BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Polska - Chorwacja

[U21] Polska - Chorwacja

Set priority
Show messages by
From: Joa
This Post:
00
221497.4 in reply to 221497.3
Date: 7/9/2012 4:22:00 PM
Overall Posts Rated:
382382
Czyżby wszyscy przeoczyli jakby nie było dzisiejszy mini sukces? Pokonaliśmy zespół chorwackie CT i to bez jakichś dużych problemów co pokazuje siłę Naszego teamu :) dzisiaj postanowiłem zrezygnować z bungi i dać szansę gry w pierwszej piątce tym graczom, którzy mało grali do tej pory + Kudykowi, którego potrzebowałem ze względu na jego obrony. Mecz pokazał, że Nasz zespół jest mega równy, i każdy z powodzeniem może zastąpić kolegę w jakimkolwiek momencie bez straty dla drużyny!

Dzisiejsza pierwsza piątka:

Jachimczyk - pierwsza połowa bardzo dobra, pokazał, że może być reżyserem zespołu, jednak w drugiej dała znać o sobie kondycja, a raczej jej brak i jakoś bardziej widzieliśmy go w akcjach defensywnych, niemniej rywal był ciężki i Paweł sobie poradził.

Balut - najlepszy zawodnik spotkania! Rozmyślałem sobie przed meczem, kto ma na SG zagrać, ale potrzebowałem dobrego strzelca a zarazem asystenta i obrońcę na tą pozycję, no i Pan Balut wypadł fantastycznie :) w końcówce to on ciągnął grę, gdyby nie kontuzja, z pewnością rzuciłby ponad 20 punktów. Chcemy częściej oglądać taką grę w jego wykonaniu ;))

Kudyk - nie dograł do końca, ale swoje zrobił - trochę rzucił, trochę zebrał, trochę poasystował, no i zatrzymał strzelców rywali, o co mi chodziło, czyli grał na swoim zacnym poziomie :)

Siwakowski - oj cos mu w ofensywie dzis nie poszło wyjątkowo. Rzucał i rzucał ale trefić za bardzo nie mógł. Na szczęście z drugiej strony poblokował, pozbierał i poasystował, cieszy jego wszechstronność :) niemniej na za dużo pozwalał PFowi rywali no i zszedl za 6 fauli - średni mecz Siwaka.

Beres - kolejny, 4 zawodnik, który nie dotrwał do końca meczu, w tym 3 za faule.. potrzebował na to 24 minut, trochę kiepskie info, ale mam nadzieję, że to ostatni raz. Na parkiecie z pozytywnych rzeczy - fajnie rzucał, trochę mało zebrał, C rywali był w tym elemencie wyraźnie lepszy - także średni mecz.

Rezerwowi, nie licząc Wawrowskiego, któremu dzisiaj ten kawałek meczu nie wyszedł ( chyba dobrze, że rozpoczął na ławce), zagrali dobrze, a niektórzy nawet bardzo. Drugim bohaterem jest Kazik Korpowski, który w ciagu 12 minut rzucił 12 punktów, w tym bodajże 6 w samej końcówce! Super zmiennik, zdecydowanie SG byli dziś u Nas najlepsi :) Wasztyl także dobra zmiana, zrobił co miał zrobić. Hołod i Kwolek coś trafiali, ale dali się zdominować chorwackim podkoszowym, na szczęście bez większych konsekwencji :)

Podsumowując, nie mieliśmy sobie równych w grupie, którą wygraliśmy zdecydowanie! :) Teraz czekają Nas jednak starcia tylko z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Jakimi? o tym za chwilę ;)

Póki co, z Naszej grupy awansowali także Słowacy, którzy dziś rozbili Austrię.

Grupa A - spora dla mnie niespodzianka - Finowie wygrali z Anglikami i to niższym nastawieniem O_o jednak gospodarzom ściany sprzyjają aż nadto.. będize z nimi ciężko. Z pierwszego miejsca spokojnie wychodzą Czesi

Grupa C - Hiszpanie spokojnie wygrali grupę, Rosjanie się jednak nie postawili. Z drugiego miejsca wychodzą Ukraińcy po pogromieniu Macedonii.

