BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb] Przemowy kandydatów

[wyb] Przemowy kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: kozlik4
This Post:
33
224327.5 in reply to 224327.3
Date: 8/23/2012 3:50:24 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40764076
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Po dłuższym namyśle zdecydowałem się jednak kandydować;-) Głównie kandyduję, dlatego bo chciałbym zamienić te medale z poprzedniej kadencji (brąz ME i srebro MŚ) na medale z cenniejszego kruszcu...i taki będzie mój cel jeśli wygram. Poza tym wszyscy czekają na wybitnych zawodników na obwodzie. Podczas tych 2 sezonów mojego selekcjonowania mówiłem otwarcie o tym, że wiele dzieje się między innymi w tym temacie na zapleczu reprezentacji. Efektów nie było widać w reprezentacji w tej kadencji (mimo kilku nowych twarzy, które pojawiły się przez te 2 sezony), ponieważ jak wiadomo trening wymaga czasu i cierpliwości...a 2 sezony to nie jest zbyt wiele. Pierwsze efekty tej pracy powinny przyjść w najbliższych dwóch sezonach, a więc za najbliższej kadencji, a ja bym chciał wziąć za to pełną odpowiedzialność....dlatego też kandyduję i liczę na Wasze poparcie;-)

PS. Byłem w podróży bez neta stąd tak późna rejestracja. Jeśli przejdę pierwszą rundę, która kończy się dzisiaj w nocy to będę do dyspozycji jeśli chodzi o wasze pytania;-)

Message deleted
This Post:
00
224327.7 in reply to 224327.6
Date: 8/23/2012 5:30:43 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10011001
no cóż, skoro się zarejestrowałem to nie będę owijał w bawełnę, chcę zdobyć z kadrą złoto ME reszta nie jest ważna.

dzięki za głosy

Message deleted
From: Dejvidd
This Post:
11
224327.9 in reply to 224327.7
Date: 8/23/2012 9:23:22 PM
Overall Posts Rated:
188188
Watek przeznaczony wylacznie na przemowy, wiec prosze ich nie komentowac - do tego sluzy watek debaty.

Message deleted