BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 HR

U21 HR

Set priority
Show messages by
From: canci

This Post:
11
320337.31 in reply to 320337.1
Date: 10/24/2023 14:47:42
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Armenija 138-118 (71995)

Nova generacija je zapocela svoju eru s prijateljskom protiv Armenije. Utakmica je vila i vise nego odlicna za neutralne gledatelje ali za nas moglo je i bolje. Napad vrhunski. 56% za tricu je odlican postotak. Rajh odigrao cudesnu tekmu i zabio 37 ppena uz sut 15-22 i za tri 7-10. Doslovno svi igraci su imali crhunskisut. Iza rajha stulic 10-15 a za tri 4-7. Tu nema dileme da ce nam.sut bit jedna od jacih stavki a ono sto trebamo popravit je obrana. Koliko smo mi trpali armenci su to dost dobro no ipak je previse primit 118 koseva. Na tome cemo radit a i ima se jos do kraja sezone za dic skilove i naravno u iducoj. O ovoj tekmi se nema sta vise nadodat. Napad oslican obrana losa. Kod ove generacije je dobro sta mozemo igrat sve taktike. Nismo ograniceni tako da ce svaka prinateljska biti drugacija da isprobamo. Sirinu imamo tako da vjv ce i rotiranja biti da se vidi sve. Pun sam optimizma i jedva cekam vidjet sta nosi iduca sezona

From: canci

This Post:
11
320337.32 in reply to 320337.31
Date: 10/28/2023 18:04:34
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Sutra nam je na rasporedu prvi jaci ispit. Igramo protiv estonije koja ima duplo vise korisnika nego mi. Ispred nas su na tablici za 6 mjesta i imaju dosta neugosnu momcad. Unutarnjo su odlicno pokriveni. Mi cemo u odnosu na armeniju napravit pokoju izmjenu pa da isprobamo. Forma je na dobrom nivou te se ocekuje jrdna odlicna utakmica. Cujemo se nakon tekme s izvjestajem

From: canci

This Post:
22
320337.33 in reply to 320337.32
Date: 11/01/2023 09:18:22
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Estonija 123-113 (72026)

Estonija je bila prvi jaci ispit i taj ispit smo uspjesno polozili. Kako sam.rekp, unutra su dosta jaki a tako su se i postavili. Otpocetka smo kontrolirali utakmicu a do poluvremena smo se uspjeli odvojit na +17. Trecu smo vecinom tako drzali no onda su nas stisli i smanjili razliku na 12. Cetvrta se stalno vrila oko 10 poena razlike a tako.je i zavrsila. Sut i dalje vise nego odlican a sut za 3 preko 50%. Najbolji dvojac je sostar s 27 i rajh s 26 poena. Rajh je imo i 11 asistencija. Ovu tekmu smo igrali vise sa suterima tako da jr i buneta otisao na kc pa smo prakticki s 4 vanjska igrali. Markoc 2 fulana benak 3 suta fulana. Stulic, novoselic i boksic 0 fulana. Dabic je dobio priliku i cist solidno je to odradio. Sada nam slijedi jedna malo laksa tekma protiv ekvadora gdjd cemo nesto novo probat. Nakon toga bi trebale bit dvije u gostima ali to ce se znat iduci tjedan

From: canci

This Post:
11
320337.34 in reply to 320337.33
Date: 11/10/2023 01:45:20
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Ekvador 121-105 (72074)

Utakmica koja je na papiru izgledala lagano, bila je sve samo ne lagano haha. Bili smo u zaostatku sve do zadnje cet kad smo ubacili u brzinu vise i uspjeli dobit. Vjv zbog enta 1, obrana je losa i puno primamo jer sto se tice skilova to je vrlo dobro. Ovu tekmu smo igrali pod kos i sto se tice same igre i suta to je bilo na odlicnoj razini. Suterski smo izuzetno jaki kako vani tako i ujutra. Vidjet cemo kad dodu jace tekme a i kad krene utjesni turnir kakvi smo u odnosu na ostale. Ekvador je apsolvjran i sada nam slijedi jos jedan jaci izazov. Ovoga puta idemo u Svicarsku koja je ispred nas na ljestvici i koja ima vrlo dobru novu generaciju. Jos da se nadovezem na ranking, znam da za prijateljske se dobije vrlo malo al mi uz 3 pobjede pali sa 44 na 47 mjesto haha. Ajde 2 smo igrali protiv losije rangiranih pa mozda mogu shvatit da se tu nis ili slabo dobije ali protiv estonije koja je ispred nas, pobjedom pali za jedno mjesto. Nema veze sad treba to na utjesnom podic. Danas dok vidimo trenimg i formu znat cemo koja ce ekipa u pon istrcat. Veseli sto imamo stvarno dobar izbor i nemamo samo 5 igraca za igru sto se i vidi po dosadasnjim utakmicama. Rad menadzera je dobar i sada samo tako i jace treba nastavit da nesto uspijemo postic

