BuzzerBeater Forums

BB Hellas > [ΕΚΛΟΓΕΣ] Σχόλια

[ΕΚΛΟΓΕΣ] Σχόλια (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
93353.44 in reply to 93353.43
Date: 6/5/2009 7:35:23 AM
Overall Posts Rated:
3131
Ευτυχως ή δυστυχως, μπορουν ολοι να βαλουν υποψηφιοτητα στις Εκλογες. Αυτο ειναι δικαιωμα του καθενος. Στον δευτερο γυρο, οπου θα μεινουν οι πρωτοι 5, τοτε το εκλογικο σωμα θα πρεπει να ψηφισει με συνεση , οχι συμφωνα με συμμαχιες αλλα για το καλο της Εθνικης μας.

Γεννήθηκες μαύρος, έζησες άσπρος. M.Jackson ζεις, για πάντα Παοκτσής.
From: takis17

To: gval
This Post:
00
93353.45 in reply to 93353.44
Date: 6/5/2009 8:08:34 AM
Overall Posts Rated:
1010
apolito dikio exei o filos!!!!nomizoun oti xeroun ta panta alla den exoun kati polloi simantiko empiria kai gnosi!!!!!!

This Post:
00
93353.46 in reply to 93353.35
Date: 6/5/2009 10:29:14 AM
Overall Posts Rated:
00
geia se oloys...
stelnw ayto t mynhma edw gia na ekfrasw to idio parapono:
yparxoyn 25 ypopsifiothtes , ek twn opoion: 2 paiktes V kathgorias , 14 IV kathgorias , 7 III kathgorias kai 2 II kathgorias....
ayto shmainei oti yparxoyn 16 ypopsifiothtes apo V kai IV kathgoria poy apo aytoys oi 10 peripou molis exoyn arxisei to paixnidi!!!
oloi aytoi prepei na katalaboun oti h e8nikh den einai kati to asteio...
gia ayto psifiste oloi swsta me kritiria kai oxi sthn tyxh...
kalh epityxia se olys , kai h symboylh einai h psifos sas na paei ston tyfona ka8ws einai makran o pio empeiros proponitis (kai ayto den t lew epeidi eimai yposthrikths)

Last edited by Orestis-Paros at 6/5/2009 10:33:18 AM

This Post:
00
93353.48 in reply to 93353.15
Date: 6/5/2009 1:12:38 PM
Overall Posts Rated:
170170
kavala44 θελω λιγο την γνωμη και την εμπειρια σου γτ πραγματικα γινεται πολυς λογος και ειλικρινα θα σεβαστω την κριση σου,εκανα σκαουτινγκ μερικως στον ομιλο της εθνικης μας και προσπαθησα με τα υπαρχον δεδομενα(υλικο κτλ)να νπροετοιμασω την ομαδα εναντια στην Ισπανια,θα επαιζα λοιπον 3-2 αμυνα και κινηση επιθεση με τα δεδομενα τα υπαρχον παντα παρατηρωντας τους οτι στα περισσοτερα παιχνιδια η περιφερειακη του αμυνα στα περισσοτερα παιχνιδια ηταν η χειροτερη κατηγορια τους αλλα και επιθεση τους ειναι τρεξε και σουταρε ...με αυτα τα τρικ λογω της διαφορας δυναμικου φυσικα θαειχα τυχη η να αποσυρθω λογω του οτι δεν εχω την αναλογη εμπειρια σιγουρα...?????

This Post:
00
93353.49 in reply to 93353.48
Date: 6/5/2009 1:24:46 PM
Overall Posts Rated:
170170
αα και παρακολουθησε λιγο τον 8133118,stavros chaniotakis...πιθανοτατα να μην ειναι ετοιμος ακομα αλλα ριξε του πιτσιρικα να βλεφαρο!

This Post:
00
93353.50 in reply to 93353.39
Date: 6/5/2009 2:45:12 PM
Overall Posts Rated:
00
Παιδιά συγγνώμη εκ των προτέρων αν διαφωνείτε μ' αυτά που θα διαβάσετε...
Επειδή διάβασα αρκετές απόψεις για το θέμα εμπειρίας κ βάζετε σαν μέτρο σύγκρισης το πόσες σαιζόν είναι ο καθένας...
Γνώμη μου είναι ότι ναι μεν σίγουρα μετράει πολύ, δεν είναι όμως και απαραίτητο οτί όντως ισχύει!!
Παίζω από την 3η σαιζόν του παιχνιδιού (δηλαδή σχεδόν καθ' όλη τη διάρκεια του)!!
Πιστέυω όμως ότι δεν είναι μόνο αυτό που μετράει...
Αν εγώ μπαίνω μία φορά το μήνα και κάποιος που άρχισε στην προηγούμενη σαιζόν μπαίνει κάθε μέρα για ώρες, φυσικό κι επόμενο είναι να γνωρίζει καλύτερα το παιχνίδι από μένα!!
Χωρίς να θέλω να επηρεάσω κανέναν, ούτε να προσβάλω τις γνώμες σας, απλά καλό είναι να μην προσπαθούμε να επηρεάσουμε τον κόσμο στο τι θα ψηφίσει έστω κι έμμεσα.
Τέλος να διευκρινίσω ότι δεν τα λέω αυτά για να κερδίσω ψήφους, απλά κάνω λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου...
Καλό εκλογικό αγώνα για όλους!!
Α!!! Και όποιος βγει, έχω να του προτείνω έναν παίχτη!! (χαχαχαχαχα)

