BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - II.4 > Sezóna 17

Sezóna 17

Set priority
Show messages by
From: Vrta
This Post:
00
191205.45 in reply to 191205.44
Date: 9/8/2011 4:38:11 PM
SK BK Přerov
První liga
Overall Posts Rated:
147147
Second Team:
Přerov Clones
Dohoda se může odmítnout, nereagovat na ni...
Nicméně nedodržet slib to je jasné nedodržení jakéhosi "mravnostního kodexu" této řekl bych veskrze džentlmentské hry!
K nedodržení může dojít omylem a to,že dotyčný slíbí a pak zapomene, ale tomu se já osobně snažím předejít ještě jednou vzájemnou výměnou zpráv před utkáním kde stojí-tedy nastaveno
nedalo mi to a tak na to nejde nereagovat-sám totiš dohodu(y) velmi ctím a rád si soupeřem před utkáním vyměním nějákou tu zprávu ať už týkající se domluvy tak i zdravého hecování....
A v neposlední řadě zdravím bývalé kolegy z mé mateřské ligy-a doufám,že se co nevidět sejdeme;)


Last edited by Vrta at 9/8/2011 4:39:58 PM

From: Morous

To: Vrta
This Post:
00
191205.46 in reply to 191205.45
Date: 9/9/2011 12:46:02 AM
Overall Posts Rated:
8181
Dohoda se může odmítnout, nereagovat na ni...
Nicméně nedodržet slib to je jasné nedodržení jakéhosi "mravnostního kodexu" této řekl bych veskrze džentlmentské hry!
K nedodržení může dojít omylem a to,že dotyčný slíbí a pak zapomene, ale tomu se já osobně snažím předejít ještě jednou vzájemnou výměnou zpráv před utkáním kde stojí-tedy nastaveno
nedalo mi to a tak na to nejde nereagovat-sám totiš dohodu(y) velmi ctím a rád si soupeřem před utkáním vyměním nějákou tu zprávu ať už týkající se domluvy tak i zdravého hecování....
A v neposlední řadě zdravím bývalé kolegy z mé mateřské ligy-a doufám,že se co nevidět sejdeme;)



Pravdu máš. Jinak já většinou píši:
Přistupuješ na ohlášené TIE ( zápas o nic nejde) ANO-NE?

I když nám soupeř nepřistoupí na dohodu, tak může potom hrát stejně TIE a to je takové krásně provokativní:) Jinak, když už dohodu někdo uzavře, tak by jí měl dodržet. Chápu, že si chce někdo zlepšit náladu, když například v poháru narazí hned v prvním kole na prvoligový tým a vypadne, takže oproti ostatním si žádné TIE už nedá.

This Post:
00
191205.47 in reply to 191205.46
Date: 9/9/2011 2:17:05 AM
Overall Posts Rated:
00
Co vůbec nezpochybňuji, je to, že sliby se prostě musí plnit.

Co se mi ovšem nelíbí jsou samotné dohody tohoto druhu. Je to jen pohodlná cestička jak bez rizika získat výhodu na úkor těch, kdo jsou mimo tuto dohodu. Pokud někdo namítne, že to můžu dělat taky pak navrhuji uzavřít dohodu celoligovou, jen se obávám, že na to nikdo nepřistoupí neb si všichni rychle spočítají, že jim to nic nedá...

This Post:
00
191205.48 in reply to 191205.47
Date: 9/9/2011 4:08:08 AM
Overall Posts Rated:
4444
A jak by ses pak stavěl k tomu, kdo "zapomene" na celoligovou dohodu.
Výjimečně musím souhlasit s Morousem. A samozřejmě i s Vrťou. Vždy můžeš neodpovědět a tím soupeře znejistět a pak máš sám výhodu volby. Pokud pak zápas "vypouštíš" kvůli poháru nebo treninku, můžeš na pohodu zahrát i bez odpovědi a soupeř třeba z nejistoty dá normal, čímž se sám připraví o lepší náladu. Takže i nabídnutí dohody nemusí přímo poskytovat výhodu. Naopak ten kdo dohodu nabídl může paradoxně dopadnout nejhůře(z pohledu nálady).
A další věc je, že když mi někdo nabízí dohodu můžu počítat s tím, že ji pravděpodobně nabídne i někomu dalšímu. Potom s tím můžu počítat když skautuju soupeře před zápasem.


