BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - I.1 > Nová sezóna - ambice

Nová sezóna - ambice (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Nuno

This Post:
00
14442.40 in reply to 14442.38
Date: 5/6/2008 4:10:54 PM
Overall Posts Rated:
22
jo cetl sem ze trojnasobni mistri meli treba ubytek fans, to by mi asi piclo, no letos u me tez ten skok nic moc.. loni to podstatne bylo vetsi, ale asi se to tobe tez stalo, no trh podle me nezablokuji vzdycky budou hraci na listine, to se neboj:-) vidime kterym smerem to pujde jako BB a jak se bude vyvijet

From: Nuno

This Post:
00
14442.41 in reply to 14442.39
Date: 5/6/2008 4:13:16 PM
Overall Posts Rated:
22
tech 10 procent nastesti neni takova tragedie, to u HT to bylo silenejsi, ty skoky tech platu, nekdy mi prislo ze to skocilo o 50 procent a vic kdyz si zvedl primarni vlastnost

From: Jumpp

To: Nuno
This Post:
00
14442.42 in reply to 14442.41
Date: 5/6/2008 4:17:22 PM
Overall Posts Rated:
00
ano ta skokovost platů je podstatná,to poznáme až později :D uvidím nechám se překvapit

This Post:
11
14442.43 in reply to 14442.34
Date: 5/6/2008 6:29:06 PM
Overall Posts Rated:
913913
Zdravím, abych přidal trochu pepře do jídla;), tak si myslím, že každý manager má být o ekonomice. Dokud se bude v BB tak rychle trénovat, týmy které koupíí a prodajíí budou v jasné výhodě. S omezení na přestupy, nesouhlasím, s prodloužením tréninku - to je jiná. Já na nějaké vysedávání u netu čas nemám a když někoho koupím, tka k němu prostě mám vztah, že ho v týmu chci mít.

Jinak s draftem jsem maximálně nespokojen....a to jsem scoutil, ale nahovno.

Přeju všem hodně zdaru a asi už ty zápasy nebudou taková sranda, jak byly předtím. Zdruř a sílu nespáčům k nákupům a prodeji a normálním sílu při vzdorování ekonomickému tlaku;)

From: Uhlik

This Post:
00
14442.44 in reply to 14442.27
Date: 5/7/2008 2:57:14 AM
Overall Posts Rated:
1414
zdravim ... :)
tak se taky připojím do diskuse, aby řeč nestála ... :)

u mě teda absolutní souhlas s Nunem, v reálu pokud podepíšeš někoho a hned ho prodáš, tak mu zaplatíš hustý odstupný, rozhodně nebereš 80 a víc % z jeho prodejní ceny
Adam správně píše, že člověk musí bejt dobrej taktik a manažer - ale pod pojmem manažer si nepředstavuju day trading, ale dlouhodobý budování týmu ... kupuju hráče, který mi zapadnou do sestavy a ne hráče, který obratem prodám ... to samý s prodejem, prodávám hráče, kterej v pojetí týmu přestane mít perspektivu

dřepět u netu a koukat, kde co levně letí, umí každej trouba, to jako sy

From: Nuno

This Post:
00
14442.45 in reply to 14442.44
Date: 5/7/2008 3:21:35 AM
Overall Posts Rated:
22
souhlas, pro me je manazer ten kdo umi vybudovat dlouhodobe tym, skocim - li do reality tak treba jmenuju Alexe Fergusona, co ten v tom Manchesteru dokazal fakt parada, fotbalove manazery vlastne vznikly podle manazeru v anglicke P.L kde si mel na starost nejen trenovani, ale i chod tymu, ekonomiku

