BuzzerBeater Forums

BB Ceska Rep. > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: rwystyrk

This Post:
00
256481.5 in reply to 256481.3
Date: 4/1/2014 10:31:29 AM
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11891189
Second Team:
Jirkov
Já žádné otázky nemám. Jen se chci vzhledem k dlouholetým zkušenostem u NT nabídnout, ať vyhraje kdokoli, že se může na mne kdykoli obrátit, kdyby si nebyl některými specifiky NT týmů jistý nebo chtěl cokoli prokonzultovat.

This Post:
00
256481.6 in reply to 256481.5
Date: 4/1/2014 10:40:07 AM
BK Ankh-Morpork
III.3
Overall Posts Rated:
3232
Poznámka k databázi, ta je stále ve formě excelu, který vítězi voleb pokud bdue mít zájem poskytnu. A druhá poznámka k Maxsonovi, rád bych ti poradil ke zvážení to, že povedeš celou reprezentaci sám, nejprve jsem měl podobný názor, ale z nynější pozice bych to dělal už jinak...

This Post:
00
256481.7 in reply to 256481.4
Date: 4/1/2014 4:52:44 PM
Overall Posts Rated:
7979
Ano, mám docela velký okruh, který bych chtěl zapojit do NT tréninku, ale to neznamená, že se nebudu snažit oslovit i další manažery. Určitě se pokusím postupně oslovit každý tým v první i druhé lize, ale nikoho nebudu nutit.
Pokles reprezentantů je také zaviněn tím, že spoustu týmů ,kteří pro NT žili z první ligy odešli. Já osobně jsem se snažil a to jsem chtěl do týmu ještě přivést Zitu... Souhlasím, že by to chtělo na tomto zapracovat a budu snažit o nápravu.
Problémy s formou můžou nastat i v českém týmu. to je složité, tady bych až takový problém zatím neviděl, ale jak jsem psal chtěl bych mít reprezentaci doma.
Nové týmy budu sledovat, nemám informaci že by se nově založené týmy nesledovaly...
Předpokládám, že pořízení alespoň jednoho mladého hráče do Utopie nebude zase tak složité, příští sezonu by mohl tým mít připravenou dobrou půdu pro nákup hráče (hráčů), při zvolení dobré strategie. Chtěl bych aby týmy měly trenéra lvl6 (exceptional), nevím jak je to česky, na tom musím zapracovat!
Jak už víme excel databáze stále existuje, já tuto databázi znám velmi dobře pokud je to stále ten stejný dokument co používal Radim. Pokusím se oslovit NT manažera Slovenska zda existuje nějaká webová aplikace, předpokládám, že to bude opět zajino a případně to rozjet tímto způsobem.

From: Maxson

This Post:
00
256481.8 in reply to 256481.5
Date: 4/1/2014 4:53:56 PM
Overall Posts Rated:
7979
Ahoj, já děkuji za tvou nabídku pomoci. Já osobně určitě rád využiji tvých zkušeností...

From: Maxson

This Post:
00
256481.9 in reply to 256481.6
Date: 4/1/2014 4:56:24 PM
Overall Posts Rated:
7979
Děkuji za info o databázi. Neboj mám to promyšlené, jinak bych do voleb nešel. Nemám strach, že bych to nedával, přeci jen to budu dělat docela jinak než ty.
Otázečka na tebe, nepůjdeš do voleb, nebo to necháváš na poslední chvíli?

This Post:
00
256481.10 in reply to 256481.2
Date: 4/2/2014 1:39:51 AM
BK Ankh-Morpork
III.3
Overall Posts Rated:
3232
1. Spolupráce s první ligou je pro reprezentaci nezbytná, ale bohužel někteří tými mají plné týmy cizinců, ačkoliv je vidět, že se reprezentantem/reprezentanty není problém být v první lize konkurenceschopný.
2. Spolápraci vidím především v trénovaní hráčů maldšího a středního věku, ikdyž druholigový tým je dle mého názoru schopen dlouhodobě držet reprezentanta.
3. Snažím se preferovat hráče v českých týmech, ale například v případě Zity se jedná o tak kvalitního hráče, že i přes to byl pravidelně nominovanán.
4. Trenér reprezentace by měl mít přehled o zájemcích a případné zájemce odkázal ke konkrétnímu majiteli, vím, že za tuhle otázkz schytám kritiku, ale opravdu není lehké najít nového majitele, když v dnešní situaci trénují především matodaři, kteří mají plno, nebo by nebyli schopni sladit trénink apod.
5. Zde jsem měl výpadky, v současné době je na trhu následující hráč: 33093703 - 19 let, pot10, 500k.
6. Většina draftovaných nadějí je u méně zkušených hráčů, ale i tak se snažím vždy zeptal, zdali chce majitel hráče trénovat, nebo ho prodat a v druhém případě je ideální aby hráč přestoupil ke zkušenému majiteli.
7. Zástávám starategii držení co nejvyšší nálady do "nejzazší situace", dohody jsem se snažel i aktivně nabízet a ve většině případů jsem je i přijal.
8. Preferuji dlouhodou práci, ale v novém systému vidím výhodu, že by do aktivního dění bylo zapojeno více manažerů, takže případný nástupce by měl více zkušenosti a lepší přehled, takže by mohlo docházet i ke střídání.
9. Velká šance pro reprezentaci, již v první sezoně by jsme tím mohli získat několik tréninkových míst pro mladé hráče, navíc je pěkný pohled na týmy co se přihlásili (bylo by fajn, kdyby se ve vláknu "utopie" udělal seznam hráčů, osobně se také do Utopie chystám-
10. základem zůstává LI, případně Low post s Princetonem, v přátelském zápase bych rád ještě vyzkoušel použití Patientu (přepozicovaného)
11. zde myslím, že můžeme pokračovat v dosavadní práci (například, že nekladu důraz na to jestli hráč nejprve trénuje vnitřní nebo vnější skilly apod), ale mám v plánu aktualizovat a doplnit Rady k tréninku.
12. To jsem již napsal ve volební řeči.

