BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
287229.49 in reply to 287229.43
Date: 6/22/2017 10:03:18 AM
Overall Posts Rated:
405405
не скажу что совсем не влияет тренер , но не 60/40 а 80/20 а то и меньше

This Post:
00
287229.50 in reply to 287229.49
Date: 6/22/2017 11:29:21 AM
Overall Posts Rated:
294294
Ти себе недооцінюєш в затупаз, які ти інколи твориш як тренер)

From: Nemos
This Post:
22
287229.51 in reply to 287229.50
Date: 6/25/2017 6:47:43 PM
WarIsOver [team=43959] - R.I.P.
II.3
Overall Posts Rated:
17051705
поражався декілька раз прочитаному. тепер є декілька хвилинок, то і напишу пару слів...

NBA_4_fun:
1. поважаю тебе як менеджера, який за короткий час вник в ББ і є бажання й натхнення далі бути з нами та покорювати вершини ББ-олімпу.
2. ніколи не користувався базер-менеджером. вважаю, що цифри в ББ відіграють незначну роль. в принципі і найбільш титуловані наші клуби ( "ще живуча" Мафія і "вже не граючий майже непереможний" Металіст) також не особливу увагу приділяли програмам-помічникам ББ, в т.ч. цифрам. якщо взагалі приділяли.
3.
Если я предполагаю, что соперник будет играть внутреннюю или сбалансированную тактику с сильными большими, то тому кто будет защищаться как Лф нужна ближняя защита и блокшот.
При этом буду играть зону 2-3, то 2-м маленьким нужна внешка чем больше тем лучше, а на ближнюю в принципе пофиг.
Почему я говорю, что при 2-3 нужны хорошие скилы внешки для Рз и Аз. Потому что это тактика против внутреннего нападения соперника и при ней проседает внешка. Т.о. если Рз и Аз будут мультизащитными, то через них влетит куча дальних и средних бросков,а свою Бз они использовать не будут.
моя думка протилежна від твоєї. виставляючи 2-3, таким чином ми не даємо можливість зіграти Ц/МФ (в певній мірі ЛФ) суперника + в такому разі під щитом захищається вся команда, тому, імхо, тут Маленьким також потрібна БЗ. ну і якщо суперник грає внутрішню атаку, то дальніх кидків з його сторони буде не багато. тут друге питання чи варто ставити 2-3 при збалансованій атаці суперника... можливо, при Внутрішній Ізо - так, але при Зовнішній чи До вєрного - навряд чи.
ну і не погоджусь з твоїм прикладом АЗ під внутрішню атаку. по-перше, навряд чи хтось викачає такого гравця і навряд чи колись був такий гравець в ББ. трішки реальніше треба дивитись на ББ :) по-друге, ДБ 13, а ББ 20, ще й БЗ 2 - соррі, но не розумію...
4.
1) и тех таблиц, которыми мы не пользуетесь видно, что 1 бвп равен 4 оно по влиянию на упертость.
іноді 1 навик буває в декілька раз потрібнішим, ніж інший. та й не в упертості діло )
5. грати в захисті Пресинг проти рівних чи сильніших суперників та й ще збірними - стрьомненьке діло. можеш привести приклади успіху цього захисту? як не в матчах збірних, то хоча б в матчах свого клубу.
6. взагалі-то схвалюю зони 2-3 і 3-2. але тут їх треба виставляти з "гарантією" тактики суперника. постав 2-3 проти Каруселі з трьома "дальнобойщиками" чи 3-2 проти Внутрі з хорошими ближніми кидками у захисників чи то проти Щита з трьома Великими з ББ 18 - і плакала твоя гра. а так як менеджерами середніх та топових збірних переважно являються не одноманітні тактики, тому і перестраховуються більшість Персоналкою. тут ніхто "слабке місце" не приховує, ніхто не хоче забити болт над аналізом гри суперника; тут більше є обережність і страх тупанути із зоною в захисті та в тому, що суперник обманить тебе. звичайно, якщо в складі суперника, наприклад, є 5 гравців позиційних Центрових із зарплатою 150 тисяч і більше + при цьому у Малих зарплата не перевищує 50 тисяч у кожного, то в таких випадках варто ставити 2-3. Чи навпаки. і знову ж таки потрібно аналізувати, хто в основному там грає ЛФом.

GM-Armin:
1. щодо скілів по позиціям : по-перше, шото ти недооцінюєш їх, батєнька :) з такими гравцями і з групи не вийти. по-друге, згідний з іншими, що БвП потрібен вищий, ніж ОнО. у мене колись була антипатія до БвП, але по ходу, то є трішки важливіший скіл, ніж я думав. він збільшує ефективність кидків. при ОнО гравець буде більше кидати, але якщо проти нього грає гравець з хорошим захистом, то це буде в мінус команді. все імхо. можливо в чомусь не правий.
2. так зрозумів, що будеш грати лише внутрішні атаки та Ізо ? не скуповато як для матчів НЗ?

ну і вже є групи на ЧЄ. непоганий склад учасників зібрався в нашій. 4 збірних претендуватиме на вихід далі... важко буде...

This Post:
00
287229.52 in reply to 287229.51
Date: 6/26/2017 1:37:44 AM
Dynamo Kyiv
II.3
Overall Posts Rated:
644644
На рахунок зон не все так очевидно. Можливо у збірних інша ситуація, бо там рівніші гравці, але от у фіналі я ставив 3-2, знаючи, що суперник буде грати під щитом. На то було декілька причин:
1) ускладнити розіграш м'яча на периметрі, бо суперник переважав в цьому компоненті
2) потрібно було закрити його АЗ, там грав ЛФ і багато накидав з середньої і близької дистанції в попередній грі
Не знаю чи можливий такий варіант на рівні збірних, але я думаю, що тактики захисту - це поле для експериментів. І перший тур вишки показав, що менеджери почали пошуки в цьому напрямку.

Борітеся - поборете!
From: Leyt

This Post:
33
287229.56 in reply to 287229.55
Date: 6/26/2017 5:24:11 AM
Overall Posts Rated:
211211
О, снова акутально :) - Армін прийде, порядок наведе! (c)

This Post:
11
287229.57 in reply to 287229.52
Date: 6/26/2017 3:04:37 PM
WarIsOver [team=43959] - R.I.P.
II.3
Overall Posts Rated:
17051705
ну фінал СЛ, то взагалі "тріллєр з продовженням". я взагалі не розумію, що відбулось в тих трьох матчах. важко проаналізувати. а в останньому виграти Зовнішньою ізоляцією - то взагалі тріндєц. ти хоч сам можеш пояснити як працює ця атака, яких гравців потрібно підбирати на кожну позицію і чому саме ти її виставив в 3-му матчі?) хоча там трішки угадайка спрацювала + ти змінив стартову п'ятірку...
можна не в цій темі.