BuzzerBeater Forums

Türkiye - III.9 > 46. sezon

46. sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
299140.337 in reply to 299140.336
Date: 8/7/2019 4:56:08 AM
Overall Posts Rated:
1010
Hocam bence siz yatırım yapın. Para harcayın biraz. Kalitenizi arttırın. Örnek vermek gerekirse
Şampiyon bizim taraftan çıkacak gibi , 1 adım kaldı.
sizin taraftan 3 , bizden 2 takım düştü. Bu da gösteriyor ki bizim taraf daha üstün ve kaliteli.
Çok çalışmanız lazım

Hoca burası BATI YAKASI, adamı s.... burda :) Ayağınızı denk alın...

Gürcü atasözü der ki "Eğer Deplasmana Gidiyorsan Yanına Mutlaka Taraftar Alacaksın Yoksa S.kerler Adamı."

Gelelim benim transferlerime
Piyancı şunu demiş , sanki beni anlatmış :)

Evimde sıçtığım klozetim bak altın varak
Canım ister kaldırırım gemi bandırmadan
Bütün savaşları kazanırım saldırmadan
Kızlar gelip imza ister açıp baldırlara
Bense numaramı yazarım bak çaktırmadan
Oğlan benim gibi olmak ister ama bu zor

Last edited by Nando De Colo at 8/7/2019 5:04:37 AM

This Post:
00
299140.338 in reply to 299140.337
Date: 8/7/2019 7:27:24 AM
Overall Posts Rated:
144144
İstatistikleri cımbızlayarak olmaz bu iş. İki tarafın ilk 4'lerini içerde ve dışarda olmak üzere mini bir lige tabi tutsak sonuç ne olur? Benim asıl kastettiğim nokta burası. Çantaspor'a haksızlık etmek istemem, kendisini de severim ayrıca ama ben Fame'i hem de 2 kez deplasmanda yenmeseydim herşey çok daha farklı olurdu. Fame'e kadro yapısı olarak ters gelen tek takım bendim. O 2 maçta da anormal şeyler oldu. BB tanrıları 2. lige çıkmasını istemedi resmen. :) Her neyse, bütün bunlar Çantaspor'un başarısına gölge düşürmemeli elbette. Bileğinin hakkıyla çıkacak 2. lige. Sezon başındaki 2 şanssız yenilgi olmasa 21-1 ile doğrudan da çıkardı zaten.

Bana gelince; Daha ne kadar güçlendireyim kadroyu Nandocuğum. 300k maaşlı kadro kurdum. Arel, Fame ve Sarp Rocks biraz daha güçlendirirlerse kadrolarını uzunca bir süre finalist çıkarmaktan başka bir şey gelmez sizin tarafın elinden. O yüzden fazla güçlenmesin bizim taraftakiler. :)

Bu kadar lafın üstüne artık önümüzdeki sezon bu yazdıklarımı bana yedirmen şart oldu Nando Bey ona göre. Yeniden aramıza hoşgeldin diyelim o zaman. :)

This Post:
00
299140.339 in reply to 299140.1
Date: 8/8/2019 2:12:52 AM
Overall Posts Rated:
144144
Batının 2 uyuyan devinden Jokzilla'yı kısmen uyandırdık, şu an gerinme aşamasında. Diğer uyuyan dev D-Will8 de kadroyu satışa koymuş. Umarım o da silkinip özüne dönme sürecine girmiştir. Yeter artık KKM oynadığım deyip masaya yumruğunu vurma zamanı D-Will8! Taraftarlarına her sene KKM izletme zulmüne bir son ver! Bu arada Jonathan Fuertes de hiç fena değilmiş. Bunu bile satmak istediğine göre sanırım önümüzdeki sezon kıran kırana epey maç izleyeceğiz. Şimdiden heyecanlandım. :)

This Post:
00
299140.340 in reply to 299140.339
Date: 8/8/2019 4:22:15 AM
Overall Posts Rated:
1010
Benim hayallerimi duysanız, geceleri uyuyamazsınız :)

Dikkatini çekerse yaşlı kadro kuruyorum, bu kadro ligin 10-11 maçı idare etsin yeter. sezon içersin de tüm kadroyu değiştireceğim. Takım ilk 5-6 da olsun yeter. Zaten ondan sonra bombalarla ligin değerini arttırırım. Çubuklu forma ile nice büyük zaferler görecek bu büyük JOKZİLLA taraftarı.

Sen arkana yaslan beni izlemeye devam et.

Sende diğerleri gibi bana içten içten hayransın. Kendi takımından daha çok beni takip ediyorsun :)

Last edited by Nando De Colo at 8/8/2019 4:23:02 AM

This Post:
00
299140.341 in reply to 299140.340
Date: 8/8/2019 5:28:11 AM
Overall Posts Rated:
144144
Sende diğerleri gibi bana içten içten hayransın. Kendi takımından daha çok beni takip ediyorsun :)

Sana hayran olmamak ne mümkün fakat benim asıl favori takımım Harlem'di, o da oyunu bıraktı sanırım. Bundan sonra seni gıptayla takip edeceğim. :) Sen ve D-Will8 ciddi kadro kurduğunuzda bu lig, 2. lig gibi olur. Seninle son oynadığımız maçta senin yarım takımı bile zor yendim. Mesele yenmek yenilmek değil. Yenmek tabi ki güzel ama her hafta beni heyecanlandıracak maç oynamayı büyük bir hevesle beklemek, daha da güzel. Gök Tengri ile oynadığım 4 uzatmalı maçı sık kullanılanlarıma ekledim mesela. Düşmekten vazgeçtiğine memnun oldum. Keşke Gök Tengri de düşmeyi tercih etmeyip devam etseydi burada.