This Post:
00
256481.11 in reply to 256481.10
Date: 4/2/2014 1:12:53 PM
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11891189
Second Team:
Jirkov
Diskuze nám moc nežije, tak přece jen se lehce zapojím :-) Požádal bych oba kandidáty o zhodnocení losu základní skupiny ME.

This Post:
00
256481.12 in reply to 256481.11
Date: 4/2/2014 2:08:05 PM
BK Ankh-Morpork
III.3
Overall Posts Rated:
3232
Rumunsko - schůdný soupeř na první zápas, myslím, že snažší soupeř než třeba bylo Nizozemsko v první zápase minulého ME.
Moldávie - podobný tým jako Rumunsko
Ázerbájdžán - překvapivě platově nevypadají špatně, ale rozložení skillů by nemělo být závratné, takže snadný zápas.
Dánsko - také patří do slabší poloviny skupiny.
Švýcarsko - na Turnaji útšchy vypadli v prvním kole play-off, Švýcaři by měli porazil všechny čtyři předešlé týmy, ale proti trojici ČR, Rusko, Finsko by hrozit neměli.
Rusko - semifinále Turnaje útěchy, nejtěžší soupeř, měl by společně s námi postoupit.
Finsko - čtvrtfinále Turnaje útěchy, mělo by se jednat o něco slabší tým než má Rusko a očekávám, že před posledním zápasem by jsme mohli mít jistotu postupu.

From: Maxson

This Post:
00
256481.13 in reply to 256481.11
Date: 4/2/2014 5:11:52 PM
Overall Posts Rated:
7979
Celkově považuji los za velice dobrý. Vypadá to na lehký rozjezd, který se bude postupně zvyšovat... Myslím, že by neměl být problém postoupit ze skupiny s bilancí 7:0.

Rumunsko - dobrý soupeř pro začátek, myslím že první povinná výhra.
Moldávie - snadný soupeř, co si pamatuji zaměřují se v tréninku pouze na hlavní skilly u hráčů.
Ázerbájdžán - třetí zápas a další povinnost vítězství, podobný tým jako Moldávie, momentálně mají dva hráče na TL.
Dánsko - podobná úroveň jako tým Rumunska, neměli by jsme mít žádný problém.
Švýcarsko - dávno pryč jsou dny jejich slávy, úroveň jde sice nahoru, ale měli by jsme bez větších problémů jít za vítězstvím.
Rusko - tady bude hodně záležet jak bude vypadat tabulka, budou mít zrovna po zápase s Finskem, takže možná budou mít po CT, takže uvidíme, za určitých okolností by jsme mohli mít problém při CT vs. TIE
Finsko - měli by jsme mít postup jistý, jinak podobný zápas jako s Ruskem, bude záležet na rozložení sil v tabulce.

This Post:
00
256481.14 in reply to 256481.13
Date: 4/3/2014 2:07:54 AM
BC Hostivař
II.2
Overall Posts Rated:
11891189
Second Team:
Jirkov
Jen pro oba k těm soupeřům - Rusko a Finsko jsem registroval jako země, kde svého času nastartovali cestu vzhůru. V Rusku to byl současný trenér Misha, který je u kormidla už od sezony 17, ale posledních pár sezon se mi zdálo, že jejich vzestup značně zpomalil a začali stagnovat. Ve Finsku je to taky současný trenér hene10, který vede jejich NT od sezony 21. Finové se po nějakém zápase s náma hodně u nás inspirovali v mutliskillových hráčích. Dokonce na začátku minulé sezony měli hráče v 27 letech na součtu 145, ten už může nyní být na 150 (moji Dvořák jsou na 148 a Hurda 147, Zita se po přestupu ven zasekl na 148). Jen je otázka, kolik takových hráčů mají nebo jestli je musí doplňovat ne tak všestrannými.

Last edited by rwystyrk at 4/3/2014 2:08:28 AM