This Post:
00
191205.49 in reply to 191205.47
Date: 9/9/2011 7:49:14 AM
BC Vizovice Plums
II.4
Overall Posts Rated:
4646
sorry že se vám do toho pletu, jen poznámečka k -
pohodlná cestička jak bez rizika získat výhodu
- není to bez rizika, to riziko je právě nedodržení dohody druhé strany, z čehož většinou rezultuje prohraný zápas.

čímž se obecně dohod nijak nezastávám, člověk to musí brát jako součást této hry, protože pravidla je nezakazují a pravděpodobně jsou dost používány, zejména v mezistátních zápasech, ale určitě nejen.

já sám v rámci ligy ani poháru dohody nenabízím, ale pokud jsem k nim vyzván, odpovím ano-ne. v tom případě pak sám pro sebe považuji za nepřípustné dohodu porušit. a když dohodu někdo poruší, celkem to neprožívám, jen si o něm myslím své, protože (podle mě) to o něm cosi nepříliš pěkného vypovídá. no a samozřejmě se na příští zápasy s tímto nekorektním soupeřem soustřeďuji trochu pečlivěji než na ty ostatní ;-)

This Post:
00
191205.50 in reply to 191205.49
Date: 9/9/2011 12:24:32 PM
Overall Posts Rated:
00
Bez rizika tvrdím proto, že osobně prostě držím slovo a pokud to chci jinak nic neslibuju. Schválně, kolikrát se vám stalo (procentuálně), že protějšek dohodu nedodržel? (nepočítejme ty případy, kdy jste podali návrh a nebylo na něj reagováno)


This Post:
00
191205.51 in reply to 191205.50
Date: 9/9/2011 12:32:13 PM
Overall Posts Rated:
3636
U mě to je zhruba 15až 20procent když přičtu ty co neodepíšou,tak 30procent

This Post:
00
191205.52 in reply to 191205.50
Date: 9/9/2011 12:59:37 PM
Overall Posts Rated:
8181
Bez rizika tvrdím proto, že osobně prostě držím slovo a pokud to chci jinak nic neslibuju. Schválně, kolikrát se vám stalo (procentuálně), že protějšek dohodu nedodržel? (nepočítejme ty případy, kdy jste podali návrh a nebylo na něj reagováno)


Kdyby se hrálo pořád normal a rozhodovala by jen kvalita hráčů a jejich forma, tak bych nebyl vůbec proti. TIE hraje každý druhý, takže i kdyby se domluvila celá liga, tak by tratila v poháru proti ostatním.



This Post:
00
191205.53 in reply to 191205.50
Date: 9/9/2011 4:11:24 PM
BC Vizovice Plums
II.4
Overall Posts Rated:
4646
nedodržení dohody jsem zažil jenom jednou, a to včetně mezistátních zápasů s U21. a že tam těch dohod bylo opravdu hodně...

From: roland
This Post:
00
191205.54 in reply to 191205.53
Date: 9/10/2011 8:30:28 AM
Overall Posts Rated:
66
Wow, tak takovou diskusi jsem nečekal. Každopádně věřte nebo ne, ale tuto sezonu to byla první dohoda, kterou jsem soupeři navrhl. Byl to souboj týmů na 6. místě tabulky, tudíž celkem důležitý zápas, ale zároveň by bylo zbytečné si ničit náladu, když jde o soupeře z druhé konference. Soupeř s ní souhlasil, aby pak následně dal normal a vyhrál. Na moji pozápasovou zprávu neodpověděl. Jelikož takovéto podrazáctví nesnáším, navíc mi to zkomplikovalo cestu k záchraně, tak jsem ho ohlásil na forum, aby si na něj každý dával pozor. Bylo to moje právo a myslím, že se můžu být s odezvou spokojen.

From: Maxson

This Post:
00
191205.55 in reply to 191205.54
Date: 9/10/2011 12:37:35 PM
Overall Posts Rated:
7979
My stejně všichni hrajeme se Spartou TIE bez dohody... :-)

Advertisement