BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT-MŚ] Polska - RPA

[NT-MŚ] Polska - RPA

Set priority
Show messages by
From: kozlik4
This Post:
00
221309.5 in reply to 221309.3
Date: 7/7/2012 7:43:54 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40484048
Second Team:
KS Golden Grizzlies
RPA/AFRYKA - dOwCiPy

RPA. Lata Apartheidu. Przyjezdny biały rozpytuje się tutejszych:
- Słyszałem, że u was można czarnego zabić, pobić, i nic mi się nie stanie, to prawda??
Tutejszy biały daje mu pistolet i mówi:
- Pewnie, pójdź do miasta i zastrzel murzyna, jakiego chcesz i nic ci się nie stanie.
Gdy poszedł do miasta i zobaczył lektykę niesioną przez czterech Murzynów, w której siedział biały. Przyjezdny wycelował w jednego z Murzynów, i strzelił. Tamten upadł martwy, cała lektyka się wywróciła. Wyczołgał się z niej zdenerwowany biały i krzyknął:
- Kur..., znowu guma poszła!!!
-----------------------------------------------------------------------
Party przy basenie. Dwóch facetów, jeden biały drugi murzyn. Biały wkłada swojego do wody i mówi:
- Dokładnie 32,6 stopnia.
Po czym to samo robi murzyn:
- Dokładnie 2,70 głębokości.
------------------------------------------------------------------------
Do komisariatu w Chicago przychodzi murzyn i mówi:
- Ukradziono mi rower.
- Czy miał dzwonek?
- Nie.
- A światełko odblaskowe?
- Też nie.
- W takim razie płacisz mandat, czarnuchu!
------------------------------------------------------------------------
W pewnej wiosce w RPA urodziło się białe dziecko. Zdezorientowani rodzice poszli do szamana po wyjaśnienie tej niespotykanej historii. Szaman pyta ojca:
- A po murzyńsku chociaż to było?
- No pewnie, że po murzńysku!
- Od tyłu?
- No pewnie, że od tyłu!
- A palec w tyłku był?
- W mordę! Zapomniałem!
- No i tędy dostało się światło!
------------------------------------------------------------------------
Do sklepu wchodzi dwóch murzynów i mulat, a sprzedawca pyta:
- Słucham najjaśniejszego pana?
------------------------------------------------------------------------
Wiecie jak powstała żyrafa? Kiedyś Chuck Norris kopnął konia w dziąsło z półobrotu
------------------------------------------------------------------------
Murzyn, Hindus i Żyd podróżowali samochodem po Ameryce. W środku nocy i prerii mieli awarię. Po ciemku ciężko coś nareperować postanowili więc, poszukać miejsca na nocleg. Szczęściem tuż obok znajdowała się farma, z bardzo życzliwym gospodarzem, który powiedział do niespodziewanych gości:
- Mam w pokoju gościnnym tylko dwa łóżka, tak wiec jeden z was będzie musiał się przespać w chlewiku.
Żyd na to:
- Ja pół życia spędziłem w kibucu. Taki czysty chlewik to dla mnie nic nowego. Ja się tam prześpię.
Żyd poszedł do chlewa, Murzyn z Hindusem zajęli obydwa łóżka w pokoju. Po 15 minutach, pukanie do drzwi pokoju. Za drzwiami stoi Żyd i mówi:
- Niestety w chlewie jest świnia. Nie mogę tam spać, religia mi zabrania.
Na to Hindus:
- Ja żyłem w slumsach Bombaju. Mnie tam świnia nie przeszkadza. Ja będę spał w chlewie.
I tak zrobił. Ale po 15 minutach stał przed drzwiami i mówił do Żyda:
- Nic nie mówiłeś, że tam stoi także krowa. Ja nie mogę tam spać. Religia mi na to nie pozwala.
Tym razem zaoferował się Murzyn:
- Przecież ja jestem z Harlemu. Jak dla mnie spać ze świnią i krową to i tak luksus.
Murzyn poszedł więc do chlewa. Po chwili znowu pukanie do drzwi. Żyd z Hindusem biegną aby je otworzyć. Za drzwiami stoją świnia z krową.
------------------------------------------------------------------------
Siedzi murzyn na kolokwium z fizyki. Temat: Czemu woda ścieka po powierzchni równi. Po chwili murzyn wstaje i mówi:
- Panie profesor! Ja tu już nic nie rozumieć, bo woda ścieka, pies ścieka, to co tu naprawdę ścieka?
------------------------------------------------------------------------
- Mamusiu! Daj cycusia - prosi mały Murzynek.
- Masz, ale nie odchodź za daleko
------------------------------------------------------------------------
- Jakie jest najszybsze zwierzę na świecie?
- Ostatnia kura w Etiopii!

From: kozlik4
This Post:
00
221309.6 in reply to 221309.5
Date: 7/9/2012 1:23:20 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40484048
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Gramy dzisiaj Princetona i MtM

From: kozlik4
This Post:
00
221309.7 in reply to 221309.6
Date: 7/10/2012 5:51:32 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40484048
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Podsumowanie meczu: POLSKA - RPA 134-71 (20318)

Tym razem bardzo wysoko (+63pkt) pokonaliśmy srebrnych medalistów Mistrzostw Afryki z poprzedniego sezonu - reprezentację Republiki Południowej Afryki. Tym samym jesteśmy razem z Chinami jedynymi zespołami, które jeszcze nie doznały porażki w Mistrzostwach Świata w Peru.

Tak jak pisałem wcześniej ten mecz z RPA nic nam nie dawał więc potraktowaliśmy go trochę sparingowo. Postanowiłem tym samym przetestować Princetona. Głównie chciałem sprawdzić jak dużo przy tej taktyce asystują podkoszowi. Podobno podania podkoszowych są bardzo istotne w tej taktyce, a podania to mocna strona naszych wysokich. Poza tym chciałem zobaczyć jak dużo z dystansu będą rzucać podkoszowi.

Faktycznie okazało się, że podkoszowi notują dużo asyst. W tym meczu mieli ich niemal połowę (14 asyst przy 29 całego zespołu). Szczególnie wśród podkoszowych wyróżnił się Rakus, który zanotował aż 6 asyst.

Natomiast jeżeli chodzi o rzuty dystansowe to tutaj aktywnością wykazywali się głównie obwodowi. Szczególnie Rogus i Mieszkowski. Obaj oddali aż 41% wszystkich rzutów drużyny za 3pkt. Pierwszy z nich rzucał "trójki" ze skutecznością 63% (5/8), a drugi aż 83% (5/6).

Bardzo mało rzutów za 3 pkt. oddawali podkoszowi (zaledwie 18% wszystkich rzutów drużyny).

Osiągnięcia w drużynie POLSKI:

Najwięcej PUNKTÓW: Franciszek Rogus (13625612) - 26 punktów

Najwięcej ZBIÓREK: Joachim Gurak (11032052) i Moritz Lüderitz (8217078) - po 12 zbiórek

Najwięcej ASYST: - Arkadiusz Mieszkowski (11033558) - 7 asysty

Najlepszy WSKAŹNIK "+/-" : Arkadiusz Mieszkowski (11033558) +42

DOUBLE_DOUBLE: Joachim Gurak (11032052) - 16 punktów i 12
oraz Sylwester Rakus (9656006) - 14 punktów i 10 zbiórek

Jeśli ktoś chce się podzielić jakimiś ciekawymi spostrzeżeniami na temat meczu czy Princetona to zapraszam

Last edited by kozlik4 at 7/11/2012 8:50:11 AM