BuzzerBeater Forums

BB Magyarország > U21 VI

U21 VI (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
256035.350 in reply to 256035.348
Date: 1/6/2015 6:29:32 AM
Overall Posts Rated:
411411
a közösség láthatóan leszarja a csapatot 2 szezon óta teljesen!

This Post:
00
256035.351 in reply to 256035.349
Date: 1/6/2015 6:32:37 AM
Overall Posts Rated:
411411
Miért döntöttél a jól bevált 1-1 helyett a vegyes belső védekezésre? Talán akkor már jobb lett volna a 2-3 zóna.

Edit: induljál csak újra! Ne másra várj!



3 okom is volt rá!

1. tudtam, hogy bent fog jönni, de nem tudtam, milyen felállással. Azt hittem variálni fog az MNF miatt!

2. valami pluszt kellett csinálni taktikába, mert teljesen esélytelenek voltunk ezen a meccsen

3. az 1:1-el nem nyertünk volna semmiképpen sem, minden poszton forma előny és jobb játékosuk volt mint nekünk

This Post:
00
256035.352 in reply to 256035.350
Date: 1/6/2015 7:22:36 AM
Pocak KK
II.3
Overall Posts Rated:
228228
Second Team:
BC Paunch
a közösség láthatóan leszarja a csapatot 2 szezon óta teljesen!


Akkor csináld saját kedvedre!

This Post:
00
256035.353 in reply to 256035.352
Date: 1/6/2015 8:26:55 AM
Overall Posts Rated:
411411
20 szezon óta mondom minden kapitánynak, hogy ez nem az ő csapatuk, hanem a miénk. Nem szrok bele a saját számba. Nem tudom miért van ez a közöny, de más hátha tud változtatni rajta!

This Post:
00
256035.354 in reply to 256035.353
Date: 1/6/2015 2:36:13 PM
Pocak KK
II.3
Overall Posts Rated:
228228
Second Team:
BC Paunch
Ha nem érdekli a közösséget,akkor ki is az a "mi", akiké a csapat?




This Post:
00
256035.355 in reply to 256035.354
Date: 1/6/2015 4:00:00 PM
Overall Posts Rated:
411411
Ettől még nem lesz az ÉN csapatom.

This Post:
00
256035.356 in reply to 256035.355
Date: 1/7/2015 3:34:58 AM
Overall Posts Rated:
188188
Azért vagyunk páran akiket érdekel. Azokat talán akik írnak a topicba illetve azért jó néhány csöndben lévő nevelő csapat is van.

Visszatérve a taktikára, ha tudtad, hogy bent jön miért nem inkább a 2-3 zónát próbáltad és miért a vegyes belsőt? (Mik a tapasztalataid?)

This Post:
00
256035.357 in reply to 256035.356
Date: 1/7/2015 3:42:54 AM
Overall Posts Rated:
188188
Az erős csapatból ki tudsz valakit emelni valamiért amiért jobb/különlegesebb a többitől?
Esetleg a jövőbeni tehetségek vannak köztük?

This Post:
00
256035.358 in reply to 256035.356
Date: 1/7/2015 4:43:37 AM
Overall Posts Rated:
411411
Azért vagyunk páran akiket érdekel.


Az összes embert érdekelheti aki segített a taktikázásban, írt a felkérésekre, a kérdéseimre, a segítség kérésekre stb stb stb! Az elmúlt 2-3 levelemre kérésre, kérdésekre tudod mennyi levél jött hozzám? 4 db amit ha jól emlékszem 2 vagy 3 játékos küldött. Kb ennyi embert érdekelte az, hogy mi történik éppen.

illetve azért jó néhány csöndben lévő nevelő csapat is van.


Nem hiszem, hogy az u21 miatt bárki csődbe ment volna (nincs ilyenről tudomásom). A többi nem az én asztalom, ne ezt a tamtamot üssük.

Azokat talán akik írnak a topicba


Visszanéztem (érdemes), annak a pár embernek köszönöm akik a meccsekkel kapcsolatba írtak ide. A lista rövidebb mint valaha. PM-be is ők írtak.

Az nem érdeklődés, hogy megnézem mi lett az év végi eredmény, és konstatálom azt, hogy amit én gondolok ahhoz képest jól vagy gyengén szerepeltünk. Az se érdeklődés, hogy meccsek után valaki gratulál, vagy kérdéseket tesz fel. Kihalt az egész topic, kihalt a tippverseny kihalt minden. 1-2 ember írt közbe közbe, és Péter segített néha taktikázásban. 1 kezemen meg tudom számolni mennyi ember segített nekem ebben a szezonban vagy így vagy úgy (scoutokat kivéve)! Pedig kértem nem egyszer! Téged érdekelt a szereplés? Mit tettél hozzá az idei jó szerepléshez? Még arra se válaszolt senki sem soha, hogy kockáztatna vagy sem! Ennyivel nem tiszteltetek meg! Régen mindig jött a kifogás, hogy mert nem ismerjük a skilleket. Idén megadtam a lehetőséget mindenkinek, hogy a skillek ismeretében taktikázzon velem. Érdeklődők száma 00. HEH. Ez kb el is mond mindent!

Visszatérve a taktikára, ha tudtad, hogy bent jön miért nem inkább a 2-3 zónát próbáltad és miért a vegyes belsőt? (Mik a tapasztalataid?)


Miért próbáltam volna a 2:3-at a belső vegyes helyett? Mik a tapasztalataid vele 2 pontos ellen?

