BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 HR

U21 HR

Set priority
Show messages by
From: canci

This Post:
00
320337.41 in reply to 320337.40
Date: 12/03/2023 17:25:37
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Pocela je nova sezona u kojoj nastupamo na utjesnom turniru. Vec sam govorio da mi je zao sto ova generacija nece nastupat na ep. No sta se moze tako se poklopilo. Nskon pobjede protiv Slovenije, sutra nas ceka utakmia protiv Grcke bas u Sloveniji. Kretali smo polako i dizali jacinu protivnika i sutra u zadnjoj prijateljakoj imamo i najtezeg. Grcka je 13 na svijetu i svi znamo njihovu kosarkasku reputaciju. No ono sto je dobro da i mi imamo napokon dobru generaciju i ne bi nas sutra nikako otpiso. Necu davat nikakve prognoze ko nije prije Slovenije ali vjerujem.da cemo bit odlicni.

Sto se tice ovogodisnjeg drafta, nismo imali neke prevrlike srece s izvlacenjem.za a repku a za u21 smo bili nesto bolji medutim daleko je to od vrhunskog drafta. One koji su nesto vrijedili smo i pokupovali a iznjedrit ce sigurno jos netko. Ta generacija bi trebala.ipak bi dobra bar ko ova danas a mozda i bolja jedino sto nam je tamo manjak unutarnjih pa cemo krpat ili cekat nekog od 19 god iduci draft. Ta generacija s ovogodisnjeg drafta ce igrat ep i tu smo isli s ciljem da napokon imamo ekipu za prolaz. Mislim da cemo i imat. Iduca generacija je li la i tu nisam neki optimist za ep ali vidjet cemo.kaj se da izvuci ove sez u treningu jer dosta stranaca vodi nase igrace pa je tesko. Kako sam reko nakon toga dolaze dvije dobre generacije. No za njih ima vremena.

Mi sutra ocekujemo Grcku a nakon toga kroz tjedan cu reci malo o nasim protivnicima na utjesnom turniru. Necemo se lagat, bio bi razocaran ako minimalno ne prodemo u nokaut fazu a vjerujem da minimalno mozemo dvije pobjede ostvarit u nokaut fazi a dalje kaj bude. Prvo tekma pa onda vise o utjesnom

From: Jukic

This Post:
11
320337.42 in reply to 320337.41
Date: 12/03/2023 18:06:21
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
Samo hrabro canci
prolazi se nokaut faza sigurno.
Samo nam Grci mogu malo zagorcat zivot ... no sreca predzadnja utakmica tu ces vec moci kalkulirati sa cuvanjem enta za iduci dio.

Sretno dalje za sada mandat 10/10

From: canci

This Post:
11
320337.43 in reply to 320337.42
Date: 12/04/2023 02:36:29
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Da na prvu kaj sam vidio grci su favoriti pa onda mi i rusi. No u svaku tekmu bez podcjenjivanja i sto dalje

From: canci

This Post:
11
320337.44 in reply to 320337.43
Date: 12/04/2023 14:19:48
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Grčka 114-130 (72688)

Desio se poraz. Moram rec da sam malo i razocaran jer me ne zadovoljava da smo bili egal s grckom ako krajnji rezultat to mozda i ne pokazuje. Prvu cet su drzali brutalno dobar ritam a mi se nazalost nismo snasli i izgubili 10 razlike. Drugu cetbrtinu egal no na kraju s -12 odlazimo na poluvrijeme. Treca cet je bila nasa prava cet uz odlican sut i dobru obranu te stizemo na kraju trece na samo -4. Tako smo se borili i cijelu zadnju cet dok nisu dosle zadnje 2 min i nas pad di nismo dali kosa a grcka se odljepila na konacnih -16. Suterski nasi glavni igraci nisu bili raspolozeni ali za to je kriva i grcka obrana. Bili smo stalno tu negdje i mislio sam da mpzemo prelomit ali stalno kad bi se priblizili grci bi nam zabili 2 3 napada a mi naravno fulali. Puno osobnih s nase strane ali to je i logicno zbog njihove taktike i jednostavno nismo uspjeli to zatvorit. U jednu ruku krivim i sebe jer nisam takticki drugacije odigrao pogotovo u obrani. No na greskama se uci.

Kod nas sostar stuli i rajh razocarali sto se suta tice ali zato sostar cak 18 asistencija. To su nove promjene u GE. Uglavnom, treba zasukati rukave jer ima dosta vremena do novog sraza s grckom a onda igramo doma. Iz ovog izvuc pouke jer vec za tjedan dana krece ono za sto smo se spremali

Last edited by canci at 12/04/2023 14:21:31

From: Jukic

This Post:
11
320337.45 in reply to 320337.44
Date: 12/04/2023 18:46:03
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
118,9 kao C 96,9

Rekao bi glavni problem bio Sanjin Šostar sa svojim managerom koji sistematski unistava cijelu mladu repku :D

Naravno salim se ... koji puta ni 18 assistova nije dovoljno za dobiti utakmicu, sto ne znaci da se stvari nemogu okrenuti u daljnjem tjeku turnira. (mislim da je ovo ujedno i rekord za mladu repku).


