BuzzerBeater Forums

BB Lietuva > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
314235.37 in reply to 314235.23
Date: 4/20/2022 9:46:46 AM
BC Bulldozers
II.2
Overall Posts Rated:
2424
Tu savo rasiny iskeli diskorda kaip zveri, priesa, kuris ant taves stumia. Aisku, jog yra tiesos, ir visai pelnytai kartais pastumia uz tavo elgesi. Nesislepsiu, stumiu ir as visai neblogai. Bet velgi, taip yra del elgesio ir nutikimu ten bunant. Tau ne psichuojant ar normaliai bendraujant nieks ant taves blogu zodziu nemetydavo. O dabar, skirdamas vietos savo rasiny diskordui, automatiskai gausi atsaka. Ir gavai. Visai pelnytai.

Del nuomones keitimo, tai manyciau kaip tik reiktu pradet nuo bendravimo ir praeities sudu uzglaistymo, o ne sokimo i NT trenerius is niekur nieko. Gaunasi, kad arba trollini, arba nesuvoki, jog praleidi kelis zingsnius. Cia aiskiau yra nesusivokimas. Esme, kad tu net nebandei nieko glaistyt.

Del dabar, tai pats faktas juokina, kad po ka tu vadini senos praeities,is niekur nieko sokt bandai i NT trenerius. Cia iskart ir atsakas i tavo paskutini pasisakyma. Daugiau sia tema nesipletosiu. Turi pakankamai klausimu is kitu zmoniu susijusiu su taktikom ir praktiniais dalykais. Sekmes

Last edited by laurynas9632 at 4/20/2022 9:52:47 AM

This Post:
00
314235.38 in reply to 314235.37
Date: 4/20/2022 9:55:42 AM
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Gerai, pradėsiu normaliai bendraut. ;) Galima sugrįžt į DC? NE :D viskas tuom ir baigta :)

This Post:
00
314235.39 in reply to 314235.33
Date: 4/20/2022 9:59:41 AM
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Žiūrėk, pats tiki kad nelaimėsiu :D kodėl čia pergyveni?

This Post:
00
314235.40 in reply to 314235.34
Date: 4/20/2022 10:01:38 AM
BC ScorpiQns
II.4
Overall Posts Rated:
190190
1. Kas konkreciai bus tavo stabe, jei tave isrinks?

Ties tuo dirbama dar, bet jau yra žmonių norinčių

2. Ka bendro esi turejes iki siol su NT ?

Štabe buvau 2 kartus,1 kartą daugiau pagalbinį vaidmenį darydavau(ką kozlik liepia tą darau ), 2 kartą prižiūrėjau 22yo listą(tik po kiek laiko realiam gyvenime atsirado daug veiklos tai ir nusprendžiau pasitraukti)
Prisijungčiau ir dabar, beeeet ten mano nuomonė nebūtu gerbiama.

3. Kuo esi geresnis kandidatas uz Vilka?

Taktiškai neprilygstu jam, bet turiu naujovių kurios manau kad gali sėkmingai veikti.


Ačiū, už klausimus, tikrai geri klausimai






Aciu uz atsakymus. Man tai padejo tvirciau apsispesti, uz ka balsuoti.
Stabas turetu buti suformuotas pries skelbiant kandidatura. Visgi nuo stabo daug kas priklauso. Tu stabo neturi. Ir abejoju, kad surinksi gera staba, kai su daug kuom susipykes esi.

Kitas dalykas. Sveikintina, kad pripazisti, jog taktiskai esi silpnas. Keista, kad tai pripazindamas , kandidatuoji i NT, nes geras taktikavimas ir strategavimas turetu buti stipriausia NT trenerio savybe.

Beja, savo naujoves gali pasiulyti naudoti ir neesant treneriu.

Mano balsas keliauja vilkui.

Devil is a looser and he is my bitch!
From: Kritulys

This Post:
00
314235.41 in reply to 314235.34
Date: 4/20/2022 10:02:26 AM
Krituliai
IV.17
Overall Posts Rated:
305305
Second Team:
Kritulio Urėdija
Ties tuo dirbama dar, bet jau yra žmonių norinčių


Tai tu pasidalink jais, jeigu jau norintys yra. Kame bėdos? BDAR saugo jų duomenis? Kažkaip neteko susidurti man dar su tave palaikančiais, nei forume nei discorde.

Štabe buvau 2 kartus,1 kartą daugiau pagalbinį vaidmenį darydavau(ką kozlik liepia tą darau ), 2 kartą prižiūrėjau 22yo listą(tik po kiek laiko realiam gyvenime atsirado daug veiklos tai ir nusprendžiau pasitraukti)


Pirmą kartą nedarei nieko kas tau buvo liepiama, antrą kartą, Kozlikas pats parašė visiems 22yo ar su jais buvo susisiekta ir bent kas nors pasakyta, ir gavo atsakymą, kad nebuvo su jais bendrauta.

Čia tas pats, kas man dabar sakyti, kad buvau užėjęs į Seimą, tai galiu Seime priiminėti politinius sprendimus.

Taktiškai neprilygstu jam, bet turiu naujovių kurios manau kad gali sėkmingai veikti.


Taktiškai neprilygsti, treniruoti nemoki, tavim nepasitiki nė viena LBBL'e mūsų NT žaidėjus auginanti komanda, ką tu tam NT pametei?

