BuzzerBeater Forums

BB Hellas > [ΕΚΛΟΓΕΣ] Λόγοι Υποψηφίων

[ΕΚΛΟΓΕΣ] Λόγοι Υποψηφίων (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Tyfonas
This Post:
00
93352.3 in reply to 93352.2
Date: 6/2/2009 4:09:03 AM
MACEDONIANS
III.14
Overall Posts Rated:
241241
Αγαπητοί "συνδίκτυοι" φίλοι!
Μετά από αρκετό καιρό συμμετοχής στο παιχνίδι,νομίζω ότι έχω την απαραίτητη εμπειρία ώστε να διεκδικήσω την θέση του προπονητή τις Εθνικής μας!
Αυτήν την στιγμή δεν μπορώ να υποσχεθώ πολλά.
Αν εκλεγώ το μόνο που υπόσχομαι είναι ότι θα διαθέσω πολύ χρόνο και πολύ δουλειά.

Μετά τις εκλογές όποιος και να είναι ο ΝΤ ,θα χρειαστεί την βοήθεια όλων μας,ώστε να οδηγήσει την Εθνική μας στην παγκόσμια θέση που τις αρμόζει....στην κορυφή!

Θα ζητήσω απο όλους να ψηφίσετε αυτόν που θα κρίνετε εσείς καταλληλότερο,και να ενημερώσετε τις ομάδες των ομίλων σας για τις εκλογές.
Είναι απαράδεκτο να ψηφίζουν μόνο 60 -70 απο τους 1300 χρήστες.
Όσο πιο μεγάλη θα είναι η συμμετοχή στις εκλογές,τόσο πιο δικαιότερο θα είναι το αποτέλεσμα!

Εύχομαι καλή επιτυχία στους συνυποψηφίους μου!

tyfonas


This Post:
00
93352.4 in reply to 93352.3
Date: 6/2/2009 12:13:36 PM
Overall Posts Rated:
00
Γεια σε όλους,εγώ δεν τα πάω καλά στα λόγια γι΄αυτό το μόνο που έχω να πω είναι πως αν θέλετε με ψηφίζεται και το μόνο που μπορώ να πω είναι πως αν εκλεγώ θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου για να πάει η ΕΘΝΙΚΗ μας εκεί που της αξίζει.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ

Message deleted
This Post:
00
93352.6 in reply to 93352.5
Date: 6/2/2009 7:00:34 PM
Overall Posts Rated:
99
ebala ipopsifiotita skopos m einai na exoume mia ethniki me amesi apodosh stous agwnes kai na pame psila...THELW NA PW OTI OPOIO PAIDI BGEI NA KSERETE OTI THA KANEI OTI KALUTERO BORESEI GIA THN ETHNIKI MAS ..

Message deleted
Message deleted
Message deleted
Message deleted
From: o-sed
This Post:
00
93352.11 in reply to 93352.1
Date: 6/4/2009 8:38:43 AM
Overall Posts Rated:
00
Paidia katebainw stis ekoges kai zitaw tis psifous sas(osoi 8elete).Mporeite na deite oti tis treis teleutaies periodous pou paizw exw mia sta8eri 8esi(4-5) kai prospa8w gia to kalitero.Na eiste sigouroi loipon oti stin e8niki 8a ta dwsw ola kai 8a tn paw oso pio psila mporw!!!


PS: Exw ektos apo tis treis periodous kai empeiria apo pio pallia alla stamatisa gia kapoio diastima.Etsi exw empeiria kapou stis 7 periodous apo tis 9

From: Dagna
This Post:
00
93352.12 in reply to 93352.11
Date: 6/4/2009 11:11:45 AM
Overall Posts Rated:
00
Αγαπητοί συνάδελφοι,

ο λόγος που αποφάσισα να δηλώσω υποψηφιότητα ήταν η παρακίνηση κάποιων φίλων αλλά κυρίως αντιπάλων και φυσικά το εθνικό φρόνημα που διακατέχει τους περισσότερους από μας.
Όλοι οι υποψήφιοι αν κρίνω από τις πορείες τους αξίζουν να ασχοληθείτε έστω και 5 λεπτά με αυτή την ψηφοφορία και να βοηθήσετε με τον τρόπο σας την καλή πορεία της Εθνικής μας.
Καλή επιτυχία και τις θερμότερες ευχές σε όλους τους υποψήφιους συναδέλφους. Η αξία μας φαίνεται μέσα από τα έργα μας.

dagna


Message deleted
Advertisement