Nebitno prijateljska utakmica u kojoj smo trazili neki oslonac s kojega cemo se odaprijeti u daljnji turnir

From: canci

This Post:
00
320337.46 in reply to 320337.45
Date: 12/05/2023 02:30:37
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Bilo je bitno vidjet kako stojimo s jacim repkama zbog nadolazeceg turnira. Kroz turnir cemo rast ko i ostali a isplivat ce oni koji ipak vise narastu hahaha.jucer jesam bio ljut ali danas sam se ohladio jer treba se sad apremit za utjesni a ne kukat za jednu prijateljsku

From: canci

This Post:
11
320337.47 in reply to 320337.46
Date: 12/10/2023 16:50:47
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Sutra nam krece utjesni turnir. Po redu:

Meksiko D 82
Rusija G 24
Rumunjska D 57
Irska G 56
Svicarska D 41
Crna Gora G 91
Grcka D 13
Luksemburg G 59

Od nasih protivnika najslabija je crna gora. Onda slijedi meksiko i luksemburg i ako i oni mogu bit nagazna mina. Te 3 bi trebali dobit bez problema. Ostalo ce sve ovisit o formama skilovima tokom sezone i entu. Mislim da jedino za grcku i rusiju mogu rec da su mrvu jaci od nas al.to ne mora nista znacit. Protiv rusije igramo drugu tekmu u gostima i tu bumo vec znali. S grckom igramo tamo predzadnju tekmu a to je vec na pol sezone.

Cilj je ostvarit min 6 pobjeda i ako bi s 5 isto trebali uc u nokaut. Bitno je sto bolji omjer zbog laksih protivnika u nokautu i sto duze domacih tekmi. Sutra otvaramo protiv meksila doma. Bit ce nekih rosada jer rajh opet nema zadovoljavajucu formu a to nije nikako dobro. Nadam se da ce se to popravit jer je on jedan od najbitnijih kotacica ove repke. Uz njega centar kontic je u jos vecem.problemu jer njegiv menadzer vec skoro 2 tjedna se nije ulogiro. Tu mi se cini da cemo kroz 2 3 tjedna njega i izgubit. Ostali su vecinom forma li la. Minute su dlbre ali za formu treba i srece. Sutra se ocekuje pobjeda jer smo jaci a i doma igramo. Sretno nama a sretno i a repci na ep

From: canci

This Post:
00
320337.48 in reply to 320337.47
Date: 12/13/2023 03:12:30
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Hrvatska - Meksiko 121-95 (72765)

Rutinska i ocekivana pobjeda u prvoj utakmici utjesnog. Igrali smo doma i s tog aspekta je bilo jos lakse. Isli smo na sto vecu pobjedu i zaustavili se na+26. Prva cetvrtina uvod gdje je na kraju zavrsilo +3. Drugu cetvrtinu odrzavali lrednost ali nikako da se odljepimo te na poluvrijeme idemo s presnkacu od 7 razlike. Zato je treca bila prijelomna koju smo dobili +8 a u cetvrtoj otisli na konacnih +26.

Sut je bio korektan ali mora bolje u jacim.tekmama. Benak je zatrpao meksicki kos s 33 poena. Sostar opet najbolji asistent a kontic koji nije trebao ni igrat zbog forme(zaboravio ga maknut) imao je 15 skokova. Sve u svemu jedna lagodna pobjeda i sada se okrecemo rusiji. Nadamo se dobroj formi u petak.i dosta zelenila. Rusija je dobila austriju u gostima i to uz vece zalaganje sto nam odgovara. Rusija je mrvu jaca ali uz dobru formu svasta se moze. Cekamo prvo petak




Last edited by canci at 12/13/2023 03:12:54

From: canci

This Post:
22
320337.49 in reply to 320337.48
Date: 12/17/2023 18:05:51
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Evo nas pred vratima drugog kola utjesnog turnira. Danas idemo u goste rusiji. Rusija je favorit to sr odmah mora rec jer igra doma a mislim da su i malo.u boljoj formi. Ono na sto se trebam pozalit je forma. Ne krivicom menadzera nego randomom.buzzera. Nemrem se otet dojmu da buzzer neke igrace favorizira a neke ne. Sostar i stulic koji su duze od pol sezone u repci, nisu mislim.imali.formu 9. Sostar je par puta imo. Sada su opet imai.idealne minute ali buzzer ih ostavi na 7. Ajfe bar 8 al.opet ih na 7 ostavis. Tri bitna igraca su nam na fprmi 7 i to nam smanjuje dosta sanse protiv rusa. Da igramo doma jos ajde al.ovak u goste bit ce pakleno.

Rusi su odlicni unutra ali ni vani ne kaskaju puno. Mi idemo se nadigravat te probat iznenadit. Ako se izgubi ne gubimo fokus nego se drzimo naseg cilja. Jedva cekam tekmu i ako ostaje zal sto nam forma ne briljira. Sretno nam

From: Jukic

This Post:
00
320337.50 in reply to 320337.49
Date: 12/18/2023 12:56:00
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
Steta
citali su obranu i nazalost pogodili.
Nista sada idemo jako do kraja i polomit Grke xD

From: canci

This Post:
11
320337.51 in reply to 320337.50
Date: 12/18/2023 13:26:19
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
390390
Second Team:
MVV
Mislim da nije to citanje cak ni presudilo. Presudila je losa forma prvenstveno sostara i stulica kojeg nisam mogo u prvoj koristit. Onda jos lose prvo pol pa smo u zadnjoj cet stigli na -5 al vise nismo mogli od tog. Ista tekma ko s grckom. Ostaje zal al nadam se ponovnom susretu. Jos da napomenem da mi se cini domaci teren dost elvelika prednost u zadnje vrijeme. Mozda mi se samo cini haha.
Uglavnom, nastavljamo svoj cilj i put. Ovaj poraz nas nece obeshrabrit i nadam.se da ce nam.se to negdje vratit

Advertisement