BuzzerBeater Forums

Latvija - I.1 > nothing special

nothing special

Set priority
Show messages by
From: Ragans

This Post:
00
68369.37 in reply to 68369.36
Date: 2/4/2009 7:11:54 AM
Overall Posts Rated:
3030
Mani patieshaam paarsteidz SK Valmiera performance gur galvenie dzineeji ir Ikstens ar Vergeli, kaa arii jauniegaadaatais SG, ceru ka tikshu jaa finaalaa, kaut gan Broken Roses ir speejiigs mani tur neielaist, ceru ka speeleetaajiem buus labas formas, kaa arii maajaas speele vajadzeetu dot papipldus motivaaciju maniem speeleetaajiem......

Man PO meerkis ir iekluut finaalaa vismaz lai ieguutu 3 maajas speeles, 4 jau vairs nevaru ieguut jo ir jau skaidrs ka Laachi Z/V speelju attieciiba ir labaaka, ja nu vieniigi Valmiera neparaada labu speeli pret Laachiem, PO UN finaala speeles ir loti labs ienaakumu avots, pagaajushajaa sezonaa no PO un finaala speeleem ieguvu apmeeram 1milj naudinjas, domaau neslikti, bet tas arii kompensee peedeejo roku draftaa.

Bet nu katraa zinjaa buus jaaciinaas un uz vieglu uzvaru neceru....liidz shim man ir bijushi paaris zaudeejumi sezonas izskanjaa, bet nu tas vairaak taapeec ka iipashi neiespringstu un speeleeju TIE lai celtu entuziasmu....protams tas atsaucas uz speelju apmekleejumu, bet nu ceru tas kompenseesies ar PO speeleem....taa kaa ats taa iisumaa no manas puses....:)) iespeejams kaut ko piemirsu veel pateikt, bet nu kad atcereeshos ieposteeshu...:)

This Post:
00
68369.38 in reply to 68369.36
Date: 2/4/2009 9:02:40 AM
Overall Posts Rated:
1212
shogad manam klubam buus krietni grutaak tikt lidz finalaam, jo visas playoff komandas ir stipras, shajas spelees visu izskirs sikumi, formas, maajas speles utt..
Pats sho sezonu uzskatu par neizdevushos, bija planots nedaudz savadaak, bet nu no kludaam maacaas... Visas sezonas garumaa 5 reizes speleetaaji traumeejas, kaut gan klubam ir 6 lvl aarsts. visas shis traumas stipri ietekmeeja komandas treninju metodiku...

No BIG 8 finaala vajadzeetu tikt BK Tukums, bet no GREAT 8 gruuti prognozeet, bet nu vislielaakie prieksnoteikumi tikt finalaa ir Laachi, jo aizvada visas speeles savaa laukumaa...

This Post:
00
68369.39 in reply to 68369.38
Date: 2/4/2009 9:44:09 AM
SK Valmiera
II.3
Overall Posts Rated:
151151
Play-Off solaas buut patieshaam interesantas un neprognozeejamas speeles, jo komandu speeku sameeri ir diezgan liidziigi! pagaidaam vislielaako iespeeju lieku uz finaalu BK Tukums vs Laachi, kautgan viss var sanaakt pavisam savaadaak :)

peec tikshanas kausa pusfinaalaa, kausa ieguushana kljuva par sezonas galveno meerkji, kursh veiksmiigi tika izpildiits! tagad meerkji attieciibaa pret liigu ir mainiijushies un ir doma siivi paciiksteeties par tikshanu taalaak par play-off pirmo kaartu... jo peedeejaa speele pret laachiem (kaut abiem ar TIE un nezinu vai egolav laukumaa suutiija pamatsastaavu) deva labu devu paarleiciibas, ka vinsh ir pa zobam :) ljoti paarsteidz aareejaas aizsardziibas raadiitaaji, jo nu man tie aareejie nav tik labi, lai veidotu taadu reitingu :D nez vai tie raadiitaaji ir atkariigi arii no pretinieka taktikas un raadiitaajiem??

katraa gadiijumaa man ljoti veiksmiiga sezona, kuraa izdevies apvienot gan LV izlases dzeku treneeshanu ar komandas meerkjiem :)

vispaar pa sho sezonu daudzas virsliigas komandas ir krietni pielikushas speekaa un liimenis ir ceelies krietni uz augshu! tas protams menedzeru nopelns! noveelu neapstaaties un turpinaat tikpat veiksmiigu attiistiibu arii turpmaak :)

This Post:
00
68369.40 in reply to 68369.39
Date: 2/4/2009 9:57:11 AM
Overall Posts Rated:
9090
Taatad mans viedoklis. Pirmkaart, uzskatu, ka pa 90% finaalaa buus Tukums. Kaut cik reaali vinju aptureet tikai Broken roses, bet nu tas pie baigaam sakritiibaam.

