BuzzerBeater Forums

Hellas - III.12 > SEAZON **17**

SEAZON **17**

Set priority
Show messages by
This Post:
00
190794.39 in reply to 190794.38
Date: 9/1/2011 4:41:30 AM
Overall Posts Rated:
170170
φιλε κυριακο,τα χασα με το αρθρο για το τετρις,φοβερο σκηνικο!!χαχαχαχα,για εμας που μεγαλωσαμε μ αυτο το game σιγουρα θα δωσει νεο ενδιαφερον αυτη η εκδοση!(στην ιστοσελιδα σου εννοω)
Σημερα κυπελλο και η ομαδα δινει πολυ σημαντικο αγωνα με μια ομαδα απ την ιδια κατηγορια,δυστυχως λογω οικονομικων δεν μπορουμε να σνομπαρουμε την διοργανωση οπως αλλες χρονιες αλλα και δεν μπορουμε να θυσιασουμε τα λεπτα συμμετοχης των παιχτων,ο προεδρος ταλαντευτηκε για μεταγραφη στη θεση 4 αλλα προτιμησε να κρατησει τα φραγκα για να κανει το μπαμ προς το τελος της κανονικης περιοδου!!
καλη επιτυχια σε ολες μας τις ομαδες που αγωνιζονται σημερα στο κυπελλο!!

This Post:
00
190794.40 in reply to 190794.39
Date: 9/1/2011 5:04:54 AM
Overall Posts Rated:
170170
τελικα ο προεδρος επενδυσε σε εναν ολλανδο πιτσιρικα 32 ετων δινοντας 200 και κατι ψιλα, θυσιαζοντας τα, για να παρει τα 50 του κυπελλου ( :p ) !!!

This Post:
11
190794.41 in reply to 190794.40
Date: 9/1/2011 12:38:14 PM
Overall Posts Rated:
531531
θα κανω μια προσπαθεια και εγω για αναλυσεις για τα αυριανα ματς

doxara xanarxomaste-Adames

Η αποψη μου ειναι πως θα πεσουν κορμια και οι 2 ομαδες θελουν το παιχνιδι σχεδον για τους ιδιους λογους να αποφυγουν τα πλει αουτ και να θεσουν υποψηφιοτητα κυριως η δοχαρα και για πλει οφ.
θα δωσω ενα προβαδισμα στην δοχαρα αλλα με μεγαλη επιφυλαξη γιατι απο το να κερδισει την εχω ικανη να χασει και με διαφορα δυσκολο ματς αυτο πολυ για στοιχηματισμο

Athens Celtics-mazio bc

Εδω θεωρω οτι Ο αθενς ευκολα η δυσκολα θα κερδισει δεν εχει περιθωρια για αλλες ηττες αν θελει να μην χασει την πρωτη θεση.ο Αθενς θα κερδισει ευκολα αν δεν παιξει με ροτεισον και ενθουσιασμο και αυτο οχι γιατι ο μαζιο ειναι κακη ομαδα το αντιθετο απλα ο χρηστης του μαζιο τωρα αρχισε να ξανακινειται μαλλον ελειπε για αρκετο καιρο χωρις να μπαινει γιαυτο οι κακες καταστασεις.
αν βελτιωσει τις καταστασεις με τοσο μεγαλο ροστερ και με αρκετα καλους παικτες νομιζω δεν θα εχει προβλημα κανενα

enosis- peristeri bc

νομιζω οτι σε ενα ματς που οι ομαδες θα παιξουν στα ισα χωρις παιχνιδια ενθουσισμου η προφυλαξη παικτων το περιστερι εχει τον πρωτο λογο και παιζει και μεσα στην εδρα του .Χωρις να θελω να θηξω την ενοσις αλλα δεν με πειθει σαν ομαδα ,σιγουρα ομως δεν ειναι τυχαια στην πρωτη θεση γιαυτο το ματς θα ειναι δυσκολο αλλα θεωρω το περιστερι πιο πληρη ομαδα θα δωσω λοιπον προβαδισμα στον γηπεδουχο

partoys oloys- olimpiakos zwgrafou

Δεν περιγραφω αλλο χαχαχαχαχαχα
καλη ομαδα ο παρτους ολους, νομιζω οτι θα επρεπε να ειναι πιο ψηλα αλλα τον ολυμπιακο δεν μπορει να τον κερδισει.
Ο εντι δεν νομιζω οτι θα χαριστει σε κανεναν ευκολα θα παρει το ματς και με διαφορα αφου πλεον ειναι ξεκαθαρα ο πρωταθλητης(ισως να χαριστει σε μενα που γραφω τοσο καλα λογια γιαυτον χαχαχαχαχαχαχα)

iraklis bc- georginios aris

αλλο ενα ντερμπι εχω μια ενσταση για τις αγωνιστικες καταστασεις των παικτων του ηρακλη βεβαια αλλα θεωρω οτι μπορει να κερδισει το ματς ασχετα αν παιζει εκτος .
στα ματια μου ειναι πιο πληρης ομαδα ο ηρακλης αλλα ειναι πολυ δυσκολο παιχνιδι για προγνωστικα παιζει να δουμε και καμια παραταση στο συγκεκριμενο παιχνιδι .
η ομαδα του αρι παλι κανει φοβερη πορεια ο χρηστης πρεπει να διαβαζει παρα πολυ καλα τους αγωνες αλλα δεν με γεμιζουν οι παικτες του πολυ δυσκολο ματς απλα δινω ενα παρα πολυ μικρο προβαδισμα στον ηρακλη

