BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > U21 National Team Debate Thread

U21 National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Tiger
This Post:
00
180839.3 in reply to 180839.1
Date: 4/19/2011 9:21:23 AM
Overall Posts Rated:
217217
без личностных мотивов, плиззз

From: AlexUnder

This Post:
11
180839.4 in reply to 180839.3
Date: 4/19/2011 9:30:29 AM
SUMY DEVILS
III.2
Overall Posts Rated:
13281328
тогда дебаты будут проходить типа вот так:
http://www.youtube.com/watch?v=Ph3GKVA-3Lw&feature=re...

From: Tiger

This Post:
00
180839.5 in reply to 180839.4
Date: 4/19/2011 9:41:01 AM
Overall Posts Rated:
217217
до сих пор проходили нормально. но личные нападки - это не моя прихоть, они запрещены, читай стартовое сообщение топика

This Post:
00
180839.6 in reply to 180839.4
Date: 4/19/2011 9:41:05 AM
SUMY DEVILS
III.2
Overall Posts Rated:
13281328
сорри...опять на личности...))
ту Кампот:
вот про мультискилов много ты написал, я например равнораскачанных нормальных ЛФов в сборных У21 никогда не видел. Это может быть единицы которые уже приходят со всеми скилами по 7, при хорошем тренера и при прочих удачных обстоятельствах.
Мое мнение что в У21 для позиции ЛФ при нападении с периметра будет достаточно АЗ с БЗ 9-10, а при нападении под щитом достаточно МФа с ВЗ 9-10.
Согласен иль нет? Просто по моему мнению хороших ЛФов в таком возрасте не бывает и будут они при акцентированном нападении соперника ловить бабочек)

This Post:
00
180839.7 in reply to 180839.6
Date: 4/19/2011 10:02:24 AM
Overall Posts Rated:
181181
Були добрерозкачані ЛФи, самогон може підтвердити. І викачати реально, просто за це всерйоз ніхто не береться.
Мульт ЛФ - це зло, в хорошому розуміннні. Багато АЗ не можуть себе показати при щиті, а це може зробити:
а) хорощий РЗ з середнім ББ; Екперементи проводив на своїій команді, де РЗ стойка з ББ 5 і Янес з ББ 2 грали по-різному, і переважно мені подобалася гра стойки, хоча рівняти рівень ліги і рівень націоналки не варто, але частинку правди десь я в цьому бачу. Навіть той же Горностаєв у збірній може бути як приклад)))
б) Хороший ЛФ з Високою ВЗ(11-12) і ББ. Неодноразово ти бачив, як у збірній проводилися експеременти з Кармалітою на АЗ. І це себе виправдовувало! )))
Але звичайно заставляти тренити ББ для АЗ це тупо. тому до кожного гравця тре мати підхід, і з самого початку драфту тре вибрати 3-4 гравців, які будуть тренитися ЛФми. Один ВФ з ВЗ. Другий - АЗ з БЗ, так з цим я з тобою згідний. Але трентій ЛФ повинен бути мультом . Бо якшо будеш мати тільки ВФ з внєшкою і АЗ з ближньою, то супротивник тебе розколить і буде легко спрогнозувати, шо ти будеш грати. І багато буде залежати від форми. Тоже неодноразово бачив, як мінялися рішення тактик у молодіжці, чи в націоналці, через те, що ЛФ під щит не був у формі, а Ц були. А мульт буде відводити очі, і буде тяжче передбачити твої дії + в скрутну хвилину допоможе завжди )))
вот така моя думка )))