Zaboravio sam napisat neke pojedince s utakmice protiv ekvadora. Prvo ime rajhs s 21 poenom. Boksic i dabic 6 fulanih dok je rajh 4 a ostali svi 3 ili manje. To dovoljno govori da nam je sut odlican. Markoc 10 skokova a imali smo 12 asistencija vise os ekvadora.

Last edited by canci at 11/10/2023 01:48:56

From: canci

This Post:
33
320337.35 in reply to 320337.34
Date: 11/14/2023 07:29:10
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Švicarska 180-179 (72131)

Da sobro vidite. 180-179. Utakmica kakvu ni allstar ne pamti. Ent na 1 kod obje ekipe, brze taktike te taj moderniji ge je doslo do toga da bude ovakva reza. Da krenemo redom. Svicarska je do sad najjaci protivnik pa je tekma takva i bila. Njihov izbornik je gado tempo ali je fulao. Igrali smo kod njih doma i dobro smo startali. Prva cet 42-33 za nas uz njihovu ozljedu playa. Druga cet masakr. Uvalili nam 55 poena i otisli na +5. Vec tu je bilo janso da ce bit tekma s puno poena ali mislio sam da ce drugo pol ipak donijet malo smirenje. To se naravno nije desilo. Nakon prve cet svicarska je cijelo vrijeme bila u vodstvu od par poena sve do 4 cet. Tamo smo ganjali i napokon i mi poveli te opet zakomplicirali. Njima je otisao drugi play zbog 6 osobnih i ocekivao sam da cemo rijesit to u nasu korist. Medutim losa zavrsnica i doveli se do toga da imamo zadnji napad na -3. Zadnjih 16 sekundi fulali jednu tricu pa napadacki skok onda 3 sek do kraja fulali i drugi te opet skok i u 2 sekunde zabijemo tricu, tocnije buneta za produzetak. Stvarno nevjerojatno jer svjcarci su jaci od nas u skokovima i tu su izdominirali. U produzetak se uslo sa 163-163 sto je nemoguce haha. U produzetku nam odlazi sostar zbog 6 osobnih no nekako smo uaojeli otic na 7 razlike. Zadnjih 45 sekundi smo sve zakomplicirali i primili 2 trice. Nakon toga fulali te su svicarci imali napad za pobjedu. Srrcom po nas izgubili su loptu u zadnjoj sekundi i ppbjeda nam se pise. Tekma cudo ali malo previse svega. Obrane se nisu igrale a mi smo u skoku bili skroz losi. Taj dio treba popravit. Bez obzira sto su stulic i rajh imali preko 30 poena, igrac tekme je buneta. Ppgado je kad je bilo najpotrebnije i imao je 2 promasaja te jedan za tricu. Rajh je uso cudo u tekmu no kasnije puno previse promasaja dok je stulic obrnuto od rajha. Sut je bio na visokoj razini i time se vodimo. Sada nam slijedi protivnik slican svicarskoj ili jaci. Sutra cemo sve znat. Pohvale i boksicu koji je proslu los bio ali jucer izvrstan

From: canci

This Post:
22
320337.36 in reply to 320337.35
Date: 11/16/2023 05:27:29
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Pozdrav hr zajednico.

Blizi se kraj sezone pa da napisem koju rijec a da nije samo o tekmi. S obzirom da sam sada vidio kako funlcionira u21 izbliza, imam potrebu se obratit o stanju i ostalom.

