BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > Türkiye Gelecek Planlaması

Türkiye Gelecek Planlaması

Set priority
Show messages by
From: Melih

This Post:
33
253887.4 in reply to 253887.1
Date: 01/09/2014 16:48:05
Sakarya Devil's
III.5
Overall Posts Rated:
220220
Hocam aklına, fikrine sağlık. Böyle girişimler yapmaya çalışan çok arkadaş oldu ama sadece foruma yazdıklarıyla kalıyor yani bir şeyler çabalamanın bir anlamı yok. Biz ülke olarak milli duyguyu hala yaratamadık şu oyunda, oyunu geçtim gerçekte bile yok şu sıralar. Eski maçları izleyince duygulanıyorum şimdi ise maç olduğunda zorla izletiyorum insanlara. Geçen forumda eskilere gittim, biraz okuyunca insan o zamanları da özlüyor, ülkemize BEİ kupasını kazandırdığımız sene olsun, avrupa kupasını kazandığımız sene olsun... Örnekler çoğaltılır ama özlüyor yani insan. Ben forumu geçtim, bu sezon U21 seçimlerinden sonra şuan ki koçumuz forumda diğer adaylarda isterlerse ve bana iletirlerse onları scout takımımızda görmek isterim yazmıştı. Aynı gün çok istediğimi, memnun olucağımı söyledim hatta nasıl daha verimli çalışabiliceğimi dahi anlattım üstünden nerdeyse 9-10 gün geçti cevap atılmadı. O yüzden hocam yorma be kendini, hani anlıyorum bir şeyler yapmak istiyorsun ama hayal kırıklığına uğrarsın hocam... Tekrardan düşüncene, fikrine sağlık

From: HeyBonnie

This Post:
11
253887.5 in reply to 253887.4
Date: 01/09/2014 20:08:03
Overall Posts Rated:
152152
Biz, bu ülkeyi gerçekten düşünenler, kendi içimizde bir oluşum kuralım (Gladyo) ve iktidarı devirelim. Sonra Phoenix hocamın dediği olabilir elbette.
Bunun dışında, Dednat hocam yıllardır olmuyo diye yine olmaz demek değil, arada bi yoklamakta fayda görüyorum ben yine de, ne zaman ki kimse böyle şeyleri düşünmez, böyle fikirlerle ortaya çıkmaz, herkes kendi takımına bakıp, benim ekonomim sağlam, kadrom iyi, bana ne kalanından derse, o zaman zaten oyundan heyecan gitmiş demektir bence ve forum olayının da bi anlamı yoktur. Bunları düşünen birilerinin ve bunların yapılma ihtimalinin olması da bir tür heyecandır bence.
Ben de Phoenix hocamı bu düşüncesinden dolayı kutluyorum.

Not: İlk cümle şakaydı:)

This Post:
00
253887.6 in reply to 253887.5
Date: 01/10/2014 03:59:33
Sakarya Devil's
III.5
Overall Posts Rated:
220220
Çok haklısın hocam noktasına kadar katılıyorum sana, phoenix hocama ve daha önce böyle girişimlere giren hoca arkadaşlarımı ben de canı gönülden kutluyorum ama keşke diyorum... Keşke bu girişimler sonuçsuz kalmayıp eskilere dönsek

To: Bora
This Post:
11
253887.8 in reply to 253887.7
Date: 01/10/2014 07:01:12
Sakarya Devil's
III.5
Overall Posts Rated:
220220
Hocam attığım mesajada cevap verseydin keşke kaç gün bekledim verirsin diye ama atmayınca ben de umudu kestim

From: Revenge

To: Bora
This Post:
00
253887.10 in reply to 253887.9
Date: 01/10/2014 14:46:11
Overall Posts Rated:
8989
Genede hiç yoktan fikir belirtmenin yararı varmış,terimizi soğutmuyoruz bu konu ile ilgili :)

Message deleted
Message deleted
This Post:
00
253887.13 in reply to 253887.11
Date: 01/16/2014 04:04:25
Overall Posts Rated:
180180
söylemin mantıklı zaten amaç bu gibi gözüküyor.... ama bir şeyi yaparken diğer tarafıda düşünmek lazım evet avantajı var. ama dezavantajlarıda düşünmek lazım... misal ben açsam ki açamam paralı üye değilim... açtığımı varsayarsam artık türk ligindeki takımda genç oyuncu yetiştirmem.... Azerbaycana geçip takım açar isem 2 ligde bir takıma sahip olurum ve burada türk oyuncu yetiştiririm çoğu kişi buna benzer yol izleyecek.... peki eksisi ne şuan oyuncu yetiştirme şansı olmayan yada olupta yetiştirmeyen birçok menejer var ve bunlarda oyundan daha fazla haz almak için yeni takımla oyuncu yetiştirecek bu durumda antrenör alınacak suan zaten uçmuş olan antrenör fiyatları heralde artık uçmayıda geçicek.... gelelim 18 lik gençlere bir çok menejer oyuncu yetiştirmeye başlayacağından bu oyuncularda uçuşa geçicek zati ucuz almak nerdeyse imkansız artık imkansızda olmayacak.... bu sorunlarla karşılaşmamak için bence antrenör yapısını bir düzeltmeliler peşinede draftlarla ilgili makul bir çözüm bulmaları gerekir... tabi bunlar benim fikirlerim bence önce altyapı hazırlanmalı yoksa tek takım oynayan birçok klüp maalesef madur olacaktır

Last edited by ard at 01/16/2014 05:06:40

From: knbylsn
This Post:
00
253887.14 in reply to 253887.13
Date: 01/16/2014 04:15:05
Overall Posts Rated:
88
Bencede böyle bir yöntem değişikliği yada düşünce şekli gerekli. Ben buna dahil olmak isterim. Şuan kendim takımım içinde bir gelecek planlaması doğrultusunda ilerliyorum bencede günü kurtarmak yerine gelecek planlaması önemli ama günüde kaybetmeden bunu yapmak harika bir iş olur bence biz bunu yapmalıyız. Dediğim gibi fikirler harika katkı sağlayabilirsem ne mutlu bana

Advertisement