NBA JAM- Skinheads bc

ο κυριακος θα το χασει το ματασακι ο σκιν εχει φοβερη ομαδα και θα κερδισει ανετα .
πιστευω οτι ο κυριακος εχει στοχευσει πλεον πια ματς θα χτυπαει για να παραμεινει στην κατηγορια και δεν νομιζω οτι μεσα σε αυτα εχει τον σκιν αλλωστε υπαρχει ξεκαθαρα μεγαλη διαφορα δυναμικοτητας.

spartans team-kings age

δεν μπορω να κανω προβλεψεις για το δικο μου ματς ας το κανει καποιος αλλος


cuba celtics-santinistas

ντερμπι ουραγων με προβαδισμα ξεκαθαρο ομως στον κουμπα ο οποιος νομιζω θα κανει τα παντα για να παρει αυτο το ματς.
ο σαντινιστας δεν δειχνει οτι μπορει να παλεψει για την παραμονη του αν και υπαρχει ακομα χρονος δειχνει να εχει συμβιβαστει με την πτωση της ομαδας του .



Τα προγνωστικα εγιναν συμφωνα με τα δικα μου συμπερασματα δεν θελω να ενοχληθει κανεις χρηστης απο τα λεγομενα μου δεν ειχα κακη προθεση για κανεναν





This Post:
11
190794.42 in reply to 190794.41
Date: 9/1/2011 3:05:53 PM
Overall Posts Rated:
170170
ε κ π λ η κ τ ι κ ο ς


μπραβο φιλε σπαρταν φοβερη προσπαθεια!!!παρε μπαλιτσα δικαιωματικα!!!


Υ.Γ μηπως προτιμας αντι για μπαλιτσα το μεταξυ μας παιχνιδακι??????(χαχαχαχα)

This Post:
00
190794.43 in reply to 190794.42
Date: 9/3/2011 5:18:33 AM
Overall Posts Rated:
531531
ναι ναι χαχαχαχαχαχα

This Post:
00
190794.44 in reply to 190794.43
Date: 9/3/2011 5:09:04 PM
Skinheads bc
IV.9
Overall Posts Rated:
7070
φιλε σπαρταν κι εσυ στο κουβα μας πηγες,παρα τη φιλοτιμη προσπαθεια ;) καλη συνεχεια,ωρα να κανεις την υπερβαση αν θελεις να παραμεινεις,σιγα σιγα μπαινουμε στη τελικη ευθεια και τα παιχνιδια ειναι ολα ντερμπι,αν μπορεσω θα δωσω τις προβλεψεις μου για τα επομενα παιχνιδια.....

This Post:
00
190794.45 in reply to 190794.44
Date: 9/3/2011 5:15:16 PM
Overall Posts Rated:
531531
σημερα ηταν απογοητευση
δεν ξερω αλλα νομιζω οτι η μηχανη του παιχνιδιου με θελει στην τεταρτη
στο πρωτο λεπτο τραυματιας ο βασικος σουτερ μου και στο 14 με 6 φαουλ το τεσσαρι μου ηταν αδυνατο να χτυπησω τον αγωνα τα πραγματα δυσκολευουν πλεον πολυ