Zadnje 2 sezone kako sam poceo to sve stvarat stavili smo neke zahtjeve koje sada treba podic na maksimum. Proslo je vrijeme prilagodbe i u razgovoru sa dosta menadzera vidim da jos uvijek razina infrastrukture i trenera je jako losa kod nas.
Svi koji treniraju bilo za a ili za u21 trebaju imat ili ako nemaju tezit da se to dostigne:

Pomocni trener lvl 6
Trener mladih (za igrace od 18-19g) lvl 6
Teretana lvl 3
Dvorana za trening (slobodna bacanja) lvl 1


Bez tih stvari koliko god izvukli dobre potentne igrace, necemo dostic maksimum a niti vrh. Prije kad toga nije bilo moglo se sve ali danas ona drzava oni klubovi koji imaju to su na vrhu. Kod nas je jos stvar sto smo mala zajednica pa jos jace treba zapest. Pravi primjeri su nam najblizi susjedi koji biljeze vrhunske u21 rezultate.

Sto se tice samih generacija, ova koja ce igrat iduce sezone je prva generacija koja je proizasla iz discord ekipe. Odmah da napomenem da ta generacija nije europski vrh a objasnit cu i zasto. Na discordu nas ima jezgra od oko 10 koji treniraju plus jos neki sa strane koji malo jesu malo nisu. Gotovo svi su novi klubovi u zadnjih 3 4 sezone. Cim su dosli kroz par tjedana su nasli domace mlade igrace i krenuli trening. Ta generacija je sklepana na silu jer normalno da novi klubovi nisu odmah mogli imat ni imfrastrukturu ni trenera lvl 5. Kroz 2 sezone dobar dio je uspio izgradit teretanu i nabavit odlicnog pomocnog te trenera mladih tako da ti momci su 2 sezone bas 100% u treningu. Trenutno na discordu vecina ima teretanu 3 i dobre trenere ali jos neki kaskaju sto ce doc kroz iduce sezone. Zato sam napisao i na pocetku sezone da je ovo tek pocetak jer bez infrastrukture i trenera dobrog nema nista. Jos da tu nadodam da nas je dosta otvorilo i b ekipe gdje vec i treniramo ali i tu je proces jer opet moras infrastrukturu gradit s obzirom da je novi klub.

Sada kako smo stabilizirali ekipu na discordu i dost toga izgradili i napravili, sada je red da pomognemo i ostalim menadzerima s buzzera. Mi sami ne mozemo trenirat 4 generacije i zato ce bit losijih generacija a negdje i rupa. Gore sam naveo cemu treba teziti i sto je pola uspjeha. Za bilo sta mozete mi se javit i pitat. U vezi treninga infrastruktura bilo cega. Kasnije cu jos napisat na kojim pozicijama se koji skil trenira jer sam imao i takvih pitanja pa da se sve vidi na papiru.

Idemo malo o reprezentaciji. Generacija koja je igrala ep i ako je izgledala mozda dobro, nije bila dobra. Ne smijemo se zadovoljavat s minimumom. Imali smo rancica te okej unutarnje koji su daleko od vrha. S obzirom na sve mislim da je realno bilo cetvrto mjesto. Dobili smo sta smo trebali a od ove 3 izgubljene mislio sam da mozemo bar jednom skinut skalp ali nismo uspjeli. Nakon ep nije bilo smisla igrat s tom ekipom jer dolazi vrlo dobra nova generacija.

Generacija koja trenutno ima 20 god, kako sam i napisao, vecina je od menadzera s discorda. Da smo 2 sezone ranije krenuli ova generacija bi bila za vrh. Ovako cilj ce bit prolazak u nokaut utjesnog pa dalje sta bude. Imamo odlicnu vanjsku liniju ali i odlicnu unutarnju. Mozemo bez problema igrat sve taktike a da ne govorim da sada imamo jace zamjene nego kaj smo prosle god imali neke igrace u prvoj postavi. Sve je jasno kad je rajh prosle morao igrat u prvoj kakvi smo sa skilovima bili. Zato jedva cekam iducu sezonu i taj utjesni da vidimo kako ce i sta bit. Tu napomenut da je rajh stvarno svjetski igrac i nisam siguran da smo ikad po skilovima imali boljeg u21 igraca. Od kad sam ja tu a prije toga ni nismo mogli jer nije bilo infrastrukture.

