BuzzerBeater Forums

Türkiye - TBL > 65. sezon kısa değerlendirme ve final hk.

65. sezon kısa değerlendirme ve final hk.

Set priority
Show messages by
This Post:
11
324773.4 in reply to 324773.3
Date: 9/14/2024 10:04:25 PM
KskAltyapı
TBL
Overall Posts Rated:
105105
Ne demek hocam, ben teşekkür ederim.

Yok hocam geçen sezon da aldık.Sen kazandığın için 400 aldın, ben 200 aldım. Tek fark geçen sezon pazar gününe uzadığı için pazar akşamı alırken, bu sezon lig c.tesi noktalandığından c.tesi almış olduk. Sen de para gani olduğundan farketmemiş olabilirsin:)

TV kontratı ligin bütçesine göreyse pamuk eller cebe girsin.

Serhat'ı yabancı U21 koçluğu yaptığım dönemden beri takip ediyorum, ilk draft olduğu ham hali bile aklımda:) Cidden fark yaratan oyuncu. 2-3 sezona nasıl olur kimbilir?

Hocam İspanyol 2 sezon önce çok iyiydi. 160 typ,280k maaştı. Düşüşe rağmen geçen sezonun da mvpsiydi. Bu sezon maaşı 80k olsa şaşırmam. Çok sağlam düşüş yaşadı.Bu sezon en önemli oyuncu olmadı ama elden de çıkaramadım yoklukta:)

Umarım doğuya çok sağlam 3 takım daha gelir. The Hateful Eight 2'yi izleriz:)

This Post:
22
324773.5 in reply to 324773.4
Date: 9/15/2024 7:49:54 AM
Chaosus
TBL
Overall Posts Rated:
2222

-Serkan hocam tüm takımlara yaptığı yorumlar çok güzel olmuş bence , bu arada ben kendime bile ters geliyorum hocam alıştım artık :)

- şampiyon golden ants takımını tebrik ediyorum önümüzdeki sezonda bir sürpriz olmazsa şampiyonluğun en büyük adayı olarak görüyorum .

Herkese iyi sezonlar ...

This Post:
22
324773.6 in reply to 324773.5
Date: 9/15/2024 7:14:08 PM
Fatih Solak Basketbol Okulu
II.3
Overall Posts Rated:
1414
Biz de takımı play-off'a ve önümüzdeki sezona hazırlayalım demiştik ama transfer hareketleri sonrası formları toparlayamayınca II. kümede bulduk kendimizi.

Normal sezonun son dört maçında bize karşı rahat ol oynayan dört rakibe karşı da varlık gösteremedik ve hak ettik bu düşüşü.

Takımda yaşlar büyük, kasada çok para yok. Akılda birkaç plan var ve önümüzdeki sezon ivedilikle TBL'ye dönmeye çalışacağız ama başaramama olasılığımız da var. Eğer ki başaramazsak bir süre buralarda olamayacağız demektir.

Önümüzdeki sezonda herkese başarılar dilerim.

This Post:
11
324773.7 in reply to 324773.1
Date: 9/18/2024 3:48:27 PM
AKD Elephants
TBL
Overall Posts Rated:
1212
Hocam güzel değerlendirmelerini keyifle okudum, Lig ve kupa şampiyonluğu için @Vatt'ghern Gwynbleidd tebrik ediyoruz. Herkese yeni sezoda başarılar dilerim. yeni gelen takımlarımıza/hocalarımıza da hoşgeldin diyelim. Bende geçen sezon çıktığım TBL de kalıcı olmak için çabalayacağım. Keyifli, sakazsız, bol kazançlı bir sezon olsun.