BuzzerBeater Forums

BB Magyarország > U21 VI

U21 VI (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
256035.368 in reply to 256035.367
Date: 1/8/2015 2:23:32 AM
Overall Posts Rated:
188188
Mik akkor a terveid a választást illetően? Indulsz vagy sem?

This Post:
00
256035.369 in reply to 256035.359
Date: 1/8/2015 5:01:54 AM
Overall Posts Rated:
4141
Teljes mértékben egyet kell értenem veled! Én is itt vagyok már pár szezon óta, tapasztaltam egy-két dolgot...
Mentorálás: Én is belefogtam és volt kb 5-6 játékos akivel kommunikáltam. Ezek közül 1 ember van akivel még a mai napig tartjuk a kapcoslatot, közben ő is eljutott eléggé sokáig, adott játékost az U21-nek is, még ha kevesebb ideje is van a játékra, akkor is még heti 1-2 levélben megvitatjuk, hogy mi a terv a következő időszakra, sőt már nem szégyenlem azt sem, ha netán én kérdezek tőle valamit (szerintem így tanul az ember)
Scoutolás: ez egy érdekes téma... Gyakorlatilag én annak már nem is látom jelentőségét, néha azt veszem észre, hogy teljesen mindegy, hogy mit kérsz úgy is úgy neveli ahogy neki, jó, természetesen ez érthető is hisz ez egy játék ami a saját csapatodról szól és nem a válogatottról. Sokat gondolkodtam azon, hogy elindulok az U21NT válaztáson, ha Dzsevasz vagy bárki akit elismerek és tisztelek nem indul el, csak azért, hogy nehogy olyan ember kezébe kerüljön a csapat aki aztán tényleg tönkre tenne mindent, de őszintén mondom, hogy arra sem lenne szükségem, hogy az eredménytelenség miatt (kevés nevelő egyesület stb...) folyamatosan köpködjenek...
Szóval tényleg lassan én is arra a szintre jutok, hogy meglesz a saját kis csapatom, meg a mentoráltammal elbeszélgetünk, hogy hogyan tovább, néha felnézek a fórumra, de érdemben már itt semmihez nem fogok majd hozzá tenni, mert nem látom az értelmét...

This Post:
00
256035.370 in reply to 256035.364
Date: 1/8/2015 7:22:14 AM
Overall Posts Rated:
350350
Teljesen egyetértek! És még azt tenném csendben hozzá, hogyha mondjuk próbáltam segíteni, jobbítani az a közösség, stáb szemében szálka volt. Például Domi-féle vitánk. Szóval ki lettem nézve a közösségből. Így meg nincs is kedvem átadni a 25 szezonos rutinomat. mert ki szeret késdobálás közben hadakozni az igazáért? Szerintem senki sem.
Ja és ha mondjuk mondok bármit Dzsevasznak úgysem fogadja meg. Akkor minek koptatni billenytűzetet?
Most is az derül ki számomra, hogy Mikhail utólag jobbnak találta volna a 2-3 zónát erre belső vegyes lett mindenáron és még bizonygatva is van, hogy az kellett, az volt a legjobb. Pedig.. Pedig ugyanúgy kikaptunk azzal is.

A mentorálás és scoutolás is kétoldalú. Ilyen egyszerű, ha nincs hozzá megfelelő partner, a scout összecsinálhatja magát akkor se tud segíteni. Annak lehet segíteni, aki közreműködik. Szerencsére összefutottam, egy lelkes, szorgos sráccal. Őt élmény mentorálni
Lassacskán eljön az idő, amikor beérik a több szezonos munkája.


Harmadrészt: Szerintem sem jó irányba megy/ment a fejlesztés. De ezzel mezei userek nem tudunk mit tenni..
Hiába prüszköltünk többen LA Wolph (beleunt és botult) és társai semmi fogantja nem volt. Akkor minek küszködni?


Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/8/2015 7:28:30 AM

This Post:
00
256035.371 in reply to 256035.370
Date: 1/8/2015 7:29:43 AM
Overall Posts Rated:
188188
A védekezést, nem találtam jobbnak, csak nekem a vegyes védekezésekkel rossz tapasztalatain vannak. Inkább egy zónát játszok ha el kell tolni a védekezés erejét valamerre.
Aztán meg miért nem ontod a tapasztalatod? Azért mert nem fogadják el vagy nem értenek meg azért a véleményed igen fontos lenne. Éppen ezt bizonygatta Dzsevasz, hogy kell a hozzászólás (nem a vitatkozás).
Több szem többet lát, több menedzser több tapasztalat és más nézőpont.



Last edited by Mikhail at 1/8/2015 7:30:04 AM

This Post:
00
256035.372 in reply to 256035.371
Date: 1/8/2015 7:38:10 AM
Overall Posts Rated:
350350
Csak arra reagálok, hogy
Aztán meg miért nem ontod a tapasztalatod?


Azért, mert vitába torkollna.... Hiába mondanám én is a igazamat (meg más is az övét), azt nem akarnák elfogadni.
Az még mindig nagyon böki csőröm, hogy konkrét tényadatokat vitattak egykor. Na mindegy, túlléptem azon, de így nem lehet normális kommunikációt folytatni (és nem feltétlen én vagyok a főludas ebben)...


Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/8/2015 7:38:36 AM

This Post:
00
256035.373 in reply to 256035.372
Date: 1/8/2015 8:40:00 AM
Overall Posts Rated:
188188
Nem a múltat kell feleleveníteni, hanem a konkrét eseményre kell ötletet adni. Megírod, Te hogyan látod és gondolod, aztán az illetékes olvassa és használja ahogy gondolja. Próbálj túllépni a régi vitán/marakodáson és csak előre tekinteni.
Sajnos ilyen a világ. Nem lehet megváltani mindenkit csak az egészet!