S obzirom da sam imao vremena, prekjucer i jucer sam proseo sve igrace od 18 i 19 godina te se javio svim menadzerima. U drugom postu ostatak...

Last edited by canci at 11/16/2023 05:28:36

From: canci

This Post:
22
320337.37 in reply to 320337.36
Date: 11/16/2023 05:37:33
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV

Generacija iza (trenutno 19g) biti ce sigurno losija od ove. Nazalost opet se za ep tako poklopilo. Tu imamo tek par igraca od nasih s discorda koji ce nosit momcad a ostalo nam sve treniraju stranci koji nisu skroz za razgovor i nasi domaci koji pak naravno nemaju izgradenu infrastrukturu a ni trenere. Tu cemo izvuc maksimum sto mozemo da se dizrmo po to rankingu. S obzirom da ima jos jedna cijela sezona do tad, mozda nas pokoji igrac iznenadi. Tu cekamo da vidimo kaj ce bit.

Generacija (trenutno 18g) ce biti vjv jaca od ove koja je iduce sezone. Tu opet dosta nasih s discorda trenira i to vecina s dobrom infrastrukturom i pravilnim trenerom. U tu generaciju polazem dosta nade. Ta generacija ce nazalost morat igrat utjesni. Ima par dobrih igraca koji su kod stramaca i kod domacih pa tu moramo maksimum napravit da iz njih izvucemo nesto. Tesko se na te oslanjat jer znam da nkt trenera nit infrastrukture dobre pa zato svakom i na pm kazem da tezi tome jer je to neophodno. To je dobro i za klub i za repku jer zaradi se dobro na tim igracima.

To je neki kratki izvjestaj o generacijama. Dug je to proces od izgradnje pa do pravilnog treniranja jer uvijek ima negdje otpora. Kada netko istrenira jedan ciklus onda ce i sam znati sto je najbolje i bit ce mu lakse trenirat dalje nove gemeracije. Iskustvo samog treniranja je jako bitno. Zato ne ocekujem nista u 2 3 sezone nego treba vremena. Meni je bitno da smo postavili neke standarde i da uputimo ljude
a kasnije ako rezultati i trening to ne prate doc ce drugi izbornik koji ce imat vec poslozeno sve samo ce trebat poslozit trening a i generacija da se poklopi. Zato opet pozivam sve nove mlade stare da se pridruzite discordu a ako niste za to mi uvijek prek buzzera mozemo bit u kontaltu u vezi svega. Pomoc zajednice nam treba da i mi nesto uspijemo napravit i sa u21 i sa a repkom. Cujemo se

Last edited by canci at 11/16/2023 05:40:17

From: Bibi1011

This Post:
33
320337.38 in reply to 320337.37
Date: 11/17/2023 13:57:25
BC Bobcat
III.2
Overall Posts Rated:
188188
Second Team:
KK Ventilator
Svaka čast izborniče, temelji su postavljeni, čekamo ubiranje "plodova".Po svemu, legitimni si nasljednik "legende" Jukića....Samo jako💪

From: canci

This Post:
11
320337.39 in reply to 320337.1
Date: 11/27/2023 04:46:59
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska Latvija 122-106. (72195)

Prije nego se osvrnemo na Sloveniju danas, kratki osvrt na zadnju utakmicu. Igrali smo protiv vrlo dobre latvije ali uspjeli smo to apsolvirat. Prakticki smo u prvom pol uspjeli rijesit utakmicu jer smo vodili 20 i cijelu trecu i cetvrtu smo to drzali. Latvijci su uspjeli spustit na 10 ali dalje od toga nisu mogli. Sut je bio odlican a obrana puno bolja nego prijasnjih tekmi no i to ce ici gore.
Najbolji pojedinci su rajh i benak s 34 i 32 kosa. Ostali sto se tice suta vrlo dobri i sto se opcenito napada tice samo 3 izgubljrnr lopte. Danas se okrecemo zadnjoj tekmi sezone i to protiv slovenije. Vjv znate da je slovenija uvijek u vrhu europe a i svijeta pa s toga ovo je pravi ispit da vidimo stvarno kakvi smo. Tekma je u 18h pa tko moze i koga zanima nrka poprati. Vjerujem da ce bit napeto neizvjesno a za rezultat cemo vidjet. Kod nas jedino je rajh problem s formom a ostalo je sve korektno. Jos samo da cestitam susjedima BIH koji su u finalu eura i imanu vrlo dobre sanse za naslov. Sretno

