BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > Sezon 13

Sezon 13

Set priority
Show messages by
This Post:
00
148442.356 in reply to 148442.355
Date: 8/8/2010 11:02:26 AM
Overall Posts Rated:
179179
Ma się układy;)). Co zrobiłeś? Pojechałeś do Bostonu i krzyknąłeś: Ręce precz od krzyżaka ?:))

This Post:
00
148442.357 in reply to 148442.356
Date: 8/8/2010 11:09:13 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
Ma się układy;)). Co zrobiłeś? Pojechałeś do Bostonu i krzyknąłeś: Ręce precz od krzyżaka ?:))

No właśnie coś w tym stylu ;) Tam społeczeństwo bardzo katolickie jest ;)

This Post:
00
148442.358 in reply to 148442.340
Date: 8/8/2010 11:45:06 AM
Overall Posts Rated:
33
Ustawiłem się wcześniej:) Do 14:00 byłem na budowie. Zadzwoniła żonka, żeby wracać bo nie ma przejazdu. Zlałem oczywiście bo jak to nie ma przejazdu jak mieszkam kilometr dalej na górce. Dojechałem wg ostatniej możliwości:)) W wodę jak amfibia. Jestem ogólnie z Zawidowa. W Zgorzelcu pracuje i mieszkałem do 18 lat. Zgorzelec w sumie nic nie ucierpiał bo 1 ulica tylko zalana.
Zawidów jest w połowie drogi między Zgorzelcem a Bogatynią), Jak tam Los Bogatynia?
U nas wody było po pas na rynku. Ja mieszkam na takiej górce że gdyby podchodziła pod dom to znak na budowanie arki i łapanie zwierząt:)


Czemu mecze się nie odbyły?

From: Klosek

This Post:
00
148442.359 in reply to 148442.358
Date: 8/8/2010 11:49:48 AM
Overall Posts Rated:
33
A już widzę - odbyły się.
Los Bogatynia, we wtorek spotykamy się na maratońskiej w Zgorzelcu:)

This Post:
00
148442.360 in reply to 148442.354
Date: 8/8/2010 12:19:56 PM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Nie chciałbym obrazić Leszczy z PLK ale BB-cy to jednak leszcze

Po pierwsze moja wypowiedź to był żart co można poznać po dwóch kropkach i łuku na końcu zdania.
Po drugie w Twojej wypowiedzi nie widzę takich znaków więc traktuję ją serio.

Może sam zrobisz podobną grę? Wtedy na pewno wszystko będzie działać idealnie.


Gram w dwa inne managery od 2 lat ,a mój brat nawet w 6 innych i nigdzie takiego numeru jak w BB nie było, więc ich nie broń, bo dali plamę na całej linii o jakiej przynajmniej ja ani mój brat (a jak widzisz ma doświadczenie) nie słyszeliśmy


Łatwo jest krytykować, gdy nic się nie robi, mędrkować gdy samemu nigdy nic się nie tworzyło.

A skąd możesz wiedzieć że ja nic nie stworzyłem?
Może Ci podać tytuły moich patentów?
A może powiedzieć który proces w przemyśle stworzyłem i kto dzięki niemu jest w Polsce monopolistą w pewnej branży?
Uważaj z takimi tekstami bo nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz


Owszem zdarzyła się awaria, ale awarie zawsze mogą się zdarzać. Wszędzie. Ważnie jest to by wyciągnąć wnioski i uniknąć podobnych błędów w przyszłości.


Takie awarie to zdarzały się w przeszłości, z tym że były mniejsze i przesunięcie meczów o 5 minut im nie zapobiegło a jak się okazało wręcz przeciwnie, awaria jest poważniejsza niż kiedykolwiek.
Natomiast to że awarie się mogą zdarzac to najprawdziwsza prawda i tu się w zupełności zgadzam...

Pozdrawiam






This Post:
00
148442.361 in reply to 148442.360
Date: 8/8/2010 12:26:54 PM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
Mam najlepszego strzelca w lidze, mam najlepszego asystenta, a jestem przedostatni....d.pa ze mnie nie manager

From: zaymon

This Post:
00
148442.362 in reply to 148442.361
Date: 8/8/2010 12:51:22 PM
Overall Posts Rated:
22
nie bądź dla siebie taki surowy. nie masz najlepszego strzelca, tylko gracza który obecnie ma najlepsza średnią punktową a to o niczym nie świadczy ;) myślę że jak na obecny skład nie radzisz sobie tak źle. trener dobry, tylko gracze lenie ;)

This Post:
00
148442.363 in reply to 148442.360
Date: 8/8/2010 1:38:51 PM
Overall Posts Rated:
179179

więc ich nie broń, bo dali plamę na całej linii o jakiej przynajmniej ja ani mój brat (a jak widzisz ma doświadczenie) nie słyszeliśmy

Nie bronię ich, tylko pisałem o Twojej histerycznej reakcji. Uważam, że jeżeli nie znamy przyczyny, to bezpodstawne jest obrażanie kogoś.
(150877.385)
(150877.389)
Te posty jednak uświadamiają mi, że wśród adoratorów Jarka normalna rzeczą jest znajdywanie wszędzie spisków oraz płacz jaka to biedna i marną nasza Polska jest. Jacy my biedni;)
Tak samo przychodzi tym ludziom, łatwość w oskarżaniu i oczernianiu, co widać wyżej. Nie znasz przyczyny, a już ferujesz wyroki.


A skąd możesz wiedzieć że ja nic nie stworzyłem?
Może Ci podać tytuły moich patentów?
A może powiedzieć który proces w przemyśle stworzyłem i kto dzięki niemu jest w Polsce monopolistą w pewnej branży?
Uważaj z takimi tekstami bo nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz

Skoro jesteś twórcą czy konstruktorem, to doskonale wiesz, że awaria może się przydarzyć i tym bardziej dziwi mnie Twoja przesadna reakcja. Nie mając wszystkich danych, pierwszy rzucasz kamieniem. Cenie ludzi, którzy jak podzielą się swoją opinią, nawet bardzo kontrowersyjną, nie zasłaniają się próbą żartowania, ani inną pomrocznością jasną:).
Pozdrawiam.






Last edited by Czesław at 8/8/2010 1:39:10 PM

From: darkonza

This Post:
00
148442.364 in reply to 148442.362
Date: 8/8/2010 1:45:47 PM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838
No jak nie jest najlepszy jak jest
Rzuca najwięcej, do tego skuteczność za 2pkt ponad 50%, za 3pkt 40%. Bocz może o takiej pomarzyć, to nawet Mofina ma słabszą ;)

p.s. mój tajny plan polega na tym byście zwrócili na niego uwagę i dzięki temu dali pograć innym bo oni niestety cieniują okrutnie, ich skuteczności nie będę tu przytaczał

This Post:
00
148442.365 in reply to 148442.363
Date: 8/8/2010 2:05:31 PM
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
838838

Nie bronię ich, tylko pisałem o Twojej histerycznej reakcji.


No więc zacytujmy moją historyczną reakcję:
"Wszystkie kraje w okolicy zaliczyły mecze, tylko u nas nie ma.
Lekko prowokując powiem że to typowe dla USA olewać akurat Polskę.
Odpuście sobie supki i nie kupcie ich chociaż przez miesiąc, zobaczycie że u nas zawsze będzie wszystko ok, nic tak nie mobilizuję jak ucięta kasa :)"

Drugi cytat:
"Czy ktoś od nas poinformował BB-ków że mecze w Polsce nie ruszyły?
Bez tego to oni mogą nie wiedzieć, w pozostałych krajach wszystko gra a że w jakiejś marnej Polsce nie to może im umknąć :)"

A tu to już w ogóle nie wiem co nazywasz histerią? Że martwię sie o to że BB-cy mogą nie wiedzieć o problemach w Polsce skoro w innych krajach jest ok? Nie wiem gdzie tu histeria....ja tu widzę raczej próbę pomocy w rozwiązaniu problemu, ale też na wesoło, jak wstawiam uśmiech to znaczy że "na wesoło!"

Uważasz że te moje żarty to jest histeryczna reakcja?


Te posty jednak uświadamiają mi, że wśród adoratorów Jarka normalna rzeczą jest znajdywanie wszędzie spisków oraz płacz jaka to biedna i marną nasza Polska jest.


Twoje posty uświadamiają mi że najlżejsza krytykę - również taką na wesoło Ty odbierasz jako histeryczną, zgodnie z Twoją definicją to Ty właśnie jesteś wyborca PIS bo czyż mogę nim być ja skoro na forum napisałem dziś miedzy innymi:
Cytat:
"PIS to kupa oszołomów i w niewielkim stopniu oszustów
PO to kupa oszustów i w niewielkim stopniu oszołomów.
Tylko tym się różnią ..."

"W sumie lepiej niech nas okradają jedni (w domyśle PO) niż drudzy mieliby nas doprowadzić do wojny z Rosją. (domyślnie PIS)"

No to jak to jest, a może to jednak wyborcy PO stają się od razu chorzy jak tylko ktoś napisze coś złego o ich partii?
Bo jakoś dziwnie zauważyłeś że się czepiam PO, a nie zauważyłeś że jeszcze mocniej się czepiam PIS? (to wynika z drugiego cytatu)

Wychodzi że Ty zwolennik PO i że masz dokładnie te cechy o które oskarżasz zwolenników PIS, a więc histeryczne reakcje i co charakterystyczne dla zwolenników PO- jeśli ktoś się ośmieli choć trochę skrytykować ich partię to od razu jest zwolennikiem PIS.


nie zasłaniają się próbą żartowania, ani inną pomrocznością jasną:).


Niczym się nie zasłaniam, tam gdzie widzisz uśmiechy, traktuj to z przymrużeniem oka, tam gdzie uśmiechów brak (PIS - oszołomy, PO - oszuści) tam traktuj to na serio

Pozdrawiam

p.s. Jeśli chcesz kontynuować tą dyskusję to wolałbym ją przenieść na priva

From: Klosek

This Post:
00
148442.366 in reply to 148442.365
Date: 8/8/2010 2:22:14 PM
Overall Posts Rated:
33
ale się rozkręciliście;]

Advertisement