BuzzerBeater Forums

BB Magyarország > U21 VI

U21 VI (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
256035.397 in reply to 256035.388
Date: 1/9/2015 1:57:49 PM
Overall Posts Rated:
411411
A kockáztatás és a hazárdírozás két külön fogalom. Az utóbbi történt meg. Kockáztatni egy 2-3 zónával lehetett volna, azt ismerjük. A b. vegyes hazárdírozás volt. Ettől függetlenül egyetértek, hogy NEM 1-1 volt. Viszont beleugrani az ismeretlenbe az "év meccsén" hogy is mondjam: felelőtlenség mindennemű tapasztalat (teszt) nélkül.



A meccs előtt kb 20% esélyünk volt kb. Ha már utólag okoskodsz állandóan láthatod, hogy még annyi esélyünk se volt! Ugyan így kikaptunk volna 2:3-al is simán. Így utólag okoskodva még jobb húzásnak érzem, ezt az egészet. Mivel így is úgy is kikaptunk volna, legalább kipróbáltam valamit, és lett tapasztalat élesbe. Jövőre ha én maradok a kapitány, innentől kezdve számításba kell vennie minden ellenfélnek, hogy ilyent is védekezhetek ellenük bármikor. Akárhogy nézem, nem vesztettünk a taktikával semmit, még akkor sem, ha neked ez nem tetszik. Csak te nem látod az egészet egybe, megint lement a lila köd a fejedben, és mondogatod az igazadat. Ez persze nem jelenti azt, hogy innentől minden esetben így fogok dönteni választani. A közösségnek meg jó jelzés, hogy ha valaki le akarja írni a véleményét, vagy befolyásolni akar, majd legközelebb megteszi. Aki nem teszi meg a meccs előtt, ne reklamáljon a meccs után. Egyszerű mint az 1x1! Aki nem tesz le az asztalra semmit, az meg pláne ne reklamáljon és okoskodjon.

A múltkor én voltam kikelve Cimi ellen, hogy nem húzott valami váratlant valami olyant ami más lett volna, hanem belementünk a vágóhídra egy szokványos taktikával. Az bejött akkor? Az bejött bármikor az elmúlt 15 szezonban? NEM

Akkor meg miért csináljuk ugyan azt a semmit tovább?

Én megmondtam elég érthetően, hogy nem érdekelnek a hétköznapi eredmények szereplések. Abból volt már elég. Unja mindenki. Ennek ellenére úgy érzem nem vallottam szégyent ebbe a két szezonba olyan csapatokkal, akik még az előző kapitány alatt scoutolódtak sokáig. Már látom, hogy az én kapitányságom alatt se fogunk csodát csinálni ezen a téren, és ez nem stáb hibája hanem a körülményeké! Megteszünk mindent, de nem leszünk világverők! Viszont más lesz, ez már most látszik.

This Post:
00
256035.398 in reply to 256035.395
Date: 1/9/2015 2:27:45 PM
Overall Posts Rated:
350350
Ezekre a mondat kiforgatós személyeskedős dolgokra nem kívánok válaszolni, lavina lenne belőle,mint Charlieval is történt múltkor.
De egy rövid reakciót mégis...

Azért nem írok neked, mert meguntam, hogy úgysem az lesz, amit a közvélemény vagy én szeretne/nék. Ezért írom, hogy azt mész önfejűen ,makacsul, amit te akarsz és csak marketingfogás a " kérdezzük meg a közvéleményt" szöveg. Szerintem sokan így gondolják még rajtam kívül, hogy minek bármit mondani, ha úgysem az lesz.
Ki vetette fel a 2-3 zónát utólag elsőnek? Nem én hanem Mikhail. Ő kérdezte, hogy miért nem az volt.
Én is megkérdezhetem meg azt is minek olyat menni amit nem ismerünk?
A végeredmény így is úgy is vereség, de akkor is vallom, hogy nem a legfontosabb meccsen kell elkezdeni tesztelni egy taktikát. Ha olyan "tökös" vagy megtehetted volna egy középcsapat ellen teszt gyanánt.

Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/9/2015 2:29:39 PM

This Post:
00
256035.399 in reply to 256035.396
Date: 1/9/2015 2:41:48 PM
Overall Posts Rated:
350350
Egyszer mintha Dominak bejött volna. Meg nem mondom melyiki meccsen. Akkor ment a nagy dicséret meg miegyéb.
És ha egyszer bejön? A nagy számok törvénye nagy igazság ám!
Olyat meg ne merészelj a szádra venni, hogy xy pl én vagy más amatőr.
Ha megnézed az elmúlt 4 szezonomat, parádésan szerepeltem egy olyan ligában, ahol kb 8-9. vagyok a bérlistát tekintve.