From: L1N@S

This Post:
00
314235.42 in reply to 314235.35
Date: 4/20/2022 10:11:30 AM
BC Lietuviniai
III.12
Overall Posts Rated:
102102
Second Team:
BC Lietuviniai II
Yra tiesos, reikėtų galbūt dar patobulinti savo įdėją(sugalvot geriau nei exeliai). Bet savo pavardės iš NT neištrinsiu, jei laimėsiu tai laimėsiu. Geras komentaras ;)

This Post:
33
314235.43 in reply to 314235.35
Date: 4/20/2022 11:15:21 AM
Vilkiukai
II.3
Overall Posts Rated:
425425
Second Team:
Vilkiukai II
Keli klausimai tau:
1. Minėjai, kad planas yra treniruoti nes dabartinė karta netempia lygio, bet kokie planai ateinančiam sezone, realistiškai į kokią vietą galim pretenduoti Europos čempionate?
2. Linas turi vieną pliusą prieš tave, jį visi jo vardu pažysta. Manau padėtų ne tokiems aktyviems menedžiariams psichologiškai labiau su tavim susitapatinti jei jie žinotų, kad balsuoją už Simą, Petrą, ar Kazį, o ne už Vilką, bet čia šiaip tarp kitko.


Europos čempionate norėčiau medalių, bet tam reikės šiek tiek sekmės. Grupę gavom neįpūdingą, manau išeisim gana lengvai. Antrame etape, su stipresnėmis komandomis reikės šiek tiek sėkmės. Bet bendrai paėmus esam pajėgūs varžytis su visomis komandomis, aišku daug kas priklauso ir nuo randomo. Vienas kitas pataikytas, nepataikytas GDP ar formos gali daug ką lemti.

Stengsiuos nekartoti klaidų padarytų praėjusiais sezonais, kai treneris neklausydavo štabo. Nesu daug rašantis, bet trumpas savaitines ataskaitas gausit forume. Dėl pačios sistemos kaip ir nematau didelių problemų, exceliukai gerai veikia.

Kadangi META greitai keičiasi ir duomenys ir nuojautos apie statistiką neretai nepasitvirtina faktiškai ir akies testas kartais būna apgaulingas. Senai mintis tokia buvo, esu ir pradėjęs daryti, game analyzer programėlę (seniau būdavo BB game analyzer, deja nebeveikia ), tai sau tiek savo komandai tiek NT komandai lengviau būtų varžovus analizuoti kažkiek ir spręsti ar gerai veikia taktikos.

Esu Justinas

This Post:
00
314235.44 in reply to 314235.43
Date: 4/20/2022 2:23:36 PM
Vilniaus BRIGADA
III.13
Overall Posts Rated:
195195
Ačiū už atsakymus, Justinai. Game analyzer skamba neblogai, ar teko jau kažką giliau krapštyti? Kiek žinau BB API prastos būklės ir prieeigas dalina vangiai jie, gal su naujais vejais kaip BB - Justin atsigaus ir integracijų pusė. Ar kažkokiu kitu kampu šitas toolas ims informaciją?

Founded in S7 | Returned in S30
This Post:
00
314235.45 in reply to 314235.44
Date: 4/20/2022 5:34:51 PM
Vilkiukai
II.3
Overall Posts Rated:
425425
Second Team:
Vilkiukai II
Turiu vieną toolą tokiu principu jau pasidaręs, tik reikia susitvarkyti, nes kai serverį prieš kelis sezonus keitė keitėsi ID. Tai pati sistema yra naršyklės Add-in tipo, kaip pvz addblockas ar kažkas. Skaitau ne BB API o html tiesiog. Ta prasme masiškai jei naudoti gautųsi didelė apkrova puslapiui, bet reklamų parodytų bent Pagrinde kai vienom kitom varžybom naudojama užtektų pasijungus, senas tas game analyzer irgi tiesiog play-by-play skaitydavo html irgi. Advanced statsus ar kokius grafikus tiesiog to pačio play-by-play puslapio viršuj galima pridėti ar nuimti. Kas nervindavo kad BB neturi jokių normalių advanced stats taip vadinamų. Skaičiuodavaus sezono rezultatą exceliuke ir puolimo efektyvumus, ką pagerinti



Last edited by Vilkai [LTU NT] at 4/20/2022 5:36:38 PM

This Post:
00
314235.46 in reply to 314235.45
Date: 4/21/2022 2:55:32 AM
Vilniaus BRIGADA
III.13
Overall Posts Rated:
195195
Ant kiek yra svarbi statistika šitam žaidime, man didelis klausimas. Nors ir blogas pavyzdys, bet draftai gali įsidėti žaidėją pagal statistiką ir totalų š patraukt. Su varžybom tas pats, būna varžybų kur prieš tavo geriausią gynėją kažkoks atsarginis 30pts sukrato.

Founded in S7 | Returned in S30
This Post:
00
314235.47 in reply to 314235.46
Date: 4/21/2022 3:30:07 AM
Krituliai
IV.17
Overall Posts Rated:
305305
Second Team:
Kritulio Urėdija
Jeigu turi laiko ir daugiau mažiau žinai kaip ja naudotis, tai manau labai svarbus dalykas. Aišku reik tam tikros visumos, iš vienų varžybų nelabai ką matysi.

Advertisement