BuzzerBeater Forums

BB Magyarország > U21 VI

U21 VI (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
256035.422 in reply to 256035.421
Date: 1/12/2015 6:44:07 AM
Overall Posts Rated:
411411
Keresek továbbra is valakit, aki csinálna a csapatnak új logót és bannert. Jó lenne végre valami! 500-an vagyunk, nem hiszem el, hogy senki se tud segíteni.

This Post:
00
256035.423 in reply to 256035.419
Date: 1/12/2015 8:37:41 AM
Overall Posts Rated:
350350
A lényeg :
erős csapat ellen
Erős volt az ellenfél tehát eleve buktára voltunk ítélve több ízben mégsem a nyomorék b. vegyessel próbálkoztunk. Miért? Mert olyan kap. volt (Domi), akinek az volt a felfogása, hogy kis pattanóhátrány esetén is MUSZÁJ 2-3-at menni, hogy kompenzáljuk a pattanó buktát.

Most a török szerinted hülye lett volna elrontani a hatalmas esélyét egy gyp-vel?
Majd hülye lett volna mást menni,mint 2 p vagy h közel ellenünk.
Azt is látnod kellett, hogy pattanóban bitangok. Akkor miért NEM a 2-3?
B. vegyesről van infód, hogy javítja a pattanózást? Nem, neked fogalmad sem volt a b. vegyesről!
Beleugrottál a sötétbe egy ismeretlen taktikával és úgy, hogy az év meccse volt nekünk.
Nem az a baj, hogy kikapunk a jobbtól, hanem amilyen ismeretlen taktikával!

Miért nem mertünk eddig b. vegyest menni szerinted? Mert semmi,de semmi tapasztalat nem volt róla még nemzetközi viszonylatban sem! És most ugyan megnézted egyszer, de kb vagy 10-szer kéne megnézni, hogy ugyanúgy lehúzd majd, ahogyan 2-3-at teszed. Mert 1 próba nem próba. 2-3-ban volt győzelem is és nem csak bukták
Amikor b3-ban 2-3-mal verték ki fő favoritot egyik évben az neked nem számít?
(68678984)

Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/12/2015 8:45:02 AM

This Post:
00
256035.424 in reply to 256035.416
Date: 1/12/2015 9:16:59 AM
Overall Posts Rated:
350350
Továbbra is kérdem, akkor honnan tudod, hogy a 2:3 jobb lett volna? Találgatsz.


Ahogy te is találgatsz! Fogalmad sincs b. vegyesről mégis azt preferálod TÉTMECCSEN.

Igen tudjuk. Pontosan tudjuk, hogy a 2:3 rosszul reagál a 2 pontos ellen és a gyorspasszos taktika ellen. Miért válasszak egy olyan védekezést, amiről biztosan tudjuk, hogy rosszul reagál olyan támadások ellen, amit 75% hogy jön. Továbbra is kérdezem tőled, te tényleg olyan taktikát választottál volna, amivel a 20% esélyünket 5%-ra csökkented? Miért jó ez? Erre válaszolj kérlek.


ELŐBB írtam: töröknek két opciója volt 2 p vagy h közel! Majd barom lett volna gyp-zni, hogy elsz@rja az esélyét!

:D Ugye ezt te se gondolod komolyan. Miért zárná ki a kettő egymást? Nem centerekből nevelték a hátvédeket. Mást nem is reagálok erre az über hülyeségre.


Mi ki tudtunk két pólusú csapatot edzeni? Nem!! Ők sem, mert azt igazolták volna két-három kinti játékkal. A világbajnok is csak benti speces csapatra összpontosít. De utóbbi az kőkemény, azért nőnek világ fölé!
Majd ha valaki sok futással/ rng-vel nyer vébét, csak akkor nem zárja ki egymást a két támadópólus. Addig csak benti játék dominál hülyék lesznek arra edzéshelyet, csapatokat pocsékolni. Nekünk is miért kell dh-át edzetni, ha még tisztességes benti csapatra sem futja, ami totálisan vigaszági vb favorit? Ezt kérdeztem múltkor is! Minek olyanba energiát fektetni, ami nem működik?