Ki mondta hogy jó volt az 1:1? Én nem mondtam ilyet! Azt mondtam, h jó, hogy kockáztattál, de ez hazárdjáték volt így bele a vakvikágba minden tapasztalat nélkül a b. vegyessel.
És nem én kezdtem a 2-3 zónát felvetni, ismétlem. De az legalább közismert.
Amúgy meg kockáztatsz, abban benne van, hogy nem jön be így ha gypt kapunk zónára az is benne van a paliban.
De a török bolond lett volna elszalasztani az esélyét egy bizonytalan taktikával,mint a gyp és ezt látnod kellett volna előre!
2 benti opciója (2p vagy h közel) volt és slussz. Nekünk meg azt levédeni mondjuk egy 2-3-mal


Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/9/2015 2:43:33 PM

This Post:
00
256035.400 in reply to 256035.397
Date: 1/9/2015 2:57:04 PM
Overall Posts Rated:
350350
Persze, kikapunk így is úgy is. Ez nem is vita kérdés. De nem tűnik úgy a közvélemény szemében, hogy ez a kapitány meghibbant agyilag, ha nem a 2-3-at nyomod. Így olyat mentél, amit nem ismersz és deklaráltan ki is jelented előtte... Ez bajom , ez a legnagyobb bajom az egészben. Miért kell olyat menni ami 0 azaz NULLA dupla nulla ismeret van?
Magyarul: nem fogok neked a csillagászatról vagy atomfizikáról kiselőadást tartani, sem kísérletezni a témában, ha gőzöm sincs róla.

Te kértél véleményt, elmondtam. Nem kell ezen megsértődni, kikaptunk a jobb csapattól, na bumm. De ne a kulcsmeccsen kísérletezzünk már az isten megáldjon.....

Körülmények olyanok, amilyenné teszik a játékot. Az egy FIX adottság. Nem legjobb fogy a nép. Ennek oka kell legyen. különben minden játéknál ez a tendencia ráunnak sokan vagy kinövik. Persze fejleszthetnének igények alapján is úgy talán megmaradt volna több felhasználó.

Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/9/2015 2:59:42 PM

This Post:
11
256035.401 in reply to 256035.398
Date: 1/9/2015 3:55:02 PM
Overall Posts Rated:
310310
Azért az tök érdekes, hogy mindig veled történnek "lavinák", mindegy ki a másik fél. Lehet, nem is a másik félben van a hiba?

Don't feed the troll
This Post:
00
256035.402 in reply to 256035.398
Date: 1/10/2015 1:51:28 AM
Overall Posts Rated:
411411
Ezekre a mondat kiforgatós személyeskedős dolgokra nem kívánok válaszolni


Mert igazam van és nem tudsz!

Azért nem írok neked, mert meguntam, hogy úgysem az lesz, amit a közvélemény vagy én szeretne/nék


Amióta szövkap vagyok egyszer se írtál, így nem tudod, hogy az lenne vagy sem amit írsz, így megint csak lódítasz. Fejezd be kérlek ezt, hazudsz és találgatsz.

Ezért írom, hogy azt mész önfejűen ,makacsul, amit te akarsz és csak marketingfogás a " kérdezzük meg a közvéleményt" szöveg


Te már csak tudod, hiszen te vagy én. Ne befolyásold a közösséget negatívan, HAZUGSÁG nincs igazad! Mint írtam tényként, idén is volt már a köz miatt változtatva bizonyos dolgokon. E a tény, amit te mondasz az meg a FÉLREVEZETÉS!

Ki vetette fel a 2-3 zónát utólag elsőnek?


Te tényleg ennyire nem érted? Leírta az említett is, hogy nem felvetette, hanem megkérdezte miért nem az, a kettő nem ugyan az. Ez még nem felvetés ! Remix, te nem tudod azt, hogy utólag már nem lehet taktikát állítani egy adott meccsre, csak meccs előtt 15 percig? 25 szezonos tapasztalattal ezt se tudod? Gratulálok. Mit csináljak azzal, hogy utólag valakit ezt meg azt vetett fel?

Én is megkérdezhetem meg azt is minek olyat menni amit nem ismerünk?


3x megválaszoltam, érdemben egyikhez se szóltál hozzá. Még egy használható szakmai vagy taktikai hsz-ed se volt az elmúlt 2 napban. Feltettem egy kérdést, véletlenül se akartad megválaszolni, mert nem tudod. Érdekes, amiből nem tudsz jól kijönni mert közöd sincs hozzá, azt elfelejted megválaszolni. Vicces vagy LOL........

Ha olyan "tökös" vagy megtehetted volna egy középcsapat ellen teszt gyanánt.


Egy megnyerhető meccset elbukni rossz taktikával nem tökös dolog, hanem nagy butaság. Egy már előre elbukott meccsen kísérletezni sokkal okosabb dolog. Na ez a különbség közted és köztem . Olyan meccsen kell kísérletezni, ahol a végeredmény így is úgy is vereség, nem olyanon, ahol nyerhetünk és ami kötelező! Ebből látszik, mennyire nem értesz a dolgokhoz. Több kérdésem nincs is. Sakk Matt. Köszönöm szépen. Remélem mindenki levonja a következtetéseket.



