BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 HR

U21 HR

Set priority
Show messages by
From: canci

This Post:
22
320337.37 in reply to 320337.36
Date: 11/16/2023 05:37:33
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV

Generacija iza (trenutno 19g) biti ce sigurno losija od ove. Nazalost opet se za ep tako poklopilo. Tu imamo tek par igraca od nasih s discorda koji ce nosit momcad a ostalo nam sve treniraju stranci koji nisu skroz za razgovor i nasi domaci koji pak naravno nemaju izgradenu infrastrukturu a ni trenere. Tu cemo izvuc maksimum sto mozemo da se dizrmo po to rankingu. S obzirom da ima jos jedna cijela sezona do tad, mozda nas pokoji igrac iznenadi. Tu cekamo da vidimo kaj ce bit.

Generacija (trenutno 18g) ce biti vjv jaca od ove koja je iduce sezone. Tu opet dosta nasih s discorda trenira i to vecina s dobrom infrastrukturom i pravilnim trenerom. U tu generaciju polazem dosta nade. Ta generacija ce nazalost morat igrat utjesni. Ima par dobrih igraca koji su kod stramaca i kod domacih pa tu moramo maksimum napravit da iz njih izvucemo nesto. Tesko se na te oslanjat jer znam da nkt trenera nit infrastrukture dobre pa zato svakom i na pm kazem da tezi tome jer je to neophodno. To je dobro i za klub i za repku jer zaradi se dobro na tim igracima.

To je neki kratki izvjestaj o generacijama. Dug je to proces od izgradnje pa do pravilnog treniranja jer uvijek ima negdje otpora. Kada netko istrenira jedan ciklus onda ce i sam znati sto je najbolje i bit ce mu lakse trenirat dalje nove gemeracije. Iskustvo samog treniranja je jako bitno. Zato ne ocekujem nista u 2 3 sezone nego treba vremena. Meni je bitno da smo postavili neke standarde i da uputimo ljude
a kasnije ako rezultati i trening to ne prate doc ce drugi izbornik koji ce imat vec poslozeno sve samo ce trebat poslozit trening a i generacija da se poklopi. Zato opet pozivam sve nove mlade stare da se pridruzite discordu a ako niste za to mi uvijek prek buzzera mozemo bit u kontaltu u vezi svega. Pomoc zajednice nam treba da i mi nesto uspijemo napravit i sa u21 i sa a repkom. Cujemo se

Last edited by canci at 11/16/2023 05:40:17

From: Bibi1011

This Post:
33
320337.38 in reply to 320337.37
Date: 11/17/2023 13:57:25
BC Bobcat
III.2
Overall Posts Rated:
188188
Second Team:
KK Ventilator
Svaka čast izborniče, temelji su postavljeni, čekamo ubiranje "plodova".Po svemu, legitimni si nasljednik "legende" Jukića....Samo jako💪

From: canci

This Post:
11
320337.39 in reply to 320337.1
Date: 11/27/2023 04:46:59
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska Latvija 122-106. (72195)

Prije nego se osvrnemo na Sloveniju danas, kratki osvrt na zadnju utakmicu. Igrali smo protiv vrlo dobre latvije ali uspjeli smo to apsolvirat. Prakticki smo u prvom pol uspjeli rijesit utakmicu jer smo vodili 20 i cijelu trecu i cetvrtu smo to drzali. Latvijci su uspjeli spustit na 10 ali dalje od toga nisu mogli. Sut je bio odlican a obrana puno bolja nego prijasnjih tekmi no i to ce ici gore.
Najbolji pojedinci su rajh i benak s 34 i 32 kosa. Ostali sto se tice suta vrlo dobri i sto se opcenito napada tice samo 3 izgubljrnr lopte. Danas se okrecemo zadnjoj tekmi sezone i to protiv slovenije. Vjv znate da je slovenija uvijek u vrhu europe a i svijeta pa s toga ovo je pravi ispit da vidimo stvarno kakvi smo. Tekma je u 18h pa tko moze i koga zanima nrka poprati. Vjerujem da ce bit napeto neizvjesno a za rezultat cemo vidjet. Kod nas jedino je rajh problem s formom a ostalo je sve korektno. Jos samo da cestitam susjedima BIH koji su u finalu eura i imanu vrlo dobre sanse za naslov. Sretno

From: canci

This Post:
55
320337.40 in reply to 320337.39
Date: 11/28/2023 15:14:10
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Slovenija 115-105. (72299)