Ha 2:3-at választok, 2/14 helyett dobtak volna 6/14-et mondjuk. Az ir-jük nem 3/14-et vállal, és a dobóhátvédjük aki amúgy is meccset nyert nekik nem 18-at hanem 26-ot dobott volna!



A 2-3-as fikcióid azok nem tények! Találgatsz te is, fejezd be a sárdobálást!


Pattanóhoz:
Azért, mert megnéztem a pattanó átlagukat statisztikailag. Igaz sosem volt túl acélos ellenfelük 1-2 meccset leszámítva, de azokon is vagy +10 pattanót hoztak. Ellenünk még többet konkrétan +19-et!!!! Ez botrányosan sok.
Ha 2-3- akkor ez a felére csökkenthető lett volna és minimum 8-10 pont a javunkra. nem -27 a vége, hanem mondjuk -17


Fejezd be a gyp-zést a török bolond lett volna az menni ellenünk. Különben miért nem azt (gyp) jött a valóságban??
Erre felelj, miér nem gyp-zett. Csak kifogásnak használod a 2-3 ellen.

1. Te tudod előre, hogy milyen taktikánál mi fog történni pontosan? Egyik taktikánál se tudod pontosan sohasem. Amennyire tudod, hogy mi történik 2:3-nál, ugyan annyira tudom, hogy mit vártam a belső vegyestől. Buta vagy, ha azt hiszed nulla infóm volt a belső vegyessel kapcsolatban. Nem egyszer próbáltam már és sokat beszéltünk róla amikor bevezették. A meccs előtt több meccset is megnéztem ahol használták 2 pontos ellen.
2. Idézd már kérlek hol jelentettem be azt, hogy ezt fogok játszani? Én egy kérdést intéztem a közösség felé, nem pedig bejelentettem.
3. Tisztázzuk azt azért le, a 2:3 ugyan olyan hazárdjáték lett volna. Egy esetben nem mondhatod, hogy hazárdjáték, és az a 1:1


Ha olyan okos vagy b. vegyessel kapcsolatban, akkor miért kérted a közösségtől a segítséget? Ha prof vagy, akkor a saját szakálladra mész és nem kérdezősködsz! Nem tudtál te semmit sem az egészről, kértem, hogy vázold fel a működését.
Nem írtál konkrétumot, hogy pl az ir kit fog s miért, hogy a bd mit csinál és benti emberek??? Buta vagy a témában!

Mondjatok valamit (bármi infót) a b. vegyesről, ez nekem azt jelenti, h SEMMI INFÓD az egészről! Semmi, de semmi fogalmad sincs róla!

1-1-meg hogyan kerül az asztalra? Most 2-3vs b. vegyesről beszélünk! egyetértettünk, hogy NEM 1-1 kellett.

Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/12/2015 9:28:36 AM

This Post:
22
256035.425 in reply to 256035.424
Date: 1/13/2015 8:34:51 AM
Overall Posts Rated:
411411
Egy valamire reagálnék a többire nem. Annyi hülyeséget írtál, hogy ebbe már nem megyek bele. Most leszek én az okos, a szamár meg szenvedjen.

Ha olyan okos vagy b. vegyessel kapcsolatban, akkor miért kérted a közösségtől a segítséget? Ha prof vagy, akkor a saját szakálladra mész és nem kérdezősködsz!


Ebből látszik kettőnk közti intelligencia különbség. Én tudom, hogy több szem többet lát. Több tapasztalat többet ér. Több ötlettel többre mehet bárki. Én nem zsarnok vagyok, nem diktátor. El tudom fogadni ha valaki értelmes érvekkel nekem valamit leír, kielemez. És itt most nem a te halomnyi süketelésedre gondoltam. Bízok benne, hogy rajtad kívül mindenki megértette a dolgok lényegét. Neked meg ezt a beszélgetést se köszönöm, mint ahogy az összes többit sem a múltban és a jövőben.

u.i: na ezt veheted nyugodtan személyeskedésnek!