From: csote
This Post:
00
256035.403 in reply to 256035.401
Date: 1/10/2015 1:55:54 AM
Overall Posts Rated:
1414
Nem tudom mit nem lehet ezen érteni?

Van egy meccs, ami közmegegyezéssel vereség lesz.
Ugyan miért kellene a már ismert taktikákkal menni, amely taktikák alapján alakult ki a "tuti vereség", mint vélemény???

Miért lenne egy ismeretlen taktika kísérletezés? Ez nem kísérletezés, hanem kockáztatás a "kapanyél is elsülhet" alapon, hátha valamit jutalmaz vele a meccsmotor, amit senki sem ismer.

Ha ennyire buktának nézett ki, akkor tán még többet is lehetett volna kockáztatni...
Szerintem.

This Post:
00
256035.404 in reply to 256035.400
Date: 1/10/2015 2:01:35 AM
Overall Posts Rated:
411411
Egyszer mintha Dominak bejött volna.


Remélem látja mindenki. Olyan taktikát kellett volna választanom Remix szerint, ami egyszer valaha valakinek bejött. Még egy 2. alkalomra se emlékszik, de egyszer bejött a több tucat meccsből. Döntse el mindenki magában, akkor mennyit ér az a taktika, és érdemes e azt választani, hátha 1/20 arányba bejön. Szerinte igen, szerintem nem, mert ez az arány elfogadhatatlan.

Így olyat mentél, amit nem ismersz és deklaráltan ki is jelented előtte


Nem tudom mit jelent ez a gyönyörű szó, de nem jelentettem ki, hogy ezzel megyünk, csupán felvetettem, hogy van egy ilyen lehetőség is, és segítséget kértem hozzá. Senki sem tiltakozott, hogy ne válasszam ezt, te sem tiltakoztál. Akkor meg miről is beszélünk. Ha jól emlékszem pont te írtad több milliószor itt a fórumon a múltban azt, hogy hallgatás beleegyezés. Te hallgattál, így beleegyeztél abba, hogy kipróbáljam ezt a taktikát. Én legszívesebben 2:3-at mentem volna, de mivel mindenki hallgatott, így a közösség a benti vegyest követelte tőlem amit megkapott!

Te kértél véleményt, elmondtam.


Senki sem kért vélemény utólag (főleg nem tőled, bár te utólag mindig a legokosabb vagy). Hol olvastál ekkora baromságot?

From: JoeBlack

This Post:
00
256035.405 in reply to 256035.403
Date: 1/10/2015 2:04:41 AM
Overall Posts Rated:
411411
Köszi csote, hogy ide tévedtél.

Pont erről van szó amit írtál, látom van aki megérti a miérteket! Ha húszan próbáljuk elmagyarázni neki, hátha megérti a lényeget. Túl nagyot nem akartam kockáztatni, mert az tényleg nem egy tétmeccshez méltó hozzáállás. Csak az ésszerű határokon belül próbáltam meg válogatni a lehetőségek közül!

This Post:
00
256035.406 in reply to 256035.405
Date: 1/10/2015 2:10:58 AM
Overall Posts Rated:
411411
És még egy valamit hozzátennék itt mindenkinek aki olvassa. A 2:3 nem kockáztatás lett volna, hanem a marhák vágóhídra terelése kb.! Ezt kell megértenie mindenkinek. Még ha az 1:1-et kérné számon valaki megérteném, de a 2:3-al se NT-be se u21-be nem nyertünk még meccset hasonló körülmények között (hja mégis Remix egy alkalomra emlékszik bocsánat)! Ha hazai pályán lettünk volna, vagy nem akkora hendikeppel kezdjük a meccset, ésszerűbb megoldás lett volna a 2:3, de ebben az esetben szerintem nem. Remix is beismerte, hogy a 2:3-al se lett volna meg a meccs, így nem is értem az egészet ami itt most folyik. Nem hagyom lejáratni magam, csak mert valakinek nem tetszik a pofám.

Jelenleg arról folyik a beszélgetés, hogy az 5 millió forintomból ferrarit nem veszek, vagy porschet! Nagyon intelligens vita, köszönöm az elindítását!

This Post:
00
256035.407 in reply to 256035.401
Date: 1/10/2015 3:21:53 AM
Overall Posts Rated:
8181
1. Vigyázat, egy őrült sofőr szembe megy az autópályán! - Egy? Az összes!

2. Megint hazudsz, személyeskedsz, tényeket próbálsz letagadni, így aztán vitathatatlan, hogy NEKEM van igazam!

:D

Advertisement