BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 reprezentacija - sezona 41

U21 reprezentacija - sezona 41

Set priority
Show messages by
From: Oziris

This Post:
11
291772.39 in reply to 291772.34
Date: 4/17/2018 12:26:34 PM
Overall Posts Rated:
356356
Vidim da su ti ponovo puna usta mog imena. Ne znam čime zaslužujem tvoju pažnju... :D

Mislim da nisi merodavan uopšte da kažeš šta je uspeh reprezentacije, a šta ne. Ali baš nimalo nisi merodavan i to iz više razloga... S druge strane ne znam koliko si psihički merodavan da oceniš šta je provokacija, a šta nije. Mislim da će se s ovim složiti svako ko vidi tvoje postove na 659 000 različitih foruma na kojima si prisutan. Svugde te ima i svugde si ljut, ogorčen, naoštren... Ne znam koji problem imaš, ali siguran sam da može da ti se pomogne. Ali naravno tek kada postaneš sposoban za dijalog, jer u ovom trenutku ti nisi sposoban za to. Sve što neko drugi napiše je provokacija, laž, glupost, itd... Podržavaš ideje određene istorijske ličnosti, a veruj mi da bi ti u vreme tog diktatora bio među prvima istrebljen.
Ja sam sa tobom završio, a ti piši i vređaj šta god hoćeš. Ali stvarno mislim da će ti biti mnogo lakše kad shvatiš da je ovo što pišem istina. :)

Što se tiče moje podrške želeo bih svima da kažem kako tu stoje stvari, jer vidim da me svi spominju, a sa mnom niko nije ni pričao! Ja sam u početku rekao Stefanu da ću glasati za njega, ali to je bilo dok sam mislio da se Andra nije ozbiljno kandidovao. A i tada sam rekao da ću glasati za njega, ako se ne prijavi neki iskusniji i provereniji menadžer. Andra to jeste. To je bilo pre nedelju dana otprilike. Možda malo manje. Od tada nikom nisam rekao za koga ću da glasam, niti me je iko pitao. O tome sam jedino sa dzi dzi-jem pričao kada smo se našli na Gdoc-u i tada sam mu rekao da ću glasati za Andru, jer sam video da se ipak ozbiljno kandidovao. Nisam hteo da pišem po forumu mnogo, jer uvek se neko naljuti šta god da čovek napiše, a ja stvarno nemam više snage i volje da se sa bilo kim raspravljam. Drago mi je što je izabran novi selektor da se konačno odmorim malo i nadam se da mi niko više ništa neće pisati, a da to nema veze sa skautovanjem i treningom igrača.

Pozdrav svima!

This Post:
22
291772.40 in reply to 291772.38
Date: 4/17/2018 12:32:45 PM
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
165165
cestitke!!!

@Stefan97 nije mi jasno zasto si sve ovo pisao i obecavao, bez jednog jedinog igraca iz srbije u timu. nisam se interesovao mnogo, od starta sam znao za koga cu glasati, ali sada pogledah i ne mogu da verujem da je bilo ko glasao za tebe pored te cinjenice... cak mi nije jasno ni zasto si se kandidovao!

From: AirWolf

This Post:
22
291772.41 in reply to 291772.39
Date: 4/17/2018 1:21:30 PM
Overall Posts Rated:
229229
Vidim da su ti ponovo puna usta mog imena. Ne znam čime zaslužujem tvoju pažnju... :D

Mislim da nisi merodavan uopšte da kažeš šta je uspeh reprezentacije, a šta ne. Ali baš nimalo nisi merodavan i to iz više razloga... S druge strane ne znam koliko si psihički merodavan da oceniš šta je provokacija, a šta nije. Mislim da će se s ovim složiti svako ko vidi tvoje postove na 659 000 različitih foruma na kojima si prisutan. Svugde te ima i svugde si ljut, ogorčen, naoštren... Ne znam koji problem imaš, ali siguran sam da može da ti se pomogne. Ali naravno tek kada postaneš sposoban za dijalog, jer u ovom trenutku ti nisi sposoban za to. Sve što neko drugi napiše je provokacija, laž, glupost, itd... Podržavaš ideje određene istorijske ličnosti, a veruj mi da bi ti u vreme tog diktatora bio među prvima istrebljen.
Ja sam sa tobom završio, a ti piši i vređaj šta god hoćeš. Ali stvarno mislim da će ti biti mnogo lakše kad shvatiš da je ovo što pišem istina. :)

Što se tiče moje podrške želeo bih svima da kažem kako tu stoje stvari, jer vidim da me svi spominju, a sa mnom niko nije ni pričao! Ja sam u početku rekao Stefanu da ću glasati za njega, ali to je bilo dok sam mislio da se Andra nije ozbiljno kandidovao. A i tada sam rekao da ću glasati za njega, ako se ne prijavi neki iskusniji i provereniji menadžer. Andra to jeste. To je bilo pre nedelju dana otprilike. Možda malo manje. Od tada nikom nisam rekao za koga ću da glasam, niti me je iko pitao. O tome sam jedino sa dzi dzi-jem pričao kada smo se našli na Gdoc-u i tada sam mu rekao da ću glasati za Andru, jer sam video da se ipak ozbiljno kandidovao. Nisam hteo da pišem po forumu mnogo, jer uvek se neko naljuti šta god da čovek napiše, a ja stvarno nemam više snage i volje da se sa bilo kim raspravljam. Drago mi je što je izabran novi selektor da se konačno odmorim malo i nadam se da mi niko više ništa neće pisati, a da to nema veze sa skautovanjem i treningom igrača.