Definitivno moja nakveca pobjeda u ovoj mladoj izbornickoj karijeri. Nema veze kaj je prijateljska ali uvijek je lijepo pobjedit jace reprezentacije. Ono sto smo mi odigrali prvo pol a posebno drugu cet je fenomenalno. Prva cet je zavrsila 30-30 a u drugoj kaos. Dobili smo drugu 31-7. Sut kao i ostale tekme odlican. Ako me sjecanje sluzi vodili smo i 26 razlike.drugo pol su se slovenci konsolidirali ali mi smo iskusno drzali prednost i kraj trece jr bio isti kao na pol a to je +24. Zadnja cetvrtina je bila u znaku slovenije ali tu je dosta utjecalo sto su nam rezerve vecinu igrale. Tu cetvrtinu smo izgubili 14 razlike i to je bilo dosta da ostvarimo pobjedu od 10 razlike. Ovo je meni a i svima nama dokaz da se ide u pravom smjeru i da je ova generacija stvarno dobra. Kad krene utjesni znat cemo jos vise ali sigurno da je cilj prolazak u nokaut fazu. Tekmu sa slovenijom je rajh bio na klupi zbog forme i on nam je jedini pravi izostanak jer je on ipak voda ove generacije.
Treba izdvojit sostara koji se prometnuo u vodu uz rajha. Zabio je 24 poena uz 9 asistencija. Stulic 22p i benak 18p. Svi su zasluzili pohvalu jer su timski odlicno odigrali. Sada cekamo protivnike za utjesni te cekamo iduci pon gdjr cemo probat dogovorit s jos jednom jakom repkom:)

From: canci

This Post:
00
320337.41 in reply to 320337.40
Date: 12/03/2023 17:25:37
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Pocela je nova sezona u kojoj nastupamo na utjesnom turniru. Vec sam govorio da mi je zao sto ova generacija nece nastupat na ep. No sta se moze tako se poklopilo. Nskon pobjede protiv Slovenije, sutra nas ceka utakmia protiv Grcke bas u Sloveniji. Kretali smo polako i dizali jacinu protivnika i sutra u zadnjoj prijateljakoj imamo i najtezeg. Grcka je 13 na svijetu i svi znamo njihovu kosarkasku reputaciju. No ono sto je dobro da i mi imamo napokon dobru generaciju i ne bi nas sutra nikako otpiso. Necu davat nikakve prognoze ko nije prije Slovenije ali vjerujem.da cemo bit odlicni.

Sto se tice ovogodisnjeg drafta, nismo imali neke prevrlike srece s izvlacenjem.za a repku a za u21 smo bili nesto bolji medutim daleko je to od vrhunskog drafta. One koji su nesto vrijedili smo i pokupovali a iznjedrit ce sigurno jos netko. Ta generacija bi trebala.ipak bi dobra bar ko ova danas a mozda i bolja jedino sto nam je tamo manjak unutarnjih pa cemo krpat ili cekat nekog od 19 god iduci draft. Ta generacija s ovogodisnjeg drafta ce igrat ep i tu smo isli s ciljem da napokon imamo ekipu za prolaz. Mislim da cemo i imat. Iduca generacija je li la i tu nisam neki optimist za ep ali vidjet cemo.kaj se da izvuci ove sez u treningu jer dosta stranaca vodi nase igrace pa je tesko. Kako sam reko nakon toga dolaze dvije dobre generacije. No za njih ima vremena.

Mi sutra ocekujemo Grcku a nakon toga kroz tjedan cu reci malo o nasim protivnicima na utjesnom turniru. Necemo se lagat, bio bi razocaran ako minimalno ne prodemo u nokaut fazu a vjerujem da minimalno mozemo dvije pobjede ostvarit u nokaut fazi a dalje kaj bude. Prvo tekma pa onda vise o utjesnom

From: Jukic

This Post:
11
320337.42 in reply to 320337.41
Date: 12/03/2023 18:06:21
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
Samo hrabro canci
prolazi se nokaut faza sigurno.
Samo nam Grci mogu malo zagorcat zivot ... no sreca predzadnja utakmica tu ces vec moci kalkulirati sa cuvanjem enta za iduci dio.

