BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > Sezon 14

Sezon 14

Set priority
Show messages by
This Post:
00
159004.308 in reply to 159004.307
Date: 11/10/2010 1:59:11 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
No to jest jak z Kluzik-Rostkowską ;) Znaczy teraz trzeba czekać jak Mistrz Jaro ją przyjmie z powrotem ;)
Nie wiem czy jest jeszcze za wcześnie ( a wczoraj znajomi długo siedzieli i trochę wypiliśmy ;) ale rozumiem, że drakonza nie jest winien albo trochę był a trochę nie był i zostało mu na razie odpuszczone....;) No dobra nie wnikam ;)
Jeśli on wróci to sezon ma już z bańki ale jestem pewien, ze jak wyciągnie z draftu 18 letnią legendę, z sumą skilli 68 i 183 cm to wyśle dla GMa, który go zbanował bombkę na święta :) Żeby nie było wątpliwości taką bombkę na choinkę rzecz jasna ;)

This Post:
00
159004.309 in reply to 159004.308
Date: 11/10/2010 3:41:51 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Byłem winien nie zgłoszenia transferu (od początku się upierałem że tylko tego), no i jeszcze pewnego eksperymentu na na samym początku gry dotyczącego wykrywalności oszustw
A to że go nie zgłosiłem ostatniego transferu, na to też jest wyjaśnienie
- nie tylko dlatego że nigdy nic nie zgłosiłem w żadnej grze
- nie dlatego że słabo się akurat orientowałem w cenach juniorów (choć to też ma znaczenie)
powód dla którego tego nie zrobiłem jest tak śmieszny że ani ja, ani Khazaad nie możemy o tym mówić dla dobra sprawy i dla tego żebyście nie uznali nas za bajkopisarzy.

Khazaad obiecał mnie wytłumaczyć, ale bardziej jak widzę tłumaczy GM-a który mnie zbanował, to chyba o czymś świadczy.
Tamten GM okazał się bardzo sprawnym, ale biurokratą i zakładając że ten drugi klub jest moim klubem się po prostu pomylił. W zasadzie wszystko zrobił jak trzeba, ale życie niesie tyle niespodzianek, że oberwało mi się niesłusznie.
Khazaad na szczęście nie okazał się biurokratą i obejrzał szczegółowo dowody i je PRZEMYŚLAŁ.
Strasznie mi zależało na tym by to wyjaśnić (choć to tylko gra) to wyobraźcie sobie waszą wściekłość gdy zostajecie oskarżeni o transfer do drugiego waszego klubu choć wiecie że żadnego drugiego klubu nie macie.

Moja kariera w BB została złamana, transfer mi ucięto, a katastrofalnych strat związanych z banem (strat związanych z treningiem, spadkiem formy, nieuchronnym spadkiem z ligi, brakiem chęci do gry) jakoś nikt nie wyrównał....
- dobra czepiam się

p.s. fajną macie sytuację w lidze, szkoda że w tym nie uczestniczyłem...

This Post:
00
159004.310 in reply to 159004.309
Date: 11/10/2010 4:18:19 AM
Overall Posts Rated:
4747
Byłem winien nie zgłoszenia transferu (od początku się upierałem że tylko tego), no i jeszcze pewnego eksperymentu na na samym początku gry dotyczącego wykrywalności oszustw :)
A to że go nie zgłosiłem ostatniego transferu, na to też jest wyjaśnienie
- nie tylko dlatego że nigdy nic nie zgłosiłem w żadnej grze
- nie dlatego że słabo się akurat orientowałem w cenach juniorów (choć to też ma znaczenie)
powód dla którego tego nie zrobiłem jest tak śmieszny że ani ja, ani Khazaad nie możemy o tym mówić dla dobra sprawy i dla tego żebyście nie uznali nas za bajkopisarzy :).

Khazaad obiecał mnie wytłumaczyć, ale bardziej jak widzę tłumaczy GM-a który mnie zbanował, to chyba o czymś świadczy. :)
Tamten GM okazał się bardzo sprawnym, ale biurokratą i zakładając że ten drugi klub jest moim klubem się po prostu pomylił. W zasadzie wszystko zrobił jak trzeba, ale życie niesie tyle niespodzianek, że oberwało mi się niesłusznie.
Khazaad na szczęście nie okazał się biurokratą i obejrzał szczegółowo dowody i je PRZEMYŚLAŁ.
Strasznie mi zależało na tym by to wyjaśnić (choć to tylko gra) to wyobraźcie sobie waszą wściekłość gdy zostajecie oskarżeni o transfer do drugiego waszego klubu choć wiecie że żadnego drugiego klubu nie macie.

Moja kariera w BB została złamana, transfer mi ucięto, a katastrofalnych strat związanych z banem (strat związanych z treningiem, spadkiem formy, nieuchronnym spadkiem z ligi, brakiem chęci do gry) jakoś nikt nie wyrównał....
- dobra czepiam się :)

p.s. fajną macie sytuację w lidze, szkoda że w tym nie uczestniczyłem...

masz żal do Khaazy??? nie miej...