Muusu pusee gruuti kko teikt. Taisniiba, ka esmu nodroshinaajis visur maajas speelju priekshrociibas, taatad itkaa regulaaraa sezona perfekta. Tachu ir viens bet: jau pirmajaa speelee pretii shobriid speeciigaakaa Latvijas komanda. Taa, ka situaacija nav no taam labaakajaam. Bet nu ciiniisimies arii ar Valmieru. Jaameegjina izdomaat, ko likt pretii Valmieras monstraalai groza apakshai. Aizsardziiba vinjiem arii monstraala...

Domaaju, ka chempions naaks no muusu puses. Man jau gribeetos teikt, ka vislielaakaas izredzes uz titulu buus paara Laachi-Valmiera uzvareetaajam. Valmierai gan visas speeles izbraukumaa...

Ja paareejaas komandas ieveerojami nepastiprinaasies, tad naakamsezon jau nu gan Valmiera njems i regulaaro sezonu i PO.

From: Ragans

This Post:
00
68369.41 in reply to 68369.1
Date: 2/5/2009 10:53:08 AM
Overall Posts Rated:
3030
Izskataas ka man ir baigaas auzas uz SC machu ir pavisam cits lineups neka biju uzlicis, vadoshie speeleetaaji paarspeelees minuutes un nokritiisies formas...grrr....tas ir psc....kaa ta avar buut, jo droshi zinu ka saliku sastaavu un laukuma laidu tikai 5 speeleetaajus un rezervistus....

From: tomats

This Post:
00
68369.42 in reply to 68369.41
Date: 2/5/2009 11:19:26 AM
Overall Posts Rated:
4343
tas izskātīsies pavisam draņķīgi..
bb atkal sāk gļukot..

From: goniss

This Post:
00
68369.43 in reply to 68369.42
Date: 2/5/2009 11:29:24 AM
Overall Posts Rated:
22
man ari kas lidzigs notika speele pret atashi biju parliecinaats ka sawu labako centru biju ielicis centra pozicija, bet speeli nospeelja ka pf, kas arii liedza uzvareet speeli, tgd ceribas iekljut labako 4nieka ir sarukushas, protams jacer ka BR uzvares atashus, bet zinot ka vinjam iet ar tam izbraukuma speelem, bus gruti, kaut gan veel jauzvar ziperi pa priekshu.

From: richinsh

This Post:
00
68369.44 in reply to 68369.43
Date: 2/5/2009 11:38:27 AM
Overall Posts Rated:
1212
tu tach gribeji palikt 6 vietaa...lai kaut ko labu vareetu izvilkt draftaa

From: richinsh

This Post:
00
68369.45 in reply to 68369.41
Date: 2/5/2009 11:41:11 AM
Overall Posts Rated:
1212
Izskataas ka man ir baigaas auzas uz SC machu ir pavisam cits lineups neka biju uzlicis, vadoshie speeleetaaji paarspeelees minuutes un nokritiisies formas...grrr....tas ir psc....kaa ta avar buut, jo droshi zinu ka saliku sastaavu un laukuma laidu tikai 5 speeleetaajus un rezervistus....


vismaz grauj pretinieku tagad :DDD

From: Ragans

This Post:
00
68369.46 in reply to 68369.45
Date: 2/5/2009 11:50:00 AM
Overall Posts Rated:
3030
Izskataas ka man ir baigaas auzas uz SC machu ir pavisam cits lineups neka biju uzlicis, vadoshie speeleetaaji paarspeelees minuutes un nokritiisies formas...grrr....tas ir psc....kaa ta avar buut, jo droshi zinu ka saliku sastaavu un laukuma laidu tikai 5 speeleetaajus un rezervistus....


vismaz grauj pretinieku tagad :DDD

Un konkurentiem prieks...:DDD

From: richinsh

This Post:
00
68369.47 in reply to 68369.46
Date: 2/5/2009 11:51:55 AM
Overall Posts Rated:
1212
es jau shogadu esu norakstijis... tapec jau saaku ciitiigi gatavoties nakamajai sezonai...

Advertisement