BuzzerBeater Forums

Poland - IV.35 > SEZON 12

SEZON 12

Set priority
Show messages by
From: Bizon

This Post:
00
135813.42 in reply to 135813.39
Date: 4/9/2010 8:10:14 AM
Overall Posts Rated:
4343
Wielki trener Predatorów - Rafik - jak na razie mocny to jest tylko w gębie :))) Z niecierpliwością oczekujemy w Nyskim Coloseum na tego managera aby utrzeć mu nosa. Tym razem Bizony przejadą się po Predatorach tak jak Pudzian przejechał się po Nejmanie!!!! I nie ważne, że Predator będzie chciał upolować Bizona, polowali Indianie, polowali biali a nasze stado i tak przetrwało!! I nie ważna pora roku wiosna czy lato, jesień czy zima - Bizon i tak Predatora powstrzyma!! I choćby nie wiem jak się wytężał, i choćby nie wiem jak się sprężał to Bizon w każdej akcji będzie zwyciężał!!! Ostre rogi i szybkie kopyta sprawią, że Predator piłki nie schwyta. Będzie się mylił, kręcił pudłował a Bizon nad nim Będzie górował. Aż w końcu gwizd ostatni się rozlegnie, Predator na zawsze w tej hali polegnie. No, tak to będzie mniej więcej wyglądało :)))))))

From: Rafik_VIP

This Post:
00
135813.43 in reply to 135813.42
Date: 4/9/2010 9:10:02 AM
Overall Posts Rated:
7272
No super.:)))
Rewelacja. :)))))
I to jest super prawidłowe podejście do meczu z Predatorami hehe. Rozbawiłeś mnie do łez tym postem,
a w szczególności czekaj to, że wasze stado przetrwało, po tylu polowaniach hehe. Naprawdę jestem teraz pod wrażeniem hehehe. Ale mam dobry chumor teraz HA HA HA HA... :))))))))))))



Last edited by Rafik_VIP at 4/9/2010 9:10:49 AM

From: Bizon

This Post:
00
135813.44 in reply to 135813.43
Date: 4/9/2010 1:15:38 PM
Overall Posts Rated:
4343
No to dobrze, że udało mi się wprowadzić Cię w pogodny nastrój. Niestety dla Ciebie, po meczu z Bizonami będziesz w zupełnie innym stanie :))

From: Rafik_VIP

This Post:
00
135813.45 in reply to 135813.44
Date: 4/9/2010 3:24:36 PM
Overall Posts Rated:
7272
No - masz rację. Będę w stanie euforii :))) Jedyne co mogę dla ciebie zrobić to poprosić moich zawodników, aby pod koniec meczu nieco spuścili z tonu i wygrali mniej niż zazwyczaj. To mogę ci obiecać :))) Zadowolony ?

From: angus
This Post:
00
135813.46 in reply to 135813.11
Date: 4/16/2010 9:15:57 AM
Rekiny Bytom
IV.14
Overall Posts Rated:
00
Dzisiaj naszą ligę najprawdopodobniej opuści gwiazda Bizonów z NYSY Hubert Ambrożek wielokrotnie łączony z Fair-Play Team zwanymi również Predatorami. Liczne błagalne listy i faksy o transfer przyniosły skutek i Hubert wyjedzie...ale nie do Wrocławia a na chwilę obecną na Cypr. Widać zachciało się ciepłych krajów albo manager Predatorów uknuł sprytny plan pozbycia się solidnego gracza z ligi bez angażowania kapitału własnego

From: Rafik_VIP

This Post:
00
135813.47 in reply to 135813.46
Date: 4/16/2010 3:06:40 PM
Overall Posts Rated:
7272
No i nie ma Huberta w naszej lidze. Żegnamy go ze smutkiem, ale kto wie może przywitamy ponownie niebawem :))))
w drużynie Predatorów. Podobno toczą się nieoficjalne rozmowy rozmowy z Cypryjczykami na temat wykupienia Huberta, ale to chyba jednak plotki, bowiem Centrum Prasowe klubu wrocławskiego i sam zainteresowany milczą zgodnie w tej sprawie. Więc chyba to kaczka dziennikarska.A może nie hehe...

From: Bizon

This Post:
00
135813.48 in reply to 135813.47
Date: 4/17/2010 11:27:26 AM
Overall Posts Rated:
4343
Dokładnie o 5:30 (po rozegraniu 5ciu sezonów w zespole Bizonów) Hubert Ambrożek odleciał z Wrocławskiego lotniska na Cypr. Kto wie może już dziś rozegra pierwsze spotkanie w swoim nowym klubie... Ja osobiście życzę mu wszystkiego najlepszego. Niestety teraz w lidze nie mam już żadnych szans, dlatego będę wam tzn Predatorom i Rekinom kibicował z całych sił. Teraz rozpoczęły się poszukiwania trenera światowej klasy, który wyszkoli moich młodych utalentowanych zawodników. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z moim planem to za 2-3 sezony zdominuję tę ligę!!!!!