This Post:
00
159004.311 in reply to 159004.310
Date: 11/10/2010 4:33:33 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838

masz żal do Khaazy??? nie miej...


nie mam!
tylko dzięki jego dobrym chęciom wyjaśniło się wszystko, wcale nie musiał tego robić, mógł zostawić sprawę tak jak jest
mało komu by się chciało analizować temat, nikt mu za to nie zapłacił (powiedzmy hahaha)
mógł się zająć innymi sprawami a nie śledztwem i wysłuchiwaniem moich żali na cały świat

From: zaymon

This Post:
00
159004.312 in reply to 159004.311
Date: 11/10/2010 6:16:56 AM
Overall Posts Rated:
22
no to teraz się zacznie w naszej lidze na twoim miejscu sam nie wiem czy zdecydowałbym się walczyć z obecnym składem o utrzymanie, czy starał się ugrać jak najwięcej na spadku.
teraz hawk przestanie narzekać, że mu się sezon w II.2 nie podoba ;)

From: Hawkeyed

This Post:
00
159004.313 in reply to 159004.312
Date: 11/10/2010 6:32:27 AM
Overall Posts Rated:
7474
W końcu nie będzie bota.
Za to inni zaczną narzekać, że Młoty z kimś tam przegrały a z kimś tam wygrały. Jak to zawsze ktoś narzeka.
W PLK właśnie ktoś jojczy, że rywalom odpuszczają a z nim grają normalnym składem. Tyle, że na mnie takie marudzenie nie robi wrażenia, bo jak ktoś ma odpowiednio zbudowany zespół, który ma osiągać wyższe cele to, to jak gra przeciwnik nie powinno robić mu żadnej różnicy ;)

Dobrze chociaż, że Młoty wrócą na rundę rewanżową to może tego narzekania będzie mniej

From: zamek9

This Post:
00
159004.314 in reply to 159004.312
Date: 11/10/2010 6:51:45 AM
Overall Posts Rated:
5656
poza tym o czym wcześniej napisałeś(forma itp.) tracisz jeszcze połowę składu i następny sezon, bo przy spadku z ligi będziesz musiał sporo grajków sprzedać, dla kogoś(np. mnie byłby to problem bo niechętnie coś kupuję) ale Ty lubisz kupować i sprzedawać, więc to może plus dla Ciebie :D
w pozostanie mało wierze, forma wróci za około 3 tygodnie a to juz za późno chyba by cokolwiek można zrobić

From: jckpl

This Post:
00
159004.315 in reply to 159004.313
Date: 11/10/2010 7:41:10 AM
Star Starachowice
II.4
Overall Posts Rated:
5555
W końcu nie będzie bota.
Za to inni zaczną narzekać, że Młoty z kimś tam przegrały a z kimś tam wygrały. Jak to zawsze ktoś narzeka.
W PLK właśnie ktoś jojczy, że rywalom odpuszczają a z nim grają normalnym składem. Tyle, że na mnie takie marudzenie nie robi wrażenia, bo jak ktoś ma odpowiednio zbudowany zespół, który ma osiągać wyższe cele to, to jak gra przeciwnik nie powinno robić mu żadnej różnicy ;)

Dobrze chociaż, że Młoty wrócą na rundę rewanżową to może tego narzekania będzie mniej :)



Ja tam nie płaczę, już mam po meczu;-))
ale na serio to i tak trudno mu bedzie cokolwiek ugrać z tymi zawodnikami co ma i z tą formą co ma,

chociaż jak wystawi na spara TOP 5 na pełny mecz albo z małymi zmianami, to kto wie, może za tydzień forma im skoczy mocno do góry?

From: zaymon

This Post:
00
159004.316 in reply to 159004.315
Date: 11/10/2010 7:47:11 AM
Overall Posts Rated:
22
myślę że przeciętna forma to maks... poza tym ostatnie miejsce nie jest takie złe, poza tym że w sumie najgorsze ale za awans do 2 ligi jest 500k i fani są szczęśliwi przez cały kolejny sezon.

From: Hawkeyed

This Post:
00
159004.317 in reply to 159004.315
Date: 11/10/2010 7:48:59 AM
Overall Posts Rated:
7474
ale na serio to i tak trudno mu bedzie cokolwiek ugrać z tymi zawodnikami co ma i z tą formą co ma

Przeglądałem terminarz Młotów i załapać im się do baraży będzie już naprawdę trudno. Nie wiem czy to w ogóle możliwe.
Ale pewne jest, że namieszać jeszcze coś pewnie mogą.

This Post:
00
159004.318 in reply to 159004.317
Date: 11/10/2010 10:56:48 AM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Panowie,jest po sprawie
Mnie tu już nie ma, nie macie się czego obawiać, forma może będzie jako taka za 2 tygodnie ale entuzjazm nie. Do tego trenował tylko jeden zawodnik przez pół sezonu. W dodatku trzymacie się razem jak jakieś stado i nawet tygrys nie byłby w stanie wyszarpać jakiejś chorej sztuki z pozycji 2-7 mając taką stratę do nadrobienia.
Na mnie punkt stracił tylko Piotr, ale on przyzwyczajony, sezon temu miał to samo z betonami. Chciałem tego uniknąć ale się nie dało, tym bardziej że jeden punkt przesuwa zespół z 7 miejsca na 2.....Jak się zastanowić to nasuwa się jeden pomysł.... więc numer konta podam później, albo może licytację na allegro będę otwierał przed każdym meczem, będzie można przekazać kasę sugerując moje zaangażowanie w mecz z następnym przeciwnikiem ;)
Liczę na udane licytacje, w końcu jak ktoś zobaczy że kolega zapłaci za maksa przeciwko niemu to może przebije ofertę proponując luz
Stanę się tzw. "języczkiem u wagi".
Hmmm, czyli de facto rządzę w czerwonej konfie, decyduję kto gra w PO a kto w barażach, mojej władzy nie podlega tylko Boro - jak to człowiek najgorszą nawet sytuację potrafi sobie obrócić na swoją korzyść dla lepszego samopoczucia

Advertisement