BuzzerBeater Forums

Poland - II.2 > B8 vs. G8

B8 vs. G8

Set priority
Show messages by
This Post:
00
98877.37 in reply to 98877.36
Date: 7/4/2009 5:34:15 PM
Overall Posts Rated:
1919
u mnie zawsze wszystko jak narazie jest oki...to co wystawie to graja chlopacy.a dzisiaj supcio bo wygrana bo z lepszym nastawieniem i u siebie ale jest ;)

This Post:
00
98877.38 in reply to 98877.37
Date: 7/5/2009 3:37:20 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
takie to dziwne ze w sumie zakladam jakims dziwnym trafem ze to moja wina :) bo to az niewiarygodne by ot tak wsadzilo sklad z innego meczu:) a potem dobralo sobie rezerwy

From: Khazaad
This Post:
00
98877.39 in reply to 98877.38
Date: 7/6/2009 2:48:48 AM
Overall Posts Rated:
145145
Kolejna kolejka za nami, czas więc coś skrobnąć.
Przewaga parkietu klubów B8 została przez nie w znacznej mierze wykorzystana, gdyż wygrały 6 spotkań. W chwili obecnej więc bilans spotkań wynosi 10 - 6 dla B8. Jutro jednak wszystko może się zmienić ;)

Czas przyjrzeć się poszczególnym spotkaniom:
1. Betony - Sideń: Mecz pokazuje, że nawet granie u siebie Normala na TiE rywali może nie wystarczyć, jeżeli gra się ze spadkowiczem z PLK. Same statystyki są dosyć dziwne, bo oba kluby grały Motion, i mimo ogromnej przewagi (w statach) ataku z dystansu drużyny Sideń nad obroną Betonów, trafili oni zastraszająco mało trójek. Rywalom szło już dużo lepiej, choć różnica w statach nie taka wysoka. Wygląda więc na to, że Sideń był zmuszony rzucać z bliska, a tam niestety nie mieli prawa trafiać. Jak spojrzeć na to, że obie ekipy nie trafiły z defem, ale to Betony pomyliły się najbardziej, to nie potrafię zrozumieć tego meczu i jego wyniku. Myślę, że jest to świetny przykład na to, jakie znaczenie potrafi mieć płynność - bo skuteczność z gry Betonów była bardzo wysoka (50%)

2. Turów na TiE ograł grający nieco bardziej umotywowany zespół Ballantine's, choć wygrana wcale nie była wyraźna. Wg statystyk powinni jednak wygrać dużo wyżej. Zaskakująca jest tylko niewielka różnica w ilości zbiórek, podczas gdy staty pokazują coś innego - może nowy silnik coś z tym zrobi. Goście nie do końca trafili z defem. Gdyby było inaczej, to możliwe że mecz zakończył by się innym wynikiem, a Klosek narzekałby, że TiE nie było dobrym pomysłem :)

3. Pasoo już powiedział, co wg niego spowodowało porażkę jego ekipy z Radogoszczanką - TiE przeciwko Normalowi. Jest w tym wiele racji, bo wynik oscylował koło remisu. Radogoszczanka zagrała jednak w dosyć dziwnym ustawieniu z Ludwiczakiem na SF przy ataku R&G, a do tego grając w obronie 2-3, ale mecz wygrany, więc widać pomysł skuteczny :)

4. W meczu na szczycie Ravens zostali rozbici przez ekipę gospodarzy. Ustawienie Pressingu osłabiło ogromnie siłę gości pod koszem, co przełożyło się ina ilość zbiórek (38 - 71). Liczba przechwytów tego nie zbilansowała, i mimo wystawienia przez Astę składu eksperymentalnego ;) udało się wygrać.

5. CoHones - Leszcze: Patrząc na staty, osiągnięcia zawodników, osiągnięcia drużyn w poszczególnych elementach gry, to ten mecz powinien zakończyć się... remisem. Myślę, że zadecydowała tu przewaga parkietu i nieco więcej rzuconych osobistych. Leszcze zagrały w tym meczu bez jednego ze swoich SG (który nota bene jest na TL za astronomiczną kwotę), ze względu na jego kontuzję. Laczek poszedł w ślady kolegi i także wystawił na TL jednego ze swoich graczy - kwota także wydaje się być nieco zawyżona. Ale nie mi to oceniać :)

6. team pila ograli u siebie Wjazderów. Patrząc na staty stało się tak tylko i wyłącznie dzięki zagraniu Normala na TiE. Goście musieli nadrobić ent. po wtorkowym meczu u siebie z moją ekipą i chyba trochę się przeliczyli. Obie ekipy trafiły z defem. Patrząc na staty to nie byłoby niespodzianki, gdyby gospodarze ten mecz przegrali, ale odpowiednie nastawienie załatwiło sprawę. Zastanawia mnie tylko, jak obie drużyny zagrają jutro. Warto też wspomnieć, że team pila grał bez swojego podstawowego PG/SG - kontuzja. Po meczu prezesi obu klubów urządzili... małą wyprzedać. Na TL'u wciąż dostępnych jest 3 zawodników. Ceny - hm, powiedzmy, że dla desperatów, choć Gołek na upartego ma w sobie jakiś potencjał :)