Pozdrav svima!

Izvini, nece se ponoviti, obecavam. :-D Da nije bilo nekih ljudi, ne bi ti bio selektor duze od jednog mandata, tj. nakon onog jadnog opravdanja da si zavrsio u bolnici. Covek kome su drugi namestali taktike mislim da bi trebao za sva vremena da se okane repke. Vidim da je taj trio Oziris (kk vecita treca liga - sad i cetvrta) - Zekica Bosanac - Stefan instat-Srbin bila najzagrejanija da dobije i cetvrti mandat zaredom, al jbg. A nisi hteo da pises na forumu jer si se potajno nadao da ce vasih 9 glasova biti dovoljno za novi mandat.

Kazes da se odmoris? Mnogo si se umorio. Gledaj za promenu da nadjes nacin da izboris trecu ligu pored 15 botova u ligi.

This Post:
00
291772.42 in reply to 291772.40
Date: 4/17/2018 1:28:24 PM
Overall Posts Rated:
229229
cestitke!!!

@Stefan97 nije mi jasno zasto si sve ovo pisao i obecavao, bez jednog jedinog igraca iz srbije u timu. nisam se interesovao mnogo, od starta sam znao za koga cu glasati, ali sada pogledah i ne mogu da verujem da je bilo ko glasao za tebe pored te cinjenice... cak mi nije jasno ni zasto si se kandidovao!


Kandidovao se on brate kao produzena ruka Ozirisa. Ozirisa koji je 5 od 6 sezona na celu U21 tima (i to ne svojim zaslugama i zeljom vec zato sto se niko iole ozbiljan nije prijavljivao) kukao kako nema srece u odlucujucim mecevima, i to protiv slabijih reprenzetacija. Svake sezone neka opravdanja, ne znam odakle mu vise inspiracije, te mora u bolnicu, te lose mu je, te sudija nas pokrao(!?) na virtuelnoj igri. Samo je jos falilo da je morao tetki da odnese lek. Cudi me da se i ove nije kandidovao pored svih kukanja. A da, kandidovao svog pajtosa preko Drine.

This Post:
11
291772.43 in reply to 291772.39
Date: 4/17/2018 1:38:39 PM
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
165165
Što se tiče moje podrške želeo bih svima da kažem kako tu stoje stvari, jer vidim da me svi spominju, a sa mnom niko nije ni pričao! Ja sam u početku rekao Stefanu da ću glasati za njega, ali to je bilo dok sam mislio da se Andra nije ozbiljno kandidovao. A i tada sam rekao da ću glasati za njega, ako se ne prijavi neki iskusniji i provereniji menadžer. Andra to jeste. To je bilo pre nedelju dana otprilike. Možda malo manje. Od tada nikom nisam rekao za koga ću da glasam, niti me je iko pitao. O tome sam jedino sa dzi dzi-jem pričao kada smo se našli na Gdoc-u i tada sam mu rekao da ću glasati za Andru, jer sam video da se ipak ozbiljno kandidovao. Nisam hteo da pišem po forumu mnogo, jer uvek se neko naljuti šta god da čovek napiše, a ja stvarno nemam više snage i volje da se sa bilo kim raspravljam.

pa zasto nisi napisao da podrzavas andru, nego je ostalo da ces glasati za jara?!!
ljudi su ovde pisali da ce podrzati onoga za koga se ti izjasnis, sada ispada da si ih za;ebao!!! navukao ili nesto trece :(
decija prica!

This Post:
11
291772.44 in reply to 291772.42
Date: 4/17/2018 6:52:52 PM
KK GLASINAC SOKOLAC
III.2
Overall Posts Rated:
160160
Teorije zavjere Covic da vam pozavidi😂😂
Koliko ti drug si tuzan u svom zivotu,pa svoje frustracije nasao da lijecis ovde...

This Post:
00
291772.45 in reply to 291772.44
Date: 4/17/2018 7:32:42 PM
Overall Posts Rated:
229229
Placi, brze ce da prodje osecaj razocaranja. Jeftini trikovi za dobijanje fotelje cetvrti mandat zaredom nisu uspeli. Uzgred, do juce si istog tog Covica velicao.

Message deleted
Message deleted
Message deleted
This Post:
00
291772.49 in reply to 291772.47
Date: 4/17/2018 8:50:11 PM
KK GLASINAC SOKOLAC
III.2
Overall Posts Rated:
160160
Kolike su sanse da ti je jedini zivotni uspeh prva liga na virtuelnoj igrici? :O

Advertisement