BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U-21 Seçim Tartışma Başlığı

U-21 Seçim Tartışma Başlığı (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
252165.50 in reply to 252165.48
Date: 12/29/2013 4:14:10 PM
II Çanakkale Belediye BC II
III.7
Overall Posts Rated:
102102
Dediğiniz olay gayet mantıklı , tamam şu anda konumuz u-21 ama her zaman ileriye dönük planlar yapmalıyız ve EDO Efsane ve Tzi potlu oyuncular A milli takımı oluşturan oyuncular, onlara uygulanan program farklı demek yanlış olur ama o oyuncuları hazırlarken u-21 öncelikli değilde A milli takım öncelikli hazırlamak çok mantıklı.

Alt liglerde oyunu oynayan ama oyuncu geliştirmekten aciz insanlar var , onlara gelen draftların geliştirildiği taktirde kendilerine kazandırdıklarını anlatıp oyuncu geliştirmek için teşvik edebiliriz , oyuncu geliştirmenin güzelliğinin farkına varan zaten bir daha oyuncu geliştirmeden duramaz.

Ben burada u-21 için adayım ama amacımız ülkenin başarısını arttıracak her türlü organizasyona destek olmak ,EDO, Efsane ve Tzi potlarının A takım önceliğinde hem fikir olduğumuzu varsayarsak çok iyi geliştirilmiş All star potansiyelli oyuncularında u-21 şanslarının artacağı öne sürülebilir ki yanlış hatırlamıyorsam @erdemabi'nin antrenörlüğü döneminde kadroda OK vardı All star potlu , yani onlarda girebiliyor.

U-21 ve A takım hocalarımız bu zamana kadar ne kadar iletişim halindeydiler bilmiyorum ama bu saatten sonra iletişim halinde olsak çok iyi yerlere gelebiliriz, U-21 takımda A milli takımından sistemin farklı bir şekilde yetiştirilmiş oyuncu haliyle A takımda başarısız oluyor yada U-21 için mükemmel olduğunu düşündüğümüz EDO potlu oyuncu sadece U-21 düşünüldüğü için A takımdada kullanılamıyor.

Kısaca iletişim kurmak önemli , bundan sonra U-21 ve A takımların başına kimler gelirse gelsin sanırım bunları yaparsak çok çok başarılı olabiliriz benim düşünceme göre, ama tabi bunun hemen olmasını beklememeliyiz uzun süreli plan yapmak zorundayız , en az 4 sezonluk bir planlama ile sanırım çıtamızı bir seviye daha yükseltebiliriz diye düşünüyorum.

This Post:
00
252165.51 in reply to 252165.49
Date: 12/29/2013 4:15:56 PM
III.7
Overall Posts Rated:
102102
T-mac hoca demirbaş zaten erdem abi yılların eskitemediği tek gözlemci :)

Message deleted
From: knbylsn
This Post:
00
252165.53 in reply to 252165.50
Date: 12/29/2013 4:19:09 PM
Overall Posts Rated:
88
Seçilecek olan kişinin seçildiği süre içindekini planlamasını seçimden sonra hemen düzgün bir şekilde açıklaması çok sağlıklı olucaktır. Ama dediğim gibi"düzgün" bir şekilde şunu şunu yapıcam değil şunu şöyle yapıcam şu zaman yapıcam şu zaman geldiğinde planlarım düzgün işlerde şunlar olacak gibi. Adayların bunu göz önünde bulundurmalarını rica ediyorum.

From: knbylsn

To: Bora
This Post:
00
252165.55 in reply to 252165.54
Date: 12/30/2013 12:26:01 AM
Overall Posts Rated:
88
Hocam yanlış anlamayın ama bütün antrenörler basketbolu bilir(gerçek hayatta) ama bir sürü değişken vardır bunu bir maçta biri görürken diğer maçta başka antrenör görür o yüzden bu görüşüne pek katılamayacağım

This Post:
11
252165.58 in reply to 252165.56
Date: 12/30/2013 5:09:04 AM
III.7
Overall Posts Rated:
102102
Hocam görüşünde haklısın ama bizim burada demek istediğimiz hepimiz insanız hata yapabiliriz bizim gözümüzden kacabilecek şeyler olmasın diye konuşmak sen gene kendi kararını kendin ver sorumlu sensin kimse neden böyle yaptın demez ama elbette kaçacak ufak tefek şeyler olabilir insanız sonuçta

This Post:
00
252165.59 in reply to 252165.58
Date: 12/30/2013 8:28:01 AM
Overall Posts Rated:
180180
öncelikle tüm adaylara başarılar dilerim. sıkı bir seçim olacak gibi duruyor.... eklemek isterim ki u21 ile ilgili bu kadar mesaj atıldığı bir sezon hiç görmedim. u21 e oyuncu veren birkaç hoca ve u21 koçu ve yardımcıları arasında yazışmalar olurdu o kadar. u21 için çok faydalı bir sezonlar sanırım bizleri bekliyor eğer ilgi ve alakalar bu şekilde devam ederse yeni hocalarda oyuncu yetiştirmey başlayacaktır ve farklı oyuncular yetiştirilmeye çok oyuncu yetiştirilmesi durumunda ilk ondan uzun süre inmeyeceğimiz anlamına gelir. bu arada hepinize katılıyorum Erdem Hoca gerçekten başarılı bir antrenördü ve u21 i de yönetirken neler yaptığını yakınen gördüm. sırf o yüzdendirki o sezondan sonra yine oyuncular yetiştirip u21 e taktim ettim gerçi çok iyi bir oyuncu olmasada yinede elimden geleni yaptım. neyse bu sürekliliğiniz İnşallah devam eder. KAzanan kim olursa olsun şimdiden başarılar dilerim. (oyuncumu ilk 5 te oynatmazsan fururum seni :P)

Advertisement