BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150717.35 in reply to 150717.34
Date: 7/13/2010 5:02:20 AM
Overall Posts Rated:
1919
Nom chodziło mi że np napisał by BB Kingowi czy coś. Nom masz rację że niezgodne z regulaminem ale nie takie cuda się już tutaj działy ;pp Nom to nic w takim razie musi wbijać, albo po prostu dowiedzieć się czy na pewno będziem botem czy da się coś z tym zrobić

From: B.B.King

This Post:
00
150717.36 in reply to 150717.35
Date: 7/13/2010 5:16:00 AM
Overall Posts Rated:
12061206
Nom chodziło mi że np napisał by BB Kingowi czy coś. Nom masz rację że niezgodne z regulaminem ale nie takie cuda się już tutaj działy ;pp Nom to nic w takim razie musi wbijać, albo po prostu dowiedzieć się czy na pewno będziem botem czy da się coś z tym zrobić
Kto Nom ten jest to? Sith jakiś? Stronę ciemną wyczuwam.

From: mucha8

This Post:
00
150717.37 in reply to 150717.36
Date: 7/13/2010 5:20:59 AM
Overall Posts Rated:
1919
ależ niepotrzebnie u mnie tylko jasna strona ;))

This Post:
00
150717.38 in reply to 150717.1
Date: 7/16/2010 6:34:26 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
ok sprawa selekcjonera to jedno

ale czy sztab byl jakis powolany i czy aby przez to ze nie ma scoutow nie stracimy w najgorszym wypadku wiecej niz 2 sezony?

w koncu trzeba prowadzic grajkow szczegolnie tych po U-21 kiedy delikatnie rzecz ujmujac stapa sie po polu minowym w zakresie granic potencjalu

to dosc delikatna sprawa czy ktos to kontroluje?

Last edited by Astarotte at 7/16/2010 6:35:16 AM

This Post:
00
150717.39 in reply to 150717.38
Date: 7/16/2010 8:37:29 AM
Overall Posts Rated:
88
w poprzedniej kadencji nie było skautów +21 i jakoś dramatu na forum nie widziałem, więc czemu teraz ma to być jakiś problem?;)

This Post:
00
150717.40 in reply to 150717.39
Date: 7/16/2010 1:57:22 PM
Overall Posts Rated:
515515
jestem za wprowadzeniem dodatkowych wymogow przy wyborach
- badania lekarskie
wku... mnie takie podejscie
po to ludzie trenuja grajkow zeby teraz po tylu sezonach poszlo to w piach?
jak namowic mlodych do treningu i jak ich przekonac ze za kolejne sezonu ich grajek mimo ich wyrzeczen sie przyda?
to jak granat wrzucony do wlasnego ogrodka
wyje.... taka dziure ze nie wiem kto to posprzata i zaprowadzi rownowage
ehhh szkoda gadac
dodam jeszcze scotow
przeciez mogli robic cos innego

Last edited by Boro_ELIT at 7/16/2010 2:18:38 PM

This Post:
00
150717.41 in reply to 150717.40
Date: 7/16/2010 2:22:51 PM
Overall Posts Rated:
515515
dlatego wierze ze sie ockniesz i doprowadzsz do konca to co dal Ci lud
czyli po przyciskasz te guziki

This Post:
00
150717.42 in reply to 150717.41
Date: 7/16/2010 4:19:28 PM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Normalnie nie poznaję kolegi :) Takiego naładowanego jeszcze Cie nie było ;) Ale w słusznej sprawie więc rozumiem uniesienie. Kto by jeszcze 2 tygodnie temu pomyślał, że m4ti_ może zrobić taki numer... Kandydował tyle razy w wyborach a gdy wreszcie wygrał i mógł coś zrobić.... Paskudnie wyszło :/

This Post:
00
150717.43 in reply to 150717.39
Date: 7/17/2010 8:16:41 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
w poprzedniej kadencji nie było skautów +21 i jakoś dramatu na forum nie widziałem, więc czemu teraz ma to być jakiś problem?;)

jesli nie bedzie selekcjonera to brak scoutow moze byc zauwazalny ;)

This Post:
00
150717.44 in reply to 150717.43
Date: 7/17/2010 1:20:04 PM
Overall Posts Rated:
88
w poprzedniej kadencji nie było skautów +21 i jakoś dramatu na forum nie widziałem, więc czemu teraz ma to być jakiś problem?;)

jesli nie bedzie selekcjonera to brak scoutow moze byc zauwazalny ;)

och widziałem zestawienie ilu nowych graczy zadebiutowało w kadrze w ostatnich sezonach, widziałem tego C z 1 na górze z poprzedniego sezonu i naprawdę już nie ma czego ratować, ani nad czym płakać, skupmy się na U21;) a jak JW zbocieje to m4ti_ ma u mnie duże piwo wręcz:)

This Post:
00
150717.45 in reply to 150717.1
Date: 7/17/2010 3:42:22 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...