7. Bardzo gościnna drużyna z Zamościa doprowadziła paru kibiców do palpitacji serca przegrywając u siebie 1 (słownie jednym) pkt z drużyną Apatoru. TiE nie było jednak dobrym pomysłem. Nie wiem, czy związane to było ze zlekceważeniem rywala czy też raczej z taktyką grania TiE u siebie, ale w każdym bądź razie nie udało się. Patrząc na staty Apator nie miał prawa tego wygrać, tak więc powodem porażki jest TiE, TiE, TiE i jeszcze raz TiE :)

From: Khazaad
This Post:
00
98877.40 in reply to 98877.39
Date: 7/6/2009 3:16:27 AM
Overall Posts Rated:
145145
8. Na zakończenie (choć skończyło się bodajże jako jedno z pierwszych) spotkanie drużyny z Bytomia z moimi Korsarzami. Oba zespoły trafiły z defem i zagrały z tym samym nastawieniem. Płynność ataków rywali nie specjalnie im pomogła i przegrali zdecydowane, a wynik mógł być jeszcze większy, gdyby od połowy IV kwarty na parkiecie nie grały rezerwy. Wygrana przypłacona kontuzją rezerwowego SF'a (który zagrał całe dwie minuty), ale liczy się zwycięstwo. W tym meczu w przeciwieństwie do poprzedniego mój PF miał dużo spokojniejszy dzień (to dzięki temu wiaderku melisy, które musiał wypić :), dzięki czemu osiągnął rekord kariery w ilości zdobytych pkt - 41. Mecz wyrównany właściwie tylko do połowy, a o jego ostatecznym wyniku zadecydowały między innymi zbiórki. Corsairs zebrali 26 piłek pod tablicą rywala, podczas gdy goście tylko 3 - to mówi samo za siebie.


Na zakończenie moich wywodów jak zwykle "Liczby kolejki":
Punkty - 42 (Z. Bach - team pila)
Celne FG - 18 (Z. Baranczyk - Corsairs)
Celne 3FG - 8 (G. Boutón - Betony)
Celne FT - 7 (Z. Kudelka - team pila)
Zbiórki w ataku - 7 (W. Wlosinski - Sideń; J. Nemšovský - CoHones)
Zbiórki (łącznie) - 24 (E. Lampkowski - The Soulcrashers)
Asysty - 10 (C. Bole - Betony; E. Lampkowski - The Soulcrashers)
Straty - 6 (A. Andersson - Turów)
Przechwyty - 5 (V. Ricucci, Z. Koszalka, S. Zoric - Ravens)
Bloki - 5 (M. Cuartango - Betony)
Minuty - 48 (wielu - po raz kolejny)

From: mucha8

This Post:
00
98877.41 in reply to 98877.40
Date: 7/6/2009 4:04:19 AM
Overall Posts Rated:
1919
jak zawsze dobre podsumowanie...mnie tam cieszy zwyciestwo nie wazne ze bardziej sie przylozylem wazne ze do przodu

From: Khazaad

This Post:
00
98877.42 in reply to 98877.41
Date: 7/6/2009 4:46:24 AM
Overall Posts Rated:
145145
Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że 7 i 2 miejsce w naszej konfie dzieli jedna wygrana :), i każda wygrana jest na wagę złota.

This Post:
00
98877.43 in reply to 98877.42
Date: 7/6/2009 5:49:57 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Świetnie się to czyta, wielkie brawa!!! Może za jakiś będzie podstawa na skrobnięcie dobrego słowa po meczu mojej ekipy ;-)

This Post:
00
98877.44 in reply to 98877.43
Date: 7/6/2009 6:16:44 AM
Overall Posts Rated:
145145
Wygraj jutro i przegraj w sobotę, to się doczekasz :)

This Post:
00
98877.45 in reply to 98877.44
Date: 7/6/2009 6:35:04 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Rozumiem, ze wtedy mogę liczyć nawet na dwa dobre słowa...

This Post:
00
98877.46 in reply to 98877.45
Date: 7/6/2009 10:58:33 AM
Overall Posts Rated:
7575
Byłem zmuszony zakombinować coś w ustawieniach, bo mam w tym sezonie straszną ilość kontuzji, Jeśli dobrze pamiętam to w sumie moi zawodnicy stracili siedem tygodni i dwa razy były kontuzje meczowe. Po dwóch tygodniach nie grania zawodnik budzi się ze słabą formą i raczej nadaje się tylko do sparingu

From: mucha8

This Post:
00
98877.47 in reply to 98877.42
Date: 7/6/2009 3:32:39 PM
Overall Posts Rated:
1919
Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że 7 i 2 miejsce w naszej konfie dzieli jedna wygrana :), i każda wygrana jest na wagę złota.

dokładnie...trza się starać w każdym meczu

Advertisement