This Post:
22
190794.46 in reply to 190794.45
Date: 9/4/2011 4:12:12 AM
Skinheads bc
IV.9
Overall Posts Rated:
7070
peristeri bc-NBA JAM
ομαδα πολυβολο το περιστερι αλλα με αμυνες χωνι,θα παιξει ρολο η διαθεση και η εδρα,ελαφρυ προβαδισμα στην ομαδα του κυριακου που καιγεται για τη νικη
santinistas-partoys oloys
θεατης του πρωταθληματος ο φιλος μου santinistas πλεον,δεν εχει καμμια τυχη απεναντι σε μια ομαδα που θελει να ξαναμπει σε τροχια play off
olympiakos zwgrafou-Athens Celtics
θελοντας να αποδειξει οτι ειναι η καλυτερη ομαδα της κατηγοριας (και ειναι κατα την αποψη μου) ο ολυμπιακος ευκολα δυσκολα θα περασει και απο την εδρα των Celtics
mazio bc-spartans teams
αλλο ενα παιχνιδι γριφος που η εδρα και η διαθεση θα παιξουν σημαντικο ρολο,καιγεται για τη νικη ο γηπεδουχος αλλα για να τη παρει δε πρεπει να υποτιμησει τον αντιπαλο που μπορει να του κανει τη ζημια,ελαφρυ προβαδισμα στο φιλοξενουμενο
king age-iraklis bc
ομαδα με σκαμπανεβασματα ο iraklis,δε με πειθει οτι μπορει να κανει τη ζημια στον king age,ευκολα δυσκολα θα παρει τη νικη ο φιλοξενουμενος
georginios aris-enosis
ενα απο τα δυνατα παιχνιδια της αγωνιστικης,πολυ καλες ομαδες και οι δυο,σκληροτραχηλη η εδρα του γηπεδουχου,ομαδα που δε μασαει απο εδρες ο φιλοξενουμενος,αν ειχα τη δυνατοτητα να πω ειναι ματσακι no bet θα ηταν οτι καλυτερο,θα δωσω ελαφρυ προβαδισμα στο γηπεδουχο λογω εδρας αλλα δε θα μου προκαλεσει εντυπωση αν κερδισει ο φιλοξενουμενος
skinheads bc-doxara xanarxomaste
αν δε παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει η ομαδα μου θελει τη νικη....μπορει ομως??ομαδα γριφος η doxara που περσι με εντυπωσιασε αλλα φετος δε μπορω να εξηγησω τι συμβαινει,θεωρω πλασματικη τη θεση που βρισκεται,θα δωσω ελαφρυ προβαδισμα στο γηπεδουχο,αλλα να ξερετε οτι η ομαδα μου δε θα πεσει αμαχητη
Adames-cuba celtics
αλλο ενα ντερμπακι με δυο ομαδες που παλευουν για τη παραμονη,πιο ομαδα μου φαινονται οι φιλοξενουμενοι και θεωρω οτι αν παιξουν με ιδια διαθεση θα παρουν τη νικη απεναντι σε μια ομαδα που κανει φιλοτιμες προσπαθεις να παραμεινει στη κατηγορια
Αυτες ειναι οι προβλεψεις μου,αν στεναχωρησα καποιους συχωρεστε με,αν και θα ελεγα οτι αυτο ειναι ενα καλο κινητρο να αμφισβητησετε τα οσα ειπα,καλη επιτυχια σε ολους

This Post:
00
190794.47 in reply to 190794.46
Date: 9/5/2011 3:22:14 AM
Overall Posts Rated:
170170
o ενας καλυτερος απ τον αλλον,ευγε παιδια,μπραβο φιλε κουρσαρε πολυ καλη δουλεια να δουμε πως θα τα πας εσυ στις προβλεψεις!!
Η αγωνιστικη αυτη κατα την γνωμη μου μπορει να κρινει το τι θα γινει στην κορυφη των ομιλων στην κανονικη περιοδο μιας και εχει διασταυρωση των δυο πρωτων ομαδων καθε ομιλου!!!
φιλε σπαρταν ισως μιλαμε για την τελευταια σου ευκαιρια,αυτους τους αγωνες δεν τους χανεις αν θες να σωθεις!!(λιγο αγχος παραπανω καμμια φορα δεν βλαπτει)

This Post:
00
190794.48 in reply to 190794.47
Date: 9/5/2011 5:06:05 AM
Overall Posts Rated:
531531
δικιο εχεις αλλα παντα υπαρχουν και ασταθμητοι παραγοντες εχασα το σαββατο μονο 16 ποντους και επαιζα με τρεις παικτες τους αλλους των 3500 χιλ μισθων δεν τους λαμβανω καν υποψην,αν δεν τραυματιζοταν ο σουτερ μου και δεν εβγαινε με 6 φαουλ ο ψηλος δεν εχανα με τιποτα .
θα παιξω την τριτη λογικα κατηγορια εχω απογοητευτει φετος η πενταδα μου ειναι πολυ δυνατη αλλα δεν εχω αποτελεσματα θα δειξει τελικα τι θα γινει υπαρχουν καποιοι αγωνες σαν και τις τριτης που πρεπει να κερδισω αν ερθουν αναποδα τα πραγματα θα μπουν πωλητηρια σε παικτες και βλεπουμε.
η προπονηση φετος μου εκανε ζημια στις αγωνιστικες καταστασεις και εχασα ματς

This Post:
00
190794.49 in reply to 190794.47
Date: 9/6/2011 5:34:28 PM
Overall Posts Rated:
531531
οοοοοοοοοοουυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ
ανχωτικη νικη, δεν εχω παγκο καθολου και εχω προβλημα οσο ειναι οι βασικοι μεσα παμε καλα μολις γινονται αλλαγες ανεβαζω πυρετο χαχαχαχαχαχα
και τωρα ηρθε η ωρα να κανεις την πρωτη σου ηττα χαχαχαχαχαχαχαχα ηταν να μη παρω φορα χαχαχαχαχαχα
θα δουμε τι θα γινει στην συνεχεια εχω δυσκολα παιχνιδια που πρεπει να κερδισω και οι αγωνιστικες καταστασεις με προβληματιζουν.

υ.γ εχει δουλεψει κανεις στην προπονηση την αγωνιστικη κατασταση?και αν ναι βοηθαει καθολου?

Advertisement