszélni a tulajjal, amikor majd egy 22 éves eltarthatatlan félreedzett játékost 400k-ért vesznek meg tőle 4 szezon edzés után? Nem tudok nem fröcsögni, mert a sok szakmaiatlanság amit folyamatosan írsz agresszívvá tesz. Nem írhatom le zárolás vétke nélkül azokat a dolgokat amiket gondolok arról a sok szemétről, amit "papírra" vetsz! Hozzánemértés a köbön!

ne fecséreljünk fölös energiát abba, ami nem biztos, hogy előbbre visz minket. Igen


Semmi sem visz minket előbbre szezonok óta, akkor ne fektessünk energiát semmibe sem. LOL

Nem kell válasz, úgyis csak vita lenne belőle.


A kérésednek annyira teszek eleget, mint amennyire te az enyémnek.

This Post:
00
256035.293 in reply to 256035.287
Date: 10/26/2014 3:40:29 PM
Overall Posts Rated:
411411
El kell dönteni, mire akarjuk használni és aszerint kell edzeni. Én pl abszolút preferálnám a jó kinti védő és jó benti dobó dh-kat, akár a passz rovására is.


Preferálom az olyan srácok edzését mint amilyen ez a bd volt. Amúgy tényleg az egyik legjobb játékosunk volt tavaly. Eléggé ellene mentem mindenkinek, amikor betettem és használtam, szinte senki sem ajánlotta, mégis bevált. Preferálom a passz rovására benti illetve kinti irányba tolt játékosokat, a kinti irányba tolt centereket. Bárkinek ötlete van, írjon, hogy ő szívesen nevelne ilyent olyant amolyant. A scoutokat is kérem és kértem arra, legyenek vevők az ilyen játékosok edzetésére, és gondolkodjanak azon, hogy lehet minél változatosabb játékosokat nevelni.

This Post:
00
256035.294 in reply to 256035.292
Date: 10/27/2014 6:37:44 AM
Overall Posts Rated:
350350
Tudod mit? Írhatnék válaszokat, de úgyis elbeszélünk egymás mellett... Nem akarsz meghallgatni. Meg mindenki a saját véleményét mondja. Kisebb- nagyobb részigazságokkal.
Mivel nem kívánok újabb vitalavinát indítani, ezért lezárom témát, DE ne gondold azt, hogy minden kérdésben igazad van a mostani állításaiddal.

Last edited by ReMiX ™ ☎ at 10/27/2014 6:41:46 AM

This Post:
00
256035.295 in reply to 256035.294
Date: 10/27/2014 7:50:34 AM
kk zte
II.3
Overall Posts Rated:
3434
Second Team:
kk zte II
Na akkor a száraz tények: 40-es draft listából, 20. ember edzene.
-Volt aki 3-as edzővel akart edzeni
-5 játékos kapott 48 perc játékidőt ECS , vagy C poszton
-3 játékosnak össze tudtunk még gereblyézni 19 -33 perc között 2. poszton
-Mi lesz ha egy posztos Center edzést kérek, már előre félek
-Természetesen mindenki vette, hogy 48 perc kell a teljes edzéshez
-Volt aki Irányítót - Dobóhátvédet -Bedobót játszott
-Ha nem edzhet lepattanó edzést akkor inkább eladja, de kinek
-(34847465) neki 5. napja keresek csapatot, talán most sikerült
-Amíg draft előtt nincs 10. menedzser aki edzene magas embert, addig ezek a játékosok csak kallódnak.
Saját szakállamra dolgozok azon, hogy a következő szezon elejére legyen 10. felhasználó.

This Post:
00
256035.296 in reply to 256035.295
Date: 10/27/2014 9:11:04 AM
Overall Posts Rated:
4343
Gratulalok a hozzaszolasert, nem lenne rossz neha egy-egy osszefoglalot olvasni (hanyan edzenek, mennyire mukodik jol, nehezen). Az, hogy minden evben elojon, hogy milyen gyenge a keret, ez nem fog osztonozni senkit, de ha ket hetente lenne egy osszefoglalo, es elojonnenek a problemak, latnank, hogy vannak es dolgoznak a scoutok (tobb info lenne az u21 mukodeserol), akkor lehet lennenek olyanok, akik azt mondjak, hogy egye-fene jovok es segitek jatekost nevelni.

A 10 felhasznalo nagyon jo terv, nem lesz egyszeru..4 eves ciklust nezve 40 ember aki ecs-centert eddz...es meg ott a tobbi poszt. Mar 5 megbizhato, 5-6 edzovel rendelkezo is szep lenne szerintem.