Na planecie BeBoo przez dwie kadencje obowiązywał ustrój predyncki i władzę sprawował Prezydent. Jednak w wyniku intryg podsysanych przez Mrocznych Sithów społeczność zdecydowała się zmienić ustrój i ogłosiła się Republiką a władzę oddała kanclerzowi Mati'emu. Nikt nie spodziewał się, że kanclerz przeszedł na ciemną stronę mocy. Skutki okazały się tragiczne, Darth Mati został uwięziony w pułapce utkanej z własnych lęków, koszmarów, niemożności i innych złych emocji. Niby wydawało mu się, że nie ma sieci a wpadł właśnie w taką sieć. Tak kończy się igranie z ciemną stroną. Nieprzypadkowo mistrzowie Jedi tak ostrzegają swoich studentów:

"Nie będę zniechęcał was do poszukiwania wiedzy Sith i ich mrocznych magów, gdyż wtedy tylko wznieciłbym w was pożądanie posiadania tej wiedzy. Nie, nie będę was od tego odwodził, ale będę was ostrzegał przed zacienioną szczeliną, w którą wpadniecie, jeśli zdecydujecie się sięgnąć po te mroczne moce.

Po pierwsze, nie bądźcie głupi. Ciemna strona przeznacza wiele swojej energii, aby was zwieść, aby wydawać się światłem, które może kusić niedoświadczonych i przyciągać w swoje objęcia. I zanim bezbronna ofiara odkryje swój błąd jest już za późno - ciemna strona trzyma ją już w swych sidłach, wiążąc ją w cieniu zarówno za pomocą swej własnej siły jak i nienasyconego głodu upadłego Jedi, aby dostać więcej.

Po drugie, nie przeceniajcie własnych zdolności. Niezliczone rzesze Jedi odkrywało, że zostali opleceni przez ciemną stronę, nie mogąc się uwolnić z czarnych haków, wkłutych przez nich samych we własne dusze. Nie ważne jak mocno starali się wykręcić, chwytając się łapczywie nitek światłości, które niezmiennie znajdowały się poza ich zasięgiem, i tak pogrążali się coraz bardziej w odmętach ciemnej strony. Ci Jedi myśleli, że są władcami światła - i niektórzy rzeczywiście byli - ale nigdy nie zrozumieli natury i siły ciemnej strony - i upadli nie słuchając moich ostrzeżeń.

Nie mam tu na myśli, że ciemna strona jest potężniejsza od jasnej. Jedynie może się potężniejszą wydawać, gdyż jest łatwiejsza, szybsza - to po pierwsze. Wciąga cię, oferując więcej niż mógłbyś sobie wyobrazić, lecz jak tylko zaczniesz korzystać z tej mocy, ciemna strona zaczyna coraz bardziej i bardziej cię wykorzystywać, aż w końcu sama już karmi się twoją energią pochodzącą z Mocy, tak że stajesz się jedynie jej bezbronnym gospodarzem. Wierzysz, że wspiąłeś się na wyżyny mistrzostwa, ale tak naprawdę stałeś się niewolnikiem.

Uczcie się o ciemnej stronie. To pomoże wam w walce z nią i jej sługami. Ale baczcie uważnie, abyście nie poddawali się czasami jej nieodpartemu urokowi - wasze szanse bowiem na powrót do światłości są mniejsze niż przeżycie w próżni."

W republice zapanowała anarchia. W wzwiązku z tym Rada Jedi zdedowała się na ratowanie sytuacji. Skoro nie sprawdził się ustrój prezydencki oraz Republika, postanowiono, że jedynym wyjściem jest przekształcić się w monarchię i wybrać Króla, który dostał zadanie zaprowadzić porządek.

Zgodnie z przewidywaniami Królem został wybrany najmądrzejszy, najdzielniejszy, najszlachetniejszy, najprzystojniejszy i najskromniejszy z rycerzy Jedi ;-)

Advertisement