BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - II.4 > Sezóna 17

Sezóna 17

Set priority
Show messages by
From: m_art_in

This Post:
00
191205.38 in reply to 191205.37
Date: 9/7/2011 5:36:52 AM
Overall Posts Rated:
2121
Moje poznámka se také netýkala přímo roland/sexomanova případu, na ten jsem reagoval o příspěvek dřív. Mým druhým příspěvkem jsem se snažil upozornit na něco jiného, proto jsem začal obecně "K tomu jen poznámka".

Určitě se dá o TIE-TIE dohodách a jejich dodržování diskutovat dlouho a může na to být mnoho názorů. Já jsem se jen chtěl otevřeně postavit za názor, že bojovat proti podrazům se má vždy a za všech okolností, i když to není provinění proti oficiálním pravidlům.

From: Maxson

This Post:
00
191205.39 in reply to 191205.38
Date: 9/7/2011 5:57:15 AM
Overall Posts Rated:
7979
OK :-)

From: Ballhead

This Post:
00
191205.40 in reply to 191205.39
Date: 9/7/2011 6:48:32 AM
Overall Posts Rated:
4444
Samozřejmě, že se to mohlo stát nedopatřením. Ale pokud se "nedopatření" stane, většinou přijde omluva. Sorry už sem nestihl zareagovat nebo něco podobnýho.
Pokud píšu o dohodu několikrát si to zkontroluju jestli sem to nastavil dobře, abych pak nevypadal jako blbec. Ale v tomhle případě jde o tuhý boj o udržení, takže bych věřil tomu, že to byl podraz. Určitě to není poslední případ nedodržení dohody. A nemám nic proti zveřejnování hříšníků...

From: Maxson

This Post:
00
191205.41 in reply to 191205.40
Date: 9/7/2011 7:32:36 AM
Overall Posts Rated:
7979
Naprosto souhlasím, jen bych to nikdy nehrotil tak rychle přes forum. Pošlu BBmail, nebo počkám až se ozve soupeř a pokud se k tomu nemá a nebo je jasné, že to bylo schválně, jdu s tím na forum a upozorním ostatní. Mluvím z vlastní zkušenosti myslím, že to byl také pohár, ale vše se vysvětlilo přes mail a kdybych dotyčného hned bouchnul na forum, tak mu zbytečně uškodím.

This Post:
00
191205.42 in reply to 191205.41
Date: 9/8/2011 3:27:16 AM
Overall Posts Rated:
00
Pánové , chápu vaše rozhořčení, dohody se musí plnit!

Nicméně v širších souvislostech je i taková dohoda, byť splněná, podvodem na nás ostatních, jednoduše proto, že vám dává výhodu, které se hráč, který před zápasem pouze odhaduje soupeře a jeho motivaci nikdy nedobere a když, tak pouze s rizikem ztráty, a toto riziko vy obcházíte.


This Post:
00
191205.43 in reply to 191205.42
Date: 9/8/2011 3:56:29 AM
Overall Posts Rated:
4444
Pokud s dohodou nesouhlasíš, můžeš ji ignorovat, neodepisovat...
Ale pokud ji odsouhlasíš a pak nedodržíš. Nevím,nevím jak se na to koukat.
Na BB se dějou horší věci, ve jménu vyššího zájmu, a jsou tolerovány.
Dohody bych jako podvod neviděl. Ale to je asi věc názoru.

Last edited by Ballhead at 9/8/2011 3:57:25 AM

From: honajz

This Post:
00
191205.44 in reply to 191205.43
Date: 9/8/2011 1:23:10 PM
Zbrojovka Brno
II.1
Overall Posts Rated:
22
Taky se mi jednou stalo, že jsem zapomněl nastavit sestavu a s hrůzou si uvědomil, že podle dohody jsem měl hrát na pohodu. Naštěstí tehdy jsem měl defaultně nastavenou sestavu s pohodou, takže se nic nestalo. Ale přece jen, když už se domluva ujedná, měla by platit, a když se něco po..., měl by ten druhý si aspoň sypat popel na hlavu. Ale zdá se, že do BBmailu nic nenapsal, sem na fórum taky ne, ani slůvko vysvětlení, a to pak podezřelé je hodně.

Druhá věc pak ale skutečně je, že takto některé týmy získají na příští zápas výhodu lepší nálady v týmu, a soupeř z toho nemusí být nadšen. Ale to jsou prostě už dvě různé věci.