This Post:
00
256035.297 in reply to 256035.295
Date: 10/27/2014 1:10:18 PM
Overall Posts Rated:
350350
Na, ezt nem gondoltam volna, hogy ekkora szarban a haza... Minden elismerésem neked meg a scoutoknak. Én viszont csak véleményt formáltam, ha kis kapacitásunk van azt se tudják hogyan kéne edzeni plusz feladatba belevágni (dh edzés) az nem könnyű feladat...

És tényleg jó gondolat, ha volna kis összefoglalás az edzésről és annak minőségéről.

Korrekten lezárom a témát. Sok sikert Dzsevasznak idénre!

This Post:
00
256035.298 in reply to 256035.297
Date: 10/28/2014 5:35:30 AM
Overall Posts Rated:
411411
Kialakult a 29. szezon scout listája, remélem ez most egy jó darabig stabil lesz. Bízok benne, hogy megtaláltam a megfelelő lelkes aktív stábot magam mellé. Segítsétek őket, keressétek őket és figyeljetek rájuk oda. Köszönöm a munkájukat előre is!

18 éves korosztály scoutok:
IR (Pg) LA-Peter70 (52066)
DH (SG) LA-Charlie50 (160483)
BD(SF) LA-Charlie50 (160483)
ECS/C (PF/C) Kusti11 (160275)

19éves korosztály scoutok:
IR (Pg) LA-Peter70 (52066)
DH (SG) dzsevasz (161021)
BD(SF) gecsega (160770)
ECS/C (PF/C) cysco(198610)

20éves korosztály scoutok:
IR/DH (Pg/SG)Szepiz(198823)
BD(SF) LA-Charlie50 (160483)
ECS/C (PF/C) LA-Charlie50 (160483)

21éves korosztály scout:
dzsevasz (161021)

This Post:
00
256035.299 in reply to 256035.298
Date: 10/28/2014 5:45:13 AM
Overall Posts Rated:
310310
Ha esetleg valaki úgy érzi, hogy a játékosa esélyes és hozzám tartozik "scout-ügyileg", az kérem jelentkezzen, mert egyáltalán nem biztos, hogy teljes a listám.
Köszönöm előre is.

Don't feed the troll
This Post:
00
256035.300 in reply to 256035.298
Date: 10/29/2014 9:57:14 AM
Pocak KK
II.3
Overall Posts Rated:
228228
Second Team:
BC Paunch
Akkor most egy gyors beszámoló az irányítókról is:

19 évesek:

Gyakorlatilag 16 ember maradt a tavalyiakból-sajnos ezek közül úgy fest,hogy a tulaj be nem lépése,majd visszatérése miatt lemaradt egy MVP. Ő már csak NT-re érhet oda,ha egyáltalán odaér.A megmaradt 15 fiú közül 4 potja olyan,hogy mehet NT-re is,a többi hamarabb maxolni fog. A külföldi tulajok közül akad,akivel szinte napi kapcsolatban vagyok,míg más hónapok óta most kegyeskedett először válaszolni-igaz,legalább jól néz ki a fia,mert edzi A hazai tulajokkal úgy érzem,jó az együttműködés,akár rutinos "öregekről", akár újakról van szó.Már most vannak 12-es kv-el többen,mások másban jók-szerintem jó kis PG korosztály lesz ez,ha minden így megy tovább.

18 évesek:

26 fiú volt a listán,ezek közül 8 inkább SF a magassága alapján,de természetesen róluk sem mondunk le.Itt egyelőre még több bizonytalanság van: van,akit eladnának, mást edzenének,de az 1-es edző ehhez kevés lesz-de minimum 12 embernél úgy fest,megvan az 5-6-os edző.Van,aki még nem válaszolt (hazai és külföldi egyaránt),másoknál még egyeztetünk az edzésről,illetve van,aki most is piacon van. Úgy gondolom,ez egy szűkebb merítésű korosztály lesz,de vannak ígéretes PG-k itt is.

Összegezve: mindenkire próbálunk figyelni,a legkisebb is számít!

This Post:
00
256035.301 in reply to 256035.300
Date: 10/29/2014 11:58:25 PM
Szepiz Playground
II.3
Overall Posts Rated:
184184
Second Team:
Ground Zero
En is adok egy updatet, nalam a most 20 evesek (IR/DT )vannak akikkel 18 eves koruk ota foglalkozom en a tulajokkal, illetve a 21 evesek addig amig Dzsevasz at nem veszi oket.
A munkat Domi alatt kezdtem es Dzsevasszal folytatom (nehol eltero igenyekkel, igy a jelenlegi allomany ertelemszeruen 2 edzo elvarasait otvozi es fokent IR beallitotsagu)

20 eveseknel:
Az eredeti 22-bol 8 jatekos maradt a ket szezon alatt akikkel erdemes foglalkozni, illetve kozremukodtek.

21 evesek:
Az eredeti 18-bol 9 jatekos maradt.

Sz.

Advertisement