Grupa D - ta w której się najwięcej działo ;)) stało się to, o co prosiłem - Włosi wygrali z Serbami CT vs TIE, ale widać jak Serbia będzie mocna.. niemniej została wyprzedzona przez... Litwinów, których zwycięstwo w grupie jest największą niespodzianką Mistrzostw, taką samą zresztą, jak odpadnięcie Włochów..

Grupa E - W tej grupie kolejna duża niespodzianka - odpada Izrael, który spokojnie miał awansować. W bezpośrednim pojedynku lepsza Portugalia, jednak jest bez znaczącego enta w następnej fazie. Grupę wygrywają Madziarzy, którzy powinni napsuć krwi Serbom.

Grupa F - tu o dziwo jakaś ustawka musiała być - Niemcy nie spięli się na Francuzów w ostatnim meczu i zapewne poszło podwójne TIE i Żabojady będą groźne w kolejnej fazie.. Estończycy wychodzą z drugiego miejsca.


From: Joa

To: Joa
This Post:
00
221497.5 in reply to 221497.4
Date: 7/9/2012 4:22:12 PM
Overall Posts Rated:
382382
Grupy w następnej fazie:

Grupa G:
Czechy
Słowacja
Hiszpania
Serbia
Węgry
Estonia

Szykują się ciekawe boje, Serbowie nie muszą wcale wygrać tej grupy :))

Grupa H:
Finlandia
Polska
Ukraina
Litwa
Portugalia
Francja

W Naszej grupie nie liczyć się będą chyba Litwini i Portugalczycy. Pozostałe nacje włączą się na pewno w walkę o awans. Wydajemy się być faworytami, ale jakieś duże ptaki znienacka, i może być różnie..

Niemniej cel dalej jest taki, jak na początku sezonu - medal ;)) Orzełki do boju!

Last edited by Joa at 7/9/2012 4:22:41 PM

From: Joa

This Post:
00
221497.7 in reply to 221497.6
Date: 7/9/2012 4:53:20 PM
Overall Posts Rated:
382382
Ano, troche tego było, w sumie jak na wesele ;p

This Post:
00
221497.8 in reply to 221497.6
Date: 7/9/2012 5:27:47 PM
Overall Posts Rated:
914914
Paweł już rozpoczynał kilka spotkań w wyjściowej piątce w tym sezonie w barwach reprezentacji :P Najlepiej o jego wpływie na wynik drużyny świadczy statystyka +/-. Wypadł najlepiej z zawodników pierwszej piątki :P

From: Nikobar

To: Joa
This Post:
00
221497.10 in reply to 221497.4
Date: 7/11/2012 3:44:00 PM
Overall Posts Rated:
137137

Grupa F - tu o dziwo jakaś ustawka musiała być - Niemcy nie spięli się na Francuzów w ostatnim meczu i zapewne poszło podwójne TIE i Żabojady będą groźne w kolejnej fazie.. Estończycy wychodzą z drugiego miejsca.

Odnoszę wrażenie, że nie ma co doszukiwać się ustawki, bo Niemcy nie mieli szans na awans.Chociaż nabili sobie enta na dalsza część sezonu. Gratulacje i powodzenia dalej.

From: Joa

This Post:
00
221497.11 in reply to 221497.10
Date: 7/11/2012 3:57:29 PM
Overall Posts Rated:
382382
Dzięki :) ale po co nabili jak tylko towarzyskie będą pykać ;P ale trudno, powalczymy z Francuzami ;)

From: Nikobar

To: Joa
This Post:
00
221497.12 in reply to 221497.11
Date: 7/11/2012 4:03:20 PM
Overall Posts Rated:
137137
A myślałem, że jest jakiś puchar pocieszenia czy cuś...Nie gramy w trzeciej lidze jako repry więc się nie orientuję :)

From: Kowal

To: Joa
This Post:
11
221497.13 in reply to 221497.12
Date: 7/11/2012 4:07:29 PM
Penetrator City
IV.12
Overall Posts Rated:
307307
Jak nie wygrasz to masz kręcenie wora haha :-)

From: Joa

This Post:
00
221497.14 in reply to 221497.12
Date: 7/11/2012 4:08:33 PM
Overall Posts Rated:
382382
PP jest ale w przyszłym sezonie :)) szkoda, że Niemcy nie wcisneły więcej, bo mielibyśmy Estonię w grupie ;)

Advertisement