BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Anglia

[U21] Anglia

Set priority
Show messages by
This Post:
00
203760.33 in reply to 203760.28
Date: 12/7/2011 10:39:02 AM
Overall Posts Rated:
605605
Popieram VJ. Jego analiza przed meczem była słuszna. Należało się obawiać CT od Angoli, biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki i ich terminarz. Nie zrobili tego - ok. Oczywiście, że można teraz żałować, ale cóż czasu się nie cofnie. Dorzucając do tego że w przeszłości lubiliśmy oszczędzać ent i się nadzialiśmy na kosy, to dodał bym że Angole też mogli tak stwierdzić przed meczem, że "polaczki" lubią oszczędzać ent i nam z CT przywalić.

Proponuję, by bbking takie dywagacje przed meczem snuł niż po fakcie. Bo łatwo się ocenia teraz kiedy wiadomo jak rywal zagrał. Cało rozterka była przed spotkaniem.
Nie ma to jak toczyć spory po wygranych meczach i z kompletem wygranych.

bbking zawsze po tej kadencji u21 możesz startować na trenira. Wtedy będziesz miał zawsze racje:)

This Post:
00
203760.34 in reply to 203760.28
Date: 12/7/2011 10:39:43 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Dlaczego nie mogli wygrac?
Przecież nie wiedzieli że zagramy normala? Jakbyśmy dali TiE a oni CT to jak najbardziej mogli wygrac. Zobacz sobie na mecz Francji (17329)albo nasz z Islandią (12372)...

No i co w tych meczach widać? Przecież żaden zawodnik, który grał w tych meczach, nie mógł grać w naszym ostatnim meczu z Anglią ;-)

Jeśli się bałeś, to w takim razie trzeba było się umówić ;-) Albo spróbować jakoś dowiedzieć się jakiego mają enta, zrobić analizę, cokolwiek, nawet rzucić monetą (byleby wypadła strona z tie) ;-)
Jak widzę analizę sytuacji w tabeli (którą to łatwo zrobić, wystarczy umieć dodawać do siedmiu) i ta analiza jest błędna (bo jak byk widać że z dwoma porażkami można odpaść), no to widzę, ze jest to zrobione po łebkach. I wtedy mam obawy, że decyzje są podejmowane na podstawie błędnych przesłanek.

This Post:
00
203760.35 in reply to 203760.34
Date: 12/7/2011 10:43:38 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Koniec tematu.
Uważasz, że popełniliśmy błąd, a Anglicy zrobili słusznie. Masz do tego prawo. Ja uważam, że jest było odwrotnie (z perspektywy przedmeczowej).

This Post:
00
203760.36 in reply to 203760.34
Date: 12/7/2011 10:46:37 AM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
King daj VJ być selecao, Ty bys zagrał TiE on zagrał normal, jak wygra lub bedzie w finale (po statach i składzie innej mozliwości nie widzę) bedziemy wyciągali wnioski, czy i gdzie został popełniony błąd.

This Post:
00
203760.37 in reply to 203760.36
Date: 12/7/2011 10:50:45 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
King daj VJ być selecao, Ty bys zagrał TiE on zagrał normal, jak wygra lub bedzie w finale (po statach i składzie innej mozliwości nie widzę) bedziemy wyciągali wnioski, czy i gdzie został popełniony błąd.



Spoko, dyskusja jest potrzebna, ja się nie obrażam. Potrafię się też przyznac do błędów, jeśli je popełniam. Wiem jakie popełniłem w poprzednich kadencjach. W tej chwili po prostu uważam, że błędu nie popełniłem i zagrałem racjonalnie, dlatego nic więcej już po prostu nie jestem w stanie dodac w temacie ;)

This Post:
00
203760.38 in reply to 203760.31
Date: 12/7/2011 11:01:13 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Powtarzam pytanie: skąd pewnośc że grając TiE przeciwko ich Ct byśmy wygrali?
Ja tak wcale nie uważam.

To trzeba było zgadywać i trafić ;-) Albo rzucić monetą.
Selekcjoner powinien mieć dobrą monetę, na której wypada to co trzeba ;-)

Wystarczy po prostu przyznać, że normal był błędem.
Ale że ostatecznie następni rywale popełnią więcej błędów i na koniec nasze będzie na wierzchu ;-)
My jesteśmy murowanym faworytem do medali na tych ME i jest dopuszczalna pewna liczba błędów, które obędą się bez konsekwencji, ale ich liczba nie jest nieograniczona.
W poprzednich Twoich kadencjach też nie było błędów ;-) Też na koniec tłumaczyłeś co i dlaczego, i wszyscy to łykali. Nie ma progresu.
Ja informacji, że normal w meczu wygranym czterdziestoma punktami był prawidłową decyzją, nie łykam.