This Post:
00
256035.374 in reply to 256035.372
Date: 1/8/2015 8:42:39 AM
Overall Posts Rated:
411411
A te hozzászólásaiddal egy gond van, a fele félrevezetés Semmi más!

hogy Mikhail utólag jobbnak találta volna a 2-3 zónát erre belső vegyes lett mindenáron és még bizonygatva is van, hogy az kellett, az volt a legjobb.


Idézd már kérlek, hol van bizonygatva, hogy a belső vegyes volt a legjobb, és miért írod, hogy mindenáron? Tudsz valaki olyanról, aki mást ajánlott a meccs előtt? Remix Remix Remix...........

This Post:
11
256035.375 in reply to 256035.374
Date: 1/8/2015 8:49:31 AM
Overall Posts Rated:
188188
Kérlek, ne forgasd már ki a szavait. Írja le a véleményét / gondolatait a hozzászólásban. Aztán elolvasás után meglátod mit is használsz belőle. Panaszkodtál, nem ír senki. Lenne, tessék meghallgatni aztán majd eldöntöd használod-e az ott leírtakat vagy sem. Lehet, hogy pont egy leírt rossz ötletből, jössz rá mi is lenne a jobb az adott feladat megoldásához.

This Post:
11
256035.376 in reply to 256035.375
Date: 1/8/2015 9:51:07 AM
Overall Posts Rated:
411411
Ebbe semmi olyant nem írtam, ami az ő szavát kifordítaná. A véleményét leírhatta volna millió egy kérésre, nem tette. Az nem vélemény formálás, ha valaki valaki mást bánt. A a vélemény formálás, ha ír pro és kontra dolgokat, vagy olyan dolgokat állít amik igazak. Abba semmi igazság nincs, hogy én bizonygattam azt, hogy a belső vegyes jó döntés volt vagy sem, abba sincs semmi igazság, hogy mindenáron azt mentem volna amit. Ezek mind valótlan állítások és feltételezgetések. Eddig se tűrtem magammal kapcsolatban az ilyen hozzászólásokat, és ezután se fogom tűrni. Az utólagos sárdobálás és okoskodás nem érdekel és nincs szükségem rá. Mint olvastad, mások is azért nem mernek elindulni, mert attól félnek ezt kapják a nyakukba. Senki se kér ebből a levesből továbbra sem. Az ilyen hozzászólások nem adnak ötletet és nem segítenek annak a feladatnak a megoldásában, amit a múltban kellett volna megoldani. Amikor kéri az ember nincs hsz, utólag meg jönnek az ilyenek. Na köszönöm ebből sokad magammal együtt nem kérünk.

Ja és ha mondjuk mondok bármit Dzsevasznak úgysem fogadja meg


Ezt is honnan veszi az illető? Hazugság, eddig is mindenkit meghallgattam! Arra persze nincs szükségem, hogy aztán jöjjön az ÉN MEGMONDTAM!

Most is az derül ki számomra, hogy Mikhail utólag jobbnak találta volna a 2-3 zónát


Ez mint utólag kiderült nem igaz, hamis állítás!

belső vegyes lett mindenáron és még bizonygatva is van


Ez egyértelmű hazugság.

hogy az kellett, az volt a legjobb


És ez is hazugság, ezt se állítottam sehol.

És nézd csak meg, segíteni nem segít soha, de a döghúsra jön a hiéna és azonnal lecsap. Végre egy téma, egy vereség aminek a tetemén lakmározhat!

És még azt tenném csendben hozzá, hogyha mondjuk próbáltam segíteni, jobbítani az a közösség, stáb szemében szálka volt. Például Domi-féle vitánk.


Domi nincs 2 szezon óta, de minden 2. hsz-ébe előkerülnek a Domis dolgok! Engem nem Dominak hívnak. Új lappal indítottam, elkezdtem használni a kinti fórumot (nem tehetek róla, hogy mindenki nagy ívbe letolja az ottani dolgokat így nem láttam értelmét erőlködni ott), próbáltam közelíteni, de a sündisznót nem fogja meg az ember, mert tele lesz a keze tüskével. És akkor jönnek az ilyen hsz-ek! Ismét többet árt mint amit segít. Én meg csak tűrjek tűrjek? Csak tudnám miért. Szezonok óta nem volt letéve semmi sem az asztalra a részéről, nem hiszem, hogy nekem kéne kaparnom, hogy bármilyen pozitív változás legyen ebben a témában. Nem fogok belehalni abba, hogy 25 szezonnyi tapasztalat és tudás szelencébe lett zárva, ha béke van a fórumon nem pedig az, ami szezonokig riasztotta el a játéktól a felhasználókat fórumozókat!

Gondolod könyörögnöm kéne a bocsánatért a múlt dolgai után?

Még a végén úgy felbosszantotok, hogy csak azért is elindulok.



This Post:
00
256035.377 in reply to 256035.366
Date: 1/8/2015 9:53:18 AM
Overall Posts Rated:
411411
Te voltál a 3. aki írt. Meg is jegyeztem. Köszönöm szépen a segítséget.

This Post:
00
256035.378 in reply to 256035.376
Date: 1/8/2015 11:05:29 AM
Pocak KK
II.3
Overall Posts Rated:
228228
Second Team:
BC Paunch

Még a végén úgy felbosszantotok, hogy csak azért is elindulok.



Na végre...

Advertisement