BuzzerBeater Forums

BB Poland > Obóz treningowy

Obóz treningowy

Set priority
Show messages by
This Post:
00
245648.47 in reply to 245648.45
Date: 10/19/2013 2:01:13 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies
skoro już tu piszesz - to zróbmy coś fajnego

Siedzi mucha na traktorze i krzyczy: ORZEMY!:D

możesz jako skaut wszystkich graczy wypisać taką rozpiskę na wszystkie pozycje i taktyki po 25 roku życia?

A później kozlik zrób...

Last edited by kozlik4 at 10/19/2013 2:01:29 PM

This Post:
11
245648.48 in reply to 245648.47
Date: 10/19/2013 2:07:51 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
skoro już tu piszesz - to zróbmy coś fajnego

Siedzi mucha na traktorze i krzyczy: ORZEMY!:D

możesz jako skaut wszystkich graczy wypisać taką rozpiskę na wszystkie pozycje i taktyki po 25 roku życia?

A później kozlik zrób...


To nie rób.
Bo tylko ględzisz i tyle pożytku z tego jest...szwędasz się jak bąk po gaciach i robisz smrodek gdzie tylko się pojawisz.
Masz wiedzę to zamiast się upieprzać w głupie rozmowy - przelej ją w imię polskiego dobrobytu pod Koźlkowym znakiem.
Zapiszesz się czymś więcej niż dotychczasowym działaniem.
Będziesz mocarzem polskiego BB. No weź nie daj się prosić jak zwykle...

This Post:
00
245648.49 in reply to 245648.46
Date: 10/19/2013 2:18:30 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies

Niestety ale selekcjoner bierze na siebie jakąś odpowiedzialność. Pewne rzeczy musisz po prostu sam zrobić."Mądre głowy" jakby miały robić coś za Ciebie to by pewnie same wystartowały w wyborach:P


hę???
co się zmieniło w 3 tygodnie?
Punkt widzenia i temat z jednej kadry na drugą?
Przecież to Ty jesteś mądrą głową robiącą robotę za selekcjonera...dziwi mnie to zdanie w takiej sytuacji.


Nic się nie zmieniło. Uważałem i dalej uważam, ze selekcjoner bierze na siebie odpowiedzialność i powinien pewne rzeczy sam robić. Także Kaznodzieja...Natomiast jeśli już Kaznodzieja powiedział, że nie jest w stanie tego robić to też ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest znalezienie kogoś kto zrobi to za niego. Oczywiście największa odpowiedzialność za to jak to zostanie zrobione ciągle spoczywa na Kaznodziei...dlatego najlepiej jakby wszystko KAZDY SELEKCJONER robił sam...ale wiadomo wszystkiego się nie da robić samemu dlatego są np.scauci. Ja staram się robić wszystko jak należy, natomiast też nie mam nieograniczonego czasu jak kiedyś i o to też Kaznodziei sygnalizowałem. To jest jego wybór... W każdym bądź razie skrajną NIEODPOWIEDZIALNOŚCIĄ by było gdyby taki selekcjoner nie mógł/nie potrafił czegoś zrobić, a wiedział że to trzeba zrobić i to tak zostawił. O to mam trochę pretensję do Borcziego.

Gdyby Borczi poprosił mnie o pomoc na samym początku to też pewnie bym mu pomógł.

Może w Twoim wypadku zysk z takiej roboty za kogoś pozwala przymknąć oko?

Tak mam z tego zysk:-) Jak chcesz to się mogę nim z Tobą podzielić jak weźmiesz część obowiązków:P Idąc tym tropem to każdy scaut ma jakiś zysk...ale czasu jaki poświęci na ten zysk to nikt nie liczy.

Last edited by kozlik4 at 10/19/2013 2:21:10 PM

This Post:
00
245648.50 in reply to 245648.49
Date: 10/19/2013 2:32:38 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
to wykorzystaj swoją wiedzę skauta i zrób to co trzeba w tym wątku...no nie daj się prosić.

This Post:
00
245648.51 in reply to 245648.50
Date: 10/19/2013 2:49:44 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Ojoj widzę ciśnienie się podniosło..Ja już część zrobiłem (245648.29)...Teraz Ty wykorzystaj swoją wiedzę scauta i selekcjonera i zrób resztę;-)

This Post:
11
245648.52 in reply to 245648.48
Date: 10/20/2013 12:42:38 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Asta, wyluzuj proszę trochę. Piszesz, że Kozlik ciągle krytykuje, czepia się, itp. a tymczasem według mnie Ty zachowujesz się gorzej.
W ogóle Panowie, tak jak było tu napisane wcześniej, to tylko gra. Owszem, dla wielu z nas (w tym również dla mnie) bardzo ważna ale jeśli będziemy dla siebie bardziej mili to pewnie będzie się nam grało lepiej a już na pewno nie będzie gorzej.