From: Vrta
This Post:
00
191205.45 in reply to 191205.44
Date: 9/8/2011 4:38:11 PM
SK BK Přerov
První liga
Overall Posts Rated:
147147
Second Team:
Přerov Clones
Dohoda se může odmítnout, nereagovat na ni...
Nicméně nedodržet slib to je jasné nedodržení jakéhosi "mravnostního kodexu" této řekl bych veskrze džentlmentské hry!
K nedodržení může dojít omylem a to,že dotyčný slíbí a pak zapomene, ale tomu se já osobně snažím předejít ještě jednou vzájemnou výměnou zpráv před utkáním kde stojí-tedy nastaveno
nedalo mi to a tak na to nejde nereagovat-sám totiš dohodu(y) velmi ctím a rád si soupeřem před utkáním vyměním nějákou tu zprávu ať už týkající se domluvy tak i zdravého hecování....
A v neposlední řadě zdravím bývalé kolegy z mé mateřské ligy-a doufám,že se co nevidět sejdeme;)


Last edited by Vrta at 9/8/2011 4:39:58 PM

From: Morous

To: Vrta
This Post:
00
191205.46 in reply to 191205.45
Date: 9/9/2011 12:46:02 AM
Overall Posts Rated:
8181
Dohoda se může odmítnout, nereagovat na ni...
Nicméně nedodržet slib to je jasné nedodržení jakéhosi "mravnostního kodexu" této řekl bych veskrze džentlmentské hry!
K nedodržení může dojít omylem a to,že dotyčný slíbí a pak zapomene, ale tomu se já osobně snažím předejít ještě jednou vzájemnou výměnou zpráv před utkáním kde stojí-tedy nastaveno
nedalo mi to a tak na to nejde nereagovat-sám totiš dohodu(y) velmi ctím a rád si soupeřem před utkáním vyměním nějákou tu zprávu ať už týkající se domluvy tak i zdravého hecování....
A v neposlední řadě zdravím bývalé kolegy z mé mateřské ligy-a doufám,že se co nevidět sejdeme;)



Pravdu máš. Jinak já většinou píši:
Přistupuješ na ohlášené TIE ( zápas o nic nejde) ANO-NE?

I když nám soupeř nepřistoupí na dohodu, tak může potom hrát stejně TIE a to je takové krásně provokativní:) Jinak, když už dohodu někdo uzavře, tak by jí měl dodržet. Chápu, že si chce někdo zlepšit náladu, když například v poháru narazí hned v prvním kole na prvoligový tým a vypadne, takže oproti ostatním si žádné TIE už nedá.

This Post:
00
191205.47 in reply to 191205.46
Date: 9/9/2011 2:17:05 AM
Overall Posts Rated:
00
Co vůbec nezpochybňuji, je to, že sliby se prostě musí plnit.

Co se mi ovšem nelíbí jsou samotné dohody tohoto druhu. Je to jen pohodlná cestička jak bez rizika získat výhodu na úkor těch, kdo jsou mimo tuto dohodu. Pokud někdo namítne, že to můžu dělat taky pak navrhuji uzavřít dohodu celoligovou, jen se obávám, že na to nikdo nepřistoupí neb si všichni rychle spočítají, že jim to nic nedá...

This Post:
00
191205.48 in reply to 191205.47
Date: 9/9/2011 4:08:08 AM
Overall Posts Rated:
4444
A jak by ses pak stavěl k tomu, kdo "zapomene" na celoligovou dohodu.
Výjimečně musím souhlasit s Morousem. A samozřejmě i s Vrťou. Vždy můžeš neodpovědět a tím soupeře znejistět a pak máš sám výhodu volby. Pokud pak zápas "vypouštíš" kvůli poháru nebo treninku, můžeš na pohodu zahrát i bez odpovědi a soupeř třeba z nejistoty dá normal, čímž se sám připraví o lepší náladu. Takže i nabídnutí dohody nemusí přímo poskytovat výhodu. Naopak ten kdo dohodu nabídl může paradoxně dopadnout nejhůře(z pohledu nálady).
A další věc je, že když mi někdo nabízí dohodu můžu počítat s tím, že ji pravděpodobně nabídne i někomu dalšímu. Potom s tím můžu počítat když skautuju soupeře před zápasem.


Advertisement