This Post:
00
256035.426 in reply to 256035.425
Date: 1/13/2015 3:37:41 PM
Overall Posts Rated:
350350
Meghallgattál? Nem! Milyen intelligenciáról beszélsz, mikor még arra sem vagy képes, hogy meghallgass?!
Nem látod még mindig, hogy a 2-3 az jobb pattanózást és erősebb bv-ét garantált volna!
És igen, kifogytál az érvekből. Továbbra sincs halványlila fogalmad sem, hogy a b. vegyes miként működik.

Egyet kérek utoljára: Fejtsd ki kérlek hogyan reagál a b. vegyes, ha akkora tudor és nagyokos vagy!
Halljuk!



Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/13/2015 3:39:52 PM

This Post:
11
256035.427 in reply to 256035.426
Date: 1/13/2015 4:14:43 PM
Szepiz Playground
II.3
Overall Posts Rated:
184184
Second Team:
Ground Zero
En nem ertelek, de tenyleg, oszinten.

Nem fogja kifejteni, mert O sem tudja, de hisz ezt el is mondta es ez nem is kerdes. Meccs elott sem volt, pontosan ezert kert mindnekit nem is egyszer, hogy adjanak infot valakinek van e tapasztalata.
Tudja, hogy a 2-3 mire jo, de ahogy megannyiszor hangsulyozta, igen o bevallal szokatlant, nem vartat.
Tudta hogy a 2-3-al is kevesek leszunk, ezert kockaztatott (sajnalatos modon nem jottek a plusz infok, mert senki nem irt) de ettol meg o vallalta a varatlant es kockaztatott.
A 2-3-al sablont jatszott volna es nagy valoszinuseggel csak az eredeny kozmetikazasara lett volna jo.

Ha jott volna olyan info hogy te uristen huszon meccsek ota jatsza valaki es a legrosszabb akkor nyilvan nem huzza be, de nem irt senki, tehat miert ne?
Tobben egyetertettunk abban, hogy az a torok csapat nagysagrendekkel erosebb, igy eselytelenkent vagtunk neki.

Tisztelettel kerdezem, mi nem vilagos ezen? Miert kell a szavakat csocsalgatni ovodas szintjen?

Ha valami eselytelen, papiron nem mi vagyunk az eselyesek, hatulrol indulunk es sorolhatnam meg a hasonlatokat, akkor melyik az erettebb ha megprobalunk ujat huzni hatha meglepetest okozunk, vagy jatszunk olyat amit ismerunk de azt is ismerjuk hogy nem hoz eredmenyt ebben az esetben.

Hmm?
Sz.

This Post:
00
256035.428 in reply to 256035.426
Date: 1/14/2015 2:18:50 AM
Overall Posts Rated:
411411
Fogd már fel végre, hogy nem az a lényeg, hogy a belső vegyes hogy reagál. Az a lényeg, hogy a 2:3 nem reagál jól. Nem hiszem el, hogy nem tudod ezt szellemileg felfogni. Nem nehéz dolog. 2:3-al sehogy se nyertünk volna. Én meghallgattalak. Te megérted végre ezt az alaptézist? Megint jössz azzal, hogy a 2:3-nak mi az erőssége. De tele van gyengeséggel. Nyertük volna a pattanót és bv-t! És? Kintről megettek volna minket. Így is a DH volt a legeredményesebb náluk. Megérted végre amiket írok? Ennyire nem lehetsz szerény képességű! A 2:3 előnyei mellett hozta volna a gyengeségeit is. Nem kell sok ész ahhoz, hogy ezt felfogd. Majd ha pontos eredményt mutatsz a 2:3-ra, elfogadom, hogy ebben az esetben jobb megoldás lett volna. Így csak találgatsz, mert fingod sincs róla mi lett volna ha.

Mint írtam, ezelőtt, nem fejtem ki neked, mert te úgyis jobban tudod mint én, hiszen tutira tudod, hogy hogy reagál, ha össze akarod hasonlítani a 2:3-al. Ha nem tudod hogy reagál nem tudod összehasonlítani sem őket. Ezekre a dolgokra persze nem reagálsz. Csak fröcsögöd itt a sok süket szart!