Last edited by Kaznodzieja at 10/20/2013 12:44:20 AM

This Post:
00
245648.53 in reply to 245648.51
Date: 10/20/2013 1:33:10 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Ojoj widzę ciśnienie się podniosło..Ja już część zrobiłem (245648.29)...Teraz Ty wykorzystaj swoją wiedzę scauta i selekcjonera i zrób resztę;-)

OK dzięki i za to
Spodziewałem się więcej ale OK.
Mam nadzieję na kreatywną rozmowę w przyszłości.

I jakby co...to zrobiłeś kawał roboty!

Last edited by Astarotte at 10/20/2013 2:08:28 AM

This Post:
11
245648.54 in reply to 245648.52
Date: 10/20/2013 1:50:12 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Asta, wyluzuj proszę trochę. Piszesz, że Kozlik ciągle krytykuje, czepia się, itp. a tymczasem według mnie Ty zachowujesz się gorzej.
W ogóle Panowie, tak jak było tu napisane wcześniej, to tylko gra. Owszem, dla wielu z nas (w tym również dla mnie) bardzo ważna ale jeśli będziemy dla siebie bardziej mili to pewnie będzie się nam grało lepiej a już na pewno nie będzie gorzej.

To jakieś oficjalne stanowisko, czy po prostu Twoje prywatne zdanie?
Czy w ramach GM funkcji rozstrzygnąłeś kto tu jest Pan zły? Czy to po prostu normy moralne jakie prezentujesz i chcesz się nimi podzielić publicznie? A może to fakt, że znasz osobiście Koźlika ma wpływ na Twoje zdanie??
Znam Twoje podejście do tej gry, bo wielokrotnie je przedstawiałeś. Łącznie z tym ile i jak czasu poświęcać Prosiłbym, o nieokreśllanie jak to ma wyglądać u mnie:) Chociażby z tego powodu, że różnimy się i to znacznie w podejściu do tych nicków i takich tam osobników tu bywających oraz jak się do nich odnosić.
W tym wątku, jak i w kilku innych Koźlik napisał jeden post sensowny. No chyba, że coś pominąłem.
Patrzyłem na jego wątki sprzed kilku sezonów. Generalnie nie ma żadnego zalążku oprócz wątków kadrowych, które często są mikre wielkościowo i nijak się mają nawet do tego co dzieje się teraz. Patrz wątek konkursu - Koźlik się wcina i jako wszechobecny jedyny głos rozsądku robi "tylko" to, by ostrzec nowych. Wątek o treningu Koźlik "tylko" wypowiada się jak to powinno być robione przez selekcjonera. Wątek o blokach: Koźlik jako doświadczony blokers podaje swoje stanowisko. Widziałem Wasze mecze w amatorskiej lidze. (Jeśli dobrze odczytałem kto jest kto) Koźlik też nie potrafił współdziałać i robił marną robotę eksponując tylko swoje niewielkie umiejętności.

Powiem Ci jedno. Mieliśmy kiedyś na forum troszkę szumu. Był gość co się wcinał we wszystko i poprawiał każdy zwrot. Teraz na B.B. Kin g wypowiada się głównie merytorycznie. Nie pokazuje co kto nie zrobił. I ma mój większy za to szacunek. nie wiem w jakim celu Koźlik taką rozsiewa negatywną energię . Nie działa ten wątek. To niech go zleje. Nie on założył. I jak podaje dodał jeden sensowny post w temacie. Skoro uważa, że wszystko co może dać już dał. To niech odpuści. Zaraz przylezie i powie, żebym nie pisał co ma robić i że krytyka może prowadzić do rozwoju...bla bla. Wątek umrze śmiercią naturalną. Nikt tu nie pisał. Wątek spadał...ale nie, Koźlik musi się dopieprzyć. Bo normalnie nie zaśnie. Pewnie za chwilę pojawi się w konkursowym wątku lub w blokach...albo nie, ktoś wyciągnął wątek Tomańskiego - tam uderzy;) Wydaje się, że negatywny PR, zmiany punktu widzenia i rozmywanie wypowiedzi to jego chleb powszedni. Tylko po co? Chce startować na selekcjonera czy co? Chyba za wcześnie na kampanię wyborczą. Nie widzę wątku debaty.I te wpisy o proszeniu...daj spokój. Ty się skusiłeś i poprosiłeś, co Koźlik eksponuje na cały głos. Ja pomijając ironię z poprzendich postów do niego, nie zamierzam iść taką drogą.
I jeśli Ty lub Koźlik, chcecie przekazać mi jak mam postrzegać tę grę - to proszę róbcie to w bbmail.
A w tym wątku zrobimy coś co może się przydać.