Last edited by LA-Kampot at 4/19/2011 10:08:46 AM

Навіть Цезар, що міг робити кілька справ одночасно, лох на тлі водія маршрутки.
This Post:
11
180839.8 in reply to 180839.7
Date: 4/19/2011 10:19:39 AM
Overall Posts Rated:
14581458
Питання до кандидатів:
1 Яке ваше відношення до Витривалості чи Штрафних?І чи поставите ви на рз гравця з ШБ 1?
2 Чи впливає на рівні молодіжки досвід?Ваша думка і також по тому чи суттєвим є його вплив на гру?
3 Що для вас головніше ентузіазм чи перемога в матчі?
4 Кого візьмете у свій штаб?І чи будуть у вас помічники?
5 Який ваш прогноз на наш виступ в найближчі 2 сезони?І чи піднімемся ми в рейтингу, якщо так то на скільки позицій?+ -
6 Чи повинен на вашу думку менеджер жертвувати грою команди заради збірної?
7 Чи будете ви пропонувати договорняки супернику пік на пік?І чи будете погоджуватися на такі пропозиції від суперника?
8 Чим на вашу думку ви кращі від свого суперника?(досвідом, тактикою, стратегією)?
9 Чи можливо зробити на вашу думку для менеджерів , які тренять збірника якісь заохочення?
10 Ваша улюблена тактика захисту і нападу?:)


This Post:
00
180839.9 in reply to 180839.8
Date: 4/19/2011 10:51:29 AM
Overall Posts Rated:
181181
Питання до кандидатів:
1 Яке ваше відношення до Витривалості чи Штрафних?І чи поставите ви на рз гравця з ШБ 1?
2 Чи впливає на рівні молодіжки досвід?Ваша думка і також по тому чи суттєвим є його вплив на гру?
3 Що для вас головніше ентузіазм чи перемога в матчі?
4 Кого візьмете у свій штаб?І чи будуть у вас помічники?
5 Який ваш прогноз на наш виступ в найближчі 2 сезони?І чи піднімемся ми в рейтингу, якщо так то на скільки позицій?+ -
6 Чи повинен на вашу думку менеджер жертвувати грою команди заради збірної?
7 Чи будете ви пропонувати договорняки супернику пік на пік?І чи будете погоджуватися на такі пропозиції від суперника?
8 Чим на вашу думку ви кращі від свого суперника?(досвідом, тактикою, стратегією)?
9 Чи можливо зробити на вашу думку для менеджерів , які тренять збірника якісь заохочення?
10 Ваша улюблена тактика захисту і нападу?:)

таксс
1) якшо Витривалість 1 - буду просити менеджера прокачати її до 3, інакше він в основі не буде ! ШБ також буду просити викачати хоча б до 3! якшо це РЗ, то все залежить від форми, якшо в усіх РЗ однакова форма, то звичайно, що буде надаватися перевага тому, який має ШБ(це ми не берем до уваги всі решта навики). Але якщо це провідний РЗ зі ШБ 1, і заміни достойної йому нема, то виходу відповідно тоже нема, кірм того як просити викачати його, з цим буду построгіше
2) Переважно, що досвід в гравців молодіжки 3. Тому ролі воно великої не буде грати. ІМХО
3) звичайно що перемога. Але тратити ентузіазм на ліво і на право не треба!
4) В штаб візьму. Кого? поки що секрет
5) Взагалі основна мета кожного тренера - вигравати. І якщо він це не робитиме, значить шось тут не так, і тре або реабілітовуватися в наступному сезоні, або ж залишити цей пост. На скільки позицій підніметься збірна важко сказати. Але точно буде поставлена мета увійти до другого кошику посіву, тобто в ТОП 24. Поки що ставлю перед собою таку мету.
6) Тут все залежить від менеджера. Якщо він вміє працювати на два фронти, то чому б і ні )
7) Пропонувати буду, але завжди буду намахувати (знаю, що це підступно ) А на пропозицію буду погоджуватися, але буду робити так, як захочу ))) знаю, це не етично, але війна - фігня. Головне маньоври (с)
8) Амбіційність; Комунікабельність (з менеджерами усіх ліг). Про тактики не варто говорити чи про досвід, адже всі кандидати успішні менеджери і чогось-таки добилися в ББ. Стратегія - розписана в промовах ) вибирайте самі, а то тігр за наклепи на особистості - стре пост
9) Збільшити % від торгівлі, але цим мають ББшники займатися, і також мона виписати грамоту на форумі
10) Ше б спитав, кого я більше люблю: маму чи тата На команді я люблю грати щит/розіграш на периметрі(карусель). Щодо захисту - люба, тіко не ізоляція

