Dan 2 (Utorak 12 Oktobar 2021) od https://www.buzzer-manager.comRezultati kolaXIII prase 98 - Djoda 43
KK Crvica 114 - Mada faka 51
FRONT the JUZNI 97 - MATANSRB 88
KK Obilić 1389 84 - Skok u bunar 75
Insomnia Bust3rs 97 -
Rudari Sa Istoka 100Eko basket 121 - Maximus Decimus Meridius 109
KK Sokolovi 81 -
PO knights 98Drakula 88 -
MentoSacra 115Najbolji tim kolaPoena : 121 : Eko basket
Skokovi : 66 : KK Crvica
Asistencije : 27 : Insomnia Bust3rs
Ukradene lopte : 12 : KK Obilić 1389
Blokade : 12 : XIII prase
Najbolja partija kolaPoena : 47 : M. Iliev (Eko basket)
Skokovi : 20 : D. Agoglia (KK Crvica)
Asistencije : 8 : C. Filipiak (Insomnia Bust3rs), L. Dingpeng (Maximus Decimus Meridius), A. Makridimitris (Maximus Decimus Meridius)
Ukradene lopte : 5 : L. Buttafuoco (PO knights)
Blokade : 4 : P. Métayer (Insomnia Bust3rs), R. Monteriso (Skok u bunar)
Najboljih 5 kolaPlej : I. Lazevski (KK Crvica) (31 Poena, 9 Skokovi, 7 Asistencije, 2 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 36
Bek šuter : M. Iliev (Eko basket) (47 Poena, 3 Skokovi, 3 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 47
Krilo : L. Dingpeng (Maximus Decimus Meridius) (41 Poena, 15 Skokovi, 8 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 39
Krilni centar : P. Métayer (Insomnia Bust3rs) (38 Poena, 12 Skokovi, 1 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 4 Blokade) : Efikasnost : 38
Centar : R. Monteriso (Skok u bunar) (31 Poena, 11 Skokovi, 3 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 4 Blokade) : Efikasnost : 40
MVP kolaM. Iliev (Eko basket) (47 Poena, 3 Skokovi, 3 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 47
Najslabija partija kolaB. Albijanić (Djoda) (8 Poena, 4 Skokovi, 2 Asistencije, 3 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : -9
Sve vrste statistikeIgrač koji je zaboravio da skine rukavice : P. Voroshnin (Skok u bunar) : 7 Izgubljene lopte
Igrač obeležen od sudija : S. Curcic (Eko basket), L. Buttafuoco (PO knights), M. Erić (Drakula), P. Voroshnin (Skok u bunar), E. Hatfield (Skok u bunar), J. Madrid (Skok u bunar), P. Kamenický (Maximus Decimus Meridius), L. Miškić (Djoda), D. Novaković (MATANSRB) : 6 Lične greške
Gvozdeni čovek : S. Zdunkiewicz (Djoda) : 49 Minuta
Šuter : M. Iliev (Eko basket) : 8 Trojki
Najbolji igrač : A. Üzgün (KK Obilić 1389), L. Bocchini (KK Obilić 1389) : Rejting : 16.5
Najgori igrač : N. Isaković (Djoda) : Rejting : 2.5