BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.47 > Σεζον 34

Σεζον 34

Set priority
Show messages by
This Post:
00
277401.35 in reply to 277401.34
Date: 05/23/2016 07:54:20
Overall Posts Rated:
1919
Oι εκδιδώμενοι παρά το εις βαρος τους 1-0 κατάφεραν να γυρίσουν την σειρά και να πανηγυρίσουν την άνοδο, δείχνοντας ότι η ομάδα τους διαθέτει την κατάλληλη εμπειρία να αντεπεξέλθει σε μία τέτοια συνθήκη. Αndrian, coach και λοιποί συμπαίκτες ας ετοιμαστούμε σιγά σιγά για την νέα σεζόν εν μέσω καλοκαιριού. Εύχομαι τα καλύτερα..

From: p-267

This Post:
11
277401.36 in reply to 277401.35
Date: 05/23/2016 14:24:27
Overall Posts Rated:
1818
Συγχαρητήρια στους Εκδιδώμενους για την άνοδο,ήταν πληρέστερη ομάδα κ αν κ με τον τραυματισμό που είχε κατάφερε να πάρει το πρωτάθλημα. Απο τη μεριά μου αν δεν είχα κανει λάθος χειρισμούς στο τελευταιο φιλικό κ δεν έβαζα την αρχική μου πεντάδαμε αποτέλεσμα να χασουν αγωνιστική κατασταση κ αντοχή ίσως να κυλούσαν διαφορετικά τα πράγματα, οχι πολύ όμως, δεν πίστευα να περάσω εύκολα ακόμη κ μετά το πρώτο ματς. Να πούμε κ του στραβου το δίκιο δεν ειμαι ακόμη έτοιμος για 3η κατηγορία, αν υποθέσουμε οτι οι εκδιδώμενοι με την ομάδα που είχαν εχασαν τα πλει-οφ παραμονής στην τρίτη τοτε ειναι δυσκολα τα πράγματα εκεί κ ήθελα πολλές προσθήκες για να αντέξω. Καλυτερα όμως έτσι, ίσως προετοιμαστώ καλύτερα όταν θα τύχει να ανέβω. Για την καινούργια σεζόν ελπίζω να έχουμε ένα ανταγωνιστικό πρωτάθλημα χωρίς τραυματισμούς.