BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > Arenos dydis ir bilietų kainos

Arenos dydis ir bilietų kainos

Set priority
Show messages by
This Post:
00
212074.37 in reply to 212074.34
Date: 03/05/2012 14:19:36
Overall Posts Rated:
6868
Tai, jog kritikuoji jo strategiją, verčia manyti, kad žinai kur kas geriau apie šiuos dalykus nei jis, bet rezultatuose to nematyti :)) O žaidimo išmanymas čia niekuo dėtas, juk buco grifas ar Vaidas jaučiasi teisesni šiuo atveju, o juk Vaidas iš viso mūsų didis U-21 treneris buvęs, tai jis išvis pro turėtų būt.

This Post:
00
212074.38 in reply to 212074.36
Date: 03/05/2012 14:23:38
Overall Posts Rated:
3434
Tai ok, imkim tavo post'ą. V lyga - susikuri ekipą gauni 300k. Išleidi ant arenos. Kokia iš to nauda? Per kiek sezonų atsipirks tie 300k, jei vistiek viską pralaiminėsi su šūdinais pradžioj gautais žaidėjais?. Tarkim jau V lyga ne pradžia, tarkim sugebėjai susitaupyt 500k. Išleidi ant arenos viską. Atsipirkimas? Nerasta. Kaip rinkdavosi 50proc sirgalių, tai dabar rinksis 45proc, nes praplėtei areną. nors verčiau nusipirktum jaunį už 40k, pakeltum porą up'ų ir parduotum 2x brangiau. IV lyga. Joje jau xebra sėdi su 15/30k alginiais, nes nori kilt į trečią lygą. Trečiojlygoj jiems prireiks pinigų tikrai, tad jie taupo, o ne leidžia ant arenos, kuri vistiek per 5sez neatsipirks. O jeigu tu viską leidi ant arenos, tai sekmės kylant į kitą lygą artimiausius jau minėtus 5sez:)))

This Post:
00
212074.39 in reply to 212074.38
Date: 03/05/2012 14:43:59
Overall Posts Rated:
150150
nieko nesupratau. Tai tu nori pasakyt kad arenos isvis nereikia plėst?

This Post:
00
212074.40 in reply to 212074.38
Date: 03/05/2012 14:46:04
Overall Posts Rated:
3131
Netgi MJO per 4 ar tai 5 sezonus i trecia lyga pakilo prasipletes savo arena nezmoniskai :D ir dar sudo lyg nemala. Taip, kad kazkas cia nesirisa...

This Post:
00
212074.41 in reply to 212074.37
Date: 03/05/2012 14:46:13
Overall Posts Rated:
150150
Jis kritikuoja arenos plėtimo strategiją, teikdamas kad arenos statymas yra pinigai į balą. Vuolia, lai lošia su 5k arena kad ir LBBL man negaila. Kalba eina apie tai, kada geriausia plėsti areną, o ne ar išvis ją verta plėsti. Gi pats prasiplėtęs areną, ir tikrai ne II lygoj ją plėtei.

This Post:
00
212074.42 in reply to 212074.31
Date: 03/05/2012 15:09:52
Overall Posts Rated:
561561
Tu zinai mano pelna ? Beveik 200 k i savaite pelno turiu. Patyletum, sunie, jei nieko nezinai. turedams 1 k saskaitoje, jau susitaupiau ir nusipirkau 6 lvl nauja, arena 320 k prasipleciau, nauja centra nusipirkau ir dar turiu 400 k saskaitoj pirkiniams. Taigi, ziniuoni pirma paklausk manes pries lodamas.

This Post:
00
212074.43 in reply to 212074.35
Date: 03/05/2012 15:20:12
Overall Posts Rated:
561561
Tai gal jei laikai mane ismananciu buzeri, tai nx tada sioje temoje mane durniu laikot ? Jei ir aiskinu kaip viska susitvarkyti kur taupyti ir i arena investuoti reikia paskutineje vietoje norint kilti taip greit kaip as. Ir taip butent arenos nepletimas mane iskele auksciau. Kartu su Mjo kilom i IV lyga, as arenos pletimui skyriau 0, jonikas 1.5-2 kk. As panasia suma turejau ir susipirkau zaidejus ir iskart laimejau lyga, pirma seza kaip ir dabar dugne pasimurkdziau ir pasitaupiau pinigelius, arenos vel nepleciau, plesdavau kartais kai po visos sudeties sukomplektavimo likdavo koks 100 k laisvu. Kita seza jau kilau i II lyga. Prasipleciau uz 320 k ir naudos is to nepajauciau nekeik. Negaunu ne 1 cento pliuso is to prapletimo, kuri rekomendavo Vaidas, Vaidas ir mano arenos kainas sudeliojo. Tai as durnius, jei atejes jums sakau tiesa ir tuo paciu patariu Vaidu maziau pasitiketi, nes as tai padariau ir tikrai likau durniaus vietoje, plesdamas arena o kainas debiliskos sudetos ir nesugebedamas isnaudoti ne puses net esamos potencialo. Dabar zinoma pakeiciau kainas ir rytoj losiu namie ir manau, pelnas dar didesnis bus, nes pastiprinau sudeti padidindamas algas, o noriu pelna savaitini milziniska islaikyti, tai tikiuosi del to gausiu bent 10 k daugiau pelno is arenos. bet ir tai 320 k investiciju /10 k= 32 sav, taigi, po 3 sezonu atsipirks mano tie 320 k jei pasieksiu +10 k pelna didesni...Na patys galvokit ir spreskit kiek tos naudos. As esu atviras ir sakau tiesa ka manau, nieko neslepdamas ir savo pavyzdziais, nesakau kad sita tema sudas, nesakau kad nepleskik visai, sakau kad mastykit po pirma skaiciuokites ir tada tik pleskit, sutvarke personalo algas po to zaideju algas, kur yra daug didesnis pliusas nei is tos arenos, tada jau suinvestavus i arena aisku ir is jos nauda prades eiti su laiku, Zinoma jei turime laisvus pinigus ju laikyti nereikia, iskart investuokite arba i zaidejus, personala arba i arena, kad visi pinigai butu idarbinti. Bet as sneku apie klubus kurie neturi tu milijonu uztaupe kad galetu tiek plestis.
O visiems kitiems bucams ir kitiems kepalams. Pleskites arenas zemose lygose, investuokite i leciausia pelna ir po 10 sezonu anksciausia gal pakilsite i II lyga(abejoju kad kada nors tai isvis nutiktu). Tuo tarpu as jau seniai LBBL uzkariaves busiu :))

