BuzzerBeater Forums

BB Poland > U21 - Wątek debaty

U21 - Wątek debaty (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: al_said

This Post:
00
75079.34 in reply to 75079.33
Date: 2/25/2009 5:24:32 AM
Overall Posts Rated:
88
@al_said
W sesji letniej mam 3 egzaminy, z czego licze byl zwolnionym z jednego. Poza tym przed sesją jest troche wolnego czasu no i można spokojnie wszystko to pogodzić.Poza tym kolo bibioteki jest czytelnia komputerowa wiec spokojnie bym czuwał nad wszystkim;]

Ok choć nie do końca się zgadzam, bo wiadomo, że pewnych rzeczy które możesz zrobić li i jedynie w trakcie przerwy między sezonowej szybciej się zrobić nie da, później też za bardzo nie.

This Post:
00
75079.35 in reply to 75079.34
Date: 2/25/2009 5:30:09 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Ponawiam pytanie do kandydatów (75079.6).
Możecie się do tego odnieść?

This Post:
00
75079.36 in reply to 75079.35
Date: 2/25/2009 5:38:38 AM
Overall Posts Rated:
99
Ponawiam pytanie do kandydatów (75079.6).
Możecie się do tego odnieść?


Przecież mamy ludzi którzy sie tym zajmują.
Skauting działa dość dobrze - nawet z jednym mam kontakt gdyż sam zauważył że mam w drużynie zawodnika z którego kiedyś coś może być.
Uważam że w tym systemie nie należy nic zmieniać.

Co do szukania klubów dla potencjalnych kadrowiczów nie jest takie proste. Bo albo ktoś nie chce sprzedać a trenuje coś innego.
W takich sytuacjach to właśnie selekcjoner U21 powinien interweniować.

From: m4ti_

This Post:
00
75079.37 in reply to 75079.34
Date: 2/25/2009 5:39:22 AM
Overall Posts Rated:
2121
Na pewno nie będzie tak ze 24h na dobę będę w książkach siedział, pozatym mam jeszcze jeden egazmin do zdania w tej sesji więc nie wiadomo czy do letniej dotrwam;]
Jesli będzie wymagała tego sytuacja aby poświęcić w przerwie miedzy sezonowej wiecej czasu to tak zrobie.

@vinnie_jones
Jak sam wiesz jest to bardzo trudne to zrealizowania ale mogło by nam przynieść wiele korzyści. Podstawowym problemem będzie to że managerowie będą musieli się poświęcić na taki trening, bo jak wiadomo przez to że trenują tylko jedno pozycję ich skład nie będzie się tak rozwijał jak innych no i sprzedać za bardzo nie będą mieli kogo. Nie mogę obiecać, że coś takiego powstanie w takiej formie jaką Ty przestawiłeś ale postaram się przekonać nowych/starych graczy aby spróbować coś takiego wykonać. Bo jedno jest pewne że potrzebni będą nowi skauci, bo Ci co już są i tak mają co robić.

From: pawfer

This Post:
00
75079.38 in reply to 75079.33
Date: 2/25/2009 5:41:17 AM
Overall Posts Rated:
99

A teraz pytania do moich konkurentów:
-jak będziecie chcieli zorganizować pracę skautów?


System scoutingu działa dość sprawnie. Sądzę że nie trzeba nic zmieniać - jednakże właśnie oni czasem potrzebują pomocy selekcjonera U21.
Selekcjoner nie powinien wpływać w ich pracę lecz służyć pomocą.

From: pawel

This Post:
00
75079.39 in reply to 75079.33
Date: 2/25/2009 5:43:04 AM
Overall Posts Rated:
66
sprawa jest oczywista kadra seniorów to nadrzedna sprawa jesli zatem zawodnik z kadry U21 jest jej potrzebny to nie ma dyskusji.
A ME no cóż chyba każdy kto obejmie to stanowisko chciałby wygrać to sa cele oczywiste dla każdego trenera bo jesli nie to nie powinien startowac, natomiast czy to jest realne to już jak wiadomo wypadkowa wielu czynników a zwłaszcza wynik pracy w klubach to akurat dokładnie jak w realu.

This Post:
00
75079.40 in reply to 75079.35
Date: 2/25/2009 6:04:44 AM
Overall Posts Rated:
66
Moim zdaniem myśl zła nie jest jednak mając na uwadze iż mamy do czynienia z grą online moze okazac się trudny w realizacji gdyż jak wiemy raczej mimo wszystko indywidualnie każdy chciałby robić dobre wyniki jako klub.
Dam przykłąd swój mam z draftu SG -MVP 18 latek i moim zdaniem ma dobre skille już więc po mądrym treningu moze być naprawde wartosciowym graczem. Ale np. trenera mam na poziomie 4 a na gościa z 5 na razie pozwolić sobie nie mogę więc tylko dlatego że wybrałem w drafcie dobrego gracza mam mieć obowiązek sprzedania go do innego klubu??