Odnośnie mojej kadencji to ja wiem gdzie można było coś lepiej dopracować i staramy się to poprawiać.
Chociażby w półfinale z USA wydygałem. Ale każdy, z kim rozmawiałem na ten temat, to wie, że przez tydzień przed finałem chodziłem struty, bo byłem przekonany, że pokpiłem sprawę. Nie obnosiłem się z tym zbytnio na forum, ale też nikomu nie wciskałem kitu, że podjąłem najlepszą decyzję a to USA popełniło błąd ;-)

This Post:
11
203760.39 in reply to 203760.38
Date: 12/7/2011 11:11:04 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Twoje argumenty są co najmniej dziwne. Najpierw zaprzeczasz samemu sobie pisząc że liczy się realna siła drużyny, by w następnym poście napisac, że liczy się rozstawienie z koszyków...

Na pytanie: skąd pewnośc że grając TiE przeciw ich Ct byśmy wygrali odpowiadasz:


Dlaczego nie mogli wygrac?
Przecież nie wiedzieli że zagramy normala? Jakbyśmy dali TiE a oni CT to jak najbardziej mogli wygrac. Zobacz sobie na mecz Francji (17329) albo nasz z Islandią (12372)

No i co w tych meczach widać? Przecież żaden zawodnik, który grał w tych meczach, nie mógł grać w naszym ostatnim meczu z Anglią ;-)


Sory, ale przy takiej argumentacji wysiadam ;) Masz rację, popełniliśmy błąd, Anglicy są wielcy!
;)

Last edited by vinnie_jones at 12/7/2011 11:11:29 AM

This Post:
00
203760.40 in reply to 203760.36
Date: 12/7/2011 11:14:31 AM
Overall Posts Rated:
12061206
King daj VJ być selecao, Ty bys zagrał TiE on zagrał normal, jak wygra lub bedzie w finale (po statach i składzie innej mozliwości nie widzę) bedziemy wyciągali wnioski, czy i gdzie został popełniony błąd.

Wcale nie jestem pewien, czy bym zagrał TIE ;-)
Nie analizuję teraz tak dokładnie ani nas, ani rywali, więc też trudniej by mi teraz było podjąć decyzję. Nie kontaktuję się z selekcjonerami rywali, właścicielami tych grajków, jest mniej bodźców, które mogą pobudzić instynkt i pomóc podjąć właściwą decyzję.
A tym bardziej byłem przed tym meczem skołowany co do faktycznej siły, bo nie widzę prawdziwych statów w ostatnim meczu. więc zdecydowałem się nie wypowiadać.
Możliwe, że sam zagrałbym normala. Ale jeśli tak by było, to na pewno po takim meczu bym nie powiedział, że to było słuszne i że to Anglicy popełnili błąd.

A wnioski wyciągać trzeba na bieżąco, w razie czego coś korygować. A nie po finale, bo wtedy już się nic nie da poprawić.

This Post:
00
203760.41 in reply to 203760.40
Date: 12/7/2011 11:20:29 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231

Możliwe, że sam zagrałbym normala. Ale jeśli tak by było, to na pewno po takim meczu bym nie powiedział, że to było słuszne i że to Anglicy popełnili błąd.



Tutaj zgoda, po meczu mówiłem, że granie normala było błędem ;) Przed meczem granie normala było decyzją racjonalną i słuszną ;)

Last edited by vinnie_jones at 12/7/2011 11:21:42 AM

This Post:
00
203760.42 in reply to 203760.39
Date: 12/7/2011 11:25:42 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Ja nie miałem pojęcia przed meczem czy ich ct może być groźne czy nie. Może bym nawet podjął nieprawidłową decyzję. Ale po meczu już mamy pewność ;-)

Mecz z Islandią był grany na równym encie. A tutaj już ent nie musiał być równy. Może oni mieli słabszego enta? Gdzieś po drodze go mniej lub bardziej wykruszyli? Ciężko wyczuć, bo wszystkie mecze grali z równym nastawieniem do rywali. Ale próbowałeś jakoś to w jakiś sposób wysondować lub wyczuć?

Poza tym uważam, że dygać to się mogliśmy wcześniej, gdy półki z medalami były puste. Wtedy faktycznie mogła być presja, trzeba było grać ostrożniej.
Teraz sytuacja jest inna, rywale mają więcej respektu, my mamy prezesa Twojego ulubionego klubu i jego szalone imprezy po swojej stronie, trzeba to wykorzystywać, zanim inni nie zaczną się na te imprezy wkręcać.

Anglicy swoje zadanie domowe odrobili - przestraszyli się nas.
A my swojego zadania domowego nie odrobiliśmy - przestraszyliśmy się ich ;-)

This Post:
22
203760.43 in reply to 203760.39
Date: 12/7/2011 11:26:17 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Twoje argumenty są co najmniej dziwne. Najpierw zaprzeczasz samemu sobie pisząc że liczy się realna siła drużyny, by w następnym poście napisac, że liczy się rozstawienie z koszyków...


Cały King;-) Naginanie faktów by uargumentować wcześniej rzuconą (choćby najgłupszą) tezę to jego specjalność;-) Totalna taktyka chaosu, tak aby na koniec rozmówca nie wiedział o czym w ogóle dyskutują:D

Advertisement