From: rwystyrk

To: Nuno
This Post:
00
14442.46 in reply to 14442.29
Date: 5/7/2008 3:53:23 AM
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11731173
Second Team:
Jirkov
Jde o to, že jsou nastavená nějaká pravidla a hráči se jen snaží v rámci těch pravidel dle svého uvážení nejlépe vést svůj tým. Takže na tom, jak vede třeba Frýdek svůj tým, nevidím nic špatného. Samozřejmě je to basketbalový manažer a hrajeme to převážně proto, abychom něco vyhráli. Nicméně bez stabilní a silné klubové ekonomiky to dlouhodobě nepůjde. Takže, i když se nastaví nějaká omezení, po kterých voláš, i tak to bude o tom, kdo dokáže svůj tým nejlépe ekonomicky vybalancovat, protože bez silné klubové ekonomiky silný tým neuděláš.
Jde ale taky o to, kdo má jaké cíle a plány na BB. Někdo to třeba hraje s tím, že bude hrát 2-3 sezony něco vyhraje a pak s tím sekne. Někdo jiný třeba hraje s tím, že chce tuhle hru hrát mnoho let a desítky sezon a pak volí spíš taktiku, že se sanží nastartovat ekonomiku klubu i za cenu risku, že ho to bude stát úspěch v současnosti, ale zlepší si výhcozí podmínky do budoucna.
Nicméně i já bych byl pro nějaké změny v přestupových pravidlech. Např. se mi zdá, že uzávěrka přestupů před playoff je hodně pozdě. Já bych ji klidně udělal 7 kol před koncem (tzn. před druhým kolem zápasů v rámcikonference). Omezení přestupů si také dovedu představit, ať už počtem přestupů za sezonu nebo časem, který musí hráč v týmu zůstat, než může být znova prodán.

From: Nuno

This Post:
00
14442.47 in reply to 14442.46
Date: 5/7/2008 5:15:54 AM
Overall Posts Rated:
22
tak hlavne at ty zmeny udelaji v dobrem smeru a hlavne at maji smysl..

BTW: sledujete Matoni NBL? jak to vidite?? NBK asi titul, ale zbyvajici mista jsou hodne otevrena, zvlast , kdyz ted tri semifinalove serie jsou pomerne vyrovnane.. Decin- PCE se hraje paty zapas, dnes se hraje NH - Prostejov, snad NH vyhraje a vynuti si pripadny paty zapas a NJ -USK, NJ ma ocividne problemy na USK

From: Jumpp

This Post:
00
14442.48 in reply to 14442.36
Date: 5/7/2008 6:23:19 AM
Overall Posts Rated:
00
tak co,kdy bude zabíjačka :D první liga,tak bys měl zabít jedno prasátko :D

From: Uhlik

This Post:
00
14442.49 in reply to 14442.46
Date: 5/7/2008 7:06:30 AM
Overall Posts Rated:
1414
vůbec netvrdím, že bik vede tým špatně v rámci nastavených pravidel ... kritizuju primárně ty pravidla ... :)
je jasný, že se to tu teprve rozjíždí a ve finále na tom budou nejlíp manažeři, který rozumí basketu a mají stabilní ekonomiku

jen mi přijde, že tvůrci BB se zjevně inspirovali HT, ale bojím se, že i s hromadou nesmyslů, který HT nabízí ... viz další korekce na prachy
jako argumentovat v úvodníku tim, že bylo nutný zastavit bankroty, protože manažeři nechtěli prodat nejlepší hráče ... no ale kdo jim za to může, že sou blbý ???? ... :-O
když na to nemám, tak musím prodat nebo zbankrotovat

nerad bych viděl, že podobný zásahy se dějou na BB taky, hratelnosti to potom rozhodně nepřispívá

rozhodopádně fšem do nadcházející sezóny hodně štěstí se správnou volbou taktiky a co nejmíň zranění klíčových plejerů ... :)

From: Vooda

This Post:
00
14442.50 in reply to 14442.48
Date: 5/7/2008 7:48:28 AM
Overall Posts Rated:
00
abych tim prasetem nebyl já :D Jinak doufam, že se v týhle sezoně už nebudeš bránit postupu a postoupíš, dřív než já sestoupim ( i když to bude dost záležet i na mě :D )

Advertisement