From: Rafik_VIP

This Post:
00
135813.49 in reply to 135813.48
Date: 4/17/2010 12:12:11 PM
Overall Posts Rated:
7272
Tego ci życzą wszyscy sympatycy Predatorów z polskiego miasta aniołów...

P.S. Szkoda Huberta. Przeciwko mojej drużynie coach Bizonów nigdy go nie wystawił odsyłając go zawsze na trybuny...
Ale nich mu tam dobrze się gra.Jest młody ma 23 lata,więc jeszcze może się rozwinąć...
Pozdrowienia z Wrocławia dla klubu Bizony z Nysy, które zawsze przetrwają polowanie na swoje stado...

From: angus
This Post:
00
135813.50 in reply to 135813.49
Date: 4/20/2010 4:22:20 AM
Rekiny Bytom
IV.14
Overall Posts Rated:
00
No to zaczynamy zabawę w przeciwnych konferencjach. Nadrzędnym celem Rekinów w najbliższych 8 meczach będzie nie stracić więcej niż Sparta i Funka. Pierwsze dwa traktuję raczej ulgowo, ale później jazda bez trzymanki, bo do Bytomia zajeżdża Grzmot w klozecie a my wybieramy się na wielki rewanż za Puchar Polski do Patriotów i na najbardziej prestiżowy mecz sezonu do Areny Mistrzów, gdzie ponoć nikt nie ma żadnych szans...vide (20801931) oraz (20801949). Dla Rafika niezwykle emocjonująco wyglądają też dwa pierwsze mecze, gdyż gra z Funką i Spartą. Odpowienia gra entuzjazmem i formą, może czasem Lysko na centrze i są szanse na zgarnięcie pełnej puli dla Rekinów. I jeszcze ciekawostka na koniec. Ładnie prezentuje się w tej chwili czerwona konfa. Każda ekipa wygrywała wyłącznie z ekipami, które są niżej...po kolei 0,1,2,...,n porażek. Przyjemny widok

From: Rafik_VIP

This Post:
00
135813.51 in reply to 135813.50
Date: 4/20/2010 12:13:20 PM
Overall Posts Rated:
7272
He,he,he no to zaczynamy. Nas czeka dzisiaj bardzo trudny mecz, ale kto wie, może się uda.Jak się nie uda - bywa i gramy dalej...Co do tych dwóch meczów, które podałeś to ja swój coment podałem wcześniej. Póki Arena śpi to myszy hasają, ale kiedy King się budzi to każda myszka poczuć może ognisty podmuch Predatora, więc wiesz...Ja bym nie przykładał wagi do tego, że wystawiałem rezerwy na te dwa przegrane mecze, ale wolność Tomku w swoim domku, więc każdy ma prawo do własnego osądu hehe. Mecz z Rekinami we własnej hali grając na maxa przeciwko maxowi Rekinów - umowa stoi...Nikt nie popuści i nikt nie podda się bez walki, a już na pewno nie Predatorzy, wzmocnieni prawie 9.000 tysięczną publicznością.
Swoją drogą zapraszam cię do po meczu do zjedzenia zupy z Rekinia. Dobrze smakuje, po efektownym zwycięstwie hehe...

From: giery

This Post:
00
135813.52 in reply to 135813.51
Date: 4/20/2010 2:20:30 PM
Overall Posts Rated:
00
kurcze tak się przyzwyczaiłem do panującego na forum marazmu ze dawno tu nie zaglądałem. A tu gawędziarsto na wysokim poziomie:) to i ja się przyłącze:)

Dzisiejsza kolejka to jakaś rewelacaja! liderzy przegrywają, ja wygrywam z jedną z najmocniejszych drużyn w naszej lidze, czego chcieć więcej?:) Mam nadzieję po następnej kolejce będę już liderem, bo powiem trochę nieskromnie, że na to zasługuję;P Chociaż nie mam pojęcia dlaczego dzisiaj tak łatwo wygrałem, ale co tam to tylko gra i taki jest silnik tej gry i mało kto go rozumie (no może poza Rafikiem Wielkim:))

Ale to co zrobiły dzisiaj Węże? i do tej pory mieli tylko 2 zwycięstwa? muszę się im przyjrzeć bliżej.

Pozdro



Advertisement