Last edited by Paulius V at 03/05/2012 15:23:33

This Post:
00
212074.44 in reply to 212074.42
Date: 03/05/2012 15:24:40
Overall Posts Rated:
150150
Sunie??? Už tokius dalykus baną galima duoti.

This Post:
00
212074.45 in reply to 212074.44
Date: 03/05/2012 15:27:18
Overall Posts Rated:
3434
Galima duoti, bet šiuo atveju tiesiog jį išprovokavai.

This Post:
00
212074.46 in reply to 212074.45
Date: 03/05/2012 15:28:35
Overall Posts Rated:
150150
Kad aš jo neprovokavau, Aš pasakiau savo nuomonę ir tiek, o kad jis niekada kitų nuomonės nepriima tai čia seniai aišku. Duodu durniui kelią, tegul kalba.

This Post:
00
212074.47 in reply to 212074.41
Date: 03/05/2012 15:40:27
Overall Posts Rated:
561561
Tai apie tai ir snekam. Kad arena V lygoj siulau plest 2 vipus max. Daugiau nereikia. Tiek susirenka uz max kaina.
Kylant i IV lyga gauni kilimo mokesti, ji ir isleisk arenos kilimui, bet tik tada jei jau susikomplektavai ekipa ir personala, kada galetum jaunius trenint ir pan. Uztenka eit i pliusa kas savaite ir jei viska turi tai ir plesk pagal tai kiek kur reikia. kad nebutu taip, jog arena pilna, kainos mazos. Kainas reikia susireguliuoti pirma pagal turima arena, butum skaites rasiau. reikia nuo maximalios kainos 80 %, deti visose vietose kainas bilietu ir kai susirenka artipilne kazkiek praplest tas vietas.Tai nesa didziausi pelna o ne Vaido exelis paskaiciuotas kiek max ar min galima paimt. pasikauskit betkokio is senuju mochikanu kad 80 % nuo max sumos yra idealiausias santykis arenoje tiek pelno tiek reikalingu investiciju atzvilgiu. Deja, cia skatinama debiliska ideja kelti ir kelti nepamatuotai, neskaiciuotai arena iki begalybes ir sedet šude žemoje lygoje renkant šiukšles o ne pelną. Del to as ir negaliu tyleti, kai liepiama plesti, o nepasakoma zmonems kiek reikia plesti. Pvz preita sezona III lygoje naudojau net mazesnes nei 80 Į kainas, nes ir tiek nesirinko. Rezultatai buvo 21-0, baigiau 22-1 paskutinese pasiduodamas nes nieko neleme del treniruociu ir formu. Tai turejau maximuma gaut pagal rezultatus, o gavau kiek gavau, 150 k is arenos, buvo absurdas. Pasakysiu kaip pakeliau pelna, uzteko nusipirkti 3 lvl vadybininkas uz 10 k algos, mokejau gal 3-4 k. ta pacia savaite soktelejo 20 k pelnas is arenos. o po to ir svyravo +20-30 k aisku atmesti reiktu 12-14 k sezo gale jau buvusi vadybininko alga, bet betkokiu atveju pliusas. tai apie koki pletima snekam ? II lygoj, sutinku man reiktu dar didesnes arenos, bet ne jums man pataryneti, as ja turesiu didesne, kai turesiu po pirma personala atnaujines(jau turiu), antra pilna sudeti(vis dairausi zaideju ir ieskausi tinkamu i ekipa, sianakt nauja centra papirkau su 80 k alga, lieka 2-3 atsarginius zaidejus nusipirk, o kai pelnas +180 k kazkur i savaite, tai patikek nereikia daug laukt :) per 4 sav vien is pelno viska pasidaryti vat suspejau, o kadangi neperku betko, o ir varzovai kita savaite abu lyderiai, tai ir taupau toliau ant algu, laukdamas ir nepirkdamas zaideju papildomu, kai jau turesiu zaidejus, is likusiu pinigu ir pelno galesiu i arena dar investuoti, nes stovintys pinigai visada yra minusas) Kai tokie kaip tu neturit nei patirties, nei galit bent 1 pavyzdi pateikti, tai savo patarimais pranokstat visus, pataryneti skubat visiems ir visada o esate dar niekas ir nieko nepasieke ir net patys nezinot kiek jusu mintys teisingos. Patikekit kiek as esu klydes simtus kartu klydes ir mokesis is savo klaidu ir ieskojes tiesos ir atrades per tiek laiko, o jus tik pradeje losti, jau viska zinote. Jei taip, sekmes jums, laikykites savo nuomones ir uzkariaukit buzeri. Jei tai kada ir padarysit, tai tikrai nutiks ne del arenu, o del netycia istrauktu geru jauniu pardavimo, zaideju pardavimo sekmingo, sekmingu nusipirkimu ir t.t. Ijunkit viena syki mastyma.

Advertisement