BuzzerBeater Forums

BB Latvija > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Ragans
This Post:
00
136268.3 in reply to 136268.2
Date: 3/23/2010 3:33:36 AM
Overall Posts Rated:
3030
Sveiki visiem!!!

Ta ka man tagad laika ir atliku likaam, tad esmu stingri izlemis kandidet uz U21 izlases trenera amatu.

Neliels ieskats par mani un manu klubu:
BB speleju jau no 3 sezonas, kad mani shajaa speelee ievilka mans draugs Trakais (Ventbunkers) lidz shim aizvadiits ne mazums vien siivu machu un tagad esmu tur kur nu esmu, pateicoties tikai pasha speekiem, labai strateegiskajai un logiskajai domaashanai ilgterminjaa. Dalju nomaniem panakumiem varat verot mana trofeju plauktinjaa,, ka ari protams varu uzsveert dazus dzekus ko esmu izaudzinajis gan prieksh U21 gan lielaas izlases Mikus Garsils ((4822840)) un Abrams Peldinš ((2583807)) tiesa peldinjsh tika aatri vien izkonkureets no lielas izlases jo dzekam nebija padevies potencials, tapat tika iegadats Aristids Ikstens ((4823078)) ar domu lai shis lieliskais un unikaalais speletajs prieksh latvijas atgrieztos maajaas, lai vareetu veiksmiigaak sekot liidzi vinja formai ka ari pielikt klat vel kadu skilu,un tas tik ari darits Ikstenu patreneeju veel un kaa redzat alga izaugusi veel par 40k.
Taapat veelos atziimet savus veiksmigos startus PL BBB Federacijas ietvaros, kur var smeltiesloti daudz pieredzes ka ari uzinat daudz ko jaunu, jo tur apgrozaas BB pasaules labakie menedzeri,un ne tikai.
Taatad 2 iepriekshejas PL:
http://www.buzzerbeater.com/community/pl/4007/overview.as... 5 sezona
http://www.buzzerbeater.com/community/pl/4624/overview.as... 6 seozna
Sho 5dien saksies 7 seozna kur speleshu A grupaa (augstaka grupa shajaa turnira)
http://www.buzzerbeater.com/community/pl/5332/overview.as... (vel BC Torooo nav apstiprinajis dalibu)

Tagad pievershamies U21:

Jau ieprieksh esmu vadiijis U21 izlasi, un uzskatu ka diezgan veiksmiigi tam laikam cik nu muusu resurss uz to briidi atljaava. Taa ka man tas nav nekas jauns un nav svesh, pats esmu neskaitaamas stundas skautojis, taa ir neatnemama U21 izlases trenera sastaavdalja, bez skautoshanas un komunikaacijas ar speletaju treneriem nu nekur. Tikai ar kopiigu dialogu un kopiigu ieguldiitu darbu var gazt kalnus,ko pierada ari iepriekshejas sezonas sniegums U21 izpildiijumaa, beigu beigaas viss izveertaas pat loti labi nevis kaa prognozejam,bet nu sheit ari jauzslave Nehoun daudzi citi.

U21 izlases sastaavs principaa par 85% jau ir nokomplekteets,buus jaapaarskrien paari velvisaam valstiim un jaaizceko vai nav veelkur kaads talants iestreedzis vai nosleepts nomuusu acii kaadaa no itaalijas 3 vai 4 liigaam, ja kluushu par U21 terenri ceru ka atradiisies man paliigi kas paliidzeetu apsekot visas valstis, neatteikshos arii no kipuca paliidziibas.

Lai arii skautoshana ir netanemama sataavdalja, tas nav arii nekas neizdarams, pats galvenais ir panemt sastaavaa pareizos speletajus ar pareizajiem skiliem, nevis tos kuriem ir lielaakaa alga, ka ari lai uzvaretu ir vajadziiga strategiska domashana ilgterminja, kada man noteikti piemit, un protams vajadziga ari veixme, bez tas nu nekur, atceresimies kaut iepriekshejas sezonas pusfinaal machu pret poliju!!

No savas puses protams veltishu preses reliizes par gaidaamajiem machiem ka ari izmainjam komandaa, ceru ka neko nepiemirsu piebilst, bet nu prieksh tam jau air arii sadalja NT debates.

Taatad visi aicinaati Balsot par mani: Ragans

Un turam ikskus par lielaam uzvaraam!!!!!

P.S. Un ja kas man arii nav probleemas ar komunikaciju ar Neho....tas taa ja....starpcitu..:D

Ragans
BK TUKUMS