From: canci

This Post:
55
320337.40 in reply to 320337.39
Date: 11/28/2023 15:14:10
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Slovenija 115-105. (72299)

Definitivno moja nakveca pobjeda u ovoj mladoj izbornickoj karijeri. Nema veze kaj je prijateljska ali uvijek je lijepo pobjedit jace reprezentacije. Ono sto smo mi odigrali prvo pol a posebno drugu cet je fenomenalno. Prva cet je zavrsila 30-30 a u drugoj kaos. Dobili smo drugu 31-7. Sut kao i ostale tekme odlican. Ako me sjecanje sluzi vodili smo i 26 razlike.drugo pol su se slovenci konsolidirali ali mi smo iskusno drzali prednost i kraj trece jr bio isti kao na pol a to je +24. Zadnja cetvrtina je bila u znaku slovenije ali tu je dosta utjecalo sto su nam rezerve vecinu igrale. Tu cetvrtinu smo izgubili 14 razlike i to je bilo dosta da ostvarimo pobjedu od 10 razlike. Ovo je meni a i svima nama dokaz da se ide u pravom smjeru i da je ova generacija stvarno dobra. Kad krene utjesni znat cemo jos vise ali sigurno da je cilj prolazak u nokaut fazu. Tekmu sa slovenijom je rajh bio na klupi zbog forme i on nam je jedini pravi izostanak jer je on ipak voda ove generacije.
Treba izdvojit sostara koji se prometnuo u vodu uz rajha. Zabio je 24 poena uz 9 asistencija. Stulic 22p i benak 18p. Svi su zasluzili pohvalu jer su timski odlicno odigrali. Sada cekamo protivnike za utjesni te cekamo iduci pon gdjr cemo probat dogovorit s jos jednom jakom repkom:)

From: canci

This Post:
00
320337.41 in reply to 320337.40
Date: 12/03/2023 17:25:37
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Pocela je nova sezona u kojoj nastupamo na utjesnom turniru. Vec sam govorio da mi je zao sto ova generacija nece nastupat na ep. No sta se moze tako se poklopilo. Nskon pobjede protiv Slovenije, sutra nas ceka utakmia protiv Grcke bas u Sloveniji. Kretali smo polako i dizali jacinu protivnika i sutra u zadnjoj prijateljakoj imamo i najtezeg. Grcka je 13 na svijetu i svi znamo njihovu kosarkasku reputaciju. No ono sto je dobro da i mi imamo napokon dobru generaciju i ne bi nas sutra nikako otpiso. Necu davat nikakve prognoze ko nije prije Slovenije ali vjerujem.da cemo bit odlicni.

Sto se tice ovogodisnjeg drafta, nismo imali neke prevrlike srece s izvlacenjem.za a repku a za u21 smo bili nesto bolji medutim daleko je to od vrhunskog drafta. One koji su nesto vrijedili smo i pokupovali a iznjedrit ce sigurno jos netko. Ta generacija bi trebala.ipak bi dobra bar ko ova danas a mozda i bolja jedino sto nam je tamo manjak unutarnjih pa cemo krpat ili cekat nekog od 19 god iduci draft. Ta generacija s ovogodisnjeg drafta ce igrat ep i tu smo isli s ciljem da napokon imamo ekipu za prolaz. Mislim da cemo i imat. Iduca generacija je li la i tu nisam neki optimist za ep ali vidjet cemo.kaj se da izvuci ove sez u treningu jer dosta stranaca vodi nase igrace pa je tesko. Kako sam reko nakon toga dolaze dvije dobre generacije. No za njih ima vremena.

Mi sutra ocekujemo Grcku a nakon toga kroz tjedan cu reci malo o nasim protivnicima na utjesnom turniru. Necemo se lagat, bio bi razocaran ako minimalno ne prodemo u nokaut fazu a vjerujem da minimalno mozemo dvije pobjede ostvarit u nokaut fazi a dalje kaj bude. Prvo tekma pa onda vise o utjesnom

Advertisement