BuzzerBeater Forums

BB Latvija > Iespēju Kauss

Iespēju Kauss

Set priority
Show messages by
From: Armiins

To: reps
This Post:
00
286450.46 in reply to 286450.45
Date: 5/29/2017 5:30:30 AM
Overall Posts Rated:
231231
būs,šodien iepostošu.:)

From: enzo

This Post:
00
286450.47 in reply to 286450.46
Date: 5/29/2017 2:16:55 PM
Team Enzo
Virslīga
Overall Posts Rated:
1616
Būs vai nebūs tad spēles? :)

From: reps

This Post:
00
286450.48 in reply to 286450.1
Date: 5/29/2017 3:05:45 PM
BC LionSnake
III.7
Overall Posts Rated:
128128


No savas puses apņemos:

*organizēt turnīra norisi
*ātri un operatīvi veikt apkopojumus, pāru izlozes
*izsūtīt atgādinājumus par DS

.

Ta kaa tev diez ko neiet ar atru un operativu darbibu, oficiali izstajos no siis turnira kartas

I`m the nicest person you will know:)
From: Armiins

To: reps
This Post:
00
286450.49 in reply to 286450.48
Date: 5/29/2017 4:49:53 PM
Overall Posts Rated:
231231
Sveiki, vīri!

Skatos. ka DS vēl nav sarunātas 6 komandām, tad laikam pēc pēdējo kārtu "problēmām" nekas cits neatliek kā laist pēdējo turnīra kārtu un tādā veidā noskaidrot turnīra uzvarētāju.


Ta kaa tev diez ko neiet ar atru un operativu darbibu, oficiali izstajos no siis turnira kartas :(


Nezinu vai tas jāuztver kā uzbrauciens, darīju visu pēc labākās sirdsapziņas un cik ātri varēju. Ārā ir fantastisks laiks, daudz citu darīšanu, tāpēc netupu buzzerbeater, ja ir iespējams izbaudīt vasaras nākšanas elpu!
Cenšos neņemt personīgi, jo es arī visu šo turnīru organizēju, dalībniekiem nebija jādara nekas. Tavs arguments, ka nedaru to operatīvi ir vietā,jo es to apņēmos. Tikai jau sākumā komandas pārkāpa savas apņemšanās. Tāpat tas, ka tas ir Tavs arguments, kādēļ izstājies - OK...Tu gandrīz vienmēr esi online, kad es ieeju šajā spēlē. Esi atbalstītājs, un pats teici, ka draudzībenes "klikšķa" jautājums. Ja gribēji vākt karogus, tad jau uzreiz sākumā varēji tā pateikt, nevis pieteikties un tad ņaudēt, ka vari arī izstāties utt. Tu noteikti neesi tas, kurš šeit ieiet sestdien, un tādēļ nevar sarunāt DS, jo es izlozes ielieku , teiksim pirmdien.

Tātad komandas, kas (laikam?) paliek - Team Enzo, BC LegoLand , Burkānciems, Let’s Get Tropical , Heroes FFS, Ķengarags.

Izloze = https://ibb.co/g6ovDF

Team Enzo - Burkānciems
Heroes FFS - Ķengarags
BC LegoLand - Lets Get Tropical

Izcelti mājinieki!

* Ja neplānojat aizvadīt šīs draudzības spēles, tad', lūdzu, brīdiniet mani vai pretinieku (un pēc iespējas ātrāk). Šīs komandas arī sadalīs 1.-6.vietu, vēlāk ielikšu turnīra tabulu.

From: Lakeris

This Post:
00
286450.50 in reply to 286450.49
Date: 5/29/2017 5:20:07 PM
Overall Posts Rated:
214214
Būs arī kādi plovi, vai pēc šīs kārtas tiks paziņots uzvarētājs??

From: Armiins

This Post:
00
286450.51 in reply to 286450.50
Date: 5/29/2017 5:37:36 PM
Overall Posts Rated:
231231
Paziņosim pēc šīs kārtas, domāju, ka šajā situācijā labākais variants!

From: Lakeris

This Post:
00
286450.52 in reply to 286450.51
Date: 5/29/2017 5:41:11 PM
Overall Posts Rated:
214214
Tad jau jāņem LegoLand priekšā...lai arī šis "kauss" neko nenozīmē,vismaz būs kāds prieciņš. :D
Bet neatmet ar roku šai idejai. Būs jāattīsta, lai interesantāk DS aizvadīt. Ja kas,sniegšu palīdzības roku!

From: reps

This Post:
00
286450.53 in reply to 286450.49
Date: 5/30/2017 1:56:22 AM
BC LionSnake
III.7
Overall Posts Rated:
128128
nebija domats kaa uzbrauciens vienkarsi izceelu punkut uz ka pamata izstajos

tavu tekstu var uztvert kaa uzbraucienu (nekad karogu vaksanu neesmu izcelis, jo navsvarigi, kateram sava pieeja, man kad jutu ka cilveks nepilda apnemsanos tad pazud velme piedalities)

es tikai noradiju uz tavu apnemsanos, un nepilnas 24h pirms draudzibas spelu deadline nav operativi pec nekadiem standartiem, un ja esam godigi, tad izlozi uztaisit max 5 min tev aiznemtu, tadel var diskutet vai dariji pec labakas sirdsapzinas, bet cienu , ka centies to izdarit, kaut gan katru nedelju tas notika arvien velaak un veelaak , kas noveda pie ta ka palika tik 6 komandas:)

I`m the nicest person you will know:)
This Post:
22
286450.54 in reply to 286450.53
Date: 5/30/2017 4:51:56 AM
Overall Posts Rated:
114114
Nav ko te taisīt drāmu par sīkumiem. Ja pieteicies, tad arī rēķinies, ka organizators ir tikai cilvēks nevis robots. Plusā visam tam, ir arī tāds noteikums, ka mums pašiem ir jāapņemas organizēt DS. Vaitad katram kausa dalībniekam ir tik grūti kaut vai tajā pašā otrdienā ieskriet un paskatīties, pret ko viņam ir spēle vai kas viņam ir jāuzaicina? Nesaskatu baigo problēmu šajā jautājumā.