Last edited by 🏀bağkur™ at 8/8/2019 5:28:32 AM

This Post:
00
299140.342 in reply to 299140.341
Date: 8/8/2019 6:29:15 AM
Overall Posts Rated:
1010
Sen rahat ol hoca , seneye yine veririz elinize , bizim taraftan çıkar şampiyon :)

Ciddi oynarsam hiçbir şansınız olmaz , sizler için heyecan olmaz.
Gök Tengri için de kısaca yorum yapayım , hazır mısınız geliyoorrrr bomba :)

Gücü oranında istikrarlıydı , hak ettiği yere gitti. Hak ettiği diyorum bir takım ancak bu kadar kötü yönetilirdi. Para için resmen takımı katletti. Ben onun yerinde olsam kendimi kovardım :)

bazıları para için oynar ,Benim takım ise çubuklu için oynadı bu sene :))

Last edited by Nando De Colo at 8/8/2019 6:29:51 AM

This Post:
11
299140.343 in reply to 299140.342
Date: 8/8/2019 9:17:09 AM
Overall Posts Rated:
144144
Ciddi oynamanı tercih ederim. Üstten veya alttan güçlü bir takım sizin tarafa gelirse, belki o çıkabilir yukarı ama yukarı çıkan takımın sen veya D-Will8 olabilmesi için kadroya güçlü takviyeler yapmanız gerek. Güçlü rakipler beni motive eder. Onları yenebilmek için çözümler, çareler ararım. Sürekli tokatladığım bir rakibe neyin çözümünü veya çaresini arayacağım? Zayıf rakip, beni de rehavete iter. Fantezi ve heyecan olsun diye zayıf kadroyla, alakasız bir taktikle RO çıkarım belki. :) Bu da rakibe saygısızlık olur.

This Post:
00
299140.344 in reply to 299140.343
Date: 8/10/2019 3:19:46 AM
Fame Of Justice
III.10
Overall Posts Rated:
7878
2 sezondur planlarımı bozdunuz. Zayıf olduğum yerleri gösterdiğimde direk vuruyorsunuz. Antrenman takımı olduğumu biliyorsunuz. Antrenmandan vazgeçmeyecek kadar değerli oyuncularım olduğunu da biliyorsunuz. Antrenöre verdiğim maaştan kaçamadığım için bu sezon maddi olarak çok zorlandım. Antrenman vermek zaten oyuncularımın mevkilerini değiştirmeme ve kaybetmeme neden oluyor.

Önümüzdeki sezon ligde üst sıraları hedeflemeden kısa forvetlerimi tamamlamaya çalışacağım. Hiç bu sezon yaptığım temel hatayı yapmaya niyetim yok. Heitorun ve moritzin Maaşları 100k'nın üzerine çıkarsa çok büyük bir problem olacak. Arel hocam eline geçirdiği bu şansı değerlendiremezse önümüzdeki sezon bu şansı bulması bu kadar kolay olmayacak.

This Post:
00
299140.345 in reply to 299140.338
Date: 8/10/2019 3:51:14 AM
Fame Of Justice
III.10
Overall Posts Rated:
7878
Çantaspor'a haksızlık etmek istemem, kendisini de severim ayrıca ama ben Fame'i hem de 2 kez deplasmanda yenmeseydim herşey çok daha farklı olurdu. Fame'e kadro yapısı olarak ters gelen tek takım bendim. O 2 maçta da anormal şeyler oldu. BB tanrıları 2. lige çıkmasını istemedi resmen. :)

Hocam Çantaspor hocam bu sezon başlangıcta iyi değildi sonradan kurdu kadrosunu. Önüne engel koyan olmadı karşı tarafta. Avan hocam nedense kadrosunu sabit bir taktik ile yönetmeyi tercih ediyor. Jokzilla hocam playoff oynamak istemedi yoksa onun için ilk 4'e girmek zor değil.

Ben sezon içinde çantaspor hocamın sizin kadronuzu yenemeyeceğini düşünüyordum(Deplasmanda olsa). Yenmeyi başardı. Sizin kadronuz içten daha iyi oynuyor çantasporun kadrosuna göre ama defans olarak daha zayıf olduğunu düşünüyorum. Şu da bir gerçek ki finale çıksam aynı şeyi çantaspor hocamda yapabilirdi. Pivot almadığım yada antrenman vermeye ara vermediğim sürece o mgh ve taktikleri çantaspor hocamda kullanacaktı.

This Post:
00
299140.346 in reply to 299140.344
Date: 8/10/2019 8:04:23 AM
Overall Posts Rated:
144144
Heitor'un maaşı, buzzer manager sitesinde 53 bin küsur çıkıyor hocam. Hata payının çok çıkmayacağını düşünürsek hadi 60k olsun. Moritz'in maaşı da 100'ü geçmez bu hesaplamaya göre herhalde. Her halükarda Gwendal gidici. Onu satıp parasıyla hem pota altını sağlamlaştıracaksın, hem de haftalık maaş yükü nedeniyle eksiye düştükçe sermayeden yiyebilmen için kasanda nakit para tutma şansın olacak. Bence de Arel'in bu sezon yakaladığı şansı bir daha kolay kolay yakalayabileceğini düşünmüyorum.

This Post:
00
299140.347 in reply to 299140.346
Date: 8/10/2019 12:21:02 PM
Çanta Spor
III.16
Overall Posts Rated:
3636
Afedersiniz ama ağır bir üslup olacak benim oyun kurucum sadi mevsim süs köpeği gibi duruyor sadece maçta atış yok sayı yok... şampiyonluğu kaybedersek sebebi olacak..

Advertisement