Sretno dalje za sada mandat 10/10

From: canci

This Post:
11
320337.43 in reply to 320337.42
Date: 12/04/2023 02:36:29
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Da na prvu kaj sam vidio grci su favoriti pa onda mi i rusi. No u svaku tekmu bez podcjenjivanja i sto dalje

From: canci

This Post:
11
320337.44 in reply to 320337.43
Date: 12/04/2023 14:19:48
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Grčka 114-130 (72688)

Desio se poraz. Moram rec da sam malo i razocaran jer me ne zadovoljava da smo bili egal s grckom ako krajnji rezultat to mozda i ne pokazuje. Prvu cet su drzali brutalno dobar ritam a mi se nazalost nismo snasli i izgubili 10 razlike. Drugu cetbrtinu egal no na kraju s -12 odlazimo na poluvrijeme. Treca cet je bila nasa prava cet uz odlican sut i dobru obranu te stizemo na kraju trece na samo -4. Tako smo se borili i cijelu zadnju cet dok nisu dosle zadnje 2 min i nas pad di nismo dali kosa a grcka se odljepila na konacnih -16. Suterski nasi glavni igraci nisu bili raspolozeni ali za to je kriva i grcka obrana. Bili smo stalno tu negdje i mislio sam da mpzemo prelomit ali stalno kad bi se priblizili grci bi nam zabili 2 3 napada a mi naravno fulali. Puno osobnih s nase strane ali to je i logicno zbog njihove taktike i jednostavno nismo uspjeli to zatvorit. U jednu ruku krivim i sebe jer nisam takticki drugacije odigrao pogotovo u obrani. No na greskama se uci.

Kod nas sostar stuli i rajh razocarali sto se suta tice ali zato sostar cak 18 asistencija. To su nove promjene u GE. Uglavnom, treba zasukati rukave jer ima dosta vremena do novog sraza s grckom a onda igramo doma. Iz ovog izvuc pouke jer vec za tjedan dana krece ono za sto smo se spremali

Last edited by canci at 12/04/2023 14:21:31

From: Jukic

This Post:
11
320337.45 in reply to 320337.44
Date: 12/04/2023 18:46:03
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
118,9 kao C 96,9

Rekao bi glavni problem bio Sanjin Šostar sa svojim managerom koji sistematski unistava cijelu mladu repku :D

Naravno salim se ... koji puta ni 18 assistova nije dovoljno za dobiti utakmicu, sto ne znaci da se stvari nemogu okrenuti u daljnjem tjeku turnira. (mislim da je ovo ujedno i rekord za mladu repku).


Nebitno prijateljska utakmica u kojoj smo trazili neki oslonac s kojega cemo se odaprijeti u daljnji turnir

From: canci

This Post:
00
320337.46 in reply to 320337.45
Date: 12/05/2023 02:30:37
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Bilo je bitno vidjet kako stojimo s jacim repkama zbog nadolazeceg turnira. Kroz turnir cemo rast ko i ostali a isplivat ce oni koji ipak vise narastu hahaha.jucer jesam bio ljut ali danas sam se ohladio jer treba se sad apremit za utjesni a ne kukat za jednu prijateljsku

From: canci

This Post:
11
320337.47 in reply to 320337.46
Date: 12/10/2023 16:50:47
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Sutra nam krece utjesni turnir. Po redu:

Meksiko D 82
Rusija G 24
Rumunjska D 57
Irska G 56
Svicarska D 41
Crna Gora G 91
Grcka D 13
Luksemburg G 59

Od nasih protivnika najslabija je crna gora. Onda slijedi meksiko i luksemburg i ako i oni mogu bit nagazna mina. Te 3 bi trebali dobit bez problema. Ostalo ce sve ovisit o formama skilovima tokom sezone i entu. Mislim da jedino za grcku i rusiju mogu rec da su mrvu jaci od nas al.to ne mora nista znacit. Protiv rusije igramo drugu tekmu u gostima i tu bumo vec znali. S grckom igramo tamo predzadnju tekmu a to je vec na pol sezone.

Cilj je ostvarit min 6 pobjeda i ako bi s 5 isto trebali uc u nokaut. Bitno je sto bolji omjer zbog laksih protivnika u nokautu i sto duze domacih tekmi. Sutra otvaramo protiv meksila doma. Bit ce nekih rosada jer rajh opet nema zadovoljavajucu formu a to nije nikako dobro. Nadam se da ce se to popravit jer je on jedan od najbitnijih kotacica ove repke. Uz njega centar kontic je u jos vecem.problemu jer njegiv menadzer vec skoro 2 tjedna se nije ulogiro. Tu mi se cini da cemo kroz 2 3 tjedna njega i izgubit. Ostali su vecinom forma li la. Minute su dlbre ali za formu treba i srece. Sutra se ocekuje pobjeda jer smo jaci a i doma igramo. Sretno nama a sretno i a repci na ep

Advertisement