Last edited by Astarotte at 10/20/2013 2:11:09 AM

This Post:
66
245648.55 in reply to 245648.51
Date: 10/20/2013 2:07:01 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Koźliku...Ciśnienie podnosiłeś mi od początku kiedy zostałem selekcjonerem. Tym swoim przekazywaniem jak to ma wyglądać. Uznajmy, że moje podejście różni się od Twojego. I skoro teraz już poradziłem sobie z Twoją wizją wszystkiego Koźlikowego, to proszę, aby w tym wątku prowadzona już była merytoryczna rozmowa. Nie masz nic do dodania w temacie treningu? Poczekaj, wstawi ktoś coś sensownego to się odniesiesz. To, że kiedyś poproszony coś byś zrobił, a teraz już nie, niewiele wnosi do tematu. No chyba, że mam to gdzieś przekleić na pierwszy post. To tylko proszę podaj jakiej treści ma być ten wpis. Tak by się rzucał w oczy i jasno wyrażał zdanie smerfa marudy - jakim niewątpliwie jesteś...no może nie. Jesteś dzieckiem smerfa marudy i ważniaka;)


taka wstawka z obecnie topowego, dla mojego dziecka, programu.

This Post:
00
245648.56 in reply to 245648.55
Date: 10/20/2013 6:05:02 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Koźliku...Ciśnienie podnosiłeś mi od początku kiedy zostałem selekcjonerem. Tym swoim przekazywaniem jak to ma wyglądać.

I co teraz będziesz to rozpamiętywał do końca życia?:D Też mi dłużny nie byłeś ale ja jakoś tego tak nie przeżywam. Normalne ścieranie charakterów. Czasami to nawet na dobre wychodzi. Poza tym to tylko gra:-) W ogóle jaki wpływ na teraźniejszość ma cała ta historia, że o tym wspominasz publicznie na forum już po raz któryś? Pomijam już fakt, że to była prywatna dyskusja i powinna pozostać między nami... Przekazałem Ci wszystko i wytłumaczyłem jak z tego korzystać tak jak najlepiej potrafiłem bo bardzo zależało mi żebyś wygrał:-) Dałem Ci moje najlepsze sugestie. Nie musiałeś tego brać do siebie...Decyzja należała wyłącznie do Ciebie. Rozmawialiśmy w zasadzie tylko raz i dalej mogłeś robić co Ci się podobało. W czym w takim razie problem?

Z resztą mimo tego całego ciśnienia, które wywołałem ostatecznie i tak grałeś tak jak Cię namawiałem (bez względu na to czy miałem w tym jakiś swój udział, czy nie) i chyba najgorzej Ci nie wyszło...bo przecież chciałeś koniecznie odstawić bungę, która niszczy grę i grać z obwodu jak zapowiadałeś w debacie wyborczej.
Jesteś dzieckiem smerfa marudy i ważniaka;)

hę?;-)...Spójrz chłopie w lustro. W tym wątku to zrobiłeś na razie tyle, że go założyłeś i powiedziałeś Borcziemu i mi co mamy robić...

Aha...no i personalnie pojechałeś po mnie po tym jak Ci zasugerowałem, że tylko mówisz ludziom co mają robić, a sam ręce umywasz (Borczi pewnie nie miał odwagi bo w zasadzie to Ty go na tego konia wsadziłeś, a potem zdezerterowałeś i został już tylko on).

Teraz to ja wielki bufon jestem bo miałem czelność napisać, że w tym wątku to w przeciwieństwie do Ciebie napisałem już coś pożytecznego:D Spoko przeżyje tego smerfa marudę czy ważniaka:-) Mogę być nawet Gargamelem:D

A Ty zamiast zgrywać smerfetkę wróć do pierwszego posta (245648.1) i zrób co miałeś wtedy zamiar zrobić:-)

From: Pewu

This Post:
44
245648.57 in reply to 245648.56
Date: 10/20/2013 6:14:48 AM
Overall Posts Rated:
914914
Taka mała uwaga - Czy niie zreflektowałeś się jeszcze, że ostatnio uczestniczysz w każdym sporze jaki ma miejsce na forum?:)

Advertisement