BuzzerBeater Forums

Βοήθεια – Ελληνικά > 2 paiktes 1 pc

2 paiktes 1 pc

Set priority
Show messages by
This Post:
00
115284.32 in reply to 115284.31
Date: 10/17/2009 12:42:16 PM
Overall Posts Rated:
303303
Τι να πω? μαλλον οχι δεν με καταλαβες.
Οταν το ατομο μας λεει ρουφιανους γιατι κανουμε καταγγελιες του απανταω αναλογα και σας λεω "ρουφιανους" ειδικα εσας τους 2 γιατι βγαζετε τα ματια σας και σπαταλατε το χρονο σας για να κρατησετε το παιχνιδι τιμιο .
Φυσικα και δεν το εννοω και φυσικα νομιζα οτι ηταν πολυ ευκολο να το καταλαβει καποιος το πως το λεω ..
αν και τωρα μετα απο αυτο που λεω επιμενεις για διαγραφη .. ε τοτε πολυ απλα ΔΕΝ εχω θεση εδω στο φορουμ . ειλικρινα θα σου πω αν καποιος πρεπει να διαγραψει κατι αυτος δεν ειμαι εγω ..ετσι πιστευω τουλαχιστον

From: nikos64

This Post:
00
115284.33 in reply to 115284.25
Date: 10/18/2009 2:05:00 AM
Overall Posts Rated:
303303
Ας μην χάνουμε την ουσία και καλύτερα να μην κοσμίζεις κόσμο (δες "ρουφιάνος") γιατί αυτό επισύρει ban και δικαιότατο μάλιστα

Φιλε μου καλες οι ωραιες λεξεις και οι χαρακτηρισμοι αλλα να καταλαβαινουμε και τι και πως το γραφει ο αλλος διαφορετικα η δεν λεμε τιποτα η ρωταμε "τι εννοεις? γιατι δεν το καταλαβα καλα".
Τωρα για το συγκεκριμενο θεμα , ισως και να μην μας πεφτει λογος αν 2 αδερφια μπορουν να εχουν 2 ομαδες το σιγουρο ομως ειναι οτι ΔΕΝ λεμε στον αλλον ναι μπορεις αρκει να μην κανετε μεταγραφες και να μην παιζετε φιλικα (ελπιζω να μην εννουσε εσενα σαν gm το παλληκαρακι που εκανε το ποστ) γιατι πολυ απλα απαγορευται απο τους κανονισμους .πως προτρεπεις τον αλλον να παρανομησει ? Το οτι μπορουν να κανουν τα στραβα ματια οι GM αυτο ειναι αλλο θεμα και ΔΕΝ σε αφορα .θα κατσεις εσυ να παρακολουθεις αλλες 2 ομαδες /χρηστες ? οχι φυσικα θα το κανουν οι GM γιατι να επιφορτιζονται με περισσοτερη δουλεια?
Και αν σε καποιον θα επρεπε να κανεις παρατηρηση αυτος δεν ημουν εγω αλλα αυτος που ΕΣΥ του λες ναι μπορεις να εχετε 2 ομαδες γιατι αυτος μας λεει ρουφιανους .Και σε ρωταω "αξιζει" αυτο το παλληκαρακι να του γινει αυτη η χαρη ? γιατι χαρη θα ειναι , μετα απο αυτα που ειπε ?
Και για να κλεινω για να το καταλαβεις και απλοικα , οταν " κοσμιζα" σαν ρουφιανο τον GM σαρκαστικα του το ελεγα , οπως σαρκαστικη ηταν και η ολη απαντηση μου απλα (και) εσυ δεν το καταλαβες.
Υ.Γ. και σχετικα για το ban μαλλον εσυ πρεπει να προσεχεις το τι συμβουλευεις , γιατι οταν του λες καποιου ναι παρανομησε ε αυτο δεν επισυρει ban και δικαιοτατο μαλιστα? και απο οτι ειδες κανεις gm δεν του εδωσε αδεια.


This Post:
00
115284.34 in reply to 115284.11
Date: 10/24/2009 12:00:12 AM
Overall Posts Rated:
22
opws sas eixa pei den eixa skopo na xanagrapsw alla epeidh merika pragmata pou eipa parexhghthikan eite giati den ta diatupwsa egw swsta eite merikoi exoun thn tash na parexhgountai!gia na mhn ekthetw k atoma me ton gm ton deutero milhsame gia 2 omades apo thn idia SUNDESH k oxi sugekrimena apo to PC.to lew auto gia na mhn ekthetw ton anthwpo k auta pou diatupwsate gia auton.deuteron otan apokalalesa <ROUFIANOUS> AYTOUS POU KANOUN SWTA K AUTO POU PREPEI dhl na kataggelnoun omades den shmainei oti tous ekraxa.to ethesa kata auton ton tropo gia xavale.egw proswpika den tha mporousa na to kanw giati den einai tou xarakthra m alla k o filos m okollhtos pou paizei to paixnidi k kanei auto to pragma pali ROUFIANO ton apokalw.den shmainei oti ton krazw tou to lew gia plaka.k oso gia auton pou anafere to paradeigma gia ton klefth ama exei tosa arxidia o klefths na mpei sto spiti m as erthei!!! k na xereis koukle oti ontws o sugkekrimenos tha parakalouse na ton eixa karfwsei sthn astunomia.k gia na teleiwnw to paralhrhma m ontws den hxera pws tha to brw k den m xreiasthke m edeixan pws na mpw den to elega eirwnika.opoios thelei toso polu na m apanthsei as m steilei emena proswpika giati ontws isws den to xanabrw to meros!!!!
Y.S.SORRU FILE MACEDONIAN OSA UPOTHIKAN GIA SENA EXAITIAS M ESY PANTWS KANEIS SWSTA THN DOULEIA SOU!!!!!

Last edited by arthur-10- at 10/24/2009 12:02:28 AM

This Post:
00
115284.35 in reply to 115284.34
Date: 10/24/2009 2:11:56 AM
Overall Posts Rated:
303303
Παραξενο χαβαλε κανεις βρε ομορφοπαιδο ....
Θα ηθελα να εβλεπα πχ τον Πασσαρη η πχ εναν σαν τον Big Σοφο να παρακαλανε να τους καρφωσεις στην αστυνομια!!!