This Post:
11
256035.429 in reply to 256035.428
Date: 1/14/2015 2:21:31 AM
Overall Posts Rated:
411411
Mindenkinek írom, 100%, hogy nem indulok. Ez az 1 hét itt a szobában minden kedvemet elvett az egésztől. Ha volt is kis örömöm ebbe az egészbe Remix tett róla, hogy ne maradjon. Legyen az szövkap akinek 2 anyja van! És amíg Remix játssza ezt a játékot semmilyen posztot sehol nem vállalok a jövőben. Ami sok a sok.

This Post:
33
256035.430 in reply to 256035.429
Date: 1/14/2015 4:06:37 AM
Overall Posts Rated:
411411
Sokat gondolkodtam rajta, hogy közérthetően elmagyarázzam a köznek, mit beszél Remix. Van egy elég érthető, de undorító példám rá, előre kérek elnézést.

Remixnek van választási lehetősége. Sose látott engem főzni, és sose evett még olyan kaját, amit én csináltam. Azt se tudja, tudok-e egyáltalán főzni. Azzal viszont tisztába van, hogy a saját sz@rä milyen. Inkább megenné a sajátját (büdös is ehetetlen is, de legalább tudja mi volt előtte, meg tudja, hogy kemény és barna) mivel azt tudja milyen, mint azt, amit én elé teszek. Az is lehet, hogy én egy Michelin csillagos szakács vagyok, de az is lehet, hogy életem első kajája (mondjuk ettől még ez is lehet jó), de mivel ő nem vállalja be ezt ebbe a helyzetbe elcsócsál inkább fél kilót az otthonról hozottból. Gratulálok a hozzáállásához. Tökéletes döntés.

This Post:
00
256035.431 in reply to 256035.428
Date: 1/14/2015 4:19:17 AM
Overall Posts Rated:
350350
Ez micsoda? (78665396) Nem reagál jól?? Gecseg egy nálánál 1,5* erősebb keretet fogott meg 2-3 zónával!

Tegnap is jól tette, hogy zónázott, különben -30 a vége Íme (78913737)

És hoztam neked u21-es sikerünket meg mutattam B3-ban is győzelmet. Nem igaz hogy nem működik, csak csapat kell hozzá!

És az u21 -27 pontja SEM -27 lett volna, hanem 1000000 csillió %, hogy kevesebb, mondjuk 20-on belül.
Igen lehet nem tudok pontos eredményt, de a -27-nél BIZTOSAN korrektebb eredményt érünk el zónával.
Erre még nyakam is rá merném tenni! Szted , ha 2-3, akkor kikapunk 30-cal vagy 40-nel?? Ne légy már ennyire buta....



Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/14/2015 4:20:21 AM

This Post:
00
256035.432 in reply to 256035.427
Date: 1/14/2015 4:30:30 AM
Overall Posts Rated:
350350
Előbb hoztam Gecseg ASC példáját. Megfogta a 700k-s Baracskát 2-3-ban. Tehát működik, ezt látni kell.
Csak egyet kérdezek: Gecseg Ádi miért nem b. vegyest választotta pl tegnap vagy Encibenci ellen?
Nem látok a fejébe, de sejtésem az, hogy nem sok infója van a b. vegyesről. Nem mer bevállalni ismeretlent. Ellenben a zónáról vannak élő példák és ezért azt választotta. Pedig itt ragozzuk a sz@rt, hogy kb nem sokat ér a zóna.
DE annyit igenis ér, hogy minimalizáljon egy buktát!
Tudtuk, h kikapunk a töröktől? Igen! Akkor egy olyan taktikát mész (2-3), ami minimalizálja a vereség mértékét és nem belemész olyanba, amiről lila gőzöd sincs (b. vegyes)!
Ezen mit nem lehet felfognod/tok?

Last edited by ReMiX ™ ☎ at 1/14/2015 4:31:03 AM

Advertisement