Raczej tak jak pisałem wcześniej fajniebyłoby gdyby w grze właściciel klubu mający kadrowicza dostawał za to wymierną korzysć majątkową wówczas taka świadoma praca dla kadry opłacalna byłaby dla obu stron.

Natomiast na tą chwilę raczej poszedłbym w kierunku zorganizowania jakiegoś emaila na który właściiele klubów informowaliby np. mam PG MVP i będę go trenował skille ma takie to a takie i wóczas wiem że można brać pod uwagę takiego zawodnika bo gdy takowego klub rozwijał nie będzie bo np. akurat obstawia trening centrów to trzeba szukać gdzie indziej.

Myślę ze rozumiecie co mam na myśli ,jednak jak wspomniałem wczesniej takze trener kadry musi mieć współpracowników przynajmniej na szczeblu każdej ligi ,aczkolwiek w zwiazku z pracą i czasem jaki musza poświęcać skauci (asystenci) na pomoc trenerowi poważnie zastanawiam się nad formą organizowania konsylium przed meczami kadry aby asystenci takze mieli wpływ na taktykę i ustalanie składu meczowego - oczywiscie wiem iż to dla niektórych osób moze być za duża demokracja ale taki jest mój punkt widzenia.I nie wynika to ze strachu przed odpowiedzialnością a raczej pewien rodzaj wynagrodzenia za pracę

I oczywiscie stanowcza walka z korupcją nie ma zmiłuj dla ludzi pokroju fryzjera i środowiska a'la "Polska piłka nożna" :))))

This Post:
00
75079.41 in reply to 75079.39
Date: 2/25/2009 6:04:47 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Pytanie do wszystkich kandydatów:
Jak chcecie nawiązać rywalizację z państwami, które trenują kadrowiczów (od 18-latków) tylko na 1 pozycji? W U-21 sprawa jest bardzo prosta. Tu już nie liczy się "staż" państwa w BB. Kto lepiej zorganizuje trening najlepszych młodych zawodników ten będzie miał najsilniejszą kadrę. Nie widzę jak na razie żadnego pomysłu ze strony żadnego kandydata.

This Post:
00
75079.42 in reply to 75079.41
Date: 2/25/2009 6:07:41 AM
Overall Posts Rated:
88
szkoda, że tu nie jest jak w ht bo już byś był selekcjonerem U21:)

This Post:
00
75079.43 in reply to 75079.42
Date: 2/25/2009 6:12:14 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Hehe, ja nie chcę być selekcjonerem ;)
Chcę za to żeby nasza kadra była możliwie najsilniejsza. Trzeba stworzyć jakoś tę "różnicę", a inaczej niż przez trening 1 pozycji się nie da. Powtarzam, że nie chcę rezygnować z tego co jest jest (skauting), ale stworzyć obok inny system.
Jeżeli kandydaci piszą, że tak jak jest jest dobrze i nic nie chcą zmieniać, to godzą się na to, że kadra będzie na tym poziomie na którym jest (powiedzmy 5-8 miejsce w Europie). Dlaczego nie zrobić czegoś żeby pójść krok naprzód?

This Post:
00
75079.44 in reply to 75079.41
Date: 2/25/2009 6:19:14 AM
Overall Posts Rated:
66
prozaicznie dość prosto wspomniałem o tym włąściciele dosć mocno zaangazowani w grę BB zgłaszaliby najlepiej chyba na email takową gotowosć (aby nie zdradzać oficjalnie przeciwnikom w swojej lidze jaki trening organizują)

Czyli

Manager X zgłasza że ma 18 latka np. MVP pozycja PG,podaje jego poziomy i że zamierza trenować np. tylko ta pozycję takim a takim treningiem, kolejny zgłasza inne pozycje.
W przypadku braku zgłoszenia np. trenowania pozycji PF temat jest nagłaśniany na forum i wspólnie szukamy jak problem rozwiązać np. wówczas można użyć częsć Twojego pomysłu i doprowadzić do wymiany zawodników między dwoma włąścicielami klubu czyli tego który trenuje np. PG MVP a drugiego który ma takiego zawodnika ale trenowac go nie zamierza ,należy jednak pamiętać iż wystawianie na transfer graczy ma ryzyko otóż moze takowego nabyc klub nie z naszej ligi i nie mieć totalnie ochoty zawracac sobie głowy współpraca z naszym trenerem kadry (dlatego ta forma jest mocno skazana na niepowodzenie to tak na marginesie)


Advertisement