Annyian küldtetek reakciót a felkérésemre a belső vegyessel kapcsolatba, hogy tapasztalat dömpingem volt rá. Ja vagy még se? Már nem is tudom. Ki tud kiigazodni ekkora levél dömpingben. HEH

Hja és a legnagyobb szégyen, még a külföldieket is jobban érdekli az, hogy bekerül-e a játékosuk jövőre vagy sem a keretbe, mint a magyarokat. Sokkal többen keresnek írnak nekem.

Teljesen el vagyok keseredve az egész miatt! Ezek után mit várjak el a scoutoktól, miért várjak tőlük lelkesedést, odafigyelést, nagyobb aktívságot és érdeklődést? Amikor látom a teljes közönyt.

This Post:
00
256035.359 in reply to 256035.358
Date: 1/7/2015 6:06:05 AM
Szepiz Playground
II.3
Overall Posts Rated:
184184
Second Team:
Ground Zero
Sziasztok!

Jol osszeszedted es leirtad a meglatasaidat, erzeseidet. Szerintem nem is kell tovabb feszegetni 99%-ban egyet ertek.

Annak ellenere, hogy scoutolok es tettem Dominak is en magam sem erzem az "erot" kar lenne titkolni is.....:(
Beszelgettunk parszor nem csak errol de a mentoralasrol is es ugy gondolom a ketto valahol osszefugg es hatasal van egymasra.

Nem tudok egyertelmu valaszt adni a miertekre, de meg tudom osztani a sajat elmenyem.
Mentoralas:
Nem vagyok a nagy oregek kozott, de jopar szezonom benne van mar a jatekban es szamomra szuper mentorom volt Domi szemelyeben (aki valamiert teljesen eltunt az elmult 1 evben).
Ereztem kesztetest es erot abban hogy en is segitsek masoknak, igy elkezdtem mentoralni en is.
Tettem ezt ugyanazzal a lelkesedessel es preciz hozzaallassal amivel a sajat csapatom is epitgetem. Excelben vezettem minden mentoraltam minden jatekosat, minden egyes meccsre atneztem az ellenfelet visszamenoleg 3-4 meccsre, mit es hogyan jatszott igy tanacsoltam a felallast, elkezdtunk edzeni, stadiont epiteni, fejlodni, energiat es idot oltem bele, mert szorakoztatott es mert elveztem hogy a segitsegemmel jobba lesz valaki mas is.

Mara nem tudok egyetlen egy mentoraltat sem felmutatni, egyet sem.Mindenkivel voltak eredmenyek, mindenkivel sikerult megertetni a jatek lenyeget azt gondolom, mindenkivel elindultunk a jo iranyba es megis senki sincs sehol. Se egy valasz, se egy level, se egy kerdes, se egy koszonom.

Valahol, valamilyen szinten kudarc ez is es a szorakozas resze eltunt, viszont maradt helyette a sok statisztika, excel, ido, energia raforditas. Ki az az ember aki szereti azt csinalni amibe sok energiat kell beletenni viszont cserebe semmit nem kap?
Nem kell megvalaszonom szerintem....

Scoutolas:
Picit ugorjunk vissza az idoben es ahogy ereztem az erot a mentoralasban is, ebben is ereztem, no meg persze a szorakozas es hogy segithetek. Az en esetemben 15-20 manager kozotti indulo letszamrol beszelhetunk egy adott szezon elejen. Meg akkor is ha az ember ir egy Magyar es egy Angol sablon levelet, lementi es csak bemasolgatja mint kvazi elso megkereso level, akkor is kell egy excel, vezetni linkekkel benne a csapatokat, neveket es a fiatalaok listajat, skillekkel. Majd amikor valaszol valaki akkor mar sablon level nem mehet, egyesevel kell mindenkivel beszelgetni. Nehezebb esetekben akar 4-5 levelvaltas is mire el tudunk kezdeni edzeni. Ebbol a kezdo letszambol, 8-9 manager maradt akikkel tudtam kommunikalni, es egyutt dolgozni, es ezekbol az emberekbol sem mind valaszol. 1-2 olyan van aki magatol is ad updatet, vagy esetleg rakerdez valamire, a tobbi ha en nem irok fel evig ok sem irnak.
Megint csak elerkeztunk oda hogy sok energiaval, sok ido befektetessel (a mentoralason tul, a sajat csapaton tul) nincs eredmenye, vagy csak minimalis. Raadasul az U21 miatt, meg az a pici csekely szamu siker is ami van, 22 eves kortol megszunik, mert mas veszi at.

Ezek a dolgok egymasra hatnak. Nem jeleznek vissza, nem valaszolnak egyik fronton se, se mentoraltak, se scoutolt managerek, ertelemszeruen az en lelkesedesem is esik.

Es a vegere jon a sajat csapat, mert az ember azert szeretne azt is fejleszteni:)
Az idei szezon megint produkalt valamit ami mondjuk ugy nem segiti elo a szorakozast. Nem bantok es nem minositek senkit, csupan (azert mar jopar szezonnal a hatam mogott) nem ertek dolgokat, na de ez masik topic.

Azt kell mondjam aki ezek ellenere is lelkes, vagy akarja csinalni az.... nem is mondom.
Sz.

This Post:
00
256035.360 in reply to 256035.359
Date: 1/7/2015 8:35:49 AM
Overall Posts Rated:
411411
Igen többetekkel beszéltem már hasonló dolgokról. A "fiatalok" nem elég lelkesek, az "öregek" meg belefásulnak! Nincs vérfrissítés, csökken a létszám, vegetál a játék és a közösség is. Régen egy ilyen tippversenyen +10-en harcoltunk, most 3-4 ember tippel hetente talán!

Advertisement