BuzzerBeater Forums

Srbija - III.2 > Sezona 42

Sezona 42

Set priority
Show messages by
From: Relly
This Post:
00
293373.46 in reply to 293373.45
Date: 7/18/2018 2:24:41 AM
Overall Posts Rated:
8989
Uh, al' se namuci oko ovog eseja.

@ Cone_scout, @ BS:

Javite se ovde i napisite koliko ste dobili para za ulazak gore kao i koliko para dobijate od TV-prava u drugoj ligi koju igrate.

Last edited by Relly at 7/18/2018 2:28:41 AM

This Post:
00
293373.47 in reply to 293373.46
Date: 8/3/2018 6:30:13 AM
Overall Posts Rated:
1515
Svaka casta na ovoj statistici, ulozen je pozamasan trud. Iskreno, ja se njom toliko ne vodim, ja sam komplikovane stvari uprostio, i posto si ti bio favorit za titulu ja sam se oslonio na sve moguce faktore: Trenirao sam formu pred finale jer sam greskom propustio da podesim postavu msm u prijateljskoj pa mi je neocekivano opala forma umesto da je poboljsam, nadao se brejku u prvoj utakmici jer je ipak uticaj domace bublike bio na mojoj strani u drugom mecu, prognozirao tvoju igru kao jos jedan parametar gde bih mogao nesto bilo sta da dobijem (mada, ne znam uopste sta to donos i ja bih taj deo ove igre ukinuo), ali davljenik se i za slamku hvata, u ovom slucaju titula je bila od ogromne vaznosti. Naravno, igarao sam utakmice na mec sezone, pa finale je kako drugacije da igram, to mi nikako nije jasno da ti to ne odigras ali dobro...I tim nisam menjao od ispadanja iz druge, samo je dovedeno krilo kao pojacanje pred play of u vidu Martineza sto se ispostavilo kao pun pogodak.

Nisam ispratio koliki bonus sam dobio za ulazak u drugu, jednostavno sam 15 dana bio van igre i sad ne mogu da pronadjem taj deo, ja bih rekao oko 500 000. Tv prava su mi 136 169. Plus reklamna roba, prihodi iz arene tako da se znacajnije veca lova vrti u drugoj :)