Навіть Цезар, що міг робити кілька справ одночасно, лох на тлі водія маршрутки.
This Post:
00
180839.10 in reply to 180839.8
Date: 4/19/2011 10:54:03 AM
SUMY DEVILS
III.2
Overall Posts Rated:
13281328
1. думаю игрок с выносом 4+ и штрафными 4+ будет гуд. насчет рз с шб 1, поставлю, если он на голову сильнее других и в форме. много разных показателей нужно учесть, шб это последнее на что я буду смотреть. вспомните хоть Гливинского, у него и щас нет штрафных и он удачно играет.
2. хочется верить что да, но на уровне У21 диференциация опыта очень мала и практически не играет большой роли. но вот если смотреть на нац команду то там могут быть игроки с опытом например 3-4 в 22 года и около 10 в 30 лет, вот там будет разница ощутимая. для молодежки это не критично +-1.
3. победа на пике)) а если честно то нужно смотреть стратегию прохождения соперников, один матч можно преднамеренно слить и все остальные выиграть, чем пытаться выиграть каждый матч и в итоге всё проиграть. это уже вопрос стратегии.
4. всем двери открыты. интересно послушать мысли, но как говорит Босс "ответственность несёт тренер" поэтому последнее слово за тренером.
5. шансы с 3й корзины выйти на ЧЕ есть, дальше нужно смотреть соперников...
6. если менеджер хочет чтобы у него в составе был сборник, то тогда должен, сразу вспоминаю менеджера Rusabа который до последнего тренирует Колчина жертвуя результатом команды и заваленной экономикой. респект Rusabу!
7. нет! а соглашаться буду)))
8. опыт - да! я тут с 4го сезона варюсь) тактически тоже вроде не дурак, каждый из нас имеет свои мнения насчёт игры и построения команды, я вот например люблю игроков с высокой защитой. ибо главное это отзащищатся, а в атаке как-нибудь засадим. но это не значит что остальные навыки должны быть ни о чём...))
9. то что у менеджера есть сборник - это уже дополнительный фан в игре, и ещё больший фан когда это игрок своей страны. это гордость и уважение среди менеджеров.
10. персоналка и каруселька или давление. испытывал 4-1 внешнюю - тоже понравилась)

This Post:
00
180839.11 in reply to 180839.10
Date: 4/19/2011 11:05:24 AM
Overall Posts Rated:
14581458
Дякую за 2 відповіді)Чекаєм Самогона ну і якшо будуть то інших кандидатів)

This Post:
00
180839.12 in reply to 180839.8
Date: 4/19/2011 12:18:25 PM
Overall Posts Rated:
9696
1. Я люблю игроков с выносливостью 6-7. штрафные важны только для РЗ..
Но конечно когда нет особого выбора, то приходится использовать игроков без стамины и ШБ.
Ставил Михайлюка с ШБ-1 на позицию РЗ. Но это было когда все остальные РЗ были травмированы либо с убитой формой.
2. Опыт у игроков молодежки обычно 2 или 3. Был Платонов помню с 4 опытом, но он особо не выделялся от остальных.
3. Энтузиазм, если его еще нет)
4. Штаб маловероятен. Но добровольные помощники приветствуются.
5. Должны подниматся в топ-20
6. Странный вопрос. Сборники наоборот только помогают игре команды. Я лично вышел в СУПЕРЛИГУ за счет сборников собственного прокача.
7. Буду предлагать и буду соглашатся. Это важный фактор для выхода из группы. Естественно за базар нужно отвечать. Никаких обманов. Репутацию легко испортить и очень трудно поднимать.
8. Ничем. Все кандидаты очень сильны.
9. Лучшее заохочення - это когда твой игрок в родной сборной рвет соперников) Очень приятное ощущение))
10. Карусель-персоналка. с Кармалитой ЛФ)

From: Nemos
This Post:
00
180839.13 in reply to 180839.12
Date: 4/20/2011 4:22:12 AM
WarIsOver [team=43959] - R.I.P.
II.3
Overall Posts Rated:
17091709
як вам група і календар ігор?
розумію, що ще неясно зі складами всіх збірних, але так, на перший погляд, чи реально взяти друге місце?

Advertisement