It īpaši, mēs esam maz un mums būtu jāpriecājas, ka kāds cenšas atdzīvināt Latvijas forumus un uzturēt kaut nelielu konkurenci arī ārpus Latvijas kausa un līgu spēlēm! :)

Armiin, cheers! Turpini iesākto un gaidīšu jau nākamo šāda veida kausa izcīņu nākamsezon! :)

This Post:
00
286450.55 in reply to 286450.54
Date: 5/30/2017 6:00:21 AM
BC LionSnake
III.7
Overall Posts Rated:
128128
Nav ko te taisīt drāmu par sīkumiem. Ja pieteicies, tad arī rēķinies, ka organizators ir tikai cilvēks nevis robots. Plusā visam tam, ir arī tāds noteikums, ka mums pašiem ir jāapņemas organizēt DS. Vaitad katram kausa dalībniekam ir tik grūti kaut vai tajā pašā otrdienā ieskriet un paskatīties, pret ko viņam ir spēle vai kas viņam ir jāuzaicina? Nesaskatu baigo problēmu šajā jautājumā.

It īpaši, mēs esam maz un mums būtu jāpriecājas, ka kāds cenšas atdzīvināt Latvijas forumus un uzturēt kaut nelielu konkurenci arī ārpus Latvijas kausa un līgu spēlēm!

Armiin, cheers! Turpini iesākto un gaidīšu jau nākamo šāda veida kausa izcīņu nākamsezon!


es pilnigi necelu dramu es jau neprasaiju robota apskatu, es tik prasiju, lai tak velta tas 5 min spelu izlozei, un , ja cilveks tik aiznemts , ka 5 min nav, tad labak neuznemties organizet ko tadu jo ja apnemas , tad jau vareja lidz galam citigi, tas tomer tik 4 nedelju turnirs, kam nav javelta stundas, no sava laika.


kaa ari tik noradiju uz acimredzamo (to ka ar katru nedelju arvien lenak viss notika),


un ieprieks jau mineju, respect pa centibu, bet soreiz velmes bija vairak , kaa pats speja izdarit, skumji bet fakts.

Last edited by reps at 5/30/2017 6:01:42 AM

I`m the nicest person you will know:)
From: Armiins

To: reps
This Post:
11
286450.56 in reply to 286450.55
Date: 5/30/2017 7:21:42 AM
Overall Posts Rated:
231231
sorry, vecīt Tu izklausies smieklīgi.

es tikai noradiju uz tavu apnemsanos, un nepilnas 24h pirms draudzibas spelu deadline nav operativi pec nekadiem standartiem


Lūdzu, Tava pirmā drāma. DS var sarunāt līdz trešdienas 19.00. Un tagad es Tev braucu virsū, jo Tu raksti rakstīšanas pēc kaut kādas stulbības. Tu skaitīt nemākli? Nepilnas 24h būtu tad, ja es ieliktu šodien 19.00 vakarā. Piekristu, ka būtu par vēlu, bet arī 90% gan jau neradītu problēmas.

un ja esam godigi, tad izlozi uztaisit max 5 min tev aiznemtu, tadel var diskutet vai dariji pec labakas sirdsapzinas, bet cienu , ka centies to izdarit, kaut gan katru nedelju tas notika arvien velaak un veelaak , kas noveda pie ta ka palika tik 6 komandas


Ja esam godīgi, tad Tev nav nekādas poņas, cik ilgi tas aizņem. Neraksti, rakstīšanas pēc. Neaizņem tā izloze vairāk par 10-15 min, bet Tu taču redzēji, ka turnīru centos pasniegt pievilcīgā veidā, kā visas lietas, ko daru. Arī bez tā, pati izloze ietver to, ka Tev ir jāskatās, kuras komandas savā starpā ir spēlējušas, kurām spēle mājās/viesos, 'jātaisa prinstscreens, jālādē bilde, jāveido posts. Tabula ir noteikti jāveido, kā minimums.Es ,piemēram, ieeju buzzerbeater uz 5min, es neķeros kam tādam klāt (50/50, ka paspēšu), un atlieku uz vakaru.

Par komandām - nezinu tikai par Zāles ēdājiem (kuriem es nācu pretī, lai būtu vairākas komandas). White Tiger ir paši vainīgi, jo nespēju pildīt savu apņemšanos (kaut gan arī centos nākt pretī). 'Vienīgā komanda, kurai bija kaut kādas problēmas,ir Tavējā.

tadel var diskutet vai dariji pec labakas sirdsapzinas


jo ja apnemas , tad jau vareja lidz galam citigi

Diskutēt vai es to darīju pēc labākās sirdsapziņas? Tu laikam ņirgājies. Un es varu 100% teiktu, ka ja nebūtu Tavas komandas gadījums, es šo turnīru arī noteikti būtu līdz galam un vairāk kā cītīgi novadījis.


Advertisement