BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
291464.31 in reply to 291464.28
Date: 1/4/2018 4:39:04 PM
Lviv Lions
Superleague
Overall Posts Rated:
780780
Second Team:
Ukrainian Lions
розписав як царь )

Хоч і Алексундер і Маняк дуже хороші менеджери, але особисто буду голосувати за Nba4fan'a. Свіжий погляд щодо тактик, можливо, який є в нього, буде на користь збірній. Можливо він щось нове принесе в культурі тренерства збірної.

щодо відсутності досвіду в керуванні збірною і "рожевих окуляр", то всі ми колись такі були, і я і ти і Алекундер і Маняк і Тігр і Немос)
рано чи пізно це потрібно змінювати і на мою думку, цей час як раз прийшов, щоб довірити йому збірну)




This Post:
00
291464.32 in reply to 291464.28
Date: 1/4/2018 7:48:25 PM
Overall Posts Rated:
294294

3 Маньяк:
+ Безсумнівно він має свою тренерську думку, тобто того якими мають бути гравці, і його збірна.
+ Вміє порадити і помогти витренувати якісного гравця, і сам це робив.
+ Успішно виступав молодіжкою.
- Зловживання (ІМХО) з своїми гравцями в збірній, це факт минулого, але неприємний осадок залишився.
- Не серйозність в роботі, випадок з молодіжкою іншої країни, де був не гарний поступок. Також практично повна відсутність на форумі, як от на форумі Білорусів з їх збірною. Не призначення товарок і так далі. Маньяк активний і грає до того моменту, поки йому цікаво, як тільки збірна чи клуб програють і шанси на вихід з групи близькі 0, або на високе місце в Утішалці пропадають, інтерес пропадає, і як наслідок результат також.

І опираючись на все це, на даний момент, я б віддав свій голос за Алексундера.
Все вище написане моє ІМХО, не хотів нікого жодним чином образити, я знаю що і сам не святий і маю мінуси як тренер.


Щоб не зловживати я розпродав всіх збірників... Але я обіцяю що Стефанюк буде в старті!
В Білорусії не настільки активне комюніті, нажаль. Але я важаю що дав веселий результат з того матеріалу, що там було. А на рахунок товарок - білоруська збірники занадто старі, я їм зробив додаткові канікули)