Last edited by Childress_7 at 6/5/2009 2:48:47 PM

This Post:
00
93353.51 in reply to 93353.49
Date: 6/5/2009 2:54:14 PM
Overall Posts Rated:
00
Γεια σας κυριοι...Θελω να πω κ γω την αποψη μου για το θεμα της εθνικης μας(ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ)...Συμφωνω οτι δεν ειναι κατι απλο...Αρκετοι φιλοι βαλανε υποψηφιοτητα που κανονικα δεν θα επρεπε..(λογω εμπειριας,λογω κατηγοριας κ.τ.λ)..Ολα αυτα ομως δεν θα τα λεγαμε αν κοιταζαμε τους λογους των υποψηφιων..Δεν θελω να σας αλλαξω αποψη(και ουτε γνωριζω το παιδι) αλλα εμενα αυτος που μ'επεισε ειναι ο TYFONAS...Καλη επιτυχια φιλαρακι.....

This Post:
00
93353.52 in reply to 93353.51
Date: 6/5/2009 3:09:22 PM
Overall Posts Rated:
1010
koita iparxoun merikoi pou me tin proti katalavainoun to paixnidi iparxoun kai alloi pou oli tin ora tous na tin pernane sto bb den kanoun tpt tha sou fero ena paradeigma i kaliteri omada stin ellada oloi katalavainoun gia pia milao exei na xristi o xristis tis omadas autis apo oti vlepo den trelainetai ki olas ante na mpainei 30 lepta gia na dei ti ginetai!!!alla autos profanos einai polli exipnos giati exei ftiaxei mia omada pou den einai kali mono edos sinoron alla exisou kali kai ektos!!!alla ego simfono kai epauxano me to paidi pou eipe oti opoios paizei se katigories iv kai v eidika min vazei ipopsifiotita xoris na thelo na prosvallo kanena paidi alla einai simantiko na eisai proponitis ethnikis omada den mporo na vlepo se kathe xora pou pigaino na egrinoun ton manager mono to 30% apo osous exoun psifisei!!!loipon kati pou xehasa i omada kapoiou einai antiprosopeutiki me tin douleia tou!!!!!!!!!!!

This Post:
00
93353.53 in reply to 93353.52
Date: 6/5/2009 3:45:25 PM
Overall Posts Rated:
00
Φίλε μου συμφωνώ με τη γνώμη σου. Άλλωστε με συμφέρει κιόλας, γιατί με 7 σαιζόν πλέον στην πλάτη μου νομίζω ότι έχω εμπειρία.
Όμως, μην απογοητεύουμε τους νέους χρήστες.
Μην προτρέπουμε τους χρήστες να ψηφίσουν σύμφωνα με τον έναν τρόπο ή τον άλλον.
Ο καθένας έχει γνώμη και θα τη διαμορφώσει με τα δικά του κριτήρια, τα οποία θα είναι κυρίως να δεί την πορεία της ομάδας του κάθε υποψήφιου και έπειτα από τον λόγο του καθ' ενός!
Και κάτι άλλο ρε παιδιά...
Αν γίνεται να λαμβάνουν οι χρήστες μία ειδοποίηση ότι έχουμε εκλογές, γιατί πολλοί δεν το γνωρίζουν καν ότι έχουμε εκλογική διαδικασία!
Επίσης να προσπαθήσουν να την κάνουν κάπως υποχρεωτική την ψήφο...
Δεν είναι δυνατόν να υπάρχουν 1703 ενεργές ομάδες και οι ψήφοι να μην ξεπερνούν τους 150 (!)

Last edited by Childress_7 at 6/5/2009 3:45:42 PM

This Post:
00
93353.54 in reply to 93353.52
Date: 6/5/2009 3:47:27 PM
Green Devils B.C
A1
Overall Posts Rated:
107107
Second Team:
Red Devils B.C
Symfwnw oti den paizei apolyto rolo h katigoria pou paizeis alla kai paizei omws Egw ksekinisa to paixnidi ousiastika tin sezon 8 (telos tis 7), exw kollisei trela me to paixnidi, mpainw arketes wres kathe mera, psaxnw pragmatika ta panta, gia to xroniko diastima pou paizw exw stisei mia arketa kali omada opws mporeite na deite kai exw arketes gnwseis panw sto paixnidi. Kai omws thewrw ierosilia na valw ypopsifiotita kai na kontraristw me pion? Me ton TYFWNA poy me exei voithisei toso poly na mathw k na katanohsw to paixnidi? Poy stis arxes tou estelna minima kai rwtousa: a3izei aftos o paiktis? klp... E, oxi! Tha ton stiri3w na vgei kai tha voithisw me oses gnwseis exw sto paixnidi to ergo tou alla apo pisw. Xwris na fenetai to diko mou onoma , alla to onoma aftou poy prepei..
Prepei na eimaste DYNAMI sto BB se ethniko epipedo kai tha GINOUME kai gia na ginei afto prepei na exoume kai proponites poy tha empneoun sevasmo kai tha xrizoun apodoxis apo olous Euxaristw!

Last edited by Green Monster at 6/5/2009 3:48:31 PM

I love this game!
Advertisement