BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Mistrzostwa Europy - ogólna dyskusja

[NT] Mistrzostwa Europy - ogólna dyskusja

Set priority
Show messages by
From: hatchet

This Post:
00
61138.36 in reply to 61138.35
Date: 12/1/2008 6:03:59 AM
Overall Posts Rated:
99
ej!
w typerku na was obu postawiłem więc prosze mi tu bez żadnych niespodzianek!;]

naiwny :D

From: m4ti_

This Post:
00
61138.37 in reply to 61138.36
Date: 12/1/2008 6:05:51 AM
Overall Posts Rated:
2121
nie naiwny tylko patriota!
hej kto Polak na bagnety...

From: al_said

This Post:
00
61138.38 in reply to 61138.37
Date: 12/1/2008 6:14:42 AM
Overall Posts Rated:
88
no to się wkopałeś teraz musisz po 18 walnąć mowę motywacyjną w szatni U21 po czym szybko wskoczyć samolot i jeszcze przed 20 zmotywować moich:)

From: al_said
This Post:
00
61138.39 in reply to 61138.38
Date: 12/2/2008 2:43:34 AM
Overall Posts Rated:
88
Ciekawy mecz wczoraj mieli Niemcy ze Szwedami, po dwóch dogrywkach ostatecznie wygrali Ci drudzy (3405). Poza tym w grupie C tak jak należało się spodziewać powoli odradza się Litwa na razie ograła Szwajcarię (3378), zgodnie z przewidywaniami pomimo przewagi własnego parkietu Anglicy męczyli się z Turkami, dopiero pierwsza dogrywka dała im wygraną (33.5).

W naszej grupie zaskoczenie in minus to postawa Hiszpanów, zagrali na normalu z picującą ekipą Łotwy i wygrali niewiele wyżej od nas (3356), niby na ich forum tłumaczą sobie, że za tydzień sparing i nie było sensu nabijać entuzjazmu ale z takim podejściem Włosi mogą powoli szykować się do odzyskania trofeum.

Słowenia też nie pokazała nic wielkiego i co ciekawsze chyba ze słabiutkim Cyprem zagrała normala (3358). Choć to może być cisza przed burzą bo ich najlepsze C - Lovišcak jest bez formy. W ogóle widać, że ich trener nie zwraca na formę zbyt dużej uwagi, po prostu gra to co zaplanował i żaden up formy mu w tym nie przeszkodzi.

Trenerzy Gruzinów nie zaprzątają sobie głowy sparingami stąd od października nie rozegrali żadnego spotkania także jak będzie wyglądał ich pojedynek z Cyprem trudno przewidzieć, w każdym razie zapewne dla jednej z drużyn będzie to zmarnowana szansa na wygranie czegokolwiek podczas tych Mistrzostw.

Last edited by al_said at 12/2/2008 2:44:14 AM

This Post:
00
61138.40 in reply to 61138.39
Date: 12/2/2008 3:05:50 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Włosi są dwukrotnymi mistrzami świata, żadna Hiszpania im nie zagrozi ;)

This Post:
00
61138.41 in reply to 61138.40
Date: 12/2/2008 3:21:35 AM
Overall Posts Rated:
99
Włosi są dwukrotnymi mistrzami świata, żadna Hiszpania im nie zagrozi ;)

Co innego taka Polska ;p

This Post:
00
61138.42 in reply to 61138.40
Date: 12/2/2008 4:59:26 AM
Overall Posts Rated:
88
Jakoś im zagrozili na poprzednich ME, a i pewnie złoto MŚ by zgarnęli gdyby nie głupia taktyka w finale, no ale cóż bywa:).

This Post:
00
61138.43 in reply to 61138.42
Date: 12/2/2008 6:04:09 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Wiem wiem, myślę że te reprezentacje są na podobnym poziomie, ale ogólnie to Włosi zgarniają więcej trofeów. A co do taktyki, to Hiszpanie są sami sobie winni że popełniają błędy. Tytuły zdobywają Włosi i tylko to się liczy, a co by było gdyby...to już nigdy się nie dowiemy.
Zaczęcie od normala przez Hiszpana to moim zdaniem wielka głupota, ale to ich sprawa i niech się oni martwią.

From: al_said
This Post:
00
61138.44 in reply to 61138.43
Date: 12/3/2008 2:42:36 PM
Overall Posts Rated:
88
Latvija
Użytkownicy: 711
Sezon: 5
NT-Ranking: 48
Menager: richinsh (51797)

Z Łotwą spotkaliśmy się do tej pory tylko raz i to dość niedawno bo w połowie tamtego sezonu (2621), ale nie przywiązywałbym zbyt dużej wagi do tego zwycięstwa, po pierwsze mieliśmy przewagę własnego parkietu, po drugie poprzedni trener Łotyszy nie był tak dobry w planowaniu jak obecny trener. W 1 kolejce Łotwa zagrała z Hiszpanią, jak należało się spodziewać przegrała, ale jak na grę TiE vs Normal trzeba przyznać całkiem nieźle sobie poradzili a i statystyki pomeczowe nie były najgorsze (3356). Nasi następni rywale mają dość ciekawy i młody zespół, na pewno te mistrzostwa to jeszcze nie jest szczyt ich potencjału, za 2 sezony będą naprawdę mocni.

Obwodowi:
Zigfrids Vilausis (2282816) rozgrywający numer jeden, niezła skuteczność za trzy, średnia asyst, a także zbiórek wskazują jednak na gracza bardziej rozwiniętego w podaniach i kozłowaniu niż rzutach. Na co dzień występuje w Łotewskiej ekstraklasie – Virslīdze.

Rojs Laivinš (482290) jeden z młodych perspektywicznych graczy których Łotwa ma w kadrze. Co prawda potencjał jak na 20-latka tylko allstar ale i tak solidny rezerwowy. Choć nie ma co ukrywać, że jeśli idzie o tą pozycję nasza przewaga jest znaczna.

Janis Jumtinš (3149501) najlepszy obwodowy naszych rywali, na nasze szczęście niemiłosiernie eksploatowany przez swojego właściciela, w poprzednim sezonie grał w trzech spotkaniach tygodniowo w pierwszym składzie, chociaż jego obecny spadek formy wynika z kontuzji której doznał w jednym z pierwszych spotkań ligowych, na nasze nieszczęście jest już zdrowy i kto wie czy za tydzień nie będzie w formie.

Drosmis Špaks (2205116) rzucający obrońca z niezłą skutecznością rzutów za trzy. W lidze lubi popełniać dużo fauli, w kadrze wydaje się nie być tak skory do popełniania przewinień w odróżnieniu do kolejnego z graczy najczęściej grających na tej pozycji:

Zigmars Vinegrets (2634712) co prawda w meczu z Hiszpanami zagrał inny z SG Egils Samoilovs (2253541) podejrzewam, że chyba ze względu na grę w defensywie, ale i w ofensywie Zigmars nie imponuje, skuteczność za trzy na niskim poziomie, duża średnia strat czyli teoretycznie także i tu mamy przewagę.

Voldemars Jurkelis (3149448) jedno z mocniejszych ogniw, gdy ma swój dzień może sam w pojedynkę zrobić wynik, nieźle zbiera jego słabszy pkt to straty.

Harijs Novickis (3149426) kolejny gracz z problemami w defensywie, choć należy się obawiać jego czap. Skuteczność może nie imponująca ale normę w każdym meczu wyrabia.

Podkoszowi:
Valgudis Vidavs (2411960) PF którego poprzedni selekcjoner lubił ustawiać grając atak w trumnie na pozycji SF, czy obecny też będzie robił takie eksperymenty przekonamy się wkrótce. Skuteczność ma co prawda nie najgorszą, ale mógłby więcej zbierać, poza tym dużo asystuje. Jeden z niewielu graczy którzy na co dzień grają i trenują poza granicami Łotwy, akurat w jego przypadku jest to Urugwaj.

Laimonis Bukis (2308812) nie ważne w jakiej jest formie i tak to od niego każdy selekcjoner zaczyna ustawianie składu pod koszem, wady o ile można mówić o wadach trochę brakuje mu centymetrów no i 24 lata to też trudno uznać za zaletę, poza tym ma dużo strat w czym możemy upatrywać jakiejś szansy. Na pewno trzeba będzie go zatrzymać bo z jego skutecznością z gry może nieźle namieszać w poniedziałek.

Dainis Vuškans (2290260) zapewne dla tego, że gra na co dzień we Francji jego słabą stroną jest forma, na 5 spotkań zagrał w tym sezonie w 5, choć w pucharze jako rezerwowy ale i tak przekroczył minuty i stąd jego forma. W tym tygodniu ma jak na razie tylko 76 minut, lepiej więc dla nas żeby jego właściciel potraktował poważnie meczu Pucharowy i wystawił go od początku.

Last edited by al_said at 12/4/2008 7:26:22 AM

From: al_said
This Post:
00
61138.45 in reply to 61138.44
Date: 12/3/2008 2:42:58 PM
Overall Posts Rated:
88

Harijs Kincis (2629153) jak widać o ile obwód mają z Łotewskiej ligi, to trumna jest w większości zagraniczna Harijs gra na Węgrzech, gdzie wykręca niezłe statystyki w rzutach, choć jeżeli będzie trzeba kogoś faulować, to właśnie jego, osobiste to zdecydowanie jego pięta achillesowa .

Poza tym w pomalowanym mogą grać także, bez większych strat dla siły tej formacji: Olegs Mikelsons (2763920), Valentins Zeberinš (2295067), Indars Žaks (1088092)

Trener: richinsh może nie odniósł jak dotychczas jakiś spektakularnych sukcesów ze swoją drużyną, ale poprzedni sezon mało brakowało a zakończyłby z podwójną koroną, niestety przegrał i finał pucharu i finał play offów. Taktycznie zeszły sezon to okres naciskania piłki, choć równie często gra on atak w trumnie, co do defensywy to gra różnie, choć przy rywalu atakującym z obwodu lubi postawić strefę 1-3-1.

Last edited by al_said at 12/3/2008 2:47:50 PM

From: Ksiuu

This Post:
00
61138.46 in reply to 61138.45
Date: 12/3/2008 3:12:35 PM
Overall Posts Rated:
99
po pierwsze super analiza (jak zwykle!)
po drugie chyba się już powtarzam, ale...
po trzecie nie obraź się, ale...

czy Ty nie masz innych zajęć w życiu niż BB?
dla mnie to jest jakieś niesamowite!

ja ostatnio jak wróciłem po dwu-dniowym urlopie i miałem klientom odpisać na jakieś pytania, to najczęściej odpowiadałem, tak można, nie nie możemy, odpiszę później, ktoś inny się tym zajmie itp.
Ale to nie dlatego, że mi się nie chciało, ale że jestem zawalony robotą i po prostu nie jestem w stanie czasem odpowiadać ludziom na jakieś (bardzo często) głupowate pytania... :)

i teraz jak patrzę na Twoją robotę to nie ukrywam, że trochę zazdroszczę ;)
(rzecz jasna wolnego czasu!)

a tak poza tym to tak